The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: Tobiasz42
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 01.08.2012, 13:14
Odpowiedzi: 2 288
Wyświetleń: 822 796
Wysłane przez Tobiasz42
A do wyrobienia karty kibica trzeba mieć ze sobą...

A do wyrobienia karty kibica trzeba mieć ze sobą jakieś zdjęcie czy na miejscu można wyrobić
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:36.