The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 25 z 25
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: Majkel1906
Forum: Hyde Park (moderowane) 27.04.2010, 19:59
Odpowiedzi: 37 273
Ankieta: Temat polityczny
Wyświetleń: 7 906 187
Wysłane przez Majkel1906
Zapraszam wszystkich do oddawania głosów na...

Zapraszam wszystkich do oddawania głosów na Janusza Korwina Mikkego! Obecnie jedynego, slusznego kandydata. http://prezydentxxi.pl/
Forum: Hyde Park (moderowane) 09.03.2010, 20:41
Odpowiedzi: 37 273
Ankieta: Temat polityczny
Wyświetleń: 7 906 187
Wysłane przez Majkel1906
idz spac, dobranoc

idz spac, dobranoc
Forum: Hyde Park (moderowane) 12.11.2009, 23:14
Odpowiedzi: 299
Wyświetleń: 57 761
Wysłane przez Majkel1906
jynhum :):):)

jynhum

:):):)
Forum: Hyde Park (moderowane) 14.09.2009, 15:26
Odpowiedzi: 3 110
Wyświetleń: 516 495
Wysłane przez Majkel1906
Sprzedam za dobre pieniądze ustna prezentacja z...

Sprzedam za dobre pieniądze ustna prezentacja z języka polskiego : "Scharakteryzuj najciekawsze portrety psychologiczne kobiet w literaturze polskiej i obcej odwołując się do wybranych utworów"....
Forum: Hyde Park (moderowane) 15.07.2009, 15:12
Odpowiedzi: 1 765
Wyświetleń: 357 308
Wysłane przez Majkel1906
Czy ktos wie czy jest jakis preparat na...

Czy ktos wie czy jest jakis preparat na przybranie masy w pigułkach ?
Forum: Hyde Park (moderowane) 29.06.2009, 22:15
Odpowiedzi: 3 110
Wyświetleń: 516 495
Wysłane przez Majkel1906
OBIEG (https://www.oke.krakow.pl/sio/) -...

OBIEG (https://www.oke.krakow.pl/sio/)
- Wyniki egzaminu maturalnego będą dostępne w dniu jutrzejszym (30.06)
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 30.05.2009, 22:09
Odpowiedzi: 123
Wyświetleń: 34 267
Wysłane przez Majkel1906
Tylko Wisla Krakow Nasz Ts!

Tylko Wisla Krakow Nasz Ts!
Forum: Hyde Park (moderowane) 21.05.2009, 23:58
Odpowiedzi: 37 273
Ankieta: Temat polityczny
Wyświetleń: 7 906 187
Wysłane przez Majkel1906
wyszlo mi na 1. UPR , a 2 Libertas :)

wyszlo mi na 1. UPR , a 2 Libertas :)
Forum: Hyde Park Sportowy (moderowane) 13.05.2009, 10:05
Odpowiedzi: 1 040
Wyświetleń: 172 777
Wysłane przez Majkel1906
no to mamy Euro

no to mamy Euro
Forum: Hyde Park (moderowane) 04.05.2009, 11:37
Odpowiedzi: 3 110
Wyświetleń: 516 495
Wysłane przez Majkel1906
oczywiscie Pan Tadeusz

oczywiscie Pan Tadeusz
Forum: Hyde Park (moderowane) 07.04.2009, 21:09
Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 14 363
Wysłane przez Majkel1906
oczywiscie ze Vifon, ale pikantny :)

oczywiscie ze Vifon, ale pikantny :)
Forum: Hyde Park (moderowane) 22.02.2009, 22:56
Odpowiedzi: 29 194
Wyświetleń: 5 870 861
Wysłane przez Majkel1906
wie ktoś ile kosztuje ściągniecie sim-locka z...

wie ktoś ile kosztuje ściągniecie sim-locka z Iphona3g?
Forum: Hyde Park (moderowane) 25.11.2008, 21:51
Odpowiedzi: 7 591
Wyświetleń: 4 563 181
Wysłane przez Majkel1906
http://en.akinator.com/#

http://en.akinator.com/#
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 12.11.2008, 19:38
Odpowiedzi: 4 947
Wyświetleń: 2 121 365
Wysłane przez Majkel1906
na jakim kanale idzie wam na sopcascie?

na jakim kanale idzie wam na sopcascie?
Forum: Hyde Park (moderowane) 04.11.2008, 22:36
Odpowiedzi: 143
Wyświetleń: 19 634
Wysłane przez Majkel1906
McCain !!!!!!

McCain !!!!!!
Forum: Hyde Park (moderowane) 08.10.2008, 16:01
Odpowiedzi: 2 398
Wyświetleń: 1 896 489
Wysłane przez Majkel1906
ma ktoś najnowszą Firme? Albo przynajmniej wie...

ma ktoś najnowszą Firme? Albo przynajmniej wie kiedy wyjdzie?
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 05.10.2008, 14:44
Odpowiedzi: 4 947
Wyświetleń: 2 121 365
Wysłane przez Majkel1906
a na jakim kanale?

a na jakim kanale?
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 05.10.2008, 14:42
Odpowiedzi: 4 947
Wyświetleń: 2 121 365
Wysłane przez Majkel1906
dziala Wam na Sopacascie?

dziala Wam na Sopacascie?
Forum: Hyde Park (moderowane) 30.09.2008, 12:54
Odpowiedzi: 641
Wyświetleń: 202 425
Wysłane przez Majkel1906
zna ktos progi punktowe z zeszlego roku na AP...

zna ktos progi punktowe z zeszlego roku na AP albo uniwersytet ekonomiczny orientacyjnie?
Forum: Hyde Park (moderowane) 29.09.2008, 17:38
Odpowiedzi: 7 591
Wyświetleń: 4 563 181
Wysłane przez Majkel1906
http://www.allegro.pl/item438151459_blaupunkt_vale...

http://www.allegro.pl/item438151459_blaupunkt_valencia_mp36.html#photo

polecam :)
Forum: Hyde Park (moderowane) 19.08.2008, 21:39
Odpowiedzi: 29 194
Wyświetleń: 5 870 861
Wysłane przez Majkel1906
Wie ktos na 100% czy Dzien Edukacji Narodowej...

Wie ktos na 100% czy Dzien Edukacji Narodowej (Dzien nauczyciela) jest wolny od zajec dla uczniów?
Forum: Hyde Park (moderowane) 09.08.2008, 15:24
Odpowiedzi: 451
Wyświetleń: 198 508
Wysłane przez Majkel1906
wie ktos co sie stalo z kebabami z banoli? ...

wie ktos co sie stalo z kebabami z banoli?
kiedys rewelacyjne, a teraz znacznie gorzej.
Forum: Hyde Park (moderowane) 03.08.2008, 23:12
Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 3 753
Wysłane przez Majkel1906
smieszne to wszystko jest. jak by wiedzial ze...

smieszne to wszystko jest. jak by wiedzial ze wygra bo wogole sie nie cieszy i nic. Po za tym nie jest jakas super
Forum: Hyde Park (moderowane) 03.08.2008, 22:33
Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 3 753
Wysłane przez Majkel1906
noo 17 faaajna :)

noo 17 faaajna :)
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 22.07.2008, 16:20
Odpowiedzi: 5 318
Wyświetleń: 1 802 167
Wysłane przez Majkel1906
czcionka fajna w swojej prostoscie

czcionka fajna w swojej prostoscie
Wyświetlanie wyników 1 do 25 z 25

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:18.