Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16 kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków 25 luty piątek godz. 20:00 . (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7775)

Skynet 25.02.2011 20:32

Jak nazywa się ten ślepy niedorozwój co udaje że sędziuje?

AS82 25.02.2011 20:32

Kirm cos ty zrobil . Poki co Jaliens jest ogrywany jak junior przez kopaczy Arki

JAR0 25.02.2011 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1055787)
No to powrot do normy:
sedzia slepy pajac - nie daje ewidentnego karnego
sedzia tepy pajac - Maly dostal w jape, dostal w jaja i zostal wyciety - wolny dla Arki
Kirm w slupek - ehh

Jak na razie, po sparingach i po tym co dzisiaj - Sivakov cieniuuuutki

Liga wróciła :)
Wisełko wygraj mecz...

CH. 25.02.2011 20:33

Niejaki Paweł Raczkowski

vaazon 25.02.2011 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1055786)
Z Levadią też ładował poprzeczki, słupki

No i jeszcze w lidze kilka :( To już nigdy się nie zmieni.

TymonPRO 25.02.2011 20:33

Melikson narazie robi bardzo dobre wrażenie,gra Wisły już trochę mniej

Lysy 25.02.2011 20:35

Wilk , ile odbiorów dziś to głowa mała! Sadzanie takiego zawodnika na ławce, to strzał w stopę .

tommiyacht 25.02.2011 20:38

mam wrazenie ze Kirmowi wyrobila sie kiwka, na plus oczywiscie

SWEET_83 25.02.2011 20:38

Bramka dla Craxy... wowow...

gromaders 25.02.2011 20:40

Melikson, chłopak jest niemożliwy :D

Matti1231 25.02.2011 20:40

sąsiadka szaleje....

Eternit 25.02.2011 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1055799)
mam wrazenie ze Kirmowi wyrobila sie kiwka, na plus oczywiscie

Jeżeli myślimy o tej samej akcji to szkoda, że nie wbiegł w pole karne. Przekombinował trochę.

tomasz_19 25.02.2011 20:41

Melikson! takiego rozgrywającego potrzebowaliśmy od lat! :D

qchar90 25.02.2011 20:41

melikson ładnie sie pokazuje, nie boi sie brac odpowiedzialnosci

skeba 25.02.2011 20:44

Cikos kolejna setka, tylko dołożyc nogę - juniorzy to wykorzystują...
Melikson - gwiazda będzie !

TymonPRO 25.02.2011 20:45

Ale my marnujemy powinno być co najmniej 2-0

marek2a 25.02.2011 20:46

Cikos setka zmarnowana

Teqcontroller 25.02.2011 20:46

Melikson o tyle powiem xD

Chavez tragedia ;/

Gargamel 25.02.2011 20:46

MELIKSON to panowie kosmita, jest fenomenalny!!! Poziom jaki prezentuje, to czołówka eurpojeska.

Kryniu 25.02.2011 20:46

Melikson brak słów. The Best

tomasz_19 25.02.2011 20:47

cikos i paljic to jakaś katastrofa dziś... a przez kirma możemy stracić pkty...

vaazon 25.02.2011 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gargamel (Post 1055811)
MELIKSON to panowie kosmita, jest fenomenalny!!! Poziom jaki prezentuje, to czołówka eurpojeska.

Bez przesady. Każdy przyzwoity skrzydłowy z Europy ogrywałby buraków z polskiej ligi.

Oldpara 25.02.2011 20:48

No na razie nowi dają radę. A Melikson to już w ogóle znakomicie - jak dobrze pójdzie, to gość może przebić osiągnięcia Marcelo.

W ogóle Wisła gra na razie bardzo fajnie - poza kilkoma słabszymi momentami w grze obronnej.

TymonPRO 25.02.2011 20:49

Jak my tego nie wygramy to jesteśmy ,,lamami'' :)

Od 2-3 lat nie widziałem ładnej dla oka gry Wisły,dziś tak jest to cieszy

skeba 25.02.2011 20:50

Boję się, ze będziemy cisnąć Arkę, a Ci z jakiegoś stałego fragmentu nam wpakują...
Chavez na razie na minus
Jeszcze Legia doprowadza do remisu, ajjj

tommiyacht 25.02.2011 20:50

swietnie gra ten Kju Jalins

Lysy 25.02.2011 20:50

Tak, będzie się wyróżniał, to znajdzie się jakiś rzeźnik w stylu Mijailovića co się nim odpowiednio zajmie i będziemy mieli po zawodniku.

TymonPRO 25.02.2011 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1055819)
Tak, będzie się wyróżniał, to znajdzie się jakiś rzeźnik w stylu Mijailovića co się nim odpowiednio zajmie i będziemy mieli po zawodniku.

Też tego się obawiam,szczególnie przy polskim sędziowaniu :-/

zidanemarcin 25.02.2011 20:53

Ciekawe ile Maor u nas pokopie.

krzywy 25.02.2011 20:54

ten sędzia z warszawy to pewnie jakiś kolejny .......ony fan Legii

WioReXXX 25.02.2011 20:54

Malecki, gdyby był choćby troszeczkę inteligentniejszym piłkarzem to byłby najlepszym graczem w polskiej lidze. Tak to będzie tylko średni

Zienczuk8 25.02.2011 20:54

Melikson... łał.. nie wiem jakim cudem sprowadzili go do Krakowa, ale jest świetny.. mam nadzieję, że w drugiej połowie w końcu coś wpadnie..

tomasz_19 25.02.2011 20:54

dokładnie, ewidentny karny dla Wisły w pierwszych minutach gry... sędzia chyba zapomniał gwizdka dziś... w ogóle szkoda setki Kirma i tej wspomnianej sytuacji kiedy Genkov był faulowany w polu karnym... oby te zmarnowane sytuacje się nie zemściły...

Teqcontroller 25.02.2011 20:55

Koniec 1.

Widac że Wisła może ich roznieść ale ....

Cała 11 musi się dotrzeć bo widać że brakuje jeszcze zgrania.
Melikson szuka gry i te rajdy tak trzymac.
Chavez tragedia ;/
Kirm tez czasem głupio traci.

mitmichael 25.02.2011 20:55

Maor Melikson i nie mam nic wiecej do dodania. Kolejny swietny transfer, oby troche dla nas grał bo potenciał ma i moga sie po niego szybko zgłaszac zagraniczne kluby

kpn 25.02.2011 20:55

nie jest zle. Sa okazje, karny, słupek. Jednego gola powinnismy wbic

dwdx1906 25.02.2011 20:55

W 2 połowie musi coś wpaść, nie ma ch*ja ;]

IncognitoTSW 25.02.2011 20:55

Gra przypomina grę w halówkę w śliskich butach, gdy ciężko się szybko odwrócić żeby się nie wypieprzyć.

Żuczek 25.02.2011 20:55

Trzeba przyznać, że meczyk ciekawy. Szkoda zmarnowanej okazji Kirma, ale mamy jeszcze jedną połowę. Panowie, gramy!

_ukoL 25.02.2011 20:56

Melikson jest zajebisty, cała nadzieja w Nim. Ciągnie grę fantastycznie, to się nazywa ofensywny pomocnik! :D Oby strzeliła Wisełka coś. Martwi mnie słabsza postawa Chaveza.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl