The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 6 z 6
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: wojteknh94
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 27.05.2009, 14:48
Odpowiedzi: 13 831
Wyświetleń: 3 325 844
Wysłane przez wojteknh94
idź do Yakuzy :P

idź do Yakuzy :P
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 20.05.2009, 13:51
Odpowiedzi: 22 286
Wyświetleń: 9 657 725
Wysłane przez wojteknh94
nie wiem czemu ale mi ta kamerka nie hula:( caly...

nie wiem czemu ale mi ta kamerka nie hula:( caly czas czarny ekran i przycisku "play" sie nie da nascisnac..:((
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 20.05.2009, 12:34
Odpowiedzi: 22 286
Wyświetleń: 9 657 725
Wysłane przez wojteknh94
są jakieś zdjęcia:P?

są jakieś zdjęcia:P?
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 19.05.2009, 19:43
Odpowiedzi: 723
Wyświetleń: 115 880
Wysłane przez wojteknh94
Może tak może nie. Zobaczymy jak to będzie w...

Może tak może nie. Zobaczymy jak to będzie w sobotę :) AVE WISŁA!
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 19.05.2009, 19:41
Odpowiedzi: 22 286
Wyświetleń: 9 657 725
Wysłane przez wojteknh94
a jak myślicie o ile podskoczą ceny biletów??

a jak myślicie o ile podskoczą ceny biletów??
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 19.05.2009, 19:31
Odpowiedzi: 723
Wyświetleń: 115 880
Wysłane przez wojteknh94
http://wislakrakow.com/www/showarticle.php?article...

http://wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=21008

czytajcie!
Wyświetlanie wyników 1 do 6 z 6

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:30.