![]() |
Jak nazywa się ten ślepy niedorozwój co udaje że sędziuje?
|
Kirm cos ty zrobil . Poki co Jaliens jest ogrywany jak junior przez kopaczy Arki
|
Cytat:
Wisełko wygraj mecz... |
Niejaki Paweł Raczkowski
|
Cytat:
|
Melikson narazie robi bardzo dobre wrażenie,gra Wisły już trochę mniej
|
Wilk , ile odbiorów dziś to głowa mała! Sadzanie takiego zawodnika na ławce, to strzał w stopę .
|
mam wrazenie ze Kirmowi wyrobila sie kiwka, na plus oczywiscie
|
Bramka dla Craxy... wowow...
|
Melikson, chłopak jest niemożliwy :D
|
sąsiadka szaleje....
|
Cytat:
|
Melikson! takiego rozgrywającego potrzebowaliśmy od lat! :D
|
melikson ładnie sie pokazuje, nie boi sie brac odpowiedzialnosci
|
Cikos kolejna setka, tylko dołożyc nogę - juniorzy to wykorzystują...
Melikson - gwiazda będzie ! |
Ale my marnujemy powinno być co najmniej 2-0
|
Cikos setka zmarnowana
|
Melikson o tyle powiem xD
Chavez tragedia ;/ |
MELIKSON to panowie kosmita, jest fenomenalny!!! Poziom jaki prezentuje, to czołówka eurpojeska.
|
Melikson brak słów. The Best
|
cikos i paljic to jakaś katastrofa dziś... a przez kirma możemy stracić pkty...
|
Cytat:
|
No na razie nowi dają radę. A Melikson to już w ogóle znakomicie - jak dobrze pójdzie, to gość może przebić osiągnięcia Marcelo.
W ogóle Wisła gra na razie bardzo fajnie - poza kilkoma słabszymi momentami w grze obronnej. |
Jak my tego nie wygramy to jesteśmy ,,lamami'' :)
Od 2-3 lat nie widziałem ładnej dla oka gry Wisły,dziś tak jest to cieszy |
Boję się, ze będziemy cisnąć Arkę, a Ci z jakiegoś stałego fragmentu nam wpakują...
Chavez na razie na minus Jeszcze Legia doprowadza do remisu, ajjj |
swietnie gra ten Kju Jalins
|
Tak, będzie się wyróżniał, to znajdzie się jakiś rzeźnik w stylu Mijailovića co się nim odpowiednio zajmie i będziemy mieli po zawodniku.
|
Cytat:
|
Ciekawe ile Maor u nas pokopie.
|
ten sędzia z warszawy to pewnie jakiś kolejny .......ony fan Legii
|
Malecki, gdyby był choćby troszeczkę inteligentniejszym piłkarzem to byłby najlepszym graczem w polskiej lidze. Tak to będzie tylko średni
|
Melikson... łał.. nie wiem jakim cudem sprowadzili go do Krakowa, ale jest świetny.. mam nadzieję, że w drugiej połowie w końcu coś wpadnie..
|
dokładnie, ewidentny karny dla Wisły w pierwszych minutach gry... sędzia chyba zapomniał gwizdka dziś... w ogóle szkoda setki Kirma i tej wspomnianej sytuacji kiedy Genkov był faulowany w polu karnym... oby te zmarnowane sytuacje się nie zemściły...
|
Koniec 1.
Widac że Wisła może ich roznieść ale .... Cała 11 musi się dotrzeć bo widać że brakuje jeszcze zgrania. Melikson szuka gry i te rajdy tak trzymac. Chavez tragedia ;/ Kirm tez czasem głupio traci. |
Maor Melikson i nie mam nic wiecej do dodania. Kolejny swietny transfer, oby troche dla nas grał bo potenciał ma i moga sie po niego szybko zgłaszac zagraniczne kluby
|
nie jest zle. Sa okazje, karny, słupek. Jednego gola powinnismy wbic
|
W 2 połowie musi coś wpaść, nie ma ch*ja ;]
|
Gra przypomina grę w halówkę w śliskich butach, gdy ciężko się szybko odwrócić żeby się nie wypieprzyć.
|
Trzeba przyznać, że meczyk ciekawy. Szkoda zmarnowanej okazji Kirma, ale mamy jeszcze jedną połowę. Panowie, gramy!
|
Melikson jest zajebisty, cała nadzieja w Nim. Ciągnie grę fantastycznie, to się nazywa ofensywny pomocnik! :D Oby strzeliła Wisełka coś. Martwi mnie słabsza postawa Chaveza.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl