The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: jedrula
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 15.05.2010, 11:27
Odpowiedzi: 45
Wyświetleń: 46 925
Wysłane przez jedrula
Ludzie, gdzie można oglądnąć mecz z Odrą w fajnym...

Ludzie, gdzie można oglądnąć mecz z Odrą w fajnym towarzystwie w okolicach Rynku?
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 15.05.2010, 09:57
Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 29 560
Wysłane przez jedrula
Na razie nie można wyrobić KK. Mają być nowe...

Na razie nie można wyrobić KK. Mają być nowe wnioski, nowe karty itp. Coś więcej będzie wiadomo na przełomie czerwca i lipca.
Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:20.