Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wasze impresje- fotografia, grafika itp (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=323)

Ola7 04.08.2008 13:59

Dawno tu nikt zdjęć nie wrzucał to odświeże temat :)

http://img355.imageshack.us/img355/2...t2139aasg7.jpg

http://img141.imageshack.us/img141/1...t3006aaic4.jpg

http://img141.imageshack.us/img141/5...t3090aaju6.jpg

http://img528.imageshack.us/img528/2...ct3194ari6.jpg

http://img135.imageshack.us/img135/2...ct2777apg9.jpg

http://img135.imageshack.us/img135/5...ct2716aeq0.jpg

http://img383.imageshack.us/img383/3...ct2753auo2.jpg


Wakacyjnie tak ;)

Lupo 04.08.2008 15:08

Genialny tryb makro. Żałuję tylko, że mój kompakcik nie potrafi aż tak dobrego zrobić :-)

http://img382.imageshack.us/img382/9...0985nq4.th.jpg

http://img295.imageshack.us/img295/2...0997qr7.th.jpg

http://img295.imageshack.us/img295/5...1014co8.th.jpg

pbciderek 04.08.2008 20:49

Witam! Ja się pochwalę taką fotką:
http://www.jetphotos.net/viewphoto.php?id=6318374
pozdr

DrewniaQ 04.08.2008 20:57

Muszę przyznać, że przednia! Jak widzę dużo robisz zdjęć samolotów, ze wzgledu na zamiłowanie :D Powodzenia w śledzeniu lotów!

pbciderek 04.08.2008 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 579370)
Muszę przyznać, że przednia! Jak widzę dużo robisz zdjęć samolotów, ze wzgledu na zamiłowanie :D Powodzenia w śledzeniu lotów!

Dzięki, jak Wam się spodoba to mogę jeszcze kilka ciekawszych podrzucić :)

Krzysiek 04.08.2008 21:38

http://i37.tinypic.com/2gtcemt.jpg

http://i36.tinypic.com/19nqkn.jpg

http://i34.tinypic.com/ws6a6s.jpg

http://i34.tinypic.com/34rixzn.jpg

http://i37.tinypic.com/264s801.jpg

Cały czas się uczę... Więc prosze bez przesadnej krytyki...

pbciderek 04.08.2008 21:49

Na początek bym proponował zmniejszenie wielkości...

St@chu 04.08.2008 22:02

Krzysiek, również zalecam zmiejszenie wielkości na sam poczatek.

A co do samych zdjęć to pierwsze mi się całkiem podoba, drugie nie ma za grosz ostrości, trzecie jest przepalone i ma kilka duszków, ale to w sumie logiczne jak się robi zdjęcie prosto w Słońce... kolejne też nie ostre, ale nawet gdyby było to troszkę mało interesujący kadr, kolejne z tą trawą ma w sobie już jakiś twórczy pomysł moim zdaniem (ostra trawa na tle nieba, całkiem ładnego nieba warto dodać, ale czegoś tu brakuje...) no i ostatnie dośc popularny motyw, ale zdjęcie także z przepaleniami...

Ola7 04.08.2008 22:07

Ktoś coś o samolotach wspominał :P

http://img177.imageshack.us/img177/8...ct1948aat7.jpg

http://img152.imageshack.us/img152/121/pict1892abc9.jpg

http://img177.imageshack.us/img177/1...ct2384abw4.jpg

http://img177.imageshack.us/img177/92/pict3017aagq5.jpg

http://img152.imageshack.us/img152/48/pict2965alp3.jpg

Jeszcze kilka fotek ode mnie :)

Oczywiście komentarze mile widziane :D

Gucio25 04.08.2008 22:53

Ola - masz naprawdę fajny tryb makro, ładne i dość wyraźne zbliżenia, ślimaczek piękny. ;)
Krzysiek - drugie zdjęcie świetne - byłoby, gdyby było ostrzejsze, nieraz warto nieco oddalić zoom'a, lub poczekać na dobrą ostrość, bo sam widzisz jak to wyszło.

zaraz wrzucę coś od siebie, tylko przekopie moją kolekcję. :)

http://img372.imageshack.us/img372/1488/p1020779dt7.jpg

http://img372.imageshack.us/img372/8177/p1020516iu9.jpg

http://img372.imageshack.us/img372/1263/p1020130bf0.jpg

zimowo... ;)

http://img372.imageshack.us/img372/5920/p1010408od2.jpg

http://img372.imageshack.us/img372/5904/p1010145gg1.jpg

http://img372.imageshack.us/img372/3960/p1000575kh3.jpg

i na koniec, tak trochu... Polskawo? na szybko obróbka w Paincie. :D
zaznaczam, to nie moje, tylko braci. :D

http://img56.imageshack.us/img56/8011/beztytuubb8.jpg

St@chu 04.08.2008 23:58

To może i ja kilka przykładowych zdjęć wrzucę...
1.
http://img512.imageshack.us/img512/5...zczurkaxv0.jpg
2.
http://img132.imageshack.us/img132/8...tkroplezv2.jpg
3.
http://img56.imageshack.us/img56/8568/osacd2.jpg
4.
http://img211.imageshack.us/img211/8734/wieakb6.jpg

1q2 05.08.2008 00:52

2 malenstwa ktore mozna spotkac wchodzac do domu:)



zblizenie:> - bestia nr 1

http://i34.tinypic.com/vn17og.jpg

troche z dalszej prespektywy:>

http://i36.tinypic.com/e81fyb.jpg

bestia nr 2 z okna:>

http://i38.tinypic.com/9bk58i.jpg


robimy obrot i co widzimy?

http://i34.tinypic.com/2mnn6tl.jpg


miejsce wystepowania = okolice Krakowa:>

dzieki za pomoc, powinno juz byc ok

ps oczywiscie foty robione zwyklym cyfrowym szitem przez totalnego amatora, nijak sie maja do prezentowanych tu ale mysle ze obiekty ciekawe;)

wislak_olkusz 05.08.2008 00:58

ja .......e... aż mną zatrzęsło...

Gucio25 05.08.2008 01:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 579443)
albo w ogole bym to zmniejszyl na 1024 ale mam tylko painta

zmniejsz paintem, otwórz zdjęcie, otwierasz na pasku "Obraz" i tam "Rozciągnij/Pochyl", dajesz zamiast 100% np. 30%, i na wysokości i na szerokości i powinno być w sam raz na forum.

ps. zdjęcia :shock:

Ola7 05.08.2008 18:02

http://img254.imageshack.us/img254/7...ct3335qjc7.jpg

http://img147.imageshack.us/img147/254/pict3278ays6.jpg

http://img147.imageshack.us/img147/8...ct3305ayf6.jpg

http://img56.imageshack.us/img56/1339/pict3300azm9.jpg

http://img56.imageshack.us/img56/7304/pict3318ams9.jpg

http://img147.imageshack.us/img147/6...ct3253aag3.jpg

Kolejna porcja ode mnie ;)

Krzysiek 05.08.2008 18:16

http://i34.tinypic.com/1628dh0.jpg

Kocur 05.08.2008 18:26

Z ciekawości zawodowej - jakie macie obiektywy do makro ?

Ola7 05.08.2008 18:38

Że tak powiem, ja mam zwykły aparat Konica Minolta G500 :P

St@chu 05.08.2008 18:39

Ja posługuje się Raynoxem DCR 250...

DrewniaQ 07.08.2008 10:12

http://i34.tinypic.com/96huti.jpg

Zdjęcie zrobiłem o godzinie 20:45 tuż przed gwizdkiem sędziego! Niestety nie byłem na meczu (zdrowie).

Zdjęcie technicznie słabe, lecz księżyc, półksiężyc który świecił równo nad stadionem genialny!
Omen!

KoPer 07.08.2008 14:21

Wiem, wiem ... może miasto mało lubiane ale zdjęcie ładne ;)

http://tsw.com.pl/3.JPG

i jeszcze zachód słońca w Jastarni:

http://tsw.com.pl/4.JPG

Etiop 19.08.2008 21:40

Zapytam się też tutaj, może ktoś będzie wiedział jak rozwiązać ten problem.

Mam problem z kartą pamięci z aparatu cyfrowego. Mam dwie karty 2GB i 4GB. Gdy przegrywałem zdjęcia na laptop z obydwu kart było wszystko zajebiście. Ale gdy przegrywałem już na zwykły komputer poprzez czytnik kart pamięci kartę 4GB to tak jakby jej w ogóle nie widziało. Kartę 2GB widziało od razu. Przy włożonej karcie 4GB w czytniku zapala się dioda czerwona i zielona po czym zaraz gaśnie zielona. Obydwie karty są tej samej firmy. Może być taka sytuacja, że czytnik jest za "słaby" na kartę 4 GB?

pio 19.08.2008 21:58

tęcza złapana na balkonie

http://i37.tinypic.com/11t4rvo.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl