Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XVI KOLEJKA] Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 19 listopada, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9732)

WISŁAZWE 18.11.2016 13:17

[XVI KOLEJKA] Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 19 listopada, godz. 18:00
 
http://i68.tinypic.com/2s635lj.jpg



Z braku czasu, temat meczowy skromniutki.
Zapraszam do dyskusji. Jeżeli ktoś by chciał uzupełnić dane to śmiało zapraszam.

Zaznaczę tylko, że Radosław Sobolewski i Kazimierz Kmiecik zadebiutują jutro na ławce trenerskiej Wisły Kraków. Do Szczecina Wisła Kraków pojechała znacząco osłabiona, w Krakowie z różnych względów zostali: Patryk Małecki, Zdenek Ondrasek, Mateusz Zachara, Boban Jović, Maciej Sadlok, Rafał Pietrzak.


wiesniak842 18.11.2016 13:23

+ Jovic, Pietrzak, Buchalik i Sadlok:D

Sedzia: Przybył z Kluczborka.

Co do meczu to kazdy punkt bedzie dobry.

funkykoval 18.11.2016 14:05

Najbardziej martwi mnie sędzia Przybył, bo jego liniowi wiecznie widzą spalone tam gdzie ich nie ma a nie widzą tam gdzie są ewidentne. Ciekawe kogo tym razem skroi, zazwyczaj wychodziło mu na Wiśle, ale Pogoń teraz na fali to może mu się odmienić ;-)

BlurgH 18.11.2016 14:27

Punkcik chętnie z tego meczu przygarnę, aczkolwiek życzę Sobolowi wejścia smoka ( i tak do końca sezonu :) )

Szneka 18.11.2016 14:28

Załuska w bramce na środku Głowacki i Guzmics po prawej pewnie Bartosz kto po lewej?
Środek pomocy Brlek Mączyński Popović? z lewej? z prawej Boguski z przodu Brożek
Miśkiewicz ławka Uryga ławka pewnie z lewej Mójta i Cwyka na ławce jeszcze Żemło Kujawa i Drzazga i.............. chyba cały nasz stan posiadania.
Skromne 1-0 dla nas i będzie lux

wiesniak842 18.11.2016 14:31

+ Porebski i Ptak

szprotson 18.11.2016 14:34

czekam na wiatr co rozgoniii........


wszystkie znaki na niebie wskazują Pogoń. Więc why not wygrać tam 2-1 ?:)
Kaziu (M) będzie robił wszystko by 3 punkty zostały u paprykarzy do tego Frączczak, Delev i Gjurczu są w niezłej formie, a my jedziemy tam polowa druzyny.

Załuska - Bartosz, Mójta, Głowa, Guzmicz - Popovic, Maczynski, Brlek, Boguski - Drzazga, Brozek ?

ryszard133 18.11.2016 14:35

przy takich lukach kadrowych, remis będzie wielkim sukcesem

serek_dj 18.11.2016 14:40

nie maż się, chłopaki nie płaczą

wściekłe pięści węża 18.11.2016 15:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1457368)
czekam na wiatr co rozgoniii........


wszystkie znaki na niebie wskazują Pogoń. Więc why not wygrać tam 2-1 ?:)
Kaziu (M) będzie robił wszystko by 3 punkty zostały u paprykarzy do tego Frączczak, Delev i Gjurczu są w niezłej formie, a my jedziemy tam polowa druzyny.

Załuska - Bartosz, Mójta, Głowa, Guzmicz - Popovic, Maczynski, Brlek, Boguski - Drzazga, Brozek ?

Tak właśnie działa polska liga, więc czemu nie? :D

Co do naszego składu, to jednak bym widział 5 w pomocy, z Brlekiem na 10, a na prawym skrzydle może Cywkę lub Drzazgę (przy założeniu, że na lewym bra Boguś)? Ewentualnie, Drzazga na zmianę za Brozia.

Na środku obrony pewnie zamiast Ryśka zagra Alan. Nie sądzę, żeby ryzykowali zdrowie Guzmicsa mając w perspektywie bardzo ważne mecze.
Save
Save
Save

morganfield 18.11.2016 17:05

Ze sparingu wynika, że na lewej pomocy zagra Brlek.

FraMat 18.11.2016 17:17

Sobol, dajesz...
Poza tym, jak lubię Kazika tak tym razem życzę mu porażki. Chyba nie rozwiążą przez to z nim kontaktu w Szczecinie?
Boguski już się wystrzelał.
Kto za niego tym razem?

morganfield 18.11.2016 17:29

Ostatnio strzelali krytykowani na forum (Brlek, Boguś), może teraz czas na Urygę.

BlurgH 18.11.2016 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morganfield (Post 1457380)
Ostatnio strzelali krytykowani na forum (Brlek, Boguś), może teraz czas na Urygę.

No to żeś chłopie pojechał z grubej rury :haha:

St Yabol 18.11.2016 18:43

Zasadniczo jak przegramy to nie miałbym nic preciwko, żeby później zrobić serię odwrotna do tej którą mieliśmy na początku sezonu

mitmichael 18.11.2016 20:59

Bedzie kombinowany skład i jak tego nie przegramy to bedzie dobrze

Patryko 19.11.2016 09:09

Przy proponowanym składzie remis biorę w ciemno :)

wiesniak842 19.11.2016 09:11

Biorac pod uwage prognoze pogody (zimno i deszcz) to raczej ani paprykarzom ani naszym nie bedzie sie chcialo grac wiec smierdzi remisem:D

kpn 19.11.2016 10:21

W Lubinie również miały byc plecy w osłabionym skladzie. Cóz, wiec 1;1

KOMINEK 19.11.2016 12:02

Tylko w Lubinie nie brakowało aż tylu poza tym dla mnie odejście Wdowczyka pacząc z czysto sportowego punktu widzenia to duża strata. Remis będzie olbrzymim sukcesem.

GonzoNS 19.11.2016 12:23

Czemu Sadlok nie pojechał? Co z Ryśkiem?

!!IRIVER!! 19.11.2016 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GonzoNS (Post 1457411)
Czemu Sadlok nie pojechał? Co z Ryśkiem?

Sadlok na tacierzyńskim. A Rysiek nie wiem

St Yabol 19.11.2016 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GonzoNS (Post 1457411)
Czemu Sadlok nie pojechał? Co z Ryśkiem?

Sadlokowi urodziło się dziecko więc pewnie dlatego, Guzmics już nie grał w ostatnim meczu reprezentacji więc może kontuzja

rafaello56 19.11.2016 14:23

rok temu z problemami kadrowymi po przegranych derbach, również bez trenera graliśmy na jesieni i chyba wszyscy pamiętają tamten czarny okres. Liczę , że tym razem odejście trenera nie będzie miało znaczenia, ale brak tylu podstawowych piłkarzy niestety musi się odbić na jakości gry całej ekipy, oby te problemy kadrowe tylko dzisiaj.

Karherop 19.11.2016 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafaello56 (Post 1457423)
rok temu z problemami kadrowymi po przegranych derbach, również bez trenera graliśmy na jesieni i chyba wszyscy pamiętają tamten czarny okres. Liczę , że tym razem odejście trenera nie będzie miało znaczenia, ale brak tylu podstawowych piłkarzy niestety musi się odbić na jakości gry całej ekipy, oby te problemy kadrowe tylko dzisiaj.

Nastroje rok temu było dużo gorsze po przegranych derbach i zwolnieniu Moskala, niż dziś po odejściu Wdowczyka i serii 9 meczów bez porażki.

No i poza tym jest duża różnica w 'nie posiadaniu trenera' w osobie Broniszewskiego, a Sobola. Ten pierwszy nie nadaje się nawet do prowadzenia grupy juniorów, a co dopiero motywowania zespołu ekstraklasowego.

Liczę się dzisiaj z porażką, która w tym momencie jest niejako 'wkalkulowana'. Lepiej teraz niż w kolejnych meczach. I dobrze, że na ten mecz wykartkował się Małecki z Joviciem.

Wojtas 19.11.2016 18:38

No tak,oby to byla jak najnizsza porażka....

LucjuszWielki 19.11.2016 19:17

Juz wiecie dlaczego ten który miał OGARNIAĆ siedział na łąwie??? Bartosz nie nadaje sie na obronce, jest młody można go przemianować na skrzydłowego, w sumie nie wiem dlaczego nim nie jest bo ma większe zadatki do ciągu na bramke niz dobre ustawianie sie i bronienie...

Mójta bezwględnie do wyebania, przez niego mecz ze Śląskiem posypał się...

brylant17 19.11.2016 19:26

Cytat:

To co się dzieje naprawdę nie istnieje
Więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły
ewentualnie wszystko ch...j

Samuraj 19.11.2016 19:35

Na szybko:
1. system 4-5-1 z napastnikiem na skrzydle to niewypał...
2. Mójty trzeba się jak najszybciej pozbyć
3. Boguski już swój przebłysk miał, na kolejny sobie poczekamy....
4. Wrócić do 4-4-2 i to jak najszybciej
5. Transfery na już to LO, LP i N plus OP.
6. Drzazgę trzeba wypożyczyć, niech się ogrywa
7. Sobol jestem sercem z Tobą ale trzeba się jeszcze sporo nauczyć...

arti 19.11.2016 19:41

dzwońcie do Marcysia... umowa na 2 miechy z opcją przedłużenia.
Jak żywcem nie ma kasy to ogłoście zrzutę - 50-60 zawsze się zbierze.
Bo dziś nie mamy nikogo i takie też (żadne) będą wyniki.

silver03 19.11.2016 19:56

Bardzo przyspieszony kurs trenerski dla Radka Sobolewskiego...

Patryko 19.11.2016 19:58

Bez zbędnej lamentacji Panowie powyżej - zgraliśmy bez 5 PODSTAWOWYCH graczy. To jednak miało prawo odbić się na naszej "sile rażenia".

Nasuwa się jednak parę wniosków:
1. Mójta - myślę, że tarcie chrzanu to za wysokie progi dla tego zawodnika
2. Bartosz - przesunąć go na skrzydłowego za Rafała na 2-3 mecze, tak żeby tyły zabezpieczał mu obrońca z prawdziwego zdarzenia
3. Drzazga - jest to gość bez praktycznie żadnej szybkości i koordynacji ruchowej, trzeba go wypożyczyć czym prędzej, na ławce przepadnie, na pierwszy skład jest po prostu za słaby

Co do reszty to się nie będę znęcać, przy tym składzie oklep był niemal pewny, szkoda że taki wysoki.

KOMINEK 19.11.2016 20:01

Co jest najbardziej tragiczne. To że nikt na forum nie rzuca mięsem że nie dostajemy amoku. Dostaliśmy od Pogoni 6:2 i co i nic . Przyzwyczailiśmy się.

nesta 19.11.2016 20:01

a/ jakiś sabotaż?
b/ chcieli wymusić wypłatę zaległości
c/ zapili pale przed meczem
d/ za wcześnie na Sobola - trener ma jednak wielkie znaczenie - ustawienie, odprawa itp.

Jakies typy?

Vinci 19.11.2016 20:06

Poziom ligi 15-latków.

No ale przy takich ubytkach kadrowych i braku normalnych zmienników musiał się tak skończyć. Sobola nie ma co dziś oceniać. Za mało czasu i żadnych możliwości. Na temat jego wpływu na wyniki powiem coś więcej pewnie za 2 -3 kolejki.

Myślałem, że gorzej, jak ze Sląskiem nie będzie już w tym roku...

O Bartoszu i Mójcie to nawet nie ma co pisać...

kolarz90 19.11.2016 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1457474)
a/ jakiś sabotaż?
b/ chcieli wymusić wypłatę zaległości
c/ zapili pale przed meczem
d/ za wcześnie na Sobola - trener ma jednak wielkie znaczenie - ustawienie, odprawa itp.

Jakies typy?

Pewnie wszystkiego po trochu i dodałbym jeszcze e) braki kadrowe

picasso 19.11.2016 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1457474)
a/ jakiś sabotaż?
b/ chcieli wymusić wypłatę zaległości
c/ zapili pale przed meczem
d/ za wcześnie na Sobola - trener ma jednak wielkie znaczenie - ustawienie, odprawa itp.

Jakies typy?

Ojrzyński on z niczego cos robił ale powiem szczerze,ze nie wiem co sie z chłopem dzieje.
natomiast co do samego meczu.patrąc na sklad nie spodziewalem się niczego dobrego i zaskoczony wynikiem nie jestem.bardziej martwię się tym co będzie dalej.jesli nie utrzymamy skladu a z kasą za dobrze nie jest to najzwyczajniej w świecie nie bedzie kim grać niedługo

Ma_niek 19.11.2016 20:10

Panowie jaki sklad by nie byl oni nie mieli prawa tyle przegrac. Naprawde z calym szacunkiem ale my potrzebujemy trenera doswiadczonego.

arti 19.11.2016 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 1457480)
Ojrzyński on z niczego cos robił ale powiem szczeszrze,ze nie wiem co sie z chłopem dzieje.
natomiast co do samego meczu.patrąc na sklad nie spodziewalem się niczego dobrego i zaskoczony wynikiem nie jestem.bardziej martwię się tym co będzie dalej.jesli nie utrzymamy skladu a z kasą za dbrze nei ejst to najzwyczajniej w świecie nie bedzie kim grać niedługo

porażka cóż...bywa, ale 2-6 tj. kompromitacja tzw. kopaczy i tzw. trenerów.

brylant17 19.11.2016 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1457474)
a/ jakiś sabotaż?
b/ chcieli wymusić wypłatę zaległości
c/ zapili pale przed meczem
d/ za wcześnie na Sobola - trener ma jednak wielkie znaczenie - ustawienie, odprawa itp.

Jakies typy?

e/ Mają zaraz czarter i lecą do Zachary na wesele więc mieli w dup..e dzisiejszy mecz


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl