The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2
Search took 0,00 seconds; generated 76 minute(s) ago.
Szukaj: Posty napisane przez: krak78
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 27.05.2009, 11:05
Odpowiedzi: 428
Wyświetleń: 100 899
Wysłane przez krak78
panowie Wygramy ten mecz .jak wy sobie...

panowie Wygramy ten mecz .jak wy sobie wyobrarzacie ze Slask wygra w krakowie?.Feta bedzie napewno.z calym szacunkiem dla wrocka ale nie maja szans tu wygrac
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 15.05.2009, 13:32
Odpowiedzi: 441
Wyświetleń: 63 770
Wysłane przez krak78
mamy duze szanse na wygrana,nie zagra swir i...

mamy duze szanse na wygrana,nie zagra swir i czekas taki silny napastnik.jak bodzio w .bedzie mial dzien konia to lipa jak nie to spokojnie 2=0 dla Wisly.JIRSAK jest ok tylko ze za drogi.
Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:23.