The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: MQ17
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 07.10.2011, 10:36
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7 988
Wysłane przez MQ17
Nie przesadzajmy nie oto chodzi. Chyba kazdy...

Nie przesadzajmy nie oto chodzi. Chyba kazdy chciałby jakoś pomaga w klubie.
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 06.10.2011, 23:23
Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7 988
Wysłane przez MQ17
Wolontariat Wisly Kraków

Mam pytanie. Wysłałem emaila z wszystkimi potrzebnymi informacjami do wzięcia udziału w 2 turze pobrań na wolontariusza naszego ukochanego Klubu w związku z czym mam takie pytanie.
Dostałem...
Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:50.