![]() |
No w końcu mam blisko na mecz Wisełki :)))).
|
Cytat:
|
Bylbym daleki od wysylania rezerw na ten mecz, bo kompromitacji na jakis czas nam wystarczy. Skorza niech nawet sobie nie robi jaj, bo juz raz wypuscil na Levadie druzyne przygotowana na 60% i final tego pomyslu znamy. Dysfamia i kilka milionow euro w plecy. Nie wiem co gorsze. Grali najlepsi, w 93min wyrownali u siebie na 1:1, a w Tallinnie polegli 0:1. Koniec jaj. Wiec zycze profesjonalizmu i powaznego podejscia do tematu Bytovii. Z Hetmanem niekotrzy nasi zawodnicy z pierwszego skladu wygladali nieciekawie, niektorzy zas dramatycznie:D
|
Ciekawy meczyk sie nam szykuje:)
Dla takich zespolow to troche jak nagroda ..sam jakym kopal pilke gdzies po VI ligach ,i nagle w PP mialbym szanse zagrac przeciwko Brozkowi czy Glowackiemu to bym chyba myslal o tym tydzien przed meczem i tydzien po :) Lepsza taka Bytovia czy to sa chyba nawet jej rezerwy niz wyjazd do Wodzislawia czy Warszawy. W koncu Puchar Polski od tego jest,zeby gdzies tam dac szanse tym z nizszych lig i dac im mozliowosc trafeinia na taką naszą Wisłe :) |
Jak to ktoś wcześniej napisał, szanujmy małe ale waleczne zespoły-Bytovia zasłużyła na to dochodząc tak wysoko. Nie bądźmy bufonami.
|
Bytovia nie jest taka słaba! Małe kluby potrafia sie zmobilizować w przeciwieństwie do dużych... Wisła pojedzie z polowa rezerwy... oby siezle nie skonczylo ;/
|
Widze, że ciężkie czasy nadeszły, skoro musimy się obawiać drużyny z okręgówki...
|
pierwsza drużyna i tak ledwo, ledwo daje rade w 3 lidze :)
|
W tym meczu w ataku postawiłbym na duet Ćwielong - Leszczak lub też Ćwielong - Papież. Ten drugi niech zagra nawet te 60 minut. Jednak kombinacja Leszczak - Papież raczej by nie przeszła.
|
Może odpuszczanie meczów nasi piłkarze na razie niech zostawią innym drużynom. W tym meczu powinna zagrać pełna pierwsza jedenastka.
|
Cytat:
Odpuszczanie meczow???Komus to wogole do glowy przyszlo?? Po "odpuszczeniu " Levadii 2 tyg chodzilem jak struty ,wiec limit odpuszcznia meczow przez naszych pilkarzy zostal dla mnie wykorzystany.Zlikwidowal smieszny Puchar Esktraklasy ,nie "musimy" grac tez w Lidze Mistrzow czy Europejskiej,wiec celem naszym na dzis dzien jest obrona MP i zdobycie PP. |
Cytat:
|
Nie ma teraz takiej patelni, wiec pora jest w miare OK.
|
http://www.kurierbytowski.com.pl/por...port&Itemid=90 warto posluchac wrzucona tam rozmowe z prezesem Drutexu. Mowi, ze Wisla dostala 400 biletow, a kolejnych 200 mogą dac
|
Dziś wybieram sie do Bytowa po bilety, mam tylko 90km także będę wspierał naszą WISEŁKĘ !! :)
|
Cytat:
Bardzo mnie ciekawi ten przebieg meczu po tym co pokazali z Piastem ... |
Cytat:
|
Brożek z Małeckim w napadzie, albo ewentualnie zagra Cwielong za któregoś z nich.
Ja bym dał szansę Leszczakowi, przynajmniej 45 minut. Dać mu do ataku Brożka, niech się chłopak uczy od najlepszych. 2-3 młodych mozna wkręcić. Tak drastycznie poziomu nie zaniżą. Pamiętajcie, gramy z amatorami. Zrobiłym drużynę podwórkową z najlepszych zawodnikow w miescie to byśmy powalczyli jak równy z równym. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Mecz może mieć podobny przebieg do tego z Hetmanem. Przez około pół godziny będziemy bić głową w mur aż bramkę strzelimy. Myślę, że do przerwy będzie 2;0 dla nas, a później jeszcze 4 wbijemy. Bytovia zaś w ostatnich minutach bramke honorową strzeli[85-88 minuta]:) Taki miałem sen
|
na mój gust to będzie tak:
Alvarez - Jop, Marcelo - Diaz Łobo - Jirsak, Cantoro - Kirm Pepe, Mały a po przerwie debiutant na boisko zamiast kogoś w pomocy, albo i w ataku. Smutna jest pora rozgrywania meczu, jeśli nie dostanę zwolnienia lekarskiego to nici z oglądania, jak debiutuje Guła :/ |
hmm ciekawe kto wystąpi w opasce kapitana, nie ma Głowy, Sobola, Brożków to wychodzi na to, że Patryk? ;)
|
Prędzej Cantoro
|
Raczej Cantoro.
|
Cebanu-Burliga, Marcelo, Jop, Diaz-Łobo, Cantoro, Jirsak, Janik-Ćwielong, Mały wpuścić też Kamila Rado, Pablo Alvarez'a i Andraż'a Kirm'a. Natomiast nie wpuszczałbym napewno Garguły. Mówcie co chcecie ,ale Bytovia nie gra piłki technicznej... Awans wywalczyli agresją w grze... Boisko w Bytowie nie jest zapewne zbyt równe... Grozi to urazami zwłaszcza zawodnikówi ,który wraca bodlugiej przerwie... Po za tym Łukasz zasługuje na debiut w meczu z bardziej renomowanym rywalem...
|
W Bytowie podobno atmosfera jakby Papiez przyjezdzal. :)
Szkoly i urzędy pracuja tylko do 12:30 ,a pozniej miasto zamiera hehe :D Co do meczu to pewnie trzeba bedzie powalczyc i nasi pilkarze musza byc tego swiadomi. Tamci coz moga zrobic innego jak wybiegac ten mecz,a my musimy szybko im strzlelic bramke. Niestety wąska kadra juz dajsie o sobie znac,zobaczymy czy Skorza zdecyduje sie na Gułe. |
Cytat:
Ano właśnie... w poprzedniej rundzie PP debiut zaliczył Maciek Papież.. a teraz go w kadrze nawet nie ma?? |
Postawiono przy boisku w Bytowie przenośne nowe trybuny.
Rozeszło się juz 4 tys wejściówek. Krzesełka na trybunach w barwach niebiesko-czerwonych Brakuje tylko Białej Gwaizdy http://www.bytovia.pl/galeria/senior...wania4/02a.jpg |
Cytat:
A to tylko Mistrz Polski przyjeżdża :D |
Piłkarze Druteksu Bytovii spełnią we wtorek marzenia i zagrają z Wisłą Kraków. Czy operator obrabiarki, pracownicy więzienia i nauczyciele w.f. wyeliminują faworytów z Pucharu Polski? Relacja Zczuba i na żywo o godz. 13 na Sport.pl.
Do Bytowa sprowadzono ruchome trybuny z koncertu Madonny w Warszawie (mecz 1/8 finału obejrzy 5 tys. kibiców), na ulicach zawisły portrety zawodników opatrzone okolicznościowymi wierszykami. Nikt nie ma wątpliwości - to najważniejszy dzień w sportowej historii miasta. Bytów leży 85 km na zachód od Gdańska i ma ok. 15 tys. mieszkańców. Choć w PP oficjalnie grają VI-ligowe rezerwy Drutex Bytovii, to przeciwko mistrzowi kraju - tak jak w poprzednich rundach - na boisko wyjdą piłkarze pierwszego zespołu, rywalizujący w III lidze (grupa pomorsko-zachodniopomorska). Również amatorzy. - Często nas pytają, czy nie marzyliśmy o wielkich piłkarskich karierach. Wtedy przyznaję, że jak każdy młody człowiek śniłem o graniu na światowym poziomie, ale teraz jestem zadowolony z tego, co mam - tłumaczy 26-letni Tomasz Cierson, kapitan Bytovii i pracownik firmy Drutex, sponsora klubu. Pracuje jako logistyk. - Praca pomaga mi w kierowaniu obroną Bytovii. Ostatnio gram jednak więcej na prawym skrzydle defensywy i tam nie jestem głównodowodzącym - śmieje się. Grę z pracą lub nauką łączą wszyscy zawodnicy, a wśród nich są m.in. pracownicy zakładu karnego o zaostrzonym rygorze w Czarnem. - Moja praca daje mi satysfakcję, uczy relacji i kontraktów z ludźmi. Nie jest jednak łatwa, dlatego piłka jest dla mnie odskocznią, dzięki której zapominam o problemach. Twardo jednak stąpam po ziemi i zdaję sobie sprawę z tego, jak wiele sportowo dzieli nas od Wisły - tłumaczy 38-letni Dariusz Kasperowicz. Dla niego i dla wielu kolegów ten mecz to ukoronowanie przygody z piłką. W drużynie są też nauczyciele WF. - Dzieciaki wiedzą, że zagram przeciwko Wiśle, i pytają, czy okiwam Brożka. Żyją tym meczem, ale sprawa szybko ucichnie i wszystko wróci do normalności - mówi Artur Kobiella, pomocnik Bytovii i nauczyciel w Zespole Szkół w Studzienicach. Kobiella nie będzie miał jednak okazji do spełnienia próśb uczniów, bo Wisła zapowiedziała przyjazd bez braci Brożków. W Bytowie zabraknie też Mariusza Pawełka, Arkadiusza Głowackiego i Radosława Sobolewskiego. Dla kibiców Bytovii nie ma to jednak znaczenia, bilety - dość drogie (30 i 50 zł) - już się kończą. |
Ktoś ma za darmo do Plusa i może mi eski pisać z relacją :D ??
Podam numer na priv albo gadu:9065555 PS: Chyba że można gdzieś zamówić RELACJE SMS. |
No i to właśnie chodzi w pucharach, żeby większy dawał frajdę biedniejszemu i mniejszemu. No tylko wyjątkowo nie liczę na niespodziankę. Ale jedną, honorową bramkę to za to poświęcenie niech sobie Bytowianie strzelą...tylko nie więcej! :-)
|
Szkoda, że nie będą mógł obejrzeć całego meczu, dopiero drugą połowę, ale liczę na ciekawe widowisko i grad bramek :D
|
W tym Bytowie naprawde ludzie warjują na przyjazd Wisełki:)Traktują nas conajmniej jak byśmy byli drugą Barceloną :D Ale fajnie w sumie:)
|
Szczerze powiedziawszy aż się chce oglądnąć ten mecz. Jak dla mnie to wole takie mecze niż jak byśmy mieli np trafić na Odrę Wodzisław:)
|
Cytat:
Nobla powinni przyznac temu kto wymyslil mecz o tej porze we wtorek. Czy w TVP pracuje chociaz jedna kompetetna osoba? bo przeciez wiadomo ze o tej porze we wtorek 80% kibicow jest w szkole albo w pracy wiec i ogladalnosci nie beda miec co za tym idzie wplywow z reklam. Ale co tam z abonametu kase maja wiec kto by sie przejmowal ogladalnoscia. zal.pl |
Akurat w Bytowie jest nadkomplet publiczności. Szkoły i zakłady pracy skończyły wcześniej, by pozwolić obejrzeć mecz.
A skoro nie ma oświetlenia, to trudno wymagać, by mecz zaczynał się np. o 15-16. Zresztą na sopcaście i w pracy ostatecznie obejrzeć można ;) |
mam pytanie, ta TVP Sport to jakiś płatny kanał? A jeśli tak, na jakiej platformie mogę ją znaleźć?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl