Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
23.08.2011, 09:08
|
|
Odpowiedzi: 220
Wyświetleń: 28 650
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
23.08.2011, 09:02
|
|
Odpowiedzi: 220
Wyświetleń: 28 650
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
19.08.2011, 11:13
|
|
Odpowiedzi: 5 318
Wyświetleń: 1 802 082
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
09.08.2011, 08:49
|
|
Odpowiedzi: 5 318
Wyświetleń: 1 802 082
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
08.08.2011, 12:19
|
|
Odpowiedzi: 260
Wyświetleń: 55 160
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
06.08.2011, 19:31
|
|
Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 46 455
szkoda bo 3 pkt byly na wyciagniecie reki,ale...
szkoda bo 3 pkt byly na wyciagniecie reki,ale pierwsza polowa wisly fatalna,w drugiej znaczna poprawa,dlaczego wisla niezaleznie z kim gra wychodzi 2 def pomocnikami niech gra nunez z sobolem,bo...
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
26.07.2011, 12:07
|
|
Odpowiedzi: 5 318
Wyświetleń: 1 802 082
|
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy?
25.07.2011, 14:44
|
|
Odpowiedzi: 2 288
Wyświetleń: 822 895
|