Forum: Jak? Gdzie? Kiedy?
14.05.2010, 21:23
|
|
Odpowiedzi: 13 831
Wyświetleń: 3 327 344
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
12.03.2010, 22:24
|
|
Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 102 814
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
12.03.2010, 22:09
|
|
Odpowiedzi: 545
Wyświetleń: 102 814
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
05.03.2010, 22:57
|
|
Odpowiedzi: 757
Wyświetleń: 127 266
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
11.12.2009, 22:38
|
|
Odpowiedzi: 257
Wyświetleń: 48 215
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
07.11.2009, 12:17
|
|
Odpowiedzi: 752
Wyświetleń: 129 373
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
07.11.2009, 10:59
|
|
Odpowiedzi: 768
Wyświetleń: 116 633
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
30.10.2009, 23:50
|
|
Odpowiedzi: 768
Wyświetleń: 116 633
Najlepiej się obrażać nie ? Mieć pretensje bo...
Najlepiej się obrażać nie ? Mieć pretensje bo mecze wygrywają ,nie ?. Może najlepiej odsuń się od Wisły.
Najlepiej jest najeżdżać na Wisłe , a żeby dupe ruszyć i jechać na mecz to tylko na Legie się...
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
15.09.2009, 16:22
|
|
Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 37 844
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
14.09.2009, 11:34
|
|
Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 37 844
|