The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2
Search took 0,00 seconds; generated 73 minute(s) ago.
Szukaj: Posty napisane przez: lucky_zksUnia
Forum: Hyde Park (moderowane) 22.12.2009, 23:21
Odpowiedzi: 5 821
Wyświetleń: 1 667 289
Wysłane przez lucky_zksUnia
Sprzedam : telefon Sagem my501x stan idealny ze...

Sprzedam :
telefon Sagem my501x stan idealny ze wszystkim.
Oferty i pytania na PW.
Forum: Hyde Park (moderowane) 16.12.2009, 18:11
Odpowiedzi: 5 821
Wyświetleń: 1 667 289
Wysłane przez lucky_zksUnia
sprzedam

Sprzedam :
pamiec ram DDR2 2x512 Mb
joystick
joypad
organizer elektroniczny z dotykowym wyświetlaczem
sagem my501x
Po info i fotki zapraszam na PW :)
Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:42.