Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorza zwolniony z Wisly. Kto nastepca ? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7074)

El'kabat 15.03.2010 16:36

Mam nadzieje,ze ten szkop jak przyjdzie da im po dupie solidnie...Co do wysokosci kontraktu to pewnie sie nachapal z Emiratach przez 2 lata i trochu spuscil z tonu...

rav 15.03.2010 16:37

Hmmm...., a ponoć jednak nie Schaefer :)

WhiteStarDvisionTheBest 15.03.2010 16:38

Własnie zauważyłem,że znikneła wiadomość na stronce ze wszystko wskazuje na Winniego :) W takim wypadku,kto?

Daniel Alves 15.03.2010 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 870101)
Hmmm...., a ponoć jednak nie Schaefer :)

kur..wa no to lezymy

sqallpl 15.03.2010 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 870101)
Hmmm...., a ponoć jednak nie Schaefer :)

Czyl zapewne:

http://www.se.pl/media/pics/2008/07/...ak_460x370.jpg

-Goral- 15.03.2010 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 870101)
Hmmm...., a ponoć jednak nie Schaefer :)

A kto taki ?

gigant 15.03.2010 16:39

Pisz rav bo mi zaraz klawisz F5 padnie.

rav 15.03.2010 16:39

Tak, na pewno Kasperczak.

Za wpisy typu "Henio", "Henry", "Kasper" itd.. oraz wklejane zdjęcia mam ochotę rozdawać bany.

Co za ludzie...

WhiteStarDvisionTheBest 15.03.2010 16:39

Jak by wrócił Henryk to szok..BTW,pogodzili sie z Panem Cupiałem?

sq 15.03.2010 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sancezz (Post 870096)
założe się, że żaden "markowy" trener nie przyjdzie do Wisły tylko byle jaki Polak co nic sensownego nie osiągnął.

Wiesz... Myślę że się mylisz..
Wisła Kraków. Mistrz Polski... Lider Ekstraklasy.. ŁAKOMY KĄSEK dla nawet niegorszych trenerów, bo dlaczego nie wygrać MP i nie awansować do LM lub LE skoro jest szansa?

AYALA 15.03.2010 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sancezz (Post 870096)
jak się robi taki desperacki ruch to trzeba mieć dobrą alternatywę tj. Aughentaler, aby dał piłkarzykom taki wycisk, żeby się posrali!

to wtedy byłby szpital w drużynie, naszych grajków mięśnie by nie wytrzymały i skończyłoby sie na 6 miejscu w tabeli .
Też bym chciał jakiegoś młodszego trenera od Schafera ale gdy sie nie ma co sie lubi...

pawelwp9 15.03.2010 16:41

Wg. mnie nowym trenerem bd. Kasperczak :)

Daniel Alves 15.03.2010 16:43

rav to lepszy trener niz niemiec?

WISŁAZWE 15.03.2010 16:43

Może ktoś podrzucić link do konferencji z nowym trenerem będę wdzięczny. :)
Jak już będzie oczywiście.

massoud 15.03.2010 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwp9 (Post 870114)
Wg. mnie nowym trenerem bd. Kasperczak :)

a ja mam wielką nadzieję, że żaden z tych wymienianych !

Bronex 15.03.2010 16:45

Kulawik....

nesta 15.03.2010 16:46

I jeszcze sie okaze, ze Infinity mial racje lol...

Oby sie nie okazalo ze Kaczmarek np. Bo chyba gdyby Ulatowski albo Probierz to juz by byla informacja na stronach ktoregos z tych klubow.

Lemoniadowy Joe 15.03.2010 16:47

Csaplar :)

dynek.pl 15.03.2010 16:47

moze Marcin Jalocha, byly Wislak, obecnie trener lidera II ligi wschodniej - LKS Nieciecza

pawelwp9 15.03.2010 16:47

A wiecie mniej więcej o ktorej godz. ma byc przedstawiony nowy trener ?

zbymak 15.03.2010 16:47

13 minut i wszystko jasne

nesta 15.03.2010 16:48

Nie no ludzie jakby mial byc Kulawik to by nie czekali do 17 na ogloszenie...

AYALA 15.03.2010 16:48

wychowankiem Schefera jest Oli Kahn, licze że z Pawełka zrobi podobnej klasy bramkarza

WhiteStarDvisionTheBest 15.03.2010 16:49

skąd info ze o 17 dokładnie podadzą kto jest trenerem?

Na oficjalnej nie ma podanej dokładnie godziny.

Fuks 15.03.2010 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 870128)
wychowankiem Schefera jest Oli Kahn, licze że z Pawełka zrobi podobnej klasy bramkarza

gdyby to było napisane serio to murowany kandydat do postu roku :D

rav 15.03.2010 16:49

a nie wiem, do tej pory wszystko wskazywało, że Niemiec i nie mówię tu o informacjach z portali...

Teraz poszło info, że jednak nie. Może wypucha ;)

Konferencja o 17.

Hudy 15.03.2010 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 870128)
wychowankiem Schefera jest Oli Kahn, licze że z Pawełka zrobi podobnej klasy bramkarza

ja tam liczę na porządne transfery po sezonie:)))

pawelwp9 15.03.2010 16:50

Pawełek to już dawno powinien być wywalony, przydał by się np. Sandomierski albo Kasprzik ( w lechu teraz jest jako drugi bramkarz) albo Bąk z Lechi

tupet 15.03.2010 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbymak (Post 870126)
13 minut i wszystko jasne

czemu nie pełna pompa nie rozumie tych waszych wywodów kasa misiu kasa:P

fanKA92 15.03.2010 16:51

Czuję, że pewnie będzie to ten Niemiec. Nie bardzo mi się podoba jego kandydatura lecz z wszelkimi "ale" się wstrzymam. Kulawik jakby był, to myślę, że tymczasowo, choć kto wie...
No, a moje zdanie już znane jest- zn. chciałabym Bobo.
Zobaczymy.
Najważniejsze to to, że taki Białas już zajęty. ;)

EDIT: *pawelwp9*- Bąk gra w Portugalii teraz gdzieś (i jak będzie bronił to tamci go pewnie wykupią, bo teraz bodajże wyp.). Kasprzik dlatego jest drugim bramkarzem, że słaby jest, słabo gra. I tylko na wadze przybiera. Sandomierski- no ewentualnie. Choć i tak nie mogę odżałować Cebanu... :| Ale Onyszkę możemy spróbować zaprosić po sezonie. Sorry za OT
*WISŁAZWE*- nie strasz nawet! x)

Evil_ 15.03.2010 16:51

żartujesz sobie z tym Kasprzikiem chyba ;]

Pawko 15.03.2010 16:51

gdzie na necie można konferencje obejrzeć?

Bronex 15.03.2010 16:51

JÓZED..... co dwie głowy to nie jedna...

mr_kwolf 15.03.2010 16:52

na Orange Sport Info o 17 ma być pokazana konferencja.

miras108 15.03.2010 16:52

Będzie można gdzieś na necie obejrzeć tą konferencje?

Arapaho 15.03.2010 16:53

Przeciez 2 trenejro jest : Edek i Csaplar :)

nesta 15.03.2010 16:53

Moze sie nie dogadali co do kontraktu dzis ..?

killzone 15.03.2010 16:53

Urban :lol: :lol: :lol:

pawelwp9 15.03.2010 16:53

Patrzyć jak zostanie urban nowym trenerem

grzesiek632 15.03.2010 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 870146)
Moze sie nie dogadali co do kontraktu dzis ..?

To po cholere by robili konferencje?

Ludzie nie zesrajcie się.. poczekajmy cierpliwie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl