![]() |
Dawno tu nikt zdjęć nie wrzucał to odświeże temat :)
http://img355.imageshack.us/img355/2...t2139aasg7.jpg http://img141.imageshack.us/img141/1...t3006aaic4.jpg http://img141.imageshack.us/img141/5...t3090aaju6.jpg http://img528.imageshack.us/img528/2...ct3194ari6.jpg http://img135.imageshack.us/img135/2...ct2777apg9.jpg http://img135.imageshack.us/img135/5...ct2716aeq0.jpg http://img383.imageshack.us/img383/3...ct2753auo2.jpg Wakacyjnie tak ;) |
Genialny tryb makro. Żałuję tylko, że mój kompakcik nie potrafi aż tak dobrego zrobić :-)
http://img382.imageshack.us/img382/9...0985nq4.th.jpg http://img295.imageshack.us/img295/2...0997qr7.th.jpg http://img295.imageshack.us/img295/5...1014co8.th.jpg |
|
Muszę przyznać, że przednia! Jak widzę dużo robisz zdjęć samolotów, ze wzgledu na zamiłowanie :D Powodzenia w śledzeniu lotów!
|
Cytat:
|
http://i37.tinypic.com/2gtcemt.jpg
http://i36.tinypic.com/19nqkn.jpg http://i34.tinypic.com/ws6a6s.jpg http://i34.tinypic.com/34rixzn.jpg http://i37.tinypic.com/264s801.jpg Cały czas się uczę... Więc prosze bez przesadnej krytyki... |
Na początek bym proponował zmniejszenie wielkości...
|
Krzysiek, również zalecam zmiejszenie wielkości na sam poczatek.
A co do samych zdjęć to pierwsze mi się całkiem podoba, drugie nie ma za grosz ostrości, trzecie jest przepalone i ma kilka duszków, ale to w sumie logiczne jak się robi zdjęcie prosto w Słońce... kolejne też nie ostre, ale nawet gdyby było to troszkę mało interesujący kadr, kolejne z tą trawą ma w sobie już jakiś twórczy pomysł moim zdaniem (ostra trawa na tle nieba, całkiem ładnego nieba warto dodać, ale czegoś tu brakuje...) no i ostatnie dośc popularny motyw, ale zdjęcie także z przepaleniami... |
Ktoś coś o samolotach wspominał :P
http://img177.imageshack.us/img177/8...ct1948aat7.jpg http://img152.imageshack.us/img152/121/pict1892abc9.jpg http://img177.imageshack.us/img177/1...ct2384abw4.jpg http://img177.imageshack.us/img177/92/pict3017aagq5.jpg http://img152.imageshack.us/img152/48/pict2965alp3.jpg Jeszcze kilka fotek ode mnie :) Oczywiście komentarze mile widziane :D |
Ola - masz naprawdę fajny tryb makro, ładne i dość wyraźne zbliżenia, ślimaczek piękny. ;)
Krzysiek - drugie zdjęcie świetne - byłoby, gdyby było ostrzejsze, nieraz warto nieco oddalić zoom'a, lub poczekać na dobrą ostrość, bo sam widzisz jak to wyszło. zaraz wrzucę coś od siebie, tylko przekopie moją kolekcję. :) http://img372.imageshack.us/img372/1488/p1020779dt7.jpg http://img372.imageshack.us/img372/8177/p1020516iu9.jpg http://img372.imageshack.us/img372/1263/p1020130bf0.jpg zimowo... ;) http://img372.imageshack.us/img372/5920/p1010408od2.jpg http://img372.imageshack.us/img372/5904/p1010145gg1.jpg http://img372.imageshack.us/img372/3960/p1000575kh3.jpg i na koniec, tak trochu... Polskawo? na szybko obróbka w Paincie. :D zaznaczam, to nie moje, tylko braci. :D http://img56.imageshack.us/img56/8011/beztytuubb8.jpg |
To może i ja kilka przykładowych zdjęć wrzucę...
1. http://img512.imageshack.us/img512/5...zczurkaxv0.jpg 2. http://img132.imageshack.us/img132/8...tkroplezv2.jpg 3. http://img56.imageshack.us/img56/8568/osacd2.jpg 4. http://img211.imageshack.us/img211/8734/wieakb6.jpg |
2 malenstwa ktore mozna spotkac wchodzac do domu:)
zblizenie:> - bestia nr 1 http://i34.tinypic.com/vn17og.jpg troche z dalszej prespektywy:> http://i36.tinypic.com/e81fyb.jpg bestia nr 2 z okna:> http://i38.tinypic.com/9bk58i.jpg robimy obrot i co widzimy? http://i34.tinypic.com/2mnn6tl.jpg miejsce wystepowania = okolice Krakowa:> dzieki za pomoc, powinno juz byc ok ps oczywiscie foty robione zwyklym cyfrowym szitem przez totalnego amatora, nijak sie maja do prezentowanych tu ale mysle ze obiekty ciekawe;) |
ja .......e... aż mną zatrzęsło...
|
Cytat:
ps. zdjęcia :shock: |
|
Z ciekawości zawodowej - jakie macie obiektywy do makro ?
|
Że tak powiem, ja mam zwykły aparat Konica Minolta G500 :P
|
Ja posługuje się Raynoxem DCR 250...
|
http://i34.tinypic.com/96huti.jpg
Zdjęcie zrobiłem o godzinie 20:45 tuż przed gwizdkiem sędziego! Niestety nie byłem na meczu (zdrowie). Zdjęcie technicznie słabe, lecz księżyc, półksiężyc który świecił równo nad stadionem genialny! Omen! |
Wiem, wiem ... może miasto mało lubiane ale zdjęcie ładne ;)
http://tsw.com.pl/3.JPG i jeszcze zachód słońca w Jastarni: http://tsw.com.pl/4.JPG |
Zapytam się też tutaj, może ktoś będzie wiedział jak rozwiązać ten problem.
Mam problem z kartą pamięci z aparatu cyfrowego. Mam dwie karty 2GB i 4GB. Gdy przegrywałem zdjęcia na laptop z obydwu kart było wszystko zajebiście. Ale gdy przegrywałem już na zwykły komputer poprzez czytnik kart pamięci kartę 4GB to tak jakby jej w ogóle nie widziało. Kartę 2GB widziało od razu. Przy włożonej karcie 4GB w czytniku zapala się dioda czerwona i zielona po czym zaraz gaśnie zielona. Obydwie karty są tej samej firmy. Może być taka sytuacja, że czytnik jest za "słaby" na kartę 4 GB? |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl