Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Otwieramy czteropak. Real - Barca. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8025)

qchar90 14.08.2011 23:13

Real miał kilka okazji na strzelenie bramek i ich nie wykorzystal, Benzema malo skuteczny
ja uwazam ze jak Puyol wroci do zdrowia to obrona znow bedzie pewniejsza Barcelony
w srodku Pep bedzie mial wielki wybor Cesc,Xavi,Iniesta,Sergio,Thiago

edit:
oczywiscie ze Real byl w tym meczu lepszy,ale slaba skutecznosc mial
mogli spokojnie wygrac 3 czy 4 do zera
Barcelona ma forme wakacyjne, obrona na szybko zlozona

LanceTS 14.08.2011 23:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 1146906)
Real miał kilka okazji na strzelenie bramek i ich nie wykorzystal, Benzema malo skuteczny
ja uwazam ze jak Puyol wroci do zdrowia to obrona znow bedzie pewniejsza Barcelony
w srodku Pep bedzie mial wielki wybor Cesc,Xavi,Iniesta,Sergio,Thiago

Casc, Xavi, Iniesta, Sergio, Thiago, Marsherano, Keita. A w reprezentacji Messi grał na środku pomocy.

Real dzisiaj lepszy, Barca miała dużo szczęscia. Mecz bardzo szybki, Real ładnie grał pressingiem.

Zobaczymy co będzie w środe.

Maverjuve 14.08.2011 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iiYama (Post 1146896)
W ogóle, poza tym że Barca po jego wejściu znów zaczęła sobie pykać w środeczku to co chce i lubi.

A jak rozumiem, to jest w pilce noznej najwazniejsze. Zeby robic to co sie lubi, nawet liczyc zdzbla trawy.

iiYama 15.08.2011 09:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maverjuve (Post 1146923)
A jak rozumiem, to jest w pilce noznej najwazniejsze. Zeby robic to co sie lubi, nawet liczyc zdzbla trawy.

Moim zdaniem wejście Xaviego zmieniło styl gry Barcelony, zaczęli grać bardziej swoją piłkę, tyle.i

mitmichael 15.08.2011 10:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iiYama (Post 1146980)
Moim zdaniem wejście Xaviego zmieniło styl gry Barcelony, zaczęli grać bardziej swoją piłkę, tyle.i

To jest własnie caly sukces Barcelony - Xavi. To najczesciej on rozprowadza akcje i wszystkie podania zaczynaja sie od niego. Widac to było we wczorajszym meczu (Villi sie strzał udał) potem juz nie był widoczny

delukas96 15.08.2011 10:50

Jak oglądałem wczoraj, to dopiero w 60 minucie się zorientowałem, że na boisku grał Iniesta. Kompletnie niewidoczny... Jak Messi czy Vilja (tylko, że oni strzelili bramki).

krsk 15.08.2011 11:18

Biorąc pod uwagę, że Barcelona w zasadzie nie miała przygotowań (ciężko nazwać przygotowaniami jakieś tourne podczas którego nie zagrali ani jednego meczu w optymalnym składzie) i to, że na środku obrony grał defensywny pomocnik, to moim zdaniem trochę porażka Realu. Mieli przeciwnika słabego jak nigdy w ciągu ostatnich lat, a i tak tego nie wygrali... Ale wygląda na to, że na początku sezonu Barcelona może zaliczyć kilka wpadek, jakieś remisy ze słabszymi klubami itp. Upatruję w tym niestety szansę na mistrzostwo Realu w tym sezonie.Chociaż z drugiej strony strajk w Primiera Division jest na rękę Barcy i może jednak złapią ten swój styl przed startem, więc wszystko jest możliwe. Tylko nie rozumiem po co wydawać te miliony na Fabregasa...

sergio 15.08.2011 11:24

Przecież doskonale było wczoraj widać że Messi i Alvesem to chyba jeszcze nie wytrzeźwieli po tym kilkudniowym turne po oceanie.
Spokojnie w rewanżu zobaczymy inną Barcę

Awe 15.08.2011 11:30

Trochę nie o meczu:
Reklama na koszulkach Barcelony? Trochę szkoda, bo jednak było to dość "romantyczne" w dzisiejszej piłce, nawet wliczając, że już od jakiegoś czasu mieli Unicef. W ogóle paskudne mają koszulki w tym sezonie. Trykoty Realu bardzo fajne, choć może lekko tandetny ten złoty kolor.

delukas96 15.08.2011 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 1147030)
Trochę nie o meczu:
Reklama na koszulkach Barcelony? Trochę szkoda, bo jednak było to dość "romantyczne" w dzisiejszej piłce, nawet wliczając, że już od jakiegoś czasu mieli Unicef. W ogóle paskudne mają koszulki w tym sezonie. Trykoty Realu bardzo fajne, choć może lekko tandetny ten złoty kolor.

Złoty to kolor królów :) Więc nie ma mowy o tandecie :P

szprotson 15.08.2011 12:15

Real dużo lepszy.
A Barcelona mogła sie przygotowac.

Wiślak z Azorów 15.08.2011 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 1147030)
Trochę nie o meczu:
Reklama na koszulkach Barcelony? Trochę szkoda, bo jednak było to dość "romantyczne" w dzisiejszej piłce, nawet wliczając, że już od jakiegoś czasu mieli Unicef. W ogóle paskudne mają koszulki w tym sezonie. Trykoty Realu bardzo fajne, choć może lekko tandetny ten złoty kolor.

Reklama na strojach Barcy to Quatar Fundation (chyba) czyli jest to organizacja pomagająca coś w stylu UNICEF

Berni 15.08.2011 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak z Azorów (Post 1147113)
Reklama na strojach Barcy to Quatar Fundation (chyba) czyli jest to organizacja pomagająca coś w stylu UNICEF


Jednak z tą różnicą że tym razem to Quatar Fundation płaci za to, a UNICEF dostawał dodatkowo jakieś tam kwoty od Barcelony.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl