The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 25 z 51
Wyszukiwanie zajęło 0,01 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: 19piotrek06
Forum: Hyde Park (moderowane) 11.05.2010, 16:24
Odpowiedzi: 29 194
Wyświetleń: 5 859 715
Wysłane przez 19piotrek06
http://www.canalplus.pl/program?2010.05.11

http://www.canalplus.pl/program?2010.05.11
Forum: Hyde Park Sportowy (moderowane) 09.05.2010, 10:21
Odpowiedzi: 83
Wyświetleń: 4 281
Wysłane przez 19piotrek06
Polonia Warszawa - Legia Warszawa 0-0 Odra...

Polonia Warszawa - Legia Warszawa 0-0
Odra Wodzisław Śląski - Śląsk Wrocław 0-1
GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk 1-1
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-0
Ruch Chorzów - Lech Poznań 3-2
Arka Gdynia -...
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 07.05.2010, 19:29
Odpowiedzi: 924
Wyświetleń: 84 057
Wysłane przez 19piotrek06
Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:3 (2:1) Skład:...

Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:3 (2:1)
Skład: Juszczyk - Alvarez, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Sobolewski, Ba, Małecki - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Kirm, Diaz, Mączyński...
Forum: Hyde Park (moderowane) 07.05.2010, 07:21
Odpowiedzi: 29 194
Wyświetleń: 5 859 715
Wysłane przez 19piotrek06
Mam problem.Nie wchodzą mi strony np na serwerach...

Mam problem.Nie wchodzą mi strony np na serwerach yoyo.pl a innym dzialają.Jaka jest tego przyczyna?????
Forum: Hyde Park (moderowane) 03.05.2010, 10:52
Odpowiedzi: 29 194
Wyświetleń: 5 859 715
Wysłane przez 19piotrek06
Z jakim klubem wtedy grali jak była ta oprawa?? ...

Z jakim klubem wtedy grali jak była ta oprawa??

http://i34.tinypic.com/azas9i.jpg
Forum: Hyde Park Sportowy (moderowane) 01.05.2010, 19:11
Odpowiedzi: 8 223
Wyświetleń: 1 377 861
Wysłane przez 19piotrek06
Najlepiej będzie jak aMICA straci pkt w tych 3...

Najlepiej będzie jak aMICA straci pkt w tych 3 meczach a Wisła musi je wygrać!!!
Forum: Hyde Park (moderowane) 29.04.2010, 12:04
Odpowiedzi: 29 194
Wyświetleń: 5 859 715
Wysłane przez 19piotrek06
Potrzebuję fotek z derbów Krakowa chodzi mi o te...

Potrzebuję fotek z derbów Krakowa chodzi mi o te derby stulecia na WIŚLE.A dokładniej jeszcze na fotach mają być palące się szaliki
Forum: Hyde Park (moderowane) 20.04.2010, 18:44
Odpowiedzi: 1 159
Wyświetleń: 274 609
Wysłane przez 19piotrek06
Jaki polecacie najlepszy program antywirusowy???

Jaki polecacie najlepszy program antywirusowy???
Forum: Hyde Park (moderowane) 20.04.2010, 18:24
Odpowiedzi: 29 194
Wyświetleń: 5 859 715
Wysłane przez 19piotrek06
Kiedy ta flaga została skrojona??? ...

Kiedy ta flaga została skrojona???

http://www.wislakrakow.com/www/picture/galerie/20070901/norek/20.jpg
Forum: Hyde Park (moderowane) 18.04.2010, 10:22
Odpowiedzi: 29 194
Wyświetleń: 5 859 715
Wysłane przez 19piotrek06
Na zikit.krakow.pl powinno byc wszystko...

Na zikit.krakow.pl powinno byc wszystko napisane...:)
Forum: Hyde Park (moderowane) 11.04.2010, 14:19
Odpowiedzi: 29 194
Wyświetleń: 5 859 715
Wysłane przez 19piotrek06
Mam problem z kompem;/ Jak włanczam go i się...

Mam problem z kompem;/
Jak włanczam go i się ładuje i ma sie pojawić ładowanie windowsa i mi sie nic nie pokazuje wtedy i cały czarny jest monitor.Co to się stało?Wiecie?
Forum: Hyde Park (moderowane) 06.04.2010, 12:21
Odpowiedzi: 29 194
Wyświetleń: 5 859 715
Wysłane przez 19piotrek06
Na osiedlu WIECZYSTA w Krakowie kto rządzi???

Na osiedlu WIECZYSTA w Krakowie kto rządzi???
Forum: Hyde Park (moderowane) 25.03.2010, 14:53
Odpowiedzi: 5 821
Wyświetleń: 1 664 668
Wysłane przez 19piotrek06
Sprzedam korki NIKE TIEMPO NATURAL FB. W...

Sprzedam korki NIKE TIEMPO NATURAL FB.
W korkach zagrałem 2 mecze i pare treningów w nich odbyłem,korki zadabane,żadnych rys lub w coś tym rodzaju.Korki były kupione w lecie i mam na nie jeszcze...
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 15.03.2010, 13:28
Odpowiedzi: 428
Wyświetleń: 70 795
Wysłane przez 19piotrek06
Oby tylko nie poszedł do amici!!

Oby tylko nie poszedł do amici!!
Forum: Hyde Park (moderowane) 12.03.2010, 10:39
Odpowiedzi: 7 591
Wyświetleń: 4 560 640
Wysłane przez 19piotrek06
http://www.youtube.com/watch?v=qxxGMmWWKqE

http://www.youtube.com/watch?v=qxxGMmWWKqE
Forum: Hyde Park (moderowane) 11.03.2010, 19:09
Odpowiedzi: 29 194
Wyświetleń: 5 859 715
Wysłane przez 19piotrek06
PES jest najlepszy 09 albo 10

PES jest najlepszy 09 albo 10
Forum: Hyde Park (moderowane) 07.03.2010, 12:53
Odpowiedzi: 29 194
Wyświetleń: 5 859 715
Wysłane przez 19piotrek06
wiecie jak wgrac gry i aplikacje do noki przez...

wiecie jak wgrac gry i aplikacje do noki przez kabel??
Forum: Hyde Park (moderowane) 01.03.2010, 16:22
Odpowiedzi: 29 194
Wyświetleń: 5 859 715
Wysłane przez 19piotrek06
A nie zawiesza mu się lub coś w tym stylu?

A nie zawiesza mu się lub coś w tym stylu?
Forum: Hyde Park (moderowane) 01.03.2010, 15:31
Odpowiedzi: 29 194
Wyświetleń: 5 859 715
Wysłane przez 19piotrek06
Ma ktos Nokie 5130???Jesli tak to jaka masz...

Ma ktos Nokie 5130???Jesli tak to jaka masz opinie na ten telefon?
Forum: Hyde Park (moderowane) 23.02.2010, 19:57
Odpowiedzi: 29 194
Wyświetleń: 5 859 715
Wysłane przez 19piotrek06
Dzieki :):)

Dzieki :):)
Forum: Hyde Park (moderowane) 23.02.2010, 19:22
Odpowiedzi: 29 194
Wyświetleń: 5 859 715
Wysłane przez 19piotrek06
Mam problem z photoshopem.Robie nowy dokument i...

Mam problem z photoshopem.Robie nowy dokument i chce przystapic do dalszych prac i wybieram kolor.np niebieski i wybieram sobie i w okienku wykakuje mi kolor szary zamiast niebieskiego.
Wiecie co...
Forum: Hyde Park (moderowane) 15.02.2010, 18:36
Odpowiedzi: 29 194
Wyświetleń: 5 859 715
Wysłane przez 19piotrek06
Nie Tylko telewizja N tam masz wszystkie...

Nie
Tylko telewizja N tam masz wszystkie mecze :-D
Forum: Hyde Park (moderowane) 06.02.2010, 17:29
Odpowiedzi: 5 821
Wyświetleń: 1 664 668
Wysłane przez 19piotrek06
Na nową !!!!

Na nową !!!!
Forum: Hyde Park (moderowane) 02.02.2010, 20:19
Odpowiedzi: 29 194
Wyświetleń: 5 859 715
Wysłane przez 19piotrek06
...:::Tomo:::......

...:::Tomo:::... (http://www.wislakrakow.com/forum/member.php?u=14832) WIELKIE DZIĘKI !
Forum: Hyde Park (moderowane) 02.02.2010, 20:03
Odpowiedzi: 29 194
Wyświetleń: 5 859 715
Wysłane przez 19piotrek06
mam problem...sciagnolem sobie PhotoShopa i nie...

mam problem...sciagnolem sobie PhotoShopa i nie wiem jak go zainstalowac probowalem przez demona i przez power iso ale nic to nie daje
http://i45.tinypic.com/288xxxs.jpg
Wyświetlanie wyników 1 do 25 z 51

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:10.