The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: taiszo
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 07.08.2011, 17:35
Odpowiedzi: 13 831
Wyświetleń: 3 323 760
Wysłane przez taiszo
Mam mały problem, więc proszę o pomoc :) ...

Mam mały problem, więc proszę o pomoc :)

Chciałbym pójść na sektor rodziny z moją siostrzenicą na mecz z Apoel-em. Siostrzenica przyjechała z USA i nie ma polskiego obywatelstwa (czyt. nie ma...
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:02.