![]() |
[XVI KOLEJKA] Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 19 listopada, godz. 18:00
http://i68.tinypic.com/2s635lj.jpg Z braku czasu, temat meczowy skromniutki. Zapraszam do dyskusji. Jeżeli ktoś by chciał uzupełnić dane to śmiało zapraszam. Zaznaczę tylko, że Radosław Sobolewski i Kazimierz Kmiecik zadebiutują jutro na ławce trenerskiej Wisły Kraków. Do Szczecina Wisła Kraków pojechała znacząco osłabiona, w Krakowie z różnych względów zostali: Patryk Małecki, Zdenek Ondrasek, Mateusz Zachara, Boban Jović, Maciej Sadlok, Rafał Pietrzak. |
+ Jovic, Pietrzak, Buchalik i Sadlok:D
Sedzia: Przybył z Kluczborka. Co do meczu to kazdy punkt bedzie dobry. |
Najbardziej martwi mnie sędzia Przybył, bo jego liniowi wiecznie widzą spalone tam gdzie ich nie ma a nie widzą tam gdzie są ewidentne. Ciekawe kogo tym razem skroi, zazwyczaj wychodziło mu na Wiśle, ale Pogoń teraz na fali to może mu się odmienić ;-)
|
Punkcik chętnie z tego meczu przygarnę, aczkolwiek życzę Sobolowi wejścia smoka ( i tak do końca sezonu :) )
|
Załuska w bramce na środku Głowacki i Guzmics po prawej pewnie Bartosz kto po lewej?
Środek pomocy Brlek Mączyński Popović? z lewej? z prawej Boguski z przodu Brożek Miśkiewicz ławka Uryga ławka pewnie z lewej Mójta i Cwyka na ławce jeszcze Żemło Kujawa i Drzazga i.............. chyba cały nasz stan posiadania. Skromne 1-0 dla nas i będzie lux |
+ Porebski i Ptak
|
czekam na wiatr co rozgoniii........
wszystkie znaki na niebie wskazują Pogoń. Więc why not wygrać tam 2-1 ?:) Kaziu (M) będzie robił wszystko by 3 punkty zostały u paprykarzy do tego Frączczak, Delev i Gjurczu są w niezłej formie, a my jedziemy tam polowa druzyny. Załuska - Bartosz, Mójta, Głowa, Guzmicz - Popovic, Maczynski, Brlek, Boguski - Drzazga, Brozek ? |
przy takich lukach kadrowych, remis będzie wielkim sukcesem
|
nie maż się, chłopaki nie płaczą
|
Cytat:
Co do naszego składu, to jednak bym widział 5 w pomocy, z Brlekiem na 10, a na prawym skrzydle może Cywkę lub Drzazgę (przy założeniu, że na lewym bra Boguś)? Ewentualnie, Drzazga na zmianę za Brozia. Na środku obrony pewnie zamiast Ryśka zagra Alan. Nie sądzę, żeby ryzykowali zdrowie Guzmicsa mając w perspektywie bardzo ważne mecze. Save Save Save |
Ze sparingu wynika, że na lewej pomocy zagra Brlek.
|
Sobol, dajesz...
Poza tym, jak lubię Kazika tak tym razem życzę mu porażki. Chyba nie rozwiążą przez to z nim kontaktu w Szczecinie? Boguski już się wystrzelał. Kto za niego tym razem? |
Ostatnio strzelali krytykowani na forum (Brlek, Boguś), może teraz czas na Urygę.
|
Cytat:
|
Zasadniczo jak przegramy to nie miałbym nic preciwko, żeby później zrobić serię odwrotna do tej którą mieliśmy na początku sezonu
|
Bedzie kombinowany skład i jak tego nie przegramy to bedzie dobrze
|
Przy proponowanym składzie remis biorę w ciemno :)
|
Biorac pod uwage prognoze pogody (zimno i deszcz) to raczej ani paprykarzom ani naszym nie bedzie sie chcialo grac wiec smierdzi remisem:D
|
W Lubinie również miały byc plecy w osłabionym skladzie. Cóz, wiec 1;1
|
Tylko w Lubinie nie brakowało aż tylu poza tym dla mnie odejście Wdowczyka pacząc z czysto sportowego punktu widzenia to duża strata. Remis będzie olbrzymim sukcesem.
|
Czemu Sadlok nie pojechał? Co z Ryśkiem?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
rok temu z problemami kadrowymi po przegranych derbach, również bez trenera graliśmy na jesieni i chyba wszyscy pamiętają tamten czarny okres. Liczę , że tym razem odejście trenera nie będzie miało znaczenia, ale brak tylu podstawowych piłkarzy niestety musi się odbić na jakości gry całej ekipy, oby te problemy kadrowe tylko dzisiaj.
|
Cytat:
No i poza tym jest duża różnica w 'nie posiadaniu trenera' w osobie Broniszewskiego, a Sobola. Ten pierwszy nie nadaje się nawet do prowadzenia grupy juniorów, a co dopiero motywowania zespołu ekstraklasowego. Liczę się dzisiaj z porażką, która w tym momencie jest niejako 'wkalkulowana'. Lepiej teraz niż w kolejnych meczach. I dobrze, że na ten mecz wykartkował się Małecki z Joviciem. |
No tak,oby to byla jak najnizsza porażka....
|
Juz wiecie dlaczego ten który miał OGARNIAĆ siedział na łąwie??? Bartosz nie nadaje sie na obronce, jest młody można go przemianować na skrzydłowego, w sumie nie wiem dlaczego nim nie jest bo ma większe zadatki do ciągu na bramke niz dobre ustawianie sie i bronienie...
Mójta bezwględnie do wyebania, przez niego mecz ze Śląskiem posypał się... |
Cytat:
|
Na szybko:
1. system 4-5-1 z napastnikiem na skrzydle to niewypał... 2. Mójty trzeba się jak najszybciej pozbyć 3. Boguski już swój przebłysk miał, na kolejny sobie poczekamy.... 4. Wrócić do 4-4-2 i to jak najszybciej 5. Transfery na już to LO, LP i N plus OP. 6. Drzazgę trzeba wypożyczyć, niech się ogrywa 7. Sobol jestem sercem z Tobą ale trzeba się jeszcze sporo nauczyć... |
dzwońcie do Marcysia... umowa na 2 miechy z opcją przedłużenia.
Jak żywcem nie ma kasy to ogłoście zrzutę - 50-60 zawsze się zbierze. Bo dziś nie mamy nikogo i takie też (żadne) będą wyniki. |
Bardzo przyspieszony kurs trenerski dla Radka Sobolewskiego...
|
Bez zbędnej lamentacji Panowie powyżej - zgraliśmy bez 5 PODSTAWOWYCH graczy. To jednak miało prawo odbić się na naszej "sile rażenia".
Nasuwa się jednak parę wniosków: 1. Mójta - myślę, że tarcie chrzanu to za wysokie progi dla tego zawodnika 2. Bartosz - przesunąć go na skrzydłowego za Rafała na 2-3 mecze, tak żeby tyły zabezpieczał mu obrońca z prawdziwego zdarzenia 3. Drzazga - jest to gość bez praktycznie żadnej szybkości i koordynacji ruchowej, trzeba go wypożyczyć czym prędzej, na ławce przepadnie, na pierwszy skład jest po prostu za słaby Co do reszty to się nie będę znęcać, przy tym składzie oklep był niemal pewny, szkoda że taki wysoki. |
Co jest najbardziej tragiczne. To że nikt na forum nie rzuca mięsem że nie dostajemy amoku. Dostaliśmy od Pogoni 6:2 i co i nic . Przyzwyczailiśmy się.
|
a/ jakiś sabotaż?
b/ chcieli wymusić wypłatę zaległości c/ zapili pale przed meczem d/ za wcześnie na Sobola - trener ma jednak wielkie znaczenie - ustawienie, odprawa itp. Jakies typy? |
Poziom ligi 15-latków.
No ale przy takich ubytkach kadrowych i braku normalnych zmienników musiał się tak skończyć. Sobola nie ma co dziś oceniać. Za mało czasu i żadnych możliwości. Na temat jego wpływu na wyniki powiem coś więcej pewnie za 2 -3 kolejki. Myślałem, że gorzej, jak ze Sląskiem nie będzie już w tym roku... O Bartoszu i Mójcie to nawet nie ma co pisać... |
Cytat:
|
Cytat:
natomiast co do samego meczu.patrąc na sklad nie spodziewalem się niczego dobrego i zaskoczony wynikiem nie jestem.bardziej martwię się tym co będzie dalej.jesli nie utrzymamy skladu a z kasą za dobrze nie jest to najzwyczajniej w świecie nie bedzie kim grać niedługo |
Panowie jaki sklad by nie byl oni nie mieli prawa tyle przegrac. Naprawde z calym szacunkiem ale my potrzebujemy trenera doswiadczonego.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl