The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: vistulaone
Forum: Hyde Park (moderowane) 10.08.2014, 18:00
Odpowiedzi: 946
Wyświetleń: 426 003
Wysłane przez vistulaone
We wrześniu na pewno, ale w sierpniu nie wiem czy...

We wrześniu na pewno, ale w sierpniu nie wiem czy w samym Zakopcu coś się znajdzie za taką cenę.
Forum: Hyde Park (moderowane) 10.08.2014, 17:59
Odpowiedzi: 641
Wyświetleń: 202 423
Wysłane przez vistulaone
Studiuje ktoś amerykanistykę na UJ? :)

Studiuje ktoś amerykanistykę na UJ? :)
Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:47.