Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [20. kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków 14.03.2009 - sobota, godz. 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5503)

tormenthor 14.03.2009 20:43

Nad naszą Wisełką jest jakieś .......one fatum. Nie dość, że frajersko tracimy punkty w tym sezonie, to jeszcze kontuzje 2 najlepszych piłkarzy tej ligi czyli Brożka i Garguły. A do tego najlepiej opłacany kopacz ligi Łobodziński gra piach, najdroższy transfer ekstraklasy ostatnich lat - czyli Jirsak w ogóle nie gra. Jedyne pocieszenie jest takie, że Ćwielong i Beto nieźle się prezentują i jeśli nabiorą pewności siebie może być tylko lepiej.

WislaFan123 14.03.2009 20:44

Smiać mi sie chce jak czytam tu wiekszosc postów, oczywiscie trzeba byc realista, ale nawet jak Lech wygra to i tak sporo meczow zostalo a w dolek zlapia predzej czy pozniej... a na meczu i tak pewnie wiekszosc spiewa nasza wiara nie zachwiana... ja wierze ze bedziemy mistrzem, dopoki matematycznie to mozliwe..

jimmywislak 14.03.2009 20:44

Mecz ogólnie z naszej strony dobry, momentami bardzo dobry(szczególnie wreszcie nie było chaosu i organizacja gry była przynajmniej poprawna), choć trzeba przyznać że na tle bardzo słabego GKS-u. Najbardziej mnie wqrwia gra w stylu Barcy w kiepskiej formie pod koniec kadencji Rajkarda, nic tylko piłka wszerz i wszerz a potem piłka tyłu i długa piła niech sie dzieje co chce zamiast do przodu po ziemi(tu kłania sie brak rozgrywającego...ehh no i ze strony naszych to nieposzanowanie 100% sytuacji, chca wejść z piłką do bramki lub popisać się "techniką" vide Sobol, oni qurwa myślą że bedą mieć jeszcze 10 setek "i kiedyś strzelimy ta bramkę"??!!,,,Skorża musi popracować nad wykończeniem akcji z paroma naszymi grajkami bo sytuacje są, tylko nie wolno ich w tak dziecinny sposób marnować,,,Ale i tak ważniejszy o tego meczu jest uraz Pawła, oby oby sie mu nic nie stało bo bez niego jeszcze trudniej będzie o te wykończenie...

Bobic 14.03.2009 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vojtex (Post 692567)
Beto-człowiek nieporozumienie,koszykarz, chłopaczek wygrany w Lejsach on jest beznadziejny :/

Wystep dobry ale brak gola!!!

To ty chyba jeszcze beznadziejnego zawodnika nie widziałes:rotfl:

Waldus88 14.03.2009 20:44

Cytat:

Co do Beto, po oglądnieciu paru meczy z jego udziałem, uważam ze na chwile obecną nie jest dla Nas żadnym wzocnieniem

Ja byłbym spokojny z ocenianiem Beto. Tak jak Wieszczu komentował w zastawce jest zajebisty. Dajmy mu pograć jeszcze. Junior przyszedł do Wisły i też nie grał odrazu kokosów.

Cytat:

żadnen z Naszych stoperów nie dostał żółtej kartki i nie bedzie pauzował w derbowym meczu.
No ok, a co jak(odpukać w niemalowane) obaj dostaną w meczu z Craxą i nie zagrają w "meczu o wszystko" z Lechem? ;/

Donson 14.03.2009 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kohprzem'68 (Post 692568)
Taka mała dedykacja dla płaczków , nikt nie gwarantuje samych zwycięstw i mistrza co sezon bo jesteśmy Biała Gwiazda z Krakowa taką mamy drużynę na obecną chwilę i nawet Boguś Cupiał nie ma na to wpływu że mytlana z przeciętnymi kopaczami z Bełchatowa wyglada jak wygląda , mimo walki i zaangażowania .
Nam i tak nic innego nie pozostaje jak przyjść na mecz w dużęj ilości bez względu na ostatnie wyniki i pokazać dopingiem że jesteśmy z tymi co walczą o jak najlepszą pozycję naszego klubu .

Ale powinniśmy mieć gwarancję tego, że facetom bedzie się chciało grać w piłkę. Wiem, że GKS B się bronił cały czas i ciężko było coś zrobić.
Z drugiej jednak strony mieliśmy dzisiaj symulację tego jak wygląda Wisła Kraków bez Pawła Brożka i nie napawa to optymizmem.

Bez wątpienia - "najlepszym" naszym transferem jest Jacek Bednarz :(

Aha - jeżeli ktoś twierdzi, że dzisiejszy mecz był dobry lub bardzo dobry to chyba oglądaliśmy inne spotkania.
Ja wiele pozytywnych elementów nie widziałem - organizacja gry, w założeniach może ok, natomiast masa strat i niedokładnych podań, o chyba 50 wrzutkach ze skrzydeł....
Z założenia każdy z nas chce mieć zajebiste życie ale w rzeczywistości różnie to wychodzi.

I forma - nasi nie mają wytrzymałości na takim poziomie na jakim możnaby oczekiwać. Możecie mówić co chcecie - Ryszard Szul umiał ich fizycznie dobrze przygotować zawsze.
W naszej lidze technika odgrywa mniejszą rolę niż wytrzymalość fizyczna (są pewne wyjątki, takie jak Frankowski).

CH. 14.03.2009 20:45

Uff... to skręcenie stawu kolanowego. Wracaj szybko do zdrowia!!!!!!!!!

IncognitoTSW 14.03.2009 20:46

Cóż - jak nie Beto, to niech gra w pierwszym składzie nasz były reprezentant Polski, gwiazdor z Budapesztu.

grogoriogreg 14.03.2009 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 692556)
No nie, chyba inny mecz oglądaliśmy. Jak widziałem te zagrywki Brożka na wolne pole - do zawodników Bełchatowa, albo na aut to miałem dość. Baszczu podłączał się w akcje ofensywne, harował na całej lini.


W pierwszej połowie dużo lepszy Brożek od Baszcza, lewa strona była dziś dużo lepsza od prawej. Brożek grał do przodu (sta straty), wreszcie grał ofensywnie, miał kilka rajdów, nie mówie, że Baszczu grał źe, po prostu był minimalnie gorszy od Pietii

IncognitoTSW 14.03.2009 20:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 692582)
W pierwszej połowie dużo lepszy Brożek od Baszcza, lewa strona była dziś dużo lepsza od prawej. Brożek grał do przodu (sta straty), wreszcie grał ofensywnie, miał kilka rajdów, nie mówie, że Baszczu grał źe, po prostu był minimalnie gorszy od Pietii

Moim zdaniem Baszczyński grał bardziej ofensywnie, i na prawej stronie był zdecydowanie najlepszy.

ciacho 14.03.2009 20:51

Powiedzcie mi jedno. Co sobie myśli nasz trener wpuszczając na boisko Łobodzińskiego? Bo chyba nie to, że ten swoją przebojowością pomoże nam w zwycięstwie?
PS. Czy tylko mnie irytuje gra Diaza, bo widzę, że tutaj wszyscy się nim zachwycają. To jest gracz jak Cantoro, żadnej gry z klepki, wstrzymywanie każdej akcji. Zgodzę się, może być pożyteczny, ale nie w ofensywie i nie w środku pola obok również tak grającego Sobola. To może być ustawienie na Barcelonę a nie na GKS Belchatów

Szary007 14.03.2009 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donson (Post 692579)
Z drugiej jednak strony mieliśmy dzisiaj symulację tego jak wygląda Wisła Kraków bez Pawła Brożka i nie napawa to optymizmem.

Akurat nasza gra przed i po zejściu Brożka wyglądała praktycznie tak samo.

Bardzo dobry mecz Marcelo, dobrze, że żaden z zagrożonych nie dostał kartki.

Jedynie kogo nam tylko brakuje to takiego kilera, który ma jedną sytuację w meczu i strzela.

Nie tak jak Cwielong, który zamiast skupic się na dostawienie czubka buta do piłki, patrzy na sędziego i tylko czeka jak ten gwizdnie karnego.

IncognitoTSW 14.03.2009 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 692587)
Powiedzcie mi jedno. Co sobie myśli nasz trener wpuszczając na boisko Łobodzińskiego? Bo chyba nie to, że ten swoją przebojowością pomoże nam w zwycięstwie?
PS. Czy tylko mnie irytuje gra Diaza, bo widzę, że tutaj wszyscy się nim zachwycają. To jest gracz jak Cantoro, żadnej gry z klepki, wstrzymywanie każdej akcji. Zgodzę się, może być pożyteczny, ale nie w ofensywie i nie w środku pola obok również tak grającego Sobola. To może być ustawienie na Barcelonę a nie na GKS Belchatów

Co sobie myśli?... Pewnie " jak Bednarz tyle za niego zapłacił, to musi się zacząć spłacać, dajmy mu pokazać że umie grać".

Donson 14.03.2009 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szary007 (Post 692589)
Akurat nasza gra przed i po zejściu Brożka wyglądała praktycznie tak samo.

No tu się nie zgodzę, w pierwszej połowie sytuacji klarownych ze strony napastników naszej drużyny było więcej i bardziej absorbowali obronę.
Brak klasowego pomocnika ofensywnego to nasza główna bolączka, przepięcie się na defensywnych od lat Cantoro, Sobolewskiego, Diaza....
Ale to są lata zaniedbań od czasów Szymkowiaka.

grogoriogreg 14.03.2009 20:55

Każdy pozostanie przy swoim zdaniu

Żeby to było skręcenie. W przeciwnym wypadku "strach się bać Wisełki"

Nie wiem czy to nie był najlepszy nasz mecz na wyjeździe, licząc od porażki z Totenhamem.

Joshua TS 14.03.2009 20:56

Myślę, że jeśli Brożek jest kontuzjowany to mamy po sezonie. No cóż bywa, nie jesteśmy maszynką do wygrywania i ja osobiście nie robię z tego powodu tragedii. Życzę Pawłowi szybkiego powrotu do zdrowia i mam nadzieję, że jego kontuzja nie jest aż tak poważna, jak to wyglądało podczas upadku. Nie mamy piłkarza, który godnie zastąpiłby Brożka, bo choć dzisiaj zagraliśmy naprawdę dobry mecz, to brakowało wykończenia ( kto wie co by było gdyby Paweł grał w II połowie).
Kłania się tutaj polityka transferowa naszego klubu, a zwłaszcza Pana B. Trener Wisły cieszył się przed meczem, że ma kłopot bogactwa na skrzydłach... Bardzo fajnie, ale dlaczego nie ma takiego kłopotu w linii ataku?? Bałem się tego dnia, że Brożkowi coś się stało i niestety wykrakałem to w swoich myślach. Nie będzie Brożka, nie będzie goli, nie będzie pucharów ( bo o mistrzostwie możemy już zapomnieć ).
Jeśli nasz klub chce poważnie myśleć o tytule mistrza Polski to niech robi coś w tym kierunku, jeśli nie i chce walczyć o środek tabeli to niech nam to powiedzą!!i nie mydlą nam oczu, że walczymy o najwyższe cele. Jeśli Cupiałowi szkoda kasy niech sprzeda klub, bo z jednej strony wymaga tytułów a z drugiej kupuje zawodników za free. Jako kibic nie chcę być robiony w ch... bo ostatnio w naszym klubie wszyscy przeczą samym sobie.
Derby się zbliżają i może przesadzam ale bez napadziora to niestety Pejsy będą faworytem, choć bardzo chciałbym się mylić. Więc niech nasz klub zacznie działać albo powie co i jak...
Pozdrawiam

tofik 14.03.2009 20:57

Beto gra dobrze...jak na siebie :D Może się jeszcze rozkręcić, ale stylu gry nie zmieni. Czyli będzie jeszcze lepiej się zastawiał i odgrywał. Ale musi być do pary ktoś, kto te odegrania będzie wykorzystywał wchodząc w pole karne lub oddając celne strzały. Nie wymagajmy od jednego zawodnika, by grał za dwóch :)

Dubi 14.03.2009 20:57

jak poinformował po meczu trener Maciej Skorża, wszystko wskazuje na to, że napastnik Wisły doznał skręcenia stawu kolanowego.

wislakrakow.com


ufff szczescie w nieszczesciu. jak dlugo trwa przerwa przy takiej kontuzji...?

element 14.03.2009 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Joshua TS (Post 692599)
Derby się zbliżają i może przesadzam ale bez napadziora to niestety Pejsy będą faworytem


czym będą? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

w meczu z Amicą czy Legią bez Pawła w składzie ów ekipy mogą być faworytami.


