Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [20. kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków 14.03.2009 - sobota, godz. 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5503)

jerry.lii.lewis 15.03.2009 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 692918)
Wątpliwe, jak gość ma strzelać bramki jak cały mecz stoi plecami do niej?

Może on tylko z przewrotki strzela i na razie się psychicznie przygotowuje. Pokaz planuje na derby :p

palka 15.03.2009 13:07

BETO !!! I to ma być nasza nadzieja ??

matti123 15.03.2009 13:17

Ciekawe kto zostanie teraz u nas 'snajperem'..

IncognitoTSW 15.03.2009 13:18

Andrzej Niedzielan

szabla19 15.03.2009 13:22

Oby, oby. To jest jego szansa a jak nie to go pożegnamy po sezonie.

borsuk 15.03.2009 13:28

1. Najbardziej wkur.....y na Sobola po zmarnowaniu 100-tki był... Sobol. Żebyscie widzieli jak przeklinał na siebie, aż Głowa i Junior musieli go uspokajac jeszcze klilka munut poźniej.
2. Beto to melodia przyszłości. Chłopaki do niego nie grają bo mu nie ufają i tez nie bardzo wiedzą jak z nim grać. Jedyne piłki na zastawienie się - ale co potem??? Musi się chłopak trochę języka poduczyć bo nawet Bahrowi ciężko było wytłumaczyć co ma robić na rozgrzewce w przerwie. Smutno to wyglądało.
3. I jeszcze kilka spostrzeżeń: niedokładność!!! -> brak płynności, brak pomysłu/słabo wyćwiczone schematy.

to tyle z poziomu trybun

IncognitoTSW 15.03.2009 13:29

a dodałbym jeszcze że gramy niemiłosiernie wolno. na stojąco.

Dubi 15.03.2009 13:40

Póki co Paweł pauzuje na dziś przynajmniej miesiąc, nie chcę krakać,ale bardzo prawdopodobna jest OPERACJA co oznacza tylko jedno. Paweł Brożek nie zagra przez kilka miesiecy.
Bądzmy wielkiej nadzieji !

ciacho 15.03.2009 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez borsuk (Post 692972)
2. Beto to melodia przyszłości. Chłopaki do niego nie grają bo mu nie ufają i tez nie bardzo wiedzą jak z nim grać. Jedyne piłki na zastawienie się - ale co potem??? Musi się chłopak trochę języka poduczyć bo nawet Bahrowi ciężko było wytłumaczyć co ma robić na rozgrzewce w przerwie. Smutno to wyglądało.

Żadna melodia przyszłości. Gość który nie ma za grosz szybkości nigdy nie będzie dobrym napastnikiem. Szybkość u napastnika to 50 % sukcesu

IncognitoTSW 15.03.2009 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 693000)
Żadna melodia przyszłości. Gość który nie ma za grosz szybkości nigdy nie będzie dobrym napastnikiem. Szybkość u napastnika to 50 % sukcesu

pamiętasz pan Butragueno ? nie wiem czy dobrze napisalem nazwisko

atomek21 15.03.2009 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 693003)
pamiętasz pan Butragueno ? nie wiem czy dobrze napisalem nazwisko

dobrze
.

Proximus 15.03.2009 14:40

A najbardziej w tym całym meczu denerwuje mnie to że we wszystkich skrótach pokażą 3 akcję Wisły(i to wcale nie te najlepsze) i powiedzą że Wisła rozegrała kolejny beznadziejny mecz...
Np. w żadnym skrócie z meczy z Polonią nie pokazali sytuacji Brożka sam na sam z Przyrowskim za to wszędzie pokazali fantastyczny strzał Ivanovskiego(tego z 2 połowy) który minął barmkę Wisły zaledwie o 4 metry.

Maciejj 15.03.2009 14:59

a ja obstawiam na Boguskiego baź Małeckiego że u ktoregoś z nich eksploduje talent strzelecki

Marszałek 15.03.2009 15:06

Brożek jak za pół roku wróci do gry to będzie cud. Choć jak patrzę na tą kontuzję, to drug cud,że nogi nie złamał. Ciężko będzie mu wrócić, cholera wie jak to będzie w przyszłości, bo nie ma co ukrywać, ale facet wrócić do poważnego grania nie musi. Tego niestety nikt nie wie jak to będzie.

Above 15.03.2009 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MedEx (Post 692670)
A to że jak się ma zakaz to wydawałoby się że oficjalnie być tam nie można. A my byliśmy. Dla mnie to dziwne dlatego pytam.

Nieoficjalnie weszliśmy - oficjalnie byliśmy, tak bym to ujął :D

BRTS39 15.03.2009 16:40

amica stracila chyba punkty

grogoriogreg 15.03.2009 16:54

tylko 2 stracila wiec w tej kolejce nic nie odrobilismy i nic nie stracilismy

ZNAMEK 15.03.2009 17:09

Amica znowu zdobywa punkty w doliczonym czasie gry w tym roku już 3.

skeba 15.03.2009 17:49

Bo jest obecnie piłkarsko lepsza, więc zdobywa punkty. Co to za różnica, czy zdobędzie w 50, czy 90. Po prostu grają do końca i przynosi to rezultat. Nie pierwszą bramkę zresztą zdobyli w końcowym fragmencie gry.
Odrobiliśmy 1 punkt do Legii. Gdyby Sobol wykrozystał akcję, byłoby tylko 3 do Lecha i jeszcze realna szansa, a tak musimy dalej ciułać i liczyć na wpadki Lecha.

licoo 15.03.2009 18:03

A mi się wydaje ze wszystko przez te nasze niebieskie stroje, przynoszą nam one po prostu pecha. Zawsze jak w nich gramy to zdarza się coś złego. Przegrane z Legią, Śląskiem, teraz remis i kontuzja Brożka. A tak na poważnie, to na prawdę nie podoba mi się ten kolor, jak dla mnie niebieskie koszulki są zarezerwowane dla Ruchu i Lecha. My mamy swoje wyjazdowe, od kilku lat są tao białe koszulki i takie powinny zostać. To tak jakby reprezentacja Polski zagrała w koszulkach np. żółtych albo niebieskich, wyobrażacie sobie coś takiego, bo ja nie!

1q2 15.03.2009 18:06

hehe - w końcu ktos prawde napisał - to wszystko przez koszulki:D
A co do koloru żółtego, czy niebieskiego , to widziałes na fladze polskiej te kolory bo ja nie...reszty się domyśl.

IncognitoTSW 15.03.2009 18:08

złej baletnicy...

Samoth 15.03.2009 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 693116)
amica stracila chyba punkty

Na temat przyczyn słabiej jak cholera gry Wisły powiedziano już chyba wszystko. Dzisiaj, po meczu ekipy z krainy kwitnącego kartofla można zobaczyć ile po raz kolejny straciliśmy. Cała trójka najgroźniejszych rywali "zagrała" dla Wisły. Lepszej kolejki nie można było sobie chyba wymarzyć !
Jedynie "skóro-kopy" sami nie potrafili zadbać o samych siebie !
Ktoś kilka dni temu napisał, że nie pamięta aby Wisła zagrała dwa prestiżowe mecze pod rząd z pełnym zaangażowaniem - na tzw. 200% swoich możliwości. Odpowiedź pozostawię bez komentarza...

BRTS39 15.03.2009 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 693205)
hehe - w końcu ktos prawde napisał - to wszystko przez koszulki:D
A co do koloru żółtego, czy niebieskiego , to widziałes na fladze polskiej te kolory bo ja nie...reszty się domyśl.


ja widzalem jak nasz pierwsza reprezentacja grala raz w czarnych koszulkach i czarnych spodekach a raz czarnych heheh i to nie sa zarty

RAFi89 15.03.2009 19:02

Tak analizując dotychczasowe kolejki odnosi się wrażenie że żaden zespół nie chce zdobyć mistrzostwa. Liga pod względem kibicowskim wydaje się być ciekawa, małe różnice punktowe walka o europejskie puchary jak i o utrzymanie wydaje że będzie się toczyła do samego końca. Jednak pod względem piłkarskim prezentuje się to słabo. Piszemy że drużyny zagrały pod Wisłę, to samo pewni piszą w Warszawie czy Poznaniu. O Zagłębiu pisano że jest to najsłabszy mistrz w ostatnich latach. Po tym sezonie może się okazać że mistrz będzie jeszcze słabszy.

IncognitoTSW 15.03.2009 19:04

nikt nie chce zdobyc mistrzostwa ? a ŁKS? :)

Ensar 15.03.2009 19:05

http://ekstraklasa24.com/index.php?o...kroty&Itemid=2
Skróty meczów z tej kolejki do obejrzenia na necie (póki nie usunęli, bo teraz wszędzie skróty z ligi znikają dzięki Agorze)

arti 15.03.2009 19:35

Nie mamy kim wygrać tego mistrzostwa i cudem byłoby jego wygranie. Paweł-kontuzja, Rafał bez formy, a poza tym zawsze wraca z repry zamęczony. Można sprobować Niedzielana-a nuż zdarzy się cud i coś zagra, same krasnale - Mały i Cwielong plus nieruchawy Beto nic nie zrobią co doskonale było widać wczoraj w 2 połowie

NHwiernyTS 15.03.2009 19:42

Martwi to, że tyle akcji i brak wykończenia! Nie ma kto strzelać... w dodatku teraz Pawła nie będzie to kiepsko to widzę, może Beto się obudzi i Pepe zacznie strzelać bo marnie będzie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl