Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Ceny biletów i karnetów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2472)

fialo 09.02.2011 23:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1049244)
255zł na łuk chyba ceną normalną nie jest

Jest.

E. I popieram apel MarioNh - każdy, któremu zależy na jakości dopingu na R22, niech jak najszybciej kupi karnet na G! Tylko tak unikniemy "januszy" w młynie! Także od jutra wszyscy do kas po karnety ! :)

Sivas 09.02.2011 23:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1049229)
Dokładnie post Samiego to wręcz esencja Wiślackości. Wiślak86 proszę Cie jeszcze raz przystopuj chłopie. Ceny z kosmosu sa na Legii, my mamy ceny przystępne. Nie ma co się frustrować, trzeba po prostu iść i kupic karnet ;)


ceny na Legie nie różnią się prawie od naszych, a porównując zarobki w Krakowie i Warszawie pewnie wychodzi tak samo

http://stadion.legia.com/index.php?pod=268

Ogólnie ceny karnetów nie są takie złe, zwłaszcza ulgowych ( wreszcie coś takiego wprowadzono) a już szczególnie na sektor G. Jakie to za sobą poniesie konsekwencje można sie chyba spodziewać.

Natomiast brak gratyfikacji dla "stałych" karnetowców to pokazanie im... dupy ?

P.s. Argument że Cracovia jest niżej w tabeli jest idiotyczny, bo Jaga wtedy powinna mieć karnety po 400 zł

Zubert_Wisla 09.02.2011 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 1049233)
ktoś mówi - "a co jak mnie wyrzucą ze studiów w kwietniu?" pomyśl i wymyśl, że pod koniec lutego dostaniesz naklejeczkę do legitymacji i będziesz ją miał do końca września aktualną - więc mogą Cie wyrzucić w kwietniu - Twoja strata, inną sprawą jest - w jaki sposób mieliby Cię wyrzucić z uczelni w kwietniu? Musiałbyś się bardzo postarać - zastanów się więc czy Ci się to opłaca.
.

Zapomniałeś tylko że niektórzy po prostu kończą studia teraz...Ja np kończę i chce wiedzieć ile mam kasy wydać i nie chodzi tutaj ze szkoda mi te nie całe 5 dych. Tylko skoro klub podaje informacje to neich poda je dokładnie. Nie narzekajmy bo nie ma o co... Jedynym minusem jest brak zniżek dla stałych karnetowców( student też nim może być).
Edit:
No i spoko ;) skończcie narzekanie jak ktoś nie ma kasy to przez te kilka dni zarobi, ferie były można było kasę zarobić a czas na zbieranie kasy był juz hoho ho...

derr 09.02.2011 23:59

tak na szybko bo nie lubie wchodzic na leglej strony chyba jest lekka roznica

krkgiba 10.02.2011 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zubert_Wisla (Post 1049249)
Zapomniałeś tylko że niektórzy po prostu kończą studia teraz...Ja np kończę i chce wiedzieć ile mam kasy wydać i nie chodzi tutaj ze szkoda mi te nie całe 5 dych. Tylko skoro klub podaje informacje to neich poda je dokładnie. Nie narzekajmy bo nie ma o co... Jedynym minusem jest brak zniżek dla stałych karnetowców( student też nim może być).

jasne, skomentowałem tylko aspekt tego co się stanie jeśli kogoś wyrzucą ze studiów, bo o tym ktoś napomknął wcześniej, niestety.

Jeśli kończysz teraz studia to myślę, że oczywistym jest, że nie możesz liczyć na "taryfę" ulgową, więc musisz dorzucić te kilkadziesiąt zł.

Kupujcie karnety !!!

Krakus! 10.02.2011 00:03

Karnety ulgowe przysługują:
kobietom
dzieciom i młodzieży uczącej się do 18. roku życia
studentom do 26. roku życia

A co jak mam 18 lat i uczę się mam płacic normalny ?

M89 10.02.2011 00:11

uczący się/studenci mają ulgowy.

Ja mam pytanie w kwestii dokumentów - czy jeśli chwilowo nie posiadam legitymacji studenckiej, to mogę przedstawić zaświadczenie o studiowaniu lub ewentualnie ubezpieczenie Euro26?

Kolejne bardzo ważne pytanie - czy zarząd uwzględnił to, że po otwarciu północnej większość kibiców będzie się chciała tam przenieść? Czy będzie zatem możliwość przebukowania karnetu na północną w trakcie rundy?

Jeśli chodzi komentarz do cen, to wszystko prócz ulgowego na G uważam za jakąś pomyłkę. Płacenie za karnet 1/10 fikcyjnej średniej krajowej, w momencie kiedy gra naszych piłkarzy (i ogólnie poziom polskiej piłki) jest ch.ja warty, to generalnie jakaś porażka. Nie sądzę, żeby poszło więcej niż 10tys karnetów.

krkgiba 10.02.2011 00:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 1049253)
Kolejne bardzo ważne pytanie - czy zarząd uwzględnił to, że po otwarciu północnej większość kibiców będzie się chciała tam przenieść? Czy będzie zatem możliwość przebukowania karnetu na północną w trakcie rundy

......., czytajcie...

Cytat:

W przypadku otwarcia trybuny C (trybuna z gwiazdą) w trakcie trwania rundy wiosennej, jeżeli będzie istniała taka możliwość techniczna klub zaoferuje kibicom przeniesienie miejsc karnetowych z trybuny G na C.

aNouc 10.02.2011 00:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89 (Post 1049253)

Ja mam pytanie w kwestii dokumentów - czy jeśli chwilowo nie posiadam legitymacji studenckiej, to mogę przedstawić zaświadczenie o studiowaniu lub ewentualnie ubezpieczenie Euro26?

Przepraszam, ale kogo pytasz? Ja, Ty, ten wyżej wiemy tyle ile nic.

Klub celowo stworzył temat gdzie możecie zadawać tego typu pytania :
http://www.facebook.com/WislaKrakow#...81&topic=16288

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M89
Kolejne bardzo ważne pytanie - czy zarząd uwzględnił to, że po otwarciu północnej większość kibiców będzie się chciała tam przenieść? Czy będzie zatem możliwość przebukowania karnetu na północną w trakcie rundy?

Odpowiedz znajduje się tutaj http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...unde_wiosenna/

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1049244)
140zł to cena na młyn ULGOWA. 255zł na łuk chyba ceną normalną nie jest

Byłeś na łuku? bo według mnie jest tam najlepszy widok na murawę.


PS: czytajcie ze zrozumieniem co tam jest napisane. Bo zadajecie raz po raz pytania, na które odpowiedz znajduje się na
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...unde_wiosenna/ i http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zie_wiosennej/

domin_czyzyny 10.02.2011 01:57

Chcemy, aby klub inwestował, ściągał najlepszych zawodników i był zarządzany profesjonalnie. JEŚLI TEGO WYMAGAMY, TO WYMAGAJMY TEŻ CZEGOŚ OD SIEBIE. Nie możemy rywalizować z Lechem, Legią - z cenami biletów jak na cRACOVI. Bilety i karnety to spory zastrzyk finansowy dla klubu.

Owszem bilety nie są wybitnie tanie, ale bez przesady. Trzeba też zwrócić uwagę, że stadion nie jest otwarty w całości. Z pewnością otworzą w trakcie rundy trybunę północną - wtedy tańsze bilety/karnety (na mniejszą ilość meczów) będą też dostępne na południową - bo zakładam, że 90 % kibiców przeniesie się wtedy na północną.
Jedynym mankamentem jest brak zniżek dla kibiców kupujących wcześniej karnety.

Ceny są jakie są, moim zdaniem są ok. Dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na karnet proponuję dodatkowe zajęcie, ograniczenie innych wydatków lub kupowanie pojedyńczych biletów a nie lamentowanie na wszystko i wszystkich.

Część osób chciałaby na Wisłę wchodzić za 5 PLN, mecze w TV oglądać za darmo a do wyjazdów chcieliby dopłaty!

iiYama 10.02.2011 06:42

Ceny na pojedyncze spotkania są podobne jak na jesień więc o co nagle żal? W klubie chcecie wersalu a płacić jak za szalet?

Trzeba było zbierać kasę od listopada, na kolejny karnet jest ok. 6 m-cy czasu.

P.S. Nie piszę do osób których rzeczywiście nie stać na taki wydatek
.

Pan Jotka 10.02.2011 07:17

Idąc tropem myślenia co niektórych uważam że internet powinien być za darmo. Nie tańszy-za darmo. Bo przecież zawsze jest ktoś kogo nie stać :) Zrezygnuj z internetu to będziesz miał na jeden karnet!
Jak nie stać mnie na TV LCD to go nie kupuję, a nie chodzę i mówię, że jest za drogi! I nie straszcie, że nie będziecie chodzić na stadion. Nie będziecie wy to będzie kto inny. Jak słusznie ktoś napisał-było odkładać. Poza tym jak nie stać cię na karnet to kupuj pojedyncze bilety! Proste jak drut.

zim zum 10.02.2011 08:18

Istnieje jeszcze coś takiego jak racjonalny powód podwyżek, a od listopada poza VAT nie zmieniło się nic :)

TommyTSW 10.02.2011 08:46

Ceny wejściówek zdecydowanie wysokie dla tych którzy liczą każdy grosz, z resztą to potwierdzenie kwestii otwarcia stadionu.
W takim wypadku wolę przeznaczyć kasę na wyjazdy i to samo polecam wszystkim płaczką.

kohprzem'68 10.02.2011 08:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 1049275)
Idąc tropem myślenia co niektórych uważam że internet powinien być za darmo. Nie tańszy-za darmo. Bo przecież zawsze jest ktoś kogo nie stać :) Zrezygnuj z internetu to będziesz miał na jeden karnet!
Jak nie stać mnie na TV LCD to go nie kupuję, a nie chodzę i mówię, że jest za drogi! I nie straszcie, że nie będziecie chodzić na stadion. Nie będziecie wy to będzie kto inny. Jak słusznie ktoś napisał-było odkładać. Poza tym jak nie stać cię na karnet to kupuj pojedyncze bilety! Proste jak drut.

Odkładac można ale dobrze jest wcześniej wiedziec jaką kwotę zbierac , co do braku programu lojalnościowej zniżki ludzi kupujących co sezon karnet od lat jest co najmniej nie w porządku że stawia się ich przed faktem dokonanym i tu nic nie tłumaczy decyzji klubowych włodarzy . Chętnych na pewno nie bedzie brakowac do zapelniania stadionu wiec prędzej czy później zniżki za jednorazową wpłatę i tak powinny znaleźc się w cenniku .

SkMk 10.02.2011 09:27

Jak dla mnie przy tych cenach zapełnienie 18 000 na każdym meczu jest nieosiągalne. Nie mówiąc już nawet o 34 000. Wielu ludzi powołuje się się na ceny w Warszawie i Poznaniu, ale trzeba też zwrócić uwagę na parę rzeczy :

- zarobki w Warszawie, a nas to dwie różne sprawy

-jednak Lech w tej LE coś pograł, my od 2 lat Levadie i Karabachy

-w obu miastach JEDEN liczący się klub

-w obu miastach jest INNY KLIMAT DO KIBICOWANIA, już to widzę jak na stadion będą waliły matki z dziećmi,

a we wszystkich mediach huczy, że się u nas jebią widłami i maczetami

Ja karnet kupię, Wy kupicie, ale 18 000 nie zapełnimy (chyba, że na Lechu).

Skąd w ogóle przekonanie, że pod względem potencjału możemy się równać z Legią, gdzie kibicuje im cała Warszawa (1,7 mln) i prawie całe Mazowieckie, albo z Lechem, którym jara się cała Wielkopolska. Za to my w 800 tysięcznym mieście mamy 3 kluby, na ulicach permanentną wojnę i trupy, o których szeroko informują media, a województwo dzieli się na kluby prowiślackie i prożydowskie, z tym, że większość ma swój klub i chodzi na swoje mecze. Nie wspomnę nawet o wynalazkach takich jak Małopolska Gieksa, czy Widzewska Brygada Południe.

Ale nie zamiast jakiejś akcji propagandowej, lepiej przyjebać ceny jak na Lecha i czekać na pełny stadion.

Zubert_Wisla 10.02.2011 09:28

Do narzekających na ceny i brak kasy... Ostatni mecz rozegraliśmy u siebie 21 listopada 2010, jak ktoś nie ma stałej pracy a poważnie podchodzi do kwestii karnetu to już od grudnia na spokojnie myślał jak tą kasę na karnet sobie załatwić. Kto się uczy ten może iść do pracy w weekend. Kto się nie uczy noto sorry... Przestańcie w końcu narzekać. Fakt ktoś zarabia 800-1000 zł musi opłacić studia rachunki itd wtedy różnica 50 zł to duzo, są i tacy którzy zarabiają 2000-3000 i nie dokładają do rodzinnego budżetu, ale powiedzmy sobie szczerze, kto naprawdę ma "Wisełke" w sercu ten nie narzeka tutaj na ceny nie płacze ze nie ma jak odłożyć kasy. Tylko zaciska pasa albo szuka dodatkowej kasy. Nie stać Cie na karnet trudno trzeba będzie stać w kolejce ale gdybym miał np 17 lat to popołudniami rozdawał bym głupie ulotki i w pare dni bym zarobił...

Jeszcze do kolegi SkMk, 18 000 powinniśmy jednak wypełnić bez problemu i nie tylko na derbach czy spotkaniach z Lechem czy Jagą. Osobiście myślę ze pójdzie z 7000 tysięcy karnetów spokojnie, a jak będzie zobaczymy

adikos1906 10.02.2011 09:57

PRZECZYTAJCIE WSZYSCY DOKŁADNIE TO CO NAPISALI NA GŁÓWNEJ STRONIE WISŁY A NIE PYTAJCIE CAŁY CZAS O RZECZY KTÓRE CZARNE NA BIAŁYM SĄ NAPISANE !

Sory za duże litery ale wreście moze ktoś to przeczyta...

vabanq 10.02.2011 10:07

Ceny- spodziewalem sie mimo wszystko troszke nizszych, ale co wg mnie najwazniejsze- przy obecnej"reklamie" i "marketingu" nie mamy co liczyc na duza liczbe sprzedanych karnetow. Oni mysla, ze jest nowy stadion i przyjdzie poki co kilkanascie tysiecy ludzi i kupi karnet wydajac dobrych kilkaset zlotych.

PhantomRanger 10.02.2011 10:12

Ceny karnetów na Wisłę są na prawdę w przystępnej cenie. Nic tylko wybrać się i kupić.

wanol 10.02.2011 10:14

Mam pytanie. Wiem, że za KK nie dało się płacić kartą. Jak to wygląda w przypadku karnetów? Można? W końcu to trochę większa kwota i nie każdy trzyma tyle kasy w portfelu.

Drozd 10.02.2011 10:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fifiorek (Post 1049198)
Jak czytam co po nie których to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać :)
Ludzie, przymusu kupowanie karnetów nie ma. Ceny w porównaniu do reszty ligi są bardzo dobre, a nie zapominajcie, że mimo wszystko jesteśmy na tym drugim miejscu w tabeli. Jak ktoś uważa, że za drogie to proponuję tą rundę przecierpieć, następny sezon będzie już na całym stadionie, więc myślę, że jeszcze o jakieś 10-15% będzie taniej.

A dlaczego ma być taniej? Bo będzie więcej miejsca? Nie rozśmieszaj mnie. Decydenci wyszli z kretyńskiego założenia ze prędzej ktoś kto chodzi na mecze zapłaci drożej niż ten kto nie chodzi przyjdzie bo jest taniej. Efekt będzie taki że pełny stadion będzie może na dwóch meczach w rundzie.

fialo 10.02.2011 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1049298)
Ceny karnetów na Wisłę są na prawdę w przystępnej cenie. Nic tylko wybrać się i kupić.

Nic dodać nic ująć. Od poczatku było wiadome, że choćby karnety kosztowały x, bądź x-y, to i tak by był płacz. Zrozumcie nie ma nic za darmo. Powtórze jeszcze raz - klub się musi jakoś utrzymać. Wszyscy się mienicie kibicami Wisły. Tak trudno odskładać 145, 190, czy nawet 250 pln? Otóż nie.

Prawda jest taka, że ten kto ma Wisłę w sercu to i tak karnet kupi, zważając na to że ich ceny są naprawdę okej, powiedziałbym nawet że na G są za tanie, co za tym idzie może nam ściągnać januszy do młyna. Także zamiast płakać, wszyscy uderzajmy do kasy.

I wykupujmy karnety na G, zanim jacyś Miro, Rynio, czy inni Janusze zrobią to za nas i będzie płacz na forum, czemu to takie wynalazki siedzą na sektorze. To jest nasz czas i musimy go wykorzystać.]

Tak pięknie wszyscy potrafią się wymądrzać w transferowym, takie piękne elaboraty piszą ! A jak trzeba coś dać od siebie, to jest wielkie obruszenie i setki płaczliwych komentarzy. Dajcie coś z siebie ....a mać.

E. Dokładnie Jarza - w 100% popieram Twój post.

Greeg 10.02.2011 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 1049233)
załamka, wylewajcie dalej żale i róbcie z siebie pośmiewisko, jak czyta to ktoś z weszło - proszę wrzućcie coś o naszych kibicach, bo żygać się chce jak się czyta te płacze. Niech Polska się pośmieje.

ktoś się żali - "a co jeśli jestem po technikum blablabla?" co? do roboty się weź i zarób sobie jeśli Cię nie stać, albo idź na studia i ucz się - dostaniesz zniżkę.

ktoś mówi - "a co jak mnie wyrzucą ze studiów w kwietniu?" pomyśl i wymyśl, że pod koniec lutego dostaniesz naklejeczkę do legitymacji i będziesz ją miał do końca września aktualną - więc mogą Cie wyrzucić w kwietniu - Twoja strata, inną sprawą jest - w jaki sposób mieliby Cię wyrzucić z uczelni w kwietniu? Musiałbyś się bardzo postarać - zastanów się więc czy Ci się to opłaca.

Kogo stać - kupować karnety, kogo nie stać - do roboty i zbierać kasę na bilety.

I skończcie biadolić już, ciągłe k...a narzekania, zamiast się cieszyć, że już niedługo liga powraca i zobaczymy się na R22.


Czy Ty na prawdę musisz mieć wyłożone wszystko łopatologicznie?? Nie na wszystkich uczelniach działa to jednakowo, ale Ty oczywiście wiesz najlepiej. Są w życiu różne sytuacje, zdarzenia losowe a pewne na 100% są trzy rzeczy, podatki, śmierć i to że w Poznaniu gra Amica. Czasem człowiek jest zmuszony zawiesić uczelnię, nie zda sesji poprawkowej ... znalazłoby się kilka spraw.

Chodzi o tego typu sytuacje. Bo wtedy co?? Kupi ktoś karnet zniżkowy, po czym powiedzą mu, że ma dopłacać ;>??

Jak napisałem wcześniej 200 zł na karnet na Wisłę mi nie żal. Denerwuje mnie jedynie sposób w jaki klub stara się wyciągnąć ode mnie tą kasę, bo nic nie jest powiedziane jasno do końca.

Jeśli już chcą na stadion przyciągnąć studentów i uczniów to niech zrobią to tak żeby dla każdej ze stron było jasne na jakich odbywa się to warunkach.

Pomijając tą przedmowę nadal twierdzę, że skandalem jest fakt, że nie ma wśród gratyfikacji ujętych posiadaczy karnetów. Ja karnet kupowałem na każdą rundę praktycznie od 6 lat a klub powiedział mi właśnie, że jako wieloletniego i wiernego kibica ma mnie głęboko w dupie.

I nie o kasę tu chodzi, ale o podejście do kibica.

Jarza 10.02.2011 10:43

A co będzie jak w trakcie rundy połamie sobie nogi?
Będę mógł wchodzić wejściem dla inwalidów, czy nie - bo mając karnet na G, będę musiał skakać?


Czy Pepsi będzie mocno Gaozwane, czy wygazowane?
A kiełbaski będą nacinane wzdłuż, czy inaczej? Bo jak inaczej to karnet jest za drogi...


Tak Wyglądają wasze lamenty właśnie... sadzicie bzdury, aż wstyd, że osoby mianujące się Kibicami Wisły nie potrafią przez pół roku uzbierać kwoty między 190 a 300 zł - bo przecież wiadomo, że Karnety będą i trzeba je kupić.

Jak kogoś nie stać - to są przecież Bilety.

Ale tutaj chyba jest standardem - lepiej narzekać, że zarząd nie wywalił 30 mln Euro na kozackich piłkarzy a samemu sępi się dwie stówki na Karnet.

Amen

Greeg 10.02.2011 10:51

A czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem czy potrzebny Ci przyspieszony kurs??

Wyraźnie napisałem, że nie o kasę mi chodzi bo tą na Wisłę na szczęście mam i mi jej nie żal.

Tylko skoro Klub już wyciąga ręce po pieniądze to niech to robi w sposób profesjonalny tak żeby każdy wiedział za co płaci i jakie prawa mu przysługują po wykupieniu danej usługi.

TommyTSW 10.02.2011 10:57

Widzę że temat schodzi do poziomu na co kogo stać patrząc własną miarą co jest żałosne.
Ceny są takie a nie inne bo klub wziął pod uwagę grę w pucharach (posiadacze karnetów mają pierwszeństwo nabycia biletów) I to że pewnie przez kolejną rundę stadion nie będzie oddany , do tego mecze kibicowsko dosyć atrakcyjne
Będzie małą frekwencja opuszczą ceny a narzekać zaczną karnetowcy.
Co ma wspólnego zakup karnetu do tego kto ma Wisłę w sercu? To że chodzisz co tydzień do kościoła nie znaczy że jesteś dobrym katolikiem
Mam znajomych co mało chodzą na R22 za to systematycznie jeżdżą na wyjazdy, są gorsi?

Jez 10.02.2011 11:02

Ceny są ok, jedyny duży minus pominięcie stałych karnetowiczów. Dziękuję, pozdrawiam.

krkgiba 10.02.2011 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TommyTSW (Post 1049315)
Widzę że temat schodzi do poziomu na co kogo stać patrząc własną miarą co jest żałosne.
Ceny są takie a nie inne bo klub wziął pod uwagę grę w pucharach (posiadacze karnetów mają pierwszeństwo nabycia biletów) I to że pewnie przez kolejną rundę stadion nie będzie oddany , do tego mecze kibicowsko dosyć atrakcyjne
Będzie małą frekwencja opuszczą ceny a narzekać zaczną karnetowcy.
Co ma wspólnego zakup karnetu do tego kto ma Wisłę w sercu? To że chodzisz co tydzień do kościoła nie znaczy że jesteś dobrym katolikiem
Mam znajomych co mało chodzą na R22 za to systematycznie jeżdżą na wyjazdy, są gorsi?

co ma wspólnego? a np to że kupując karnet przeznaczasz pieniądze na swój klub, aby dobrze funkcjonował, aby miał z czego wypłacać pieniądze grajkom, aby miał czym zapłacić za różnego rodzaju usługi, aby klub się rozwijał. Kupując karnet/bilet i przychodząc na mecz - zapełniasz stadion i pokazujesz Polsce, że Wisła ma i będzie mieć fanów, nawet mimo porażek z Levadią czy Karabachem. Przychodzisz na stadion i kibicujesz, drzesz ryja i pomagasz piłkarzom.
No chyba, że masz Wisłę w sercu ale masz w dupie czy zbankrutuje czy nie, czy będzie miała problemy finansowe, czy będzie szanowana w Polsce czy nie - faktycznie, fenomenalny objaw miłości do własnego klubu.

Niech jeżdżą na wyjazdy, ktoś napisał, że są gorsi? Są na równi.

canarinhos 10.02.2011 11:16

jeśli 16 zl w przeliczeniu na jeden mecz to jest dużo (chodzi mi o bilety ulgowe) to ja nie wiem po ile te bilety maja byc zeby wszyscy byli szczesliwi. Ludzie 16 zl na mecz z Lechem, Jagą, Cracovia.

Radze przejrzec strony Lecha, Legii a nawet innych polskich klubow i zobaczyc ile kosztuje tam bilet na mecz z nami.

mlynek 10.02.2011 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jarza (Post 1049312)


Czy Pepsi będzie mocno Gaozwane, czy wygazowane?
A kiełbaski będą nacinane wzdłuż, czy inaczej? Bo jak inaczej to karnet jest za drogi...


Ha ha myślę że za pomysłowość ten Pan powinien być mianowany do Oskara na forum jakby takowe były. I w tym miejscu chciałbym zauważyć drogi kolego że akurat nacięcie jest bardzo ważne, ponieważ jak będzie ono wykonane wzdłuż to z kiełbaski nie wycieknie całkowicie tłuszcz a po za tym pod wpływem ognia rozejdzie się zrobią się 2 parówki a kiełbaska ma być Kiełbaską !!!!!!!!!!!! :] noooooooooo

Jarza 10.02.2011 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mlynek (Post 1049326)
Ha ha myślę że za pomysłowość ten Pan powinien być mianowany do Oskara na forum jakby takowe były. I w tym miejscu chciałbym zauważyć drogi kolego że akurat nacięcie jest bardzo ważne, ponieważ jak będzie ono wykonane wzdłuż to z kiełbaski nie wycieknie całkowicie tłuszcz a po za tym pod wpływem ognia rozejdzie się zrobią się 2 parówki a kiełbaska ma być Kiełbaską !!!!!!!!!!!! :] noooooooooo

No i dlatego wtedy cena karnetów jest nieadekwatna do jakości smażenia kiełbasek

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Greeg (Post 1049314)
A czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem czy potrzebny Ci przyspieszony kurs??

Wyraźnie napisałem, że nie o kasę mi chodzi bo tą na Wisłę na szczęście mam i mi jej nie żal.

Tylko skoro Klub już wyciąga ręce po pieniądze to niech to robi w sposób profesjonalny tak żeby każdy wiedział za co płaci i jakie prawa mu przysługują po wykupieniu danej usługi.

A czy ja napisałem gdzieś, że piję do Ciebie? :|
Skomentowałem ogólne nastroje na forum, jak poczułeś się wywołany do tablicy to już nie moja brocha.

koniak 10.02.2011 11:49

ceny zostaly ustalone tak, aby zachecic do kupowania karnetow
ceny karnetow sa przystepne, ceny biletow zdecydowanie za wysokie, podniesienie cen biletow w porownaniu z jesienia jest bledem w moim odczuciu, zarzad wyraznie pokazuje, ze nie zalezy mu na kibicach tylko na kasie (bilety ulgowe)
podsumowujac: karnety sa jak najbardziej oplacalne i po ilosci sprzedanych karnetow bedzie mozna prognozowac frekwencje, bo biletow niestety wiele schodzic nie bedzie, nawet w przypadku dobrej gry kopaczy
kto ma kupic karnet ten kupi bez wzgledu na cene, kto jest jednomeczowcem ten sie obudzi przed derbami czy Lechem, nie ma sensu sie o to sprzeczac, zawsze tak bylo i bedzie
Miala byc wielka akcja marketingowa - nie ma nic - moze bedzie latem jak otworza caly stadion, choc i w to watpie
Na pewno przy tych cenach na jesien calego stadionu nie zapelnimy
pytanie czy Basalajowi i spolce zalezy na tym, zeby go zapelnic...

TommyTSW 10.02.2011 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 1049320)
co ma wspólnego? a np to że kupując karnet przeznaczasz pieniądze na swój klub, aby dobrze funkcjonował, aby miał z czego wypłacać pieniądze grajkom, aby miał czym zapłacić za różnego rodzaju usługi, aby klub się rozwijał. Kupując karnet/bilet i przychodząc na mecz - zapełniasz stadion i pokazujesz Polsce, że Wisła ma i będzie mieć fanów, nawet mimo porażek z Levadią czy Karabachem. Przychodzisz na stadion i kibicujesz, drzesz ryja i pomagasz piłkarzom.
No chyba, że masz Wisłę w sercu ale masz w dupie czy zbankrutuje czy nie, czy będzie miała problemy finansowe, czy będzie szanowana w Polsce czy nie - faktycznie, fenomenalny objaw miłości do własnego klubu.

Niech jeżdżą na wyjazdy, ktoś napisał, że są gorsi? Są na równi.


A czy ja kru.rwa piszę że karnety mają być za darmo??Jak ma być pełny stadion bilety muszą być tańsze przyjdzie więcej ludzi i wszystko się kalkuluje.
No ale tak, niech dadzą najtańsze bilety po 70zł za mecz, przyjdzie 2000 osób, klub nie będzie musiał otwierać wszystkich bramek, mniej wyda na sprzątanie stadionu po meczu, porządkowych, oszczędzi się więcej kasy za drobne usług.

Cytat:

że Wisła ma i będzie mieć fanów, nawet mimo porażek z Levadią czy Karabachem
kopara mi opadła jak to przeczytałem, wielka łaska ze stron kibiców sukcesu bo klub co roku gra w pucharach.Chodziłeś na Wisłę w 2 lidze czy nie wiedziałeś jeszcze co to jest?

lopez80 10.02.2011 12:45

wzsystko jestem w stanie zrozumiec:).ale ze nie zrobili ulgi dla stalych karnetowiczow to juz nie:),jakis szacunek dla stalego bywalca sie nalezy;)

Mario Nh 10.02.2011 13:01

Zostawcie lamentujących samych sobie ;)
Były kolejki do południa?

herkules 10.02.2011 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adikos1906 (Post 1049294)
PRZECZYTAJCIE WSZYSCY DOKŁADNIE TO CO NAPISALI NA GŁÓWNEJ STRONIE WISŁY A NIE PYTAJCIE CAŁY CZAS O RZECZY KTÓRE CZARNE NA BIAŁYM SĄ NAPISANE !

Sory za duże litery ale wreście moze ktoś to przeczyta...

a gdzie to jest napisane, że po otwarciu C, będzie możliwość przeniesienia karnetów z G ? młyn G na młyn C

zim zum 10.02.2011 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1049353)
Zostawcie lamentujących samych sobie ;)
Były kolejki do południa?

tak, pod Yakuzę prawie :)

Speedy 10.02.2011 13:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez herkules (Post 1049354)
a gdzie to jest napisane, że po otwarciu C, będzie możliwość przeniesienia karnetów z G ? młyn G na młyn C

tu? zacznij od końca, bo pewnie wcześniej nie doczytałeś
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...unde_wiosenna/


Cytat:

Pierwotnie napisane przez lopez80 (Post 1049350)
wzsystko jestem w stanie zrozumiec:).ale ze nie zrobili ulgi dla stalych karnetowiczow to juz nie:),jakis szacunek dla stalego bywalca sie nalezy;)

ot taka ulga, że możesz sobie kupić karnet jako pierwszy.

adikos1906 10.02.2011 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez herkules (Post 1049354)
a gdzie to jest napisane, że po otwarciu C, będzie możliwość przeniesienia karnetów z G ? młyn G na młyn C

Cytat:

W przypadku otwarcia trybuny C (trybuna z gwiazdą) w trakcie trwania rundy wiosennej, jeżeli będzie istniała taka możliwość techniczna klub zaoferuje kibicom przeniesienie miejsc karnetowych z trybuny G na C.
Masz geniuszu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl