Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mozilla Firefox vs. IE vs. Opera - wasze opinie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2457)

wisłaWieczysta 02.07.2008 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qubu (Post 516228)
SAFARI nie dosc ze najszybsza, fajnie wyglada to najlepiej wypada w tescie ACID3


to prawda jest najlepsza ale ma także pare błędów według mnie najlepsza jest Mozilla szczególnie ta najnowsza wersja :D

medyk 02.07.2008 20:41

nowy Firefox 3.0 dostało kopa i szybko chodzi.

igortsw 02.07.2008 21:22

Mozilla Firefox !!!!
Właściwie jedynym argumentem który mnie przekonał do jej wyższości nad IE jest duża ilość wtyczek np. wtyczka video która umozliwa bezpośrdnie pobieranie sekwencji video ze stron typu YouTube itp.

Joaquin 03.07.2008 15:24

Opera
Tylko w niej potrafie znaleźć gesty myszy, a bez nich nie potrafie karty szybko zamknąć...

globoos 04.07.2008 00:49

w operze za każdym razem gdy wykona się nieskoordynowany ruch myszą odkrywa się nowy gest myszy ;s mnie to denerwuje. Firefox jest najlepszy :)

Kocur 04.07.2008 07:10

od wczoraj Fox 3.0 - nie przypuszczałem że może być jeszcze lepiej niż w wersji 2.x

brakuje mi tylko i wyłącznie jednego motywu jaki używałem iFox metal ale za to jest MacOSC Theme - wygląda świetnie.

świetnie umiejscowione przyciski, lepsze mechanizmy zabezpieczające, no i do tego chodzi jak burza - IE może się już chyba pakować na całym świecie

medyk 04.07.2008 10:04

teraz ma wyjsc IE 8.0 ale i tak bedzie to syf.

mckoval 04.07.2008 10:37

od dawna używam FF i jak teraz na praktykach muszę się męczyć na IE (fakt faktem 6.0) to mi ręce opadły :S

vote-for-mikey 04.07.2008 10:52

a ja was zdziwię i powiem, że nowy IE bardziej mi podchodzi od FF, tyle tylko, że niechce mi się go ściągać. ^^

mckoval 04.07.2008 14:14

chyba Cie przebije, bo mi się nowego FF nie chce zainstalować a mam na dysku :P

larry 04.07.2008 14:35

ja mam nowego FF, i wszystko fajnie, tylko ze np. gazeta wyborcza mi sie wiesza... ale to chyba przez ktorys z dodatkow - tylko nie wiem dokladnie ktory

Kocur 04.07.2008 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez larry (Post 562148)
jwszystko fajnie, tylko ze np. gazeta wyborcza mi sie wiesza...


to jest specjalne zabezpieczenie w przeglądarce żebyś bzdur nie czytał :lol:

ToTylkoJa 04.07.2008 17:36

Mozilla number one

vote-for-mikey 04.07.2008 18:00

larry, sprawdź jak ci chodzi interia albo fakt.
jeśli fakt chodzi spoko, a interia się ścina, znaczy masz komputer nietrawiacy komuchów. jesli odwrotnie, to tak jak pisał kocur

Lysy 04.07.2008 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Joaquin (Post 561706)
Opera
Tylko w niej potrafie znaleźć gesty myszy, a bez nich nie potrafie karty szybko zamknąć...

Jest dodatek do FF o nazwie "Mouse Gestures" -> https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/39 Ja praktycznie nie potrafię się bez niego obejść :) rewelacja.
Tak samo jak ten Theme: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/1542


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl