The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: Woźnica
Forum: Hyde Park (moderowane) 12.10.2010, 21:54
Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2 395
Wysłane przez Woźnica
Drużyna poszukuje gracza

Witam, jesteśmy wiślacką ekipą piłkarską, mającą za sobą kilka sezonów w Wiślackiej Lidze Kibiców, a obecnie grającą w Podgórskiej Ekstraklasie (http://podgorskaekstraklasa.blogspot.com/).
Jesteśmy...
Forum: Hyde Park (moderowane) 19.06.2010, 13:38
Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4 114
Wysłane przez Woźnica
Szukamy bramkarza

Drużyna grająca w Podgórskiej Ekstraklasie (http://podgorskaekstraklasa.blogspot.com/) poszukuje bramkarza na końcówkę obecnego sezonu i na kolejne. Mamy za sobą kilka sezonów w Wiślackiej Lidze...
Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:56.