Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   [piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5287)

piter116 25.01.2009 21:42

Wychodzi na to, że jeśli Niemcy wygrają z Danią, to Norwegia gra z Naszymi o nic i teoretycznie powinno nam być latwiej :P Aro 1234 popraw mnie jeśli się mylę :P

Aro1234 25.01.2009 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzywy (Post 662784)
jest jeszcze jeden wariant Polska remisuje z Norwegią Dania wygrywa z Niemcami a Serbia z Macedonią i wszystkie drużyny mają poo 5 pkt a w meczach między sobą po 3 pkt i wtedy decydują bramki

Niezła rozkmina :D Nie wpadłbym na to, niemniej chyba nie wierzymy w takie cuda, prawda? :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 662786)
Wychodzi na to, że jeśli Niemcy wygrają z Danią, to Norwegia gra z Naszymi o nic i teoretycznie powinno nam być latwiej :P Aro 1234 popraw mnie jeśli się mylę :P

No tak, jeśli Niemcy wygrają z Danią to Norwegia może nam dać dupy ot tak po prostu :-P

Partition 25.01.2009 21:46

Cytat:

jest jeszcze jeden wariant Polska remisuje z Norwegią Dania wygrywa z Niemcami a Serbia z Macedonią i wszystkie drużyny mają poo 5 pkt a w meczach między sobą po 3 pkt i wtedy decydują bramki
W takim wypadku z grupy _prawdopodobnie_ wyszliby Niemcy. Mają najlepszy stosunek bramek, i wątpię, żeby mecz z Duńczykami to zmienił.

Nie ma co kombinować. Liczmy, że w meczu Niemcy-Dania nie będzie remisu.

Tom'ash 25.01.2009 23:05

Kiedy i o której dokładnie jest nasz mecz i mecz Niemcy- Dania??

Dafi_91 25.01.2009 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tom'ash (Post 662888)
Kiedy i o której dokładnie jest nasz mecz i mecz Niemcy- Dania??

Wtorek 27 styczeń 2009
Niemcy - Dania 17:30
Polska - Norwegia 20:15

ToTylkoJa 25.01.2009 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dafi_91 (Post 662889)
Wtorek 27 styczeń 2009
Niemcy - Dania 17:30
Polska - Norwegia 20:15

Może będą takie wyniki, kto wie:P

-Goral- 25.01.2009 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 662789)
Niezła rozkmina :D Nie wpadłbym na to, niemniej chyba nie wierzymy w takie cuda, prawda? :D


Czemu nie wierzymy. Całkiem realny scenariusz jak każdy inny. Gdybyśmy wygrali dziś 14 z Serbią to w takim przypadku jak mówił krzywy my byśmy awansowali a tak awansują Niemcy.

1q2 26.01.2009 03:24

heh i stalo sie to co wydawalo sie byc nierealne.
Trza sobie szczerze powiedziec , jesli wygramy z Norwegia to na 95% jestesmy w polfinalach.Los nad nami czuwa ze gramy jako ostatni , a to dlatego ze o jakimkolwiek 'dogadaniu' sie Dunczykow z Niemiachami nie moze byc mowy poniewaz my wtedy gramy o nic i mozemy sie odplacic przegrana z Norwegia, a jak wiadomo wtedy Niemiachy - out.

Nergal 26.01.2009 10:19

Powiem szczerze że w sobotę wybrałem się na "Dracule" i w ogóle zapomniałem z kim gramy tego dnia mecz. A tu taka niespodzianka z Dunczykami...no ale myślę sobie jedna jaskółka wiosny nie czyni, potrzebne są korzystne rezultaty praktycznie we wszystkich rozgrywanych spotkaniach i co? I Niemcy remisują z Serbią a Macedonia przegrywa z Norwegią...wczorajszy dzień i mecz Niemcy-Norwegia to już seria okoliczności sprzyjających...Polsce. Dostaliśmy taki prezent od losu że szkoda byłoby go zmarnować:) No ale nie ma się co nakręcać zabardzo, jak poprzednie lata uczą trzeba do sprawy podejść z zimną głową coby się zbytnio jednak nie rozczarować:)

kibic sukcesu 2007 26.01.2009 19:52

Najciekawsza opcja (czysto teoretyczna): Serbia wygrywa z Macedonią, Dania z Niemcami, a Polska remisuje z Norwegią. Mamy wtedy 4 drużyny z 5 pkt.

Aro1234 26.01.2009 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibic sukcesu 2007 (Post 663415)
Najciekawsza opcja (czysto teoretyczna): Serbia wygrywa z Macedonią, Dania z Niemcami, a Polska remisuje z Norwegią. Mamy wtedy 4 drużyny z 5 pkt.

Najciekawsza, bo będzie 4 drużyny po 5 pkt, a w gruncie rzeczy bardzo ch.jowa, bo oznacza, że i tak wychodzą Niemcy i Dania. Niech więc Twe słowa w psie gówno zamienią się :-p

Bobic 26.01.2009 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibic sukcesu 2007 (Post 663415)
Najciekawsza opcja (czysto teoretyczna): Serbia wygrywa z Macedonią, Dania z Niemcami, a Polska remisuje z Norwegią. Mamy wtedy 4 drużyny z 5 pkt.

Co w tymm ciekawego wtedy Dania i NIemcy wchodzą do pólfinałów:-/

kibic sukcesu 2007 26.01.2009 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 663417)
Niech więc Twe słowa w psie gówno zamienią się :-p

Niech się zmienią, ale sytuacja w miarę niecodzienna mimo wszystko.

Aro1234 26.01.2009 21:18

Srał pies niecodzienność. I tak te wyniki ostatnie są już zbyt niecodzienne, więc niech skrajność taka całkowita się nie przydarza. Jutro o tej porze będzie bardzo wiele emocji, mam nadzieję. :D

Nergal 26.01.2009 21:46

A ja mam nadzieję że nie będzie o tej porze już żadnych emocji bo ułoży nam się wszystko jak z Serbią :D Życie jednak uczy że można być co najwyżej umiarkowanym optymistą :)

darotsok73 26.01.2009 21:58

Jak obstawiacie wyniki jutrzejszych meczów? Ja obstawiam że wygrają Niemcy i MY!

Aro1234 26.01.2009 22:05

Duńczycy wg mnie zmiotą Niemców. Niemiaszki w ani jednym meczu nie pokazali nic ciekawego. Śmiem nawet powiedzieć, że mecz z nami raczej po prostu im się ułożył dzięki naszej głupocie i błędom i to raczej my go przegraliśmy, a nie oni wygrali. Trzeba dodać, że Niemiaszki zagrają bez dwóch kluczowych zawodników, tzn. Kraus (Klaus?) na pewno, a Hens bardzo prawdopodobne, tak więc wszystko działa na naszą korzyść. Byle tylko Duńczycy podeszli do tego meczu, tak jak podeszli w drugiej połowie meczu z nami, a można być spokojnym (przypomnę - był moment, że odrobili 7 goli straty!)
Prawdopodobny chyba najbardziej scenariusz na jutro to:
Dania - Niemcy 32:27
Polska - Norwegia 30:26
Serbia - Macedonia 24:28
:P

tofik 26.01.2009 22:07

Polacy mistrzowie dzielenia skóry na niedźwiedziu :)
Każdy turniej = rozkminki, tabele, wyniki, czasem nawet dokładne podane ze strzelcami bramek ( to w piłce )
Kurde jak juz znamy wszystkie scenariusze to co to za frajda będzie oglądać ? "wiedziałem, że tak będzie, mhm mhm, ja wiedziałem..."

Aro1234 26.01.2009 22:10

Tofiku, scenariuszem nazywasz prognozy, czy opcje, które winny się zdarzyć byśmy awansowali?

To, że rzuciłem tymi wynikami, to raczej oznaka nadziei i wiary w to, że wszystko jutro pójdzie po naszej myśli, a przecież takie właśnie stosunki wynikowe mogą wziąć w łeb - vide mecze z soboty i niedzieli. :) Wyżej były wspominane opcje/scenariusze, które nam są potrzebne byśmy awansowali, bowiem niektórzy nie wiedzieli, co i jak nam do sukcesu trzeba.

Obyśmy za 24 godziny byli w Raju, zwanym półfinałem! :)

darotsok73 26.01.2009 22:25

Ja liczę że Nasi wygraja , ale do STS-u bym z tym nie poszedł (hehe), nikt tak jak Polacy nie umie spie_olić swojej szansy , piłkarze, siatkarze itd.
Niemcom broń Boże nie kibicuje ale choćby grali samymi rezerwami to zawsze są Niemcy , turniejowcy + mekka szczypiorniaka , krótko mówiąc nie odpuszczą.

MISTA92 26.01.2009 22:26

Wygraja Niemcy czy Dania nas to nie będzie obchodzic jak wygramy z Norwegami:)...I tylee;p

kibic sukcesu 2007 26.01.2009 22:51

Co jak co, ale raczej wszystko w naszych rękach. Remis to w ręcznej jednak rzadki wynik (mówię o meczu Dania-Niemcy). Za remisy buki płacą od 5:1 wzwyż.

SZYMEK_TSW 26.01.2009 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 663592)
Wygraja Niemcy czy Dania nas to nie będzie obchodzic jak wygramy z Norwegami:)...I tylee;p

tylko że mecz Niemców z Duńczykami jest wcześniej, ale macie racje ze o remis w sumie cięzko bo wtedy los Niemców zależał by od nas, i w sumie na miejcu trenera wolałbym dać szanse Norwegom już ;)

Najprawdopodobniej jednak wszystko będzie zależało od nas i trzeba nareszcie w arcyważnym meczu pokazać klasę

Maciuś 27.01.2009 11:05

Dzis trzymamy kciuki za Niemcow. Jesli oni wygraja to Norwegowie traca szanse na awans i mecz z nami bedzie dla nich o pietruszke czyli mowiac potocznie nie postawia sie nam.

sandomingo 27.01.2009 11:55

Ponoć istnieje duże zagrożenie, że Wleklak, starszy Jurecki i Siódmiak mogą być niezdolni do gry.
Bez tej trójki będzie bardzo ciężko.
Mam nadzieję że przynajmniej Jurecki i Siódmiak zostaną postawieni na nogi - dokończyli mecz z Serbami czyli może nie jest tak źle.

impreza 27.01.2009 12:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 663718)
Ponoć istnieje duże zagrożenie, że Wleklak, starszy Jurecki i Siódmiak mogą być niezdolni do gry.
Bez tej trójki będzie bardzo ciężko.
Mam nadzieję że przynajmniej Jurecki i Siódmiak zostaną postawieni na nogi - dokończyli mecz z Serbami czyli może nie jest tak źle.

wiesz jak to jest z tymi informacjami na onecie itd...juz nie raz tak bylo ze wielkie gwiazdy czy to w piłke, siatke czy kosza miały nie zagrać a jednak "cudem" 5 minut przed rozpoczeciem spotkania "zdrowiały" :D dopóki nie zobacze że nie wyszli na boisko i siedzą na ławce to nie uwierze, bądźmy dobrej mysli...

w0lno. 27.01.2009 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 663718)
Ponoć istnieje duże zagrożenie, że Wleklak, starszy Jurecki i Siódmiak mogą być niezdolni do gry.
Bez tej trójki będzie bardzo ciężko.
Mam nadzieję że przynajmniej Jurecki i Siódmiak zostaną postawieni na nogi - dokończyli mecz z Serbami czyli może nie jest tak źle.

Wczoraj czytałem/widziałem w TV wywiad z trenerem i mówił, że w/w trójka jest poobijana, ale dzięki tej 1-dniowej przerwie spokojnie się wyleczy i będzie gotowa do gry w dzisiejszym spotkaniu.
Radzę się nie podpalać informacjami z oneta.

PS. Wierzycie, że Niemcy wygrają z Danią?

Agnieszka 27.01.2009 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 663739)
PS. Wierzycie, że Niemcy wygrają z Danią?

A co innego nam pozostało?:> Niemcy muszą wygrać inaczej nasz mecz z Norwegią będzie o pietruszkę dla Nas. Pozatym wypadałoby by Niemcy wygrali w II fazie chociaż ten jeden jedyny raz. Bo po remisie z Serbią, przegranej z Norwegią pozostaje im tylko jedna opcja - pokonać Danie. Chociaż.... hm. Remis jest też bardzo prawdopodobny ale.. no bez przesady. Szczęście nam w II fazie dopisuje więc czemu teraz miałoby się to zmienić?:)

A co do naszego bardzo ważnego meczu to można powiedzieć tylko tyle, że jeśli drużyna wyjdzie na boisko i grać będzie tak jak z Serbią czy Dania o wynik będę spokojna. Oczywiście duże znaczenie będzie miał tutaj wcześniejszy mecz Niemców.

Bobic 27.01.2009 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Agnieszka (Post 663807)
A co innego nam pozostało?:> Niemcy muszą wygrać inaczej nasz mecz z Norwegią będzie o pietruszkę dla Nas. Pozatym wypadałoby by Niemcy wygrali w II fazie chociaż ten jeden jedyny raz. Bo po remisie z Serbią, przegranej z Norwegią pozostaje im tylko jedna opcja - pokonać Danie. Chociaż.... hm. Remis jest też bardzo prawdopodobny ale.. no bez przesady. Szczęście nam w II fazie dopisywało czemu teraz miałoby się to zmienić?:)

A co do naszego bardzo ważnego meczu to można powiedzieć tylko tyle, że jeśli drużyna wyjdzie na boisko i grać będzie tak jak z Serbią czy Dania o wynik będę spokojna. Oczywiście duże znaczenie będzie miał tutaj wcześniejszy mecz Niemców.

To albo ja sie nie orientuje albo Ty zle mówisz:shock:
Z tego co ja wiem to w meczu Niemcy-Dania nie moze być remisu ale każdy inny wynik jest dla nas dobry:>

ToTylkoJa 27.01.2009 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Agnieszka (Post 663807)
A co innego nam pozostało?:> Niemcy muszą wygrać inaczej nasz mecz z Norwegią będzie o pietruszkę dla Nas.

Nasza wygrana z Norwegią i wygrana Dani nad Niemcami, lub Niemiec nad Danią, daje nam awans. Więc nie będzie to w żadnym wypadku mecz o pietruszkę.
Remis Danii z Niemcami nas eliminuje. Ale Niemcy nie mogą się umówić na taki rezultat, bo wtedy odpadną -jeśli Norwegia wygra z Nami -na rzecz Skandynawów. Więc moim zdaniem 80% szans, leży w naszych rękach(i to dosłownie)

mcovalski 27.01.2009 15:15

Ważne jest to żeby pokonać Norwegów i tylko to się liczy. Remis Duńczyków z Niemcami myślę że nie padnie, ale która drużyna wygra tego nie wiem. Rozum mówi że Niemcy, ale mam nadzieję że nie, bo nie chciałbym widzieć później Niemców w półfinale. Wolę Duńczyków.

Agnieszka 27.01.2009 15:15

A no przepraszam :) za dużo się naczytałam WP :D

Aro1234 27.01.2009 15:19

Zobaczycie, że Dania wygra. Mają więcej atutów. Cóż, za 2 godziny pierwsze wielkie emocje. Danemark!

Ps. WP nie ma co czytać, oni tam każą Niemcom kibicować, bo się Super Expressu naczytali, po je ba ni... :]

Agnieszka 27.01.2009 15:23

Mam nadzieję że ten mecz nie będzie wyglądał jak mecz Niemców z Norwegią, gdzie wynik remisowy utrzymywał się zdecydowanie najdłużej, bo inaczej nie dotrwam do naszego meczu :D

tofik 27.01.2009 15:39

Kurde nie wiem o co w tym sporcie chodzi ale też się jaram spotkaniem z Norwegami :D

mcovalski 27.01.2009 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 663831)
Kurde nie wiem o co w tym sporcie chodzi ale też się jaram spotkaniem z Norwegami :D

jak w każdym sporcie chodzi o to żeby wygrać :)

Galileo 27.01.2009 16:00

czyli strzelić (rzucić więcej bramek, niż przeciwnik ) :)

ja będę raczej za Duńczykami, nie darzę Niemców sympatią :D

w0lno. 27.01.2009 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Galileo (Post 663849)
czyli strzelić (rzucić więcej bramek, niż przeciwnik ) :)

ja będę raczej za Duńczykami, nie darzę Niemców sympatią :D

Nie Ty jeden :P, ale wydaje mi się, że jednak lepiej będzie jak wygrają Niemcy.
Po porażce Duńczyków, Norwegowie definitywnie straciliby szansę na wejście do półfinałów.
Sądzisz, że w meczu o pietruszkę graliby z taki zaangażowaniem i poświęceniem jak w meczu o 'coś'?

Z resztą... ważne jest tylko to, żebyśmy wygrali!

dynek.pl 27.01.2009 16:15

Awans Niemcow dopuszczam tylko w jednym wypadku - spotykamy sie pozniej w finale i loimy im dupe :D
Nikt tu nie dopuszcza nie wygrania meczu z Norwegia, oni tez uwazaja nas za faworytow - zeby ta pycha nas nie zgubila po raz kolejny bo balon chyba znow sie niechcacy nadmuchal.

Galileo 27.01.2009 16:20

no właśnie, można na to patrzeć dwojako, jeżeli Norwegowie będą wiedzieć, że nie mają już szans na awans, na zakończenie będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i będą pozbawieni obciążenia psychicznego, czyli dla nas to nie za dobrze, bo to my musimy wygrać, czyli obciążenie psychiczne po naszej stronie i drżące ręce ;)

co d finału z Niemcami, nie ma co wychodzić tak daleko ;) ale jeszcze dobrze w pamięci mam poprzedni finał i nie chciałbym przeżyć czegoś podobnego, rewanż oczywiście jak najbardziej wskazany, ale podobno gra Francuzów i Chorwatów to"kosmos" niestety nie widziałem żadnego meczu tych ekip.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl