The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 4 z 4
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: WASIA
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 23.09.2012, 16:57
Odpowiedzi: 119
Wyświetleń: 33 453
Wysłane przez WASIA
Kto jedzie własnym transportem ??

Wybieram się do Gliwic samochodem, mam 2 miejsca/ 20zł od osoby gdyby był ktoś chętny. Pzdr
Forum: Hyde Park Sportowy (moderowane) 08.06.2012, 09:32
Odpowiedzi: 404
Wyświetleń: 30 594
Wysłane przez WASIA
Polska - Grecja 2-0 Rosja - Czechy 2-0 ...

Polska - Grecja 2-0
Rosja - Czechy 2-0
Holandia - Dania 2-0
Niemcy - Portugalia 0-2
Hiszpania - Włochy 2-0
Irlandia - Chorwacja 1-1
Francja - Anglia 1-1
Ukraina - Szwecja 1-0
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 18.04.2012, 10:03
Odpowiedzi: 83
Wyświetleń: 29 391
Wysłane przez WASIA
Organizuje ktoś wyjazd do Podbeskidzia ?

Organizuje ktoś wyjazd do Podbeskidzia ?
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 15.10.2009, 11:01
Odpowiedzi: 1 432
Wyświetleń: 203 151
Wysłane przez WASIA
Dziś wybieram sie do Bytowa po bilety, mam tylko...

Dziś wybieram sie do Bytowa po bilety, mam tylko 90km także będę wspierał naszą WISEŁKĘ !! :)
Wyświetlanie wyników 1 do 4 z 4

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:31.