The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: mactech
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 03.02.2022, 14:56
Odpowiedzi: 98 591
Wyświetleń: 36 551 290
Wysłane przez mactech
Moim zdaniem brakuje drużynie takiego szymkowiaka...

Moim zdaniem brakuje drużynie takiego szymkowiaka w środku pola. Ale na polskim rynku nie ma już tego typu grajków a zagranicą trzeba sporo zapłacić.
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:48.