![]() |
Euro 2024
Niemce umocniły sie w roli faworyta do złota.
|
Cytat:
|
Ekstaza komentatorów w TVP1 była niesmaczna.
|
Cytat:
a widzieliscie w apce tvp sport te nowe kamery 'hawk-eye' i trenerską ? fajny gadżet , oglada sie jak w fifie :) |
|
Oglądałem. To jest jakaś zupełnie inna dyscyplina.
|
Z zasady oglądam tylko mecze Wisły i reprezentacji. Do tego tylko o punkty i tylko jeśli poza ogólną sympatią jest jeszcze jakiś argument za oglądaniem (ciekawy przeciwnik, dobra gra, zawodnicy godni szacunku albo chociaż sympatyczni; w przypadku Wisły w ostatnich latach - także potwierdzenie tezy, jak zły jest trener/zawodnicy).
Po erze Michniewicza już trudno było kadrę bardziej zohydzić, a Probierz się hamuje, więc obejrzę mecz z Holandią i pozostałe w grupie. Raczej z grupy nie wyjdziemy, ale nie jestem tego całkiem pewien. |
Witalis od Polski mamy osobny wątek
https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10472&page=16 natomiat przekonujące zwycięstwa zaliczyli Szwajcarzy i Hiszpanie (Markus otwiera szampana) |
Patrzę teraz na Włochów.
Co oni grają? Bo to chyba nie jest futbol z naszych polskich boisk? To jakaś zupełnie nowa dyscyplina? |
Dlatego właśnie PMS nie jest wstanie czegoś takiego nauczyć. Tak się nie da grać, powiedzą i jakie to ryzykowne i męczące. Biegać trzeba, walczyć, mieć zarazem odwagę i odpowiedzialność. No nie da się i koniec. Skupmy się na przeszkadzaniu.
|
Wlosi mega. Fajnie sie na to patrzy.
|
Cytat:
Zaryzykuję i powiem, że Hiszpania wygra te mistrzostwa. |
zaskakujaco wyrownany FRA-AUS
|
Będzie bardzo ciężki mecz w piątek.
No a Mbappe złamał nos. |
Rewelacyjny mecz Turcja-Gruzja. I wielki szacun dla Gruzji mimo porazki. Wynik nie odzwierciedla przebiegu.
|
Gruzini powinni włożyć ze dwie bramki w doliczonym czasie gry a stracili na 3-1 bo nie było bramkarza. Dobry mecz
|
Nie macie wrażenia, że sędziowie podgwizdują faworytów? Dziś jakby wolny dostali Czesi, to Portugalce nie strzeliliby na 2-1... Z kolei brak kartki dla takiego Muldura za faul od tyłu na achillesa to już kuriozum...
|
po pierwszej rundzie moim faworytem niemcy
|
Mistrzem bedzie Hiszpania
|
Mistrzem będą Niemcy
|
Jaka jest Wasza opinia nt pierwszego gola dla Niemiec wczoraj?
Ja bym raczej odgwizdał faul Guendogana. |
Mistrzem nie będzie Polska.
|
Cytat:
|
K.... jak któryś z naszych powie, że walczył z Austrią, to zasługuje na strzał w pysk...
Taki wniosek po meczu Chorwacja-Włochy. |
no i koniec męczenia buły w grupach zaczyna się faza pucharowa
|
Holandia może powtórnie zagrać z Austrią już w ćwierćfinale, ciekawe:)
|
https://i.ibb.co/ZzXrCCd/18.png
właczyłem kursy na awans , bo zwykłe na mecz w fazach pucharowych nie mają racji bytu |
Drugi karny Portugalii:
https://i.ibb.co/k5MMFsZ/2.jpg Pierwszy karny Portugalii: https://i.ibb.co/1zRpYzS/1.jpg I dla przykładu prawidłowo obroniony karny(trzeci w kolejności): https://i.ibb.co/DbPYnc9/3.jpg Przepisy są jasne w tej sprawie(kontakt stopy bramkarza z linią w momencie oddawania strzału), więc mamy konkretny skandal. Zwłaszcza, że dopiero co Lewandowski powtarzał karnego z tego powodu, ale wiadomo... to jest mega gwiazda piłki nożnej, a tu tylko Słoweńcy grający z Portugalią... wynik karnych wypaczony. |
Cytat:
Najnowsze przepisy (na ten sezon): https://pzpn.pl/public/system/files/...syGry_2324.pdf str. 125 "W momencie zagrania piłki przynajmniej część stopy broniącego bramkarza musi dotykać linii bramkowej, być na jej wysokości lub za linią bramkową" Wszystkie karne prawidłowo obronione. A karny Lewandowskiego był powtarzany dlatego, że Maignan wyszedł PRZED linię. |
Dokładnie,jaki tu skandal.Bardziej poprawnie ustawionego bramkarza przy wykonywaniu jedenastki dawno nie widziałem.
|
Dwa bardzo niestrawne mecze wczoraj, w niedzielę można było się powiesić w czasie meczu Anglli.
Waszym zdaniem piłkarze są przemęczeni i dlatego taka nędza czy w pewnym stopniu mają w d te ME? |
3 najbardziej męczące bułę repry w kolejności od najgorszej w ćwierćfinale: Anglia, Francja, Portugalia
ma sa kra |
Wypisz wymaluj grają to, co Wisła grała w I lidze przez większość sezonu.
Posiadanie piłki i setki podań, z których nic nie wynika, a jak przychodzi co do czego w polu karnym, to pełne majty i strzał w trybuny. Niewiele wczoraj brakło, a Słoweńcy by tą wielką Portugalię wyrzucili za burtę. Gdyby mieli normalnego napastnika, to powinni w dogrywce strzelić bramkę. |
Cytat:
bo Sesko od 70 min. słaniał się na nogach już... a raczej nie mieli go na kogo na w miarę wysokim poziomie zmienić |
Cytat:
nie poznaję takiego Rice'a czy Saki są cieniem samych siebie Francuzi podobnie nieco żwawsi Portugalczycy |
Cytat:
|
Organizm ma swoje granice. To też tłumaczy dobrą postawę słabszych ekip (poza nami :) ). Po prostu och zawodnicy mniej grali.
|
To jest turniej zmęczonych ludzi jeszcze bardziej niż poprzednie turnieje zmęczonych ludzi, które widziałem. Poziom naprawdę wydaje się spadać z turnieju na turniej.
My też tak źle nie graliśmy. Wynik przesłania nam obraz, bo mieliśmy naprawdę najtrudniejszą grupę. Zaryzykuje stwierdzenie, że sumarycznie wyglądaliśmy lepiej od takich Włochów. Pare innych ekip też zameldowało się w 1/8 na farcie, z braku innych kandydatów ;) |
Po Hiszpanach zmęczenia nie widać
to może oznaczać że mają dobrych lekarzy :P |
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl