The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 3 z 3
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: piotrek29k
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 21.10.2011, 07:48
Odpowiedzi: 6 016
Wyświetleń: 2 692 540
Wysłane przez piotrek29k
dokładnie kolego święte słowa.

dokładnie kolego święte słowa.
Forum: Hyde Park (moderowane) 14.08.2011, 11:48
Odpowiedzi: 7 591
Wyświetleń: 4 563 216
Wysłane przez piotrek29k
http://www.youtube.com/watch?v=p1nAL_bIRdU nie...

http://www.youtube.com/watch?v=p1nAL_bIRdU nie złe jaja
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 12.08.2011, 14:47
Odpowiedzi: 13 831
Wyświetleń: 3 327 413
Wysłane przez piotrek29k
mam pytanie jak kupię bilet na C1 to mogę iść na...

mam pytanie jak kupię bilet na C1 to mogę iść na C3 tak jak to było dawniej z sektorem D
Wyświetlanie wyników 1 do 3 z 3

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:57.