Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
garca
Junior Member
Od: 06.2008
Offline
#
18918
27.10.2010, 15:48
Czarne punkty są objęte programem poprawy bezpieczenstwa przez GDDKiA, a ja potrzebuje miejsce które posiada złe statystyki a "czarnym punktem" nie jest
garca
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do garca
Znajdź inne posty napisane przez garca