No, troszkę przesadziłeś. Aż poplułem monitor. Gramy u siebie więc będzie dobrze.

xxxToMeKxxx91 14.03.2009 21:00

pytanie do tych co sie znaja?....jle przez to bedzie pauzowal?;/

MedEx 14.03.2009 21:01

Dopóki nie zrobią badań to nie będzie wiadomo czy więzadła są całe czy nie. W badaniu fizykalnym przy opuchniętym kolanie dochodzi do przekłamań i nie można jednoznacznie ocenić jaki jest stan więzadeł.
Z innej beczki. Po meczu z pasiastymi dostaliśmy zakaz wyjazdowy na 3 mecze. Ale nasi byli w Bełchatowie i słyszalnie dopingowali Wisełkę. Jak to możliwe? Czy zakaz dotyczy jedynie wyjazdu zorganizowanego przez SKWK?
Pozdrawiam

element 14.03.2009 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MedEx (Post 692606)
Jak to możliwe? Czy zakaz dotyczy jedynie wyjazdu zorganizowanego przez SKWK?
Pozdrawiam

Możliwe.
Jedziesz i wchodzisz.
Albo incognito albo oficjalnie.


Cóż w tym takiego dziwnego?

Eweneme 14.03.2009 21:34

Wie ktoś skąd się tylu Wiślaków wzięło? :D Podobno jest zakaz chyba że jestem źle poinformowany... W C+ wyszło świetnie ! GKS zaczął "Kto dziś wygra?" I nagle mega bomba "WISŁA !" :)

fantom chicago 14.03.2009 21:36

Ta indolencja strzelecka jest naprawde w****i...ca.Jesli Zuraw rzeczywiscie chcialby wrocic do Wisly w przyszlym sezonie to mysle , ze skutecznosc napastnikow Wisly wzroslaby nieporownywalnie.Ale coz znajac polityke kadrowa naszego klubu , pewnie wyladuje w Lechu

budka 14.03.2009 21:36

Szczęście w nieszczęściu jest to "tylko" skręcenie.Przy takich możliwościach jakie ma klub to wróci na boisko za max 1,5 miecha.:evil:

Bobic 14.03.2009 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eweneme (Post 692639)
Wie ktoś skąd się tylu Wiślaków wzięło? :D Podobno jest zakaz chyba że jestem źle poinformowany... W C+ wyszło świetnie ! GKS zaczął "Kto dziś wygra?" I nagle mega bomba "WISŁA !" :)

Przeczytaj post wyżej.
A do swietnie to jeszcze dużo brakowało ;-)

<Crasch> 14.03.2009 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 692517)
O kuuuuuurwaaaaaa <hahahaha>
Przeciez on ani jednego strzalu dobrze nie wyciagnal. A pilki wybijal po autacj, Pawelek przy nim to profesor. Jesli ty masz takie usprawiedliwienie to daj sobie spokoj z pisaniem bo sie osmieszasz tylko.

:lol:
Chłopie, Sapela dzisiaj wyciągał co mógł. Gdyby nie on mielibyśmy z 2 gole.

ps. Śmieszny jesteś, jeśli masz tylko coś takiego do napisania to nie włączaj tego forum.

rafalek 14.03.2009 21:39

Pewnie wszyscy z niecierpliwościa czekamy na "wyrok" Pawła - czy będzie to pół roku czy 3 tygodnie w zawieszeniu. Miejmy nadzieję, że to jest tylko skręcenie kolana bo wyglądało to tak okropnie, że musiałem sobie zasłaniać oczy jak pokazywali powtórki.

PAWEŁ TRZYMAJ SIĘ!!!!

el Nuero 14.03.2009 21:41

Let's pray for Paweł
 
Cytat:

Ujek: Piłka nie jest sprawiedliwa (...) Wisła konstruowała akcje, piłkarsko na pewno prezentowała się od nas lepiej.
Choć do Ujka można mieć wiele pretensji za ostrą grę, to dzisiaj potrafił przyznać, że to Wisełka dominowała na boisku w Bełchatowie. Niestety, punktów nam od tego nie przybędzie...

A co do Brożka, to naprawdę chyba jutro by trzeba było dać na Mszę o jego szybki powrót do zdrowia. Bo jeśli okaże się że np. "poszły" wiązadła i Pawła czeka półroczna pauza, to od dziś Wisełka będzie tylko walczyć o miejsce pucharowe. Nawet jeśli jutro chłopaki Heńka pokonają pyry, to my pozostaniemy w tym samym miejscu (na 3. pozycji). Kto będzie strzelał bramki, gdy Boguski się zaciął, a nikt inny z kadry nie zdobył więcej niż 2 gole? :-/

element 14.03.2009 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 692646)
Bo jeśli okaże się że np. "poszły" wiązadła i Pawła czeka półroczna pauza, to od dziś Wisełka będzie tylko walczyć o miejsce pucharowe.


O miejsce pucharowe to do dziś dnia walczyliśmy z Pawłem w składzie.

Teraz? Bóg jeden wie..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl