Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, 25 listopada, piątek 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8416)

tommiyacht 22.11.2011 15:38

[15 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, 25 listopada, piątek 20:30
 
ok, to ja założe.

Miał być mecz o mistrza jesieni a wyszło jak wyszło. W najbliższy piątek zmierzymy się z zaprzyjaźnionym Śląskiem. Mecz bedzie obserwować komplet widzów przy sporym udziale kibiców z Krakowa. Po cichu licze na 3pkt z naszej strony, a co :) Pozostałe pary:

25.11
Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała

26.11
ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Korona Kielce - Legia Warszawa

27.11
Cracovia Kraków - GKS Bełchatów
Lech Poznań - Widzew Łódź

28.11
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów

FraMat 22.11.2011 15:47

ja tez liczę na 3 punkty...
Śląsk pod wodzą Lenczyka wygrywa wiele spotkan, ale co do stylu gry prezentuje antyfutbol.
Taki styl (antyfutbol) może sprawdzić się w polskiej lidze, gdzie praktykuje go większość zespołów. Wtedy takiej drużynie jak Śląsk wystarczy żelazna konsekwencja w ustawieniu i wybieganie, aby odnosić sukcesy.. w polskiej lidze. Na arenie europejskiej jakakolwiek drużyna średniaka dobrze ustawiona taktycznie pokonuje antyfutbolowca z palcem w d.. No chyba, że to antyfutbol w wersji Rehagela z Grecją, ale do tego Lenczykowi sporo brakuje.
W najblizszy piątek jednak jednak liczę na antyfutbol w wykonaniu Wisły. Jesli Śląsk zmuszony jest do prowadzenia ataku pozycyjnego i grania z pozycji faworyta, najmniejszy przypadek może doprowadzić do jego porażki.
Ważne, żeby nasi nie napalili się i grali tak jak Sląsk gra z drużynami, które coś potrafią.
Jesli zaś obydwie drużyny zagrają antyfutbol wynik jest otwarty. Liczyć się będzie dyspozycja dnia i szczęście w sytuacjach podbramkowych

koniak 22.11.2011 15:59

Drużyna Maaskanta była poukładana. Drużyna Lenczyka gra antyfutbol... Szkoda słów. Szkoda również, że Maaskant w tym meczu nie poprowadzi Wisły, bo jakbyśmy dostali 3-0 to może dałbyś sobie z nim spokój.
Rzadko się wypowiadam w tematach meczowych, ale tu zrobię wyjątek i każdy inny wynik niż nasza porażka uznam za dużą niespodziankę.

milosz 22.11.2011 16:03

W meczu z pasiakami mieliśmy tyle samo sytuacji (albo i więcej) co rywale i przegraliśmy, z Górnikiem do przerwy rywal był dużo lepszy, ale po przerwie to my dominowaliśmy, remis byłby sprawiedliwy a tu ...znowu wtopa. Jeśli suma szczęścia wynosi zero to we Wrocku powinno nam wreszcie ono dopisać i jak nie 3, to 1 punkt może być. Rywal jest absolutnym faworytem, a u nas zagra już Wilk (a Małecki wejdzie z ławki), a zagrać moglibyśmy z kontry na ...2 napastników Genkowa i Bitona, jakaś długa piła i kto wie. Na trybunach mecz przyjaźni, ale dla nas to mecz o "to be, or not to be" w tym sezonie.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez koniak (Post 1194450)
Drużyna Maaskanta była poukładana. Drużyna Lenczyka gra antyfutbol... .

To proste, to tak jak w minionej epoce, amerykańskie sputniki były szpiegowski, a te radzieckie tylko ...obserwacyjne :).

_________________
Do TRZEBINIAnin
Oj coś czuję że musiałeś bardzo cierpieć z powodu tego mistrzostwa w tym roku, nie ma to jak internetowi kibice Wisły życzący jej ...porażki. Jednak żenada.
_________________
Cytat:

Pierwotnie napisane przez TRZEBINIAnin (Post 1194455)
Ty faktycznie tak jak piszą jestes niedojebany

No i tym wpisem potwierdzasz że masz ze soba jakiś problem, życzę szybkiego powrotu do zdrowia :).

__________________
Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1194467)
mecz o 6pkt, przegrywamy i jesteśmy w czarnej dupie

Lepiej bym tego nie ujął.

TRZEBINIAnin 22.11.2011 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koniak (Post 1194450)
każdy inny wynik niż nasza porażka uznam za dużą niespodziankę.

No co Ty, Wisła wyjdzie skoncentrowana na maxa, agresywnie w obronie i skutecznie z przodu. Garguła zagra mecz życia, zobaczycie, Śląsk bedzie cisnął my wyprowadzimy 2-3 zabójcze kontry skrzydłami i wygramy 2-3 bramkami. Bramki strzelą najlepsi na boisku Guła i Kiro.
Dobra żartowałem.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1194452)
....

Ty faktycznie tak jak piszą jestes niedojebany

julo 22.11.2011 16:21

Trzeba być osobiście przy zapisach na wyjazd ?
Bo nie wiem czy bede miał czas dymać 150km.

1q2 22.11.2011 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1194447)
ja tez liczę na 3 punkty...
Śląsk pod wodzą Lenczyka wygrywa wiele spotkan, ale co do stylu gry prezentuje antyfutbol.
Taki styl (antyfutbol) może sprawdzić się w polskiej lidze, gdzie praktykuje go większość zespołów. Wtedy takiej drużynie jak Śląsk wystarczy żelazna konsekwencja w ustawieniu i wybieganie, aby odnosić sukcesy.. w polskiej lidze. Na arenie europejskiej jakakolwiek drużyna średniaka dobrze ustawiona taktycznie pokonuje antyfutbolowca z palcem w d..

Pokazali to Rumuni którzy nie dali Śląskowi żadnych szans - z Legią która nie zamierzała się okopać już tak im dobrze nie poszło, choć w Warszawie Rapid był lepszy.
Ale też trzeba oddać Lenczykowi że dostosował taktykę pod zespół i świetnie się to jak na razie sprawdza
Też po cichu liczę na 3 punkty i faktycznie powinien być to mecz w którym powinien wygrać ten kto wygra walkę w środku pola bo nie sądzę by którykolwiek zespół przesadnie forsował ataki

Śląsk się nie zabunkruje tak jak ostatnio we Wrocławiu ale też nie powinien jakoś grubo zaatakować, podobnie Wisła

Teqcontroller 22.11.2011 16:28

Ja licze na jakąś niespodziankę , a tak realistycznie remis biorę w ciemno.

Eternit 22.11.2011 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez julo (Post 1194460)
Trzeba być osobiście przy zapisach na wyjazd ?
Bo nie wiem czy bede miał czas dymać 150km.

Wystarczy, że ktoś będzie miał Twoje dane czytelnie napisane na kartce.

TOMEK 11 22.11.2011 16:40

mecz o 6pkt, przegrywamy i jesteśmy w czarnej dupie

thechris 22.11.2011 16:59

Śląsk grał lepszą piłką od Wisły już w poprzednim sezonie, kiedy wygrywał bez większych problemów. Teraz spodziewam się jeszcze mniejszego oporu ze strony Wisły. Przy braku sprzyjających okoliczności typu błąd sędziego Śląsk wygra gładko kilkoma bramkami. Wyniki trzech ostatnich spotkań Wisły trafiłem a teraz obstawiam, że będzie 3:0 dla gospodarzy.

milosz 22.11.2011 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1194479)
. Wyniki trzech ostatnich spotkań Wisły trafiłem .

No jasne, jak ktoś ciągle obstawia zwycięstwa rywali Wisły, a ta ostatnio przegrywa, ech ci nasi kibice ...wiara u nich na potęgę :lol:.

mitmichael 22.11.2011 17:04

Wole sie nie rozczarowac wiec remis brałbym w ciemno

mc-money 22.11.2011 18:01

Oby mecz na przełamanie i wygrywanie do końca sezonu, jeśli ktoś liczy u nas na mistrza to jest to mecz o 6 pkt... 7 pkt jest do odrobienia, 13 już gorzej... Bo ja nie mam wątpliwości, ze mistrzem będzie Śląśk lub legia ( jak nie WIsła oczywiscie :) )

Skład:

Pareiko
Jovanovic-Diaz-Czekaj-Paljic
Illiev-Jirsak-Nunez-Wilk-Kirm/Małecki*
Biton

Ktoś wie co dokładnie z Chavezem? osobiście wolałbym zagrać z Illievem i Bitonem z przodu, a Paljicem na skrzydle (4-4-2), wtedy ktoś ze środka wyleciałby. Co do wyniku, cicho licze na przełamanie ;)

markowywislak 22.11.2011 18:07

kilka tygodni temu tak samo pisaliście ze dostaniemy na lechu z 4-0 a wynik był inny.Typuje 0-1 dla Wisełki i mam nadzieje ze śląsk pogubi punkty!

tofik 22.11.2011 18:15

Punkty rozdaliśmy byle kiepszczakom, a na dodatek parchom, a teraz niby mamy ze Śląskiem wygrać ?
Bez sensu z dwóch powodów. Z powodu tego jak gramy, ale również dlatego, że lepszy mistrz we Wrocławiu niż w Warszawie. Po co im życie utrudniać :D

FraMat 22.11.2011 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1194514)
Punkty rozdaliśmy byle kiepszczakom, a na dodatek parchom, a teraz niby mamy ze Śląskiem wygrać ?
Bez sensu z dwóch powodów. Z powodu tego jak gramy, ale również dlatego, że lepszy mistrz we Wrocławiu niż w Warszawie.

a najlepszy w Krakowie.

Punkty rozdaliśmy drużynom grającym totalny antyfutbol (nie liczę Legii). Sami zdobylismy punkty grając z drużynami starającymi się grac w piłkę (Lech, Polonia, Ruch, Jaga, itd). Dlatego napisałem wyżej, że w meczu ze Śląskiem, sami musimy zagrac antyfutbol. To najprostsza recepta na polską ligę.
Z antyfutbolu można zrezygnować gdy drużyna taktycznie jest juz zgrana i ma odpowiednich, zdrowych wykonawców.

someonewisp 22.11.2011 18:32

Jak przegramy to mam nadzieje, że piłkarzyki dostaną karę. Wstrzymana wypłata aż do odwołania. Jak wygrają ze 2 mecze i pokarzą, że im ZALEŻY to może wtedy zastanowić się nad tym czy nie dać im tych 50%. Ludzie harują dziennie po 12 h by wyżyć, a tu pajac Jaliens przychodzi zarabia pieniądze jakie przeciętny człowiek nie ujrzy przez całe swoje życie a gra gorzej od przeciętnego gówniarza z warszawskiej Agrykoli. Do czego to doszło...

szprotson 22.11.2011 18:43

mam nadzieje ze ten antyfutbol ktory prezentuje Śląsk jak pisze FraMat, pokona naszą holenderską finezje, jakośc styl i inne piękne ....a słówka.

biziu25 22.11.2011 18:49

mam nadzieję że młodzież wyjdzie u nas w pierwszym składzie oraz mam nadzieję że mecz życia zagra Wilk i Iliev. Orz mam nadzieję że będziemy się tam dobrze bawić :D
ŚWL

Marcin_fan 22.11.2011 18:54

Dobra zabawa pewna, dobra nasza gra juz nie ale możliwa i w nią wierze!
Wisła&Śląsk

arti 22.11.2011 19:07

Jak wtopimy to na 90% żegnaj MP 2012. REmis zresztą też ch.jowy.
Dobrze, że Mały wraca - może coś wyszarpiemy.

RYBA 22.11.2011 19:48

odkupiĘ 2 bilety do wrocŁawia, chĘtnych proszĘ o pw lub 507776238

luke1906 22.11.2011 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1194523)
a najlepszy w Krakowie.

Punkty rozdaliśmy drużynom grającym totalny antyfutbol (nie liczę Legii). Sami zdobylismy punkty grając z drużynami starającymi się grac w piłkę (Lech, Polonia, Ruch, Jaga, itd). Dlatego napisałem wyżej, że w meczu ze Śląskiem, sami musimy zagrac antyfutbol. To najprostsza recepta na polską ligę.
Z antyfutbolu można zrezygnować gdy drużyna taktycznie jest juz zgrana i ma odpowiednich, zdrowych wykonawców.

Czy my potrafimy zagrać antyfutbol? Grając antyfutbol liczysz na 0-0 tudzież 1-0 po kontrze. A nas każdy mocniejszy rywal odprawia czwórką goli.
Przecież każda wrzutka w naszą szesnastkę powoduje panikę i trudny do opisania chaos.

Nie mam pojęcia co my obecnie potrafimy zagrać. Pozostaje dać na mszę za powtórkę wariantu poznańskiego i niespodziewane zwycięstwo.

Wujek dobra rada 22.11.2011 20:58

kupię bilet do Wrocławia 604360393 albo pw

Pulpet 22.11.2011 22:04

ale po co mamy wygrać? żeby się okłamywac że wcale nie jest źle?

Oress 22.11.2011 22:15

Kupie bilety do Wrocławia
PRIV!!!!!!!!!!!!!!!!

El'kabat 22.11.2011 22:23

Jedna wielka niewiadoma co zagramy. Remis biore w ciemno bo Kazek w ciagu 4 dni zespolu nie przebuduje,jedynie Wilk trochu ta gre uspokoi.
Obstawialbym realnie 3-1 dl Śląska.

milosz 22.11.2011 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pulpet (Post 1194637)
ale po co mamy wygrać? żeby się okłamywac że wcale nie jest źle?

Jasne bo gramy po to, żeby ... przegrać :lol:. W sumie fajnie że tych durnot nie czytają nasi piłkarze, ... ze zrozumiałych względów.

Wojtas 22.11.2011 23:16

Najlepiej juz wogole nie grac,oddac walkowerem sezon i wycofac sie z ligi.

Jak bysmy wygrali to mamy 9 pkt ,a wiosna bedzie ciekawa bo mamy wszytskie mocne zespoly u siebie.
My potrafimy sie mobilizowac kiedy nie jestemy faworytem -przyklad to wygrana w Poznaniu.

Po cichu ludze sie ze jest szansa ,wraca Mały -duch tego zespolu.Remis tez bedzie ok.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl