The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: ulik
Forum: Hyde Park (moderowane) 03.10.2008, 13:22
Odpowiedzi: 1 309
Wyświetleń: 270 318
Wysłane przez ulik
Mam takie pytanie czy trzeba osobiście jechać an...

Mam takie pytanie czy trzeba osobiście jechać an Krupniczą by wyznaczyć sobie termin egzaminu czy można jakoś inaczej, telefonicznie albo przez internet? Wiecie może coś an ten temat?
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:03.