The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: Djibril
Forum: Hyde Park (moderowane) 01.11.2008, 23:36
Odpowiedzi: 1 523
Wyświetleń: 490 028
Wysłane przez Djibril
a skad mozna sciagnac tego cracka?

a skad mozna sciagnac tego cracka?
Forum: Hyde Park (moderowane) 01.11.2008, 22:15
Odpowiedzi: 1 523
Wyświetleń: 490 028
Wysłane przez Djibril
problem z fifa 09

Witam serdecznie;)
po zagraniu w fife 1dnego sezonu, albo wlaczeniu pojedynczego meczu pojawia sie blad "Oops it appears your version of FIFA 09 has not been properly authenticated go to EASTORE.COM...
Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19.