Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6256)

pietruch 06.10.2009 21:54

No w końcu mam blisko na mecz Wisełki :)))).

kosaTS 06.10.2009 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 801163)
Ciekawe ile biletów nam przeznaczą :D

jest to daleki wyjazd a w piątek mecz z Koroną :/ no ale to powinien być łatwy mecz

ME da z nimi radę + Boguski i Garguła i dwóch z pierwszego. :D

3rider 06.10.2009 22:38

Bylbym daleki od wysylania rezerw na ten mecz, bo kompromitacji na jakis czas nam wystarczy. Skorza niech nawet sobie nie robi jaj, bo juz raz wypuscil na Levadie druzyne przygotowana na 60% i final tego pomyslu znamy. Dysfamia i kilka milionow euro w plecy. Nie wiem co gorsze. Grali najlepsi, w 93min wyrownali u siebie na 1:1, a w Tallinnie polegli 0:1. Koniec jaj. Wiec zycze profesjonalizmu i powaznego podejscia do tematu Bytovii. Z Hetmanem niekotrzy nasi zawodnicy z pierwszego skladu wygladali nieciekawie, niektorzy zas dramatycznie:D

Wojtas 06.10.2009 22:41

Ciekawy meczyk sie nam szykuje:)

Dla takich zespolow to troche jak nagroda ..sam jakym kopal pilke gdzies po VI ligach ,i nagle w PP mialbym szanse zagrac przeciwko Brozkowi czy Glowackiemu to bym chyba myslal o tym tydzien przed meczem i tydzien po :)

Lepsza taka Bytovia czy to sa chyba nawet jej rezerwy niz wyjazd do Wodzislawia czy Warszawy.

W koncu Puchar Polski od tego jest,zeby gdzies tam dac szanse tym z nizszych lig i dac im mozliowosc trafeinia na taką naszą Wisłe :)

1Marek1 07.10.2009 07:39

Jak to ktoś wcześniej napisał, szanujmy małe ale waleczne zespoły-Bytovia zasłużyła na to dochodząc tak wysoko. Nie bądźmy bufonami.

Neo1221 07.10.2009 07:49

Bytovia nie jest taka słaba! Małe kluby potrafia sie zmobilizować w przeciwieństwie do dużych... Wisła pojedzie z polowa rezerwy... oby siezle nie skonczylo ;/

Kamson 07.10.2009 09:07

Widze, że ciężkie czasy nadeszły, skoro musimy się obawiać drużyny z okręgówki...

zawsze0statniii 07.10.2009 11:45

pierwsza drużyna i tak ledwo, ledwo daje rade w 3 lidze :)

PhantomRanger 07.10.2009 20:08

W tym meczu w ataku postawiłbym na duet Ćwielong - Leszczak lub też Ćwielong - Papież. Ten drugi niech zagra nawet te 60 minut. Jednak kombinacja Leszczak - Papież raczej by nie przeszła.

IncognitoTSW 07.10.2009 20:15

Może odpuszczanie meczów nasi piłkarze na razie niech zostawią innym drużynom. W tym meczu powinna zagrać pełna pierwsza jedenastka.

Wojtas 07.10.2009 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 801384)
Może odpuszczanie meczów nasi piłkarze na razie niech zostawią innym drużynom. W tym meczu powinna zagrać pełna pierwsza jedenastka.



Odpuszczanie meczow???Komus to wogole do glowy przyszlo??

Po "odpuszczeniu " Levadii 2 tyg chodzilem jak struty ,wiec limit odpuszcznia meczow przez naszych pilkarzy zostal dla mnie wykorzystany.Zlikwidowal smieszny Puchar Esktraklasy ,nie "musimy" grac tez w Lidze Mistrzow czy Europejskiej,wiec celem naszym na dzis dzien jest obrona MP i zdobycie PP.

PhantomRanger 08.10.2009 16:01

13 czyli zdążą odpocząć przed mecze w Kielcach. Jednak zamiast wracać do Krakowa a potem spowrotem tłuc się do Kielc mogliby zrobić małe zgrupowanie i zatrzymać się gdzieś w świętokrzyskim. Na godzinę meczu też nie powinni narzekać, bo w Anglii ta pora jest standardem.

JrQ- 08.10.2009 16:26

Nie ma teraz takiej patelni, wiec pora jest w miare OK.

Grisza1 09.10.2009 21:37

http://www.kurierbytowski.com.pl/por...port&Itemid=90 warto posluchac wrzucona tam rozmowe z prezesem Drutexu. Mowi, ze Wisla dostala 400 biletow, a kolejnych 200 mogą dac

WASIA 15.10.2009 11:01

Dziś wybieram sie do Bytowa po bilety, mam tylko 90km także będę wspierał naszą WISEŁKĘ !! :)

Kocur 26.10.2009 10:52

Cytat:

- W zależności od przebiegu meczu Łukasz Garguła może pojawić się na boisku w meczu z Bytovią - poinformował trener Maciej Skorża. Z całą pewnością były środkowy pomocnik GKS-u Bełchatów nie zagra w tym meczu od pierwszej minuty.

Od meczu z Koroną Łukasz Garguła ma już regularnie znajdować się w kadrze meczowej drużyny.

Bardzo mnie ciekawi ten przebieg meczu po tym co pokazali z Piastem ...

Marszałek 26.10.2009 11:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 808203)
Bardzo mnie ciekawi ten przebieg meczu po tym co pokazali z Piastem ...

To znaczy mniej więcej tyle,że wynik jest sprawą otwartą:)

skeba 26.10.2009 11:15

Brożek z Małeckim w napadzie, albo ewentualnie zagra Cwielong za któregoś z nich.
Ja bym dał szansę Leszczakowi, przynajmniej 45 minut. Dać mu do ataku Brożka, niech się chłopak uczy od najlepszych. 2-3 młodych mozna wkręcić. Tak drastycznie poziomu nie zaniżą.
Pamiętajcie, gramy z amatorami. Zrobiłym drużynę podwórkową z najlepszych zawodnikow w miescie to byśmy powalczyli jak równy z równym.

KOMINEK 26.10.2009 11:28

Cytat:

W zależności od przebiegu meczu Łukasz Garguła może pojawić się na boisku w meczu z Bytovią - poinformował trener Maciej Skorża. Z całą pewnością były środkowy pomocnik GKS-u Bełchatów nie zagra w tym meczu od pierwszej minuty.

Od meczu z Koroną Łukasz Garguła ma już regularnie znajdować się w kadrze meczowej drużyny.
Oznacza to, że jak do końca będzie ciężki mecz i kości mogą trzeszczeć to Garguła prawdopodobnie nie wejdzie natomiast jakby po 60 minutach było posprzątane to wejdzie by się przetrzeć.

emailowiec 26.10.2009 13:30

Cytat:

Do Bytowa bez Brożków, Głowackiego i Pawełka
(...)

Kadra na mecz z Bytovią II:
Bramkarze: Ilie Cebanu, Łukasz Jarosiński

Obrońcy: Pablo Alvarez, Łukasz Burliga, Mariusz Jop, Marcelo

Pomocnicy: Mauro Cantoro, Junior Diaz, Łukasz Garguła, Sebastian Janik, Tomas Jirsak, Andraż Kirm, Wojciech Łobodziński, Kamil Rado

Napastnicy: Piotr Ćwielong, Patryk Małecki
Ciekawe czy Diaz zagra na obronie. Po za tym czemu ostatnio regularnie meczowe "18" nie są osiemnastkami tylko 16,17? Ławki pomniejszyli, czy co?

PhantomRanger 26.10.2009 13:31

Mecz może mieć podobny przebieg do tego z Hetmanem. Przez około pół godziny będziemy bić głową w mur aż bramkę strzelimy. Myślę, że do przerwy będzie 2;0 dla nas, a później jeszcze 4 wbijemy. Bytovia zaś w ostatnich minutach bramke honorową strzeli[85-88 minuta]:) Taki miałem sen

vote-for-mikey 26.10.2009 16:45

na mój gust to będzie tak:
Alvarez - Jop, Marcelo - Diaz
Łobo - Jirsak, Cantoro - Kirm
Pepe, Mały

a po przerwie debiutant na boisko zamiast kogoś w pomocy, albo i w ataku.

Smutna jest pora rozgrywania meczu, jeśli nie dostanę zwolnienia lekarskiego to nici z oglądania, jak debiutuje Guła :/

buters87 26.10.2009 17:19

hmm ciekawe kto wystąpi w opasce kapitana, nie ma Głowy, Sobola, Brożków to wychodzi na to, że Patryk? ;)

goly78 26.10.2009 17:28

Prędzej Cantoro

Kamson 26.10.2009 17:32

Raczej Cantoro.

Tasio1906 26.10.2009 17:38

Cebanu-Burliga, Marcelo, Jop, Diaz-Łobo, Cantoro, Jirsak, Janik-Ćwielong, Mały wpuścić też Kamila Rado, Pablo Alvarez'a i Andraż'a Kirm'a. Natomiast nie wpuszczałbym napewno Garguły. Mówcie co chcecie ,ale Bytovia nie gra piłki technicznej... Awans wywalczyli agresją w grze... Boisko w Bytowie nie jest zapewne zbyt równe... Grozi to urazami zwłaszcza zawodnikówi ,który wraca bodlugiej przerwie... Po za tym Łukasz zasługuje na debiut w meczu z bardziej renomowanym rywalem...

Wojtas 26.10.2009 18:42

W Bytowie podobno atmosfera jakby Papiez przyjezdzal. :)

Szkoly i urzędy pracuja tylko do 12:30 ,a pozniej miasto zamiera hehe :D


Co do meczu to pewnie trzeba bedzie powalczyc i nasi pilkarze musza byc tego swiadomi.
Tamci coz moga zrobic innego jak wybiegac ten mecz,a my musimy szybko im strzlelic bramke.

Niestety wąska kadra juz dajsie o sobie znac,zobaczymy czy Skorza zdecyduje sie na Gułe.

bondTSW 26.10.2009 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 808408)
W Bytowie podobno atmosfera jakby Papiez przyjezdzal. :)

hehe:D

Ano właśnie... w poprzedniej rundzie PP debiut zaliczył Maciek Papież.. a teraz go w kadrze nawet nie ma??

FraMat 26.10.2009 20:59

Postawiono przy boisku w Bytowie przenośne nowe trybuny.
Rozeszło się juz 4 tys wejściówek.
Krzesełka na trybunach w barwach niebiesko-czerwonych

Brakuje tylko Białej Gwaizdy





http://www.bytovia.pl/galeria/senior...wania4/02a.jpg

brylant17 26.10.2009 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 808408)
W Bytowie podobno atmosfera jakby Papiez przyjezdzal. :)

Szkoly i urzędy pracuja tylko do 12:30 ,a pozniej miasto zamiera hehe :D


A to tylko Mistrz Polski przyjeżdża :D

FraMat 26.10.2009 21:05

Piłkarze Druteksu Bytovii spełnią we wtorek marzenia i zagrają z Wisłą Kraków. Czy operator obrabiarki, pracownicy więzienia i nauczyciele w.f. wyeliminują faworytów z Pucharu Polski? Relacja Zczuba i na żywo o godz. 13 na Sport.pl.

Do Bytowa sprowadzono ruchome trybuny z koncertu Madonny w Warszawie (mecz 1/8 finału obejrzy 5 tys. kibiców), na ulicach zawisły portrety zawodników opatrzone okolicznościowymi wierszykami.

Nikt nie ma wątpliwości - to najważniejszy dzień w sportowej historii miasta. Bytów leży 85 km na zachód od Gdańska i ma ok. 15 tys. mieszkańców.


Choć w PP oficjalnie grają VI-ligowe rezerwy Drutex Bytovii, to przeciwko mistrzowi kraju - tak jak w poprzednich rundach - na boisko wyjdą piłkarze pierwszego zespołu, rywalizujący w III lidze (grupa pomorsko-zachodniopomorska). Również amatorzy.

- Często nas pytają, czy nie marzyliśmy o wielkich piłkarskich karierach. Wtedy przyznaję, że jak każdy młody człowiek śniłem o graniu na światowym poziomie, ale teraz jestem zadowolony z tego, co mam - tłumaczy 26-letni Tomasz Cierson, kapitan Bytovii i pracownik firmy Drutex, sponsora klubu. Pracuje jako logistyk.

- Praca pomaga mi w kierowaniu obroną Bytovii. Ostatnio gram jednak więcej na prawym skrzydle defensywy i tam nie jestem głównodowodzącym - śmieje się.

Grę z pracą lub nauką łączą wszyscy zawodnicy, a wśród nich są m.in. pracownicy zakładu karnego o zaostrzonym rygorze w Czarnem.

- Moja praca daje mi satysfakcję, uczy relacji i kontraktów z ludźmi. Nie jest jednak łatwa, dlatego piłka jest dla mnie odskocznią, dzięki której zapominam o problemach. Twardo jednak stąpam po ziemi i zdaję sobie sprawę z tego, jak wiele sportowo dzieli nas od Wisły - tłumaczy 38-letni Dariusz Kasperowicz. Dla niego i dla wielu kolegów ten mecz to ukoronowanie przygody z piłką.

W drużynie są też nauczyciele WF. - Dzieciaki wiedzą, że zagram przeciwko Wiśle, i pytają, czy okiwam Brożka. Żyją tym meczem, ale sprawa szybko ucichnie i wszystko wróci do normalności - mówi Artur Kobiella, pomocnik Bytovii i nauczyciel w Zespole Szkół w Studzienicach. Kobiella nie będzie miał jednak okazji do spełnienia próśb uczniów, bo Wisła zapowiedziała przyjazd bez braci Brożków. W Bytowie zabraknie też Mariusza Pawełka, Arkadiusza Głowackiego i Radosława Sobolewskiego.

Dla kibiców Bytovii nie ma to jednak znaczenia, bilety - dość drogie (30 i 50 zł) - już się kończą.

kosaTS 26.10.2009 21:13

Ktoś ma za darmo do Plusa i może mi eski pisać z relacją :D ??
Podam numer na priv albo gadu:9065555

PS: Chyba że można gdzieś zamówić RELACJE SMS.

_ukoL 26.10.2009 21:32

No i to właśnie chodzi w pucharach, żeby większy dawał frajdę biedniejszemu i mniejszemu. No tylko wyjątkowo nie liczę na niespodziankę. Ale jedną, honorową bramkę to za to poświęcenie niech sobie Bytowianie strzelą...tylko nie więcej! :-)

kamikaze 27.10.2009 10:27

Szkoda, że nie będą mógł obejrzeć całego meczu, dopiero drugą połowę, ale liczę na ciekawe widowisko i grad bramek :D

bartek89TS 27.10.2009 11:55

W tym Bytowie naprawde ludzie warjują na przyjazd Wisełki:)Traktują nas conajmniej jak byśmy byli drugą Barceloną :D Ale fajnie w sumie:)

Zwierze 27.10.2009 12:50

Szczerze powiedziawszy aż się chce oglądnąć ten mecz. Jak dla mnie to wole takie mecze niż jak byśmy mieli np trafić na Odrę Wodzisław:)

saklak1906 27.10.2009 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 808580)
Szkoda, że nie będą mógł obejrzeć całego meczu, dopiero drugą połowę, ale liczę na ciekawe widowisko i grad bramek :D

To i tak masz szczescie bo ja bede w pracy i pozostaje mi tylko relacja tekstowa.

Nobla powinni przyznac temu kto wymyslil mecz o tej porze we wtorek. Czy w TVP pracuje chociaz jedna kompetetna osoba? bo przeciez wiadomo ze o tej porze we wtorek 80% kibicow jest w szkole albo w pracy wiec i ogladalnosci nie beda miec co za tym idzie wplywow z reklam.
Ale co tam z abonametu kase maja wiec kto by sie przejmowal ogladalnoscia.

zal.pl

it 27.10.2009 12:54

Akurat w Bytowie jest nadkomplet publiczności. Szkoły i zakłady pracy skończyły wcześniej, by pozwolić obejrzeć mecz.
A skoro nie ma oświetlenia, to trudno wymagać, by mecz zaczynał się np. o 15-16.
Zresztą na sopcaście i w pracy ostatecznie obejrzeć można ;)

willow 27.10.2009 13:00

mam pytanie, ta TVP Sport to jakiś płatny kanał? A jeśli tak, na jakiej platformie mogę ją znaleźć?

armani199 27.10.2009 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 808604)
Nobla powinni przyznac temu kto wymyslil mecz o tej porze we wtorek. Czy w TVP pracuje chociaz jedna kompetetna osoba? bo przeciez wiadomo ze o tej porze we wtorek 80% kibicow jest w szkole albo w pracy wiec i ogladalnosci nie beda miec co za tym idzie wplywow z reklam.
Ale co tam z abonametu kase maja wiec kto by sie przejmowal ogladalnoscia.

zal.pl

Taką porę wymyśliło życie kolego an nie TVP ! Ja wiem że myslenie niektorych jak ty boli ale wyjrzyj przez okno o 16 -17 i zobacz jak po zmianie czasu jest juz wtedy ciemno. W Bytowie nie ma przecież oświetlenia, chciałbys żeby specjalnie dla ciebie przy swiecach zagrali?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl