![]() |
Cytat:
E. I popieram apel MarioNh - każdy, któremu zależy na jakości dopingu na R22, niech jak najszybciej kupi karnet na G! Tylko tak unikniemy "januszy" w młynie! Także od jutra wszyscy do kas po karnety ! :) |
Cytat:
ceny na Legie nie różnią się prawie od naszych, a porównując zarobki w Krakowie i Warszawie pewnie wychodzi tak samo http://stadion.legia.com/index.php?pod=268 Ogólnie ceny karnetów nie są takie złe, zwłaszcza ulgowych ( wreszcie coś takiego wprowadzono) a już szczególnie na sektor G. Jakie to za sobą poniesie konsekwencje można sie chyba spodziewać. Natomiast brak gratyfikacji dla "stałych" karnetowców to pokazanie im... dupy ? P.s. Argument że Cracovia jest niżej w tabeli jest idiotyczny, bo Jaga wtedy powinna mieć karnety po 400 zł |
Cytat:
Edit: No i spoko ;) skończcie narzekanie jak ktoś nie ma kasy to przez te kilka dni zarobi, ferie były można było kasę zarobić a czas na zbieranie kasy był juz hoho ho... |
tak na szybko bo nie lubie wchodzic na leglej strony chyba jest lekka roznica
|
Cytat:
Jeśli kończysz teraz studia to myślę, że oczywistym jest, że nie możesz liczyć na "taryfę" ulgową, więc musisz dorzucić te kilkadziesiąt zł. Kupujcie karnety !!! |
Karnety ulgowe przysługują:
kobietom dzieciom i młodzieży uczącej się do 18. roku życia studentom do 26. roku życia A co jak mam 18 lat i uczę się mam płacic normalny ? |
uczący się/studenci mają ulgowy.
Ja mam pytanie w kwestii dokumentów - czy jeśli chwilowo nie posiadam legitymacji studenckiej, to mogę przedstawić zaświadczenie o studiowaniu lub ewentualnie ubezpieczenie Euro26? Kolejne bardzo ważne pytanie - czy zarząd uwzględnił to, że po otwarciu północnej większość kibiców będzie się chciała tam przenieść? Czy będzie zatem możliwość przebukowania karnetu na północną w trakcie rundy? Jeśli chodzi komentarz do cen, to wszystko prócz ulgowego na G uważam za jakąś pomyłkę. Płacenie za karnet 1/10 fikcyjnej średniej krajowej, w momencie kiedy gra naszych piłkarzy (i ogólnie poziom polskiej piłki) jest ch.ja warty, to generalnie jakaś porażka. Nie sądzę, żeby poszło więcej niż 10tys karnetów. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Klub celowo stworzył temat gdzie możecie zadawać tego typu pytania : http://www.facebook.com/WislaKrakow#...81&topic=16288 Cytat:
Cytat:
PS: czytajcie ze zrozumieniem co tam jest napisane. Bo zadajecie raz po raz pytania, na które odpowiedz znajduje się na http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...unde_wiosenna/ i http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zie_wiosennej/ |
Chcemy, aby klub inwestował, ściągał najlepszych zawodników i był zarządzany profesjonalnie. JEŚLI TEGO WYMAGAMY, TO WYMAGAJMY TEŻ CZEGOŚ OD SIEBIE. Nie możemy rywalizować z Lechem, Legią - z cenami biletów jak na cRACOVI. Bilety i karnety to spory zastrzyk finansowy dla klubu.
Owszem bilety nie są wybitnie tanie, ale bez przesady. Trzeba też zwrócić uwagę, że stadion nie jest otwarty w całości. Z pewnością otworzą w trakcie rundy trybunę północną - wtedy tańsze bilety/karnety (na mniejszą ilość meczów) będą też dostępne na południową - bo zakładam, że 90 % kibiców przeniesie się wtedy na północną. Jedynym mankamentem jest brak zniżek dla kibiców kupujących wcześniej karnety. Ceny są jakie są, moim zdaniem są ok. Dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na karnet proponuję dodatkowe zajęcie, ograniczenie innych wydatków lub kupowanie pojedyńczych biletów a nie lamentowanie na wszystko i wszystkich. Część osób chciałaby na Wisłę wchodzić za 5 PLN, mecze w TV oglądać za darmo a do wyjazdów chcieliby dopłaty! |
Ceny na pojedyncze spotkania są podobne jak na jesień więc o co nagle żal? W klubie chcecie wersalu a płacić jak za szalet?
Trzeba było zbierać kasę od listopada, na kolejny karnet jest ok. 6 m-cy czasu. P.S. Nie piszę do osób których rzeczywiście nie stać na taki wydatek . |
Idąc tropem myślenia co niektórych uważam że internet powinien być za darmo. Nie tańszy-za darmo. Bo przecież zawsze jest ktoś kogo nie stać :) Zrezygnuj z internetu to będziesz miał na jeden karnet!
Jak nie stać mnie na TV LCD to go nie kupuję, a nie chodzę i mówię, że jest za drogi! I nie straszcie, że nie będziecie chodzić na stadion. Nie będziecie wy to będzie kto inny. Jak słusznie ktoś napisał-było odkładać. Poza tym jak nie stać cię na karnet to kupuj pojedyncze bilety! Proste jak drut. |
Istnieje jeszcze coś takiego jak racjonalny powód podwyżek, a od listopada poza VAT nie zmieniło się nic :)
|
Ceny wejściówek zdecydowanie wysokie dla tych którzy liczą każdy grosz, z resztą to potwierdzenie kwestii otwarcia stadionu.
W takim wypadku wolę przeznaczyć kasę na wyjazdy i to samo polecam wszystkim płaczką. |
Cytat:
|
Jak dla mnie przy tych cenach zapełnienie 18 000 na każdym meczu jest nieosiągalne. Nie mówiąc już nawet o 34 000. Wielu ludzi powołuje się się na ceny w Warszawie i Poznaniu, ale trzeba też zwrócić uwagę na parę rzeczy :
- zarobki w Warszawie, a nas to dwie różne sprawy -jednak Lech w tej LE coś pograł, my od 2 lat Levadie i Karabachy -w obu miastach JEDEN liczący się klub -w obu miastach jest INNY KLIMAT DO KIBICOWANIA, już to widzę jak na stadion będą waliły matki z dziećmi, a we wszystkich mediach huczy, że się u nas jebią widłami i maczetami Ja karnet kupię, Wy kupicie, ale 18 000 nie zapełnimy (chyba, że na Lechu). Skąd w ogóle przekonanie, że pod względem potencjału możemy się równać z Legią, gdzie kibicuje im cała Warszawa (1,7 mln) i prawie całe Mazowieckie, albo z Lechem, którym jara się cała Wielkopolska. Za to my w 800 tysięcznym mieście mamy 3 kluby, na ulicach permanentną wojnę i trupy, o których szeroko informują media, a województwo dzieli się na kluby prowiślackie i prożydowskie, z tym, że większość ma swój klub i chodzi na swoje mecze. Nie wspomnę nawet o wynalazkach takich jak Małopolska Gieksa, czy Widzewska Brygada Południe. Ale nie zamiast jakiejś akcji propagandowej, lepiej przyjebać ceny jak na Lecha i czekać na pełny stadion. |
Do narzekających na ceny i brak kasy... Ostatni mecz rozegraliśmy u siebie 21 listopada 2010, jak ktoś nie ma stałej pracy a poważnie podchodzi do kwestii karnetu to już od grudnia na spokojnie myślał jak tą kasę na karnet sobie załatwić. Kto się uczy ten może iść do pracy w weekend. Kto się nie uczy noto sorry... Przestańcie w końcu narzekać. Fakt ktoś zarabia 800-1000 zł musi opłacić studia rachunki itd wtedy różnica 50 zł to duzo, są i tacy którzy zarabiają 2000-3000 i nie dokładają do rodzinnego budżetu, ale powiedzmy sobie szczerze, kto naprawdę ma "Wisełke" w sercu ten nie narzeka tutaj na ceny nie płacze ze nie ma jak odłożyć kasy. Tylko zaciska pasa albo szuka dodatkowej kasy. Nie stać Cie na karnet trudno trzeba będzie stać w kolejce ale gdybym miał np 17 lat to popołudniami rozdawał bym głupie ulotki i w pare dni bym zarobił...
Jeszcze do kolegi SkMk, 18 000 powinniśmy jednak wypełnić bez problemu i nie tylko na derbach czy spotkaniach z Lechem czy Jagą. Osobiście myślę ze pójdzie z 7000 tysięcy karnetów spokojnie, a jak będzie zobaczymy |
PRZECZYTAJCIE WSZYSCY DOKŁADNIE TO CO NAPISALI NA GŁÓWNEJ STRONIE WISŁY A NIE PYTAJCIE CAŁY CZAS O RZECZY KTÓRE CZARNE NA BIAŁYM SĄ NAPISANE !
Sory za duże litery ale wreście moze ktoś to przeczyta... |
Ceny- spodziewalem sie mimo wszystko troszke nizszych, ale co wg mnie najwazniejsze- przy obecnej"reklamie" i "marketingu" nie mamy co liczyc na duza liczbe sprzedanych karnetow. Oni mysla, ze jest nowy stadion i przyjdzie poki co kilkanascie tysiecy ludzi i kupi karnet wydajac dobrych kilkaset zlotych.
|
Ceny karnetów na Wisłę są na prawdę w przystępnej cenie. Nic tylko wybrać się i kupić.
|
Mam pytanie. Wiem, że za KK nie dało się płacić kartą. Jak to wygląda w przypadku karnetów? Można? W końcu to trochę większa kwota i nie każdy trzyma tyle kasy w portfelu.
|
Cytat:
|
Cytat:
Prawda jest taka, że ten kto ma Wisłę w sercu to i tak karnet kupi, zważając na to że ich ceny są naprawdę okej, powiedziałbym nawet że na G są za tanie, co za tym idzie może nam ściągnać januszy do młyna. Także zamiast płakać, wszyscy uderzajmy do kasy. I wykupujmy karnety na G, zanim jacyś Miro, Rynio, czy inni Janusze zrobią to za nas i będzie płacz na forum, czemu to takie wynalazki siedzą na sektorze. To jest nasz czas i musimy go wykorzystać.] Tak pięknie wszyscy potrafią się wymądrzać w transferowym, takie piękne elaboraty piszą ! A jak trzeba coś dać od siebie, to jest wielkie obruszenie i setki płaczliwych komentarzy. Dajcie coś z siebie ....a mać. E. Dokładnie Jarza - w 100% popieram Twój post. |
Cytat:
Czy Ty na prawdę musisz mieć wyłożone wszystko łopatologicznie?? Nie na wszystkich uczelniach działa to jednakowo, ale Ty oczywiście wiesz najlepiej. Są w życiu różne sytuacje, zdarzenia losowe a pewne na 100% są trzy rzeczy, podatki, śmierć i to że w Poznaniu gra Amica. Czasem człowiek jest zmuszony zawiesić uczelnię, nie zda sesji poprawkowej ... znalazłoby się kilka spraw. Chodzi o tego typu sytuacje. Bo wtedy co?? Kupi ktoś karnet zniżkowy, po czym powiedzą mu, że ma dopłacać ;>?? Jak napisałem wcześniej 200 zł na karnet na Wisłę mi nie żal. Denerwuje mnie jedynie sposób w jaki klub stara się wyciągnąć ode mnie tą kasę, bo nic nie jest powiedziane jasno do końca. Jeśli już chcą na stadion przyciągnąć studentów i uczniów to niech zrobią to tak żeby dla każdej ze stron było jasne na jakich odbywa się to warunkach. Pomijając tą przedmowę nadal twierdzę, że skandalem jest fakt, że nie ma wśród gratyfikacji ujętych posiadaczy karnetów. Ja karnet kupowałem na każdą rundę praktycznie od 6 lat a klub powiedział mi właśnie, że jako wieloletniego i wiernego kibica ma mnie głęboko w dupie. I nie o kasę tu chodzi, ale o podejście do kibica. |
A co będzie jak w trakcie rundy połamie sobie nogi?
Będę mógł wchodzić wejściem dla inwalidów, czy nie - bo mając karnet na G, będę musiał skakać? Czy Pepsi będzie mocno Gaozwane, czy wygazowane? A kiełbaski będą nacinane wzdłuż, czy inaczej? Bo jak inaczej to karnet jest za drogi... Tak Wyglądają wasze lamenty właśnie... sadzicie bzdury, aż wstyd, że osoby mianujące się Kibicami Wisły nie potrafią przez pół roku uzbierać kwoty między 190 a 300 zł - bo przecież wiadomo, że Karnety będą i trzeba je kupić. Jak kogoś nie stać - to są przecież Bilety. Ale tutaj chyba jest standardem - lepiej narzekać, że zarząd nie wywalił 30 mln Euro na kozackich piłkarzy a samemu sępi się dwie stówki na Karnet. Amen |
A czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem czy potrzebny Ci przyspieszony kurs??
Wyraźnie napisałem, że nie o kasę mi chodzi bo tą na Wisłę na szczęście mam i mi jej nie żal. Tylko skoro Klub już wyciąga ręce po pieniądze to niech to robi w sposób profesjonalny tak żeby każdy wiedział za co płaci i jakie prawa mu przysługują po wykupieniu danej usługi. |
Widzę że temat schodzi do poziomu na co kogo stać patrząc własną miarą co jest żałosne.
Ceny są takie a nie inne bo klub wziął pod uwagę grę w pucharach (posiadacze karnetów mają pierwszeństwo nabycia biletów) I to że pewnie przez kolejną rundę stadion nie będzie oddany , do tego mecze kibicowsko dosyć atrakcyjne Będzie małą frekwencja opuszczą ceny a narzekać zaczną karnetowcy. Co ma wspólnego zakup karnetu do tego kto ma Wisłę w sercu? To że chodzisz co tydzień do kościoła nie znaczy że jesteś dobrym katolikiem Mam znajomych co mało chodzą na R22 za to systematycznie jeżdżą na wyjazdy, są gorsi? |
Ceny są ok, jedyny duży minus pominięcie stałych karnetowiczów. Dziękuję, pozdrawiam.
|
Cytat:
No chyba, że masz Wisłę w sercu ale masz w dupie czy zbankrutuje czy nie, czy będzie miała problemy finansowe, czy będzie szanowana w Polsce czy nie - faktycznie, fenomenalny objaw miłości do własnego klubu. Niech jeżdżą na wyjazdy, ktoś napisał, że są gorsi? Są na równi. |
jeśli 16 zl w przeliczeniu na jeden mecz to jest dużo (chodzi mi o bilety ulgowe) to ja nie wiem po ile te bilety maja byc zeby wszyscy byli szczesliwi. Ludzie 16 zl na mecz z Lechem, Jagą, Cracovia.
Radze przejrzec strony Lecha, Legii a nawet innych polskich klubow i zobaczyc ile kosztuje tam bilet na mecz z nami. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Skomentowałem ogólne nastroje na forum, jak poczułeś się wywołany do tablicy to już nie moja brocha. |
ceny zostaly ustalone tak, aby zachecic do kupowania karnetow
ceny karnetow sa przystepne, ceny biletow zdecydowanie za wysokie, podniesienie cen biletow w porownaniu z jesienia jest bledem w moim odczuciu, zarzad wyraznie pokazuje, ze nie zalezy mu na kibicach tylko na kasie (bilety ulgowe) podsumowujac: karnety sa jak najbardziej oplacalne i po ilosci sprzedanych karnetow bedzie mozna prognozowac frekwencje, bo biletow niestety wiele schodzic nie bedzie, nawet w przypadku dobrej gry kopaczy kto ma kupic karnet ten kupi bez wzgledu na cene, kto jest jednomeczowcem ten sie obudzi przed derbami czy Lechem, nie ma sensu sie o to sprzeczac, zawsze tak bylo i bedzie Miala byc wielka akcja marketingowa - nie ma nic - moze bedzie latem jak otworza caly stadion, choc i w to watpie Na pewno przy tych cenach na jesien calego stadionu nie zapelnimy pytanie czy Basalajowi i spolce zalezy na tym, zeby go zapelnic... |
Cytat:
A czy ja kru.rwa piszę że karnety mają być za darmo??Jak ma być pełny stadion bilety muszą być tańsze przyjdzie więcej ludzi i wszystko się kalkuluje. No ale tak, niech dadzą najtańsze bilety po 70zł za mecz, przyjdzie 2000 osób, klub nie będzie musiał otwierać wszystkich bramek, mniej wyda na sprzątanie stadionu po meczu, porządkowych, oszczędzi się więcej kasy za drobne usług. Cytat:
|
wzsystko jestem w stanie zrozumiec:).ale ze nie zrobili ulgi dla stalych karnetowiczow to juz nie:),jakis szacunek dla stalego bywalca sie nalezy;)
|
Zostawcie lamentujących samych sobie ;)
Były kolejki do południa? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...unde_wiosenna/ Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl