Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Forumowe "Łapu Capu" czyli co na TWSD piszczy ;-) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=826)

born2b3k 30.04.2009 20:48

za taki brak szacunku do Benjamina dawać dożywotniego bana :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislak (Post 717436)
Fajne fotki na naszej klasie - bezcenne ... :>
podest ... :shock:

:lol: (cały temat jest dobry http://wislakrakow.com/forum/showthr...423#post717423)

a temat rzeczywiście bardzo srogi :lol::lol:

Kobieta_Wislak 30.04.2009 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio
kim albo czym jest beniamin :> :lol:

a może to o tego chodziło...? :>
Cytat:

Pierwotnie napisane przez pewna gazeta
Minister zalecił szkołom zainstalowanie programów blokujących internetowe strony propagujące pornografię i przemoc. Na specjalnej konferencji prasowej ogłosił, że rekomenduje program Beniamin, który szkoły mogą już za darmo ściągnąć z sieci
Blokowanie stron będzie obowiązkowe, gdy wejdzie w życie nowa ustawa oświatowa, którą przygotowuje właśnie resort edukacji.
Beniamin - jak większość takich filtrów - ma czarną listę słów kluczowych i adresów, do których dostęp będzie blokowany. Użytkownik może też tworzyć własne listy zakazanych słów i stron.

chociaż ten też z dużej litery.... :> no to ja też już nie wiem.... :foch:
:D :-p

fcz1985 30.04.2009 22:20

qazwsx123
Cytat:

Napisze wam coś od serca. Jestem szczęśliwy, że jestem kibicem Wisełki i jestem szczęśliwy że mamy zgode z Lechią i Śląskiem. Ja bym się chyba pociachał jak bym był kibicem Arki czy Cracovii.
Oglądałem derby Trójmiasta teraz i aż mi się łezka w oku zakręciła jak Lechia śpiewała o Wisełce. . Nie ma co biore wolne w pracy z zapieprzam do Zabrza.

to taka moja refleksja na dzisiejszy wieczór.
Każdy kiedys dochodzi do takiego wniosku:D

R33 01.05.2009 13:58

jak juz niektorzy tutaj podaja z innych portali to ja znalazłem dosc skuteczny zespół w Premier League strzelajacy srednio 9-10 goli co mecz http://i40.tinypic.com/dy11c3.jpg

Proud 01.05.2009 17:39

mój ulubiony forumowicz:))

BRTS39

Cytat:

...W każdym razie każdy mysli inaczej a jak ktos mysli jescze inniej to zawsze inni beda myslec inaczej od tych innych...
pozdr :)

wislacki 01.05.2009 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 718243)
Jeśli Patryk dołoży jeszcze zwycięską bramę, w dniu dzisiejszym zostałem pedałem.

ryzykant...

To dodam jeszcze komentarz po meczu, w ogóle dajny temat się zrobił:

http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=389

:D

Jachcik 01.05.2009 21:07

markow, 01.05.2009, 19:33

Hej Wisełko!!! Ja swoje dzis zrobilem - pomalowalem przedpokoj!!! Teraz na WAS kolej!!! Do boju Wisła!!!

Z artykułu o meczu z Piastem :)

pirat.z.karaibow 01.05.2009 21:23

Solidarność czy frustracja- co jest silniejsze?

Użytkownik "westersyl". Post w temacie "Skorża trenerwm Wisły":

Cytat:

Dziekuje Maciejowi Skorzy (...). Przegralismy byc moze przez Skorze bo bawi sie w eksperymenty (...).
Sygnaturka tego użytkownika:

Cytat:

Odwalcie się od Skorży !!!

banasik 04.05.2009 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 720375)
Nie bo mam karnet ale jak zobaczyłem że jest napisane że czeba pierwsze zadzwonić to sie domysliłem.
No i jak widać miałem racje niestety:-/


Dobry man !

Zbyychu 04.05.2009 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Johnny B (Post 719927)
Będą Chłopi!
a czemu?
Bo Reymonta



Powodzenia

oczywiście o maturze :]

steve1906 06.05.2009 13:02

Devonisch, 06.05.2009, 13:48
co oni go w dżungli złapali czy co? wiadomo, że ma na imię Pablo, że ma 2 nogi i ręce.
Komentarz w new'sie o testach paragwajczyka Pablo.

Aro1234 06.05.2009 15:50

Cytat:

Siema, mam 16 lat i jako że rodzice nie są zbyt zamężni, a ja mam trochę wydatków własnych, to myślałem nad jakąś dorywczą pracą
z nowego tematu o "pracy dla nieletniego" ... :lol:

mic 06.05.2009 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bioly_TS (Post 721952)
Witam slyszalem ze kibice legi i Wisly dogaduja sie coraz lepiej i ma dojsc do zgody... To prawda czy tylko plotki

:lol: razy pinćset

NowaHutaWNH 06.05.2009 19:24

z tematu nasze wyjazdy

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kokosek (Post 721860)
Witam :D Mma pytanie ile jest do tej pory zapisanych Kibisow do gdanska . Bo jak Ja bylem na pierwszych zapisach To byloo dopiero 230 :D
Z gory dzieki

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiertar (Post 721962)
apodobno 5tys.... chlopie do czego ci to jest potrzebne?? kto ma jechac ten pojedzie i tyle

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kokosek (Post 722032)
aaa Ja tylko tak z ciekawosci pytamm :D Ale dzieki za Info :D


S. ew. 06.05.2009 21:58

http://wislakrakow.com/forum/showpos...16&postcount=3

odpowiedź roku :D

Kobieta_Wislak 08.05.2009 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu
Lol, sory za bledy bp nadaje z telefobu ale chyba da sie przeczytac

no tak, jak mowa o homofobii to z czego jak nie z telefobu nadawać .... :lol:
homofob, telefob... :>


_ukoL 10.05.2009 18:32

Jeszcze raz z serii "HanysKce":

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 724655)
Brożek do rezerw za tą nonszalancję :-/

:lol:

FajQ 10.05.2009 23:58

HanysKce

Cytat:

to poczekaj przynajmniej, aż znajdzie się jakiś nowy gniazdowy, który pociągnie doping...

jakiś casting albo coś...
Ktoś chętny ?

DrewniaQ 17.05.2009 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Czimni;
729301ten herb co ja podałem ma wszystko!! Ba jest nawet ladniejszy graficznie od waszego na ktorym jest jedynie TS Wisła - niektorzy moga nawet pomyslec że to herb rrzeki, a na moim wiadomo ocb. bo jest PIŁKA NOŻNA S.S.A


http://www.wislakrakow.com/forum/att...3&d=1242569679

TS Wisła Kraków SA, a o herbach rzeki nie słyszałem :rotfl::rotfl::rotfl:

Czimni 17.05.2009 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 729308)
http://www.wislakrakow.com/forum/att...3&d=1242569679

TS Wisła Kraków SA, a o herbach rzeki nie słyszałem :rotfl::rotfl::rotfl:

Bardzo śmieszne, leże i kwicze :foch:

PauL 17.05.2009 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Czimni (Post 729319)
Bardzo śmieszne, leże i kwicze :foch:

Zatem mimo wrodzonej głupoty równy z ciebie chłop, że masz tyle dystansu do siebie.

DrewniaQ 17.05.2009 15:47

Nie chcę nikogo obrazić, ani zaszczuć, jednakże to co napisałeś jest zabawne. Niektórzy idą dalej w osądach :P

Nitrox 17.05.2009 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Czimni (Post 729276)

PS: nie mam 10 lat tylko jedynie raz byłem na stadionie przy Reymana na meczu z Legią i jestem kibicem od tamtego meczu, a 29 lat mam ;P pozdro bracia Wiślacy!

I nawet "wie" gdzie jest Nasz stadion :D

fcz1985 17.05.2009 22:48

Ja bym tutaj całe 2 strony wkleił z tematu o vlepkach:D

pio 17.05.2009 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fcz1985 (Post 729868)
Ja bym tutaj całe 2 strony wkleił z tematu o vlepkach:D

dokładnie,

Czimni rządzi :lol:

kosmici są wśród nas i Elvis żyje :D

1q2 17.05.2009 23:21

pio - każdy miał lat niewiele, tyle że mieliśmy mniejsze możliwości by 'świat' o nas usłyszał:>

WILU TS 17.05.2009 23:24

Tyle że on twierdzi że ma 29 lat:shock:

1q2 17.05.2009 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 729886)
Tyle że on twierdzi że ma 29 lat:shock:

już bardziej bym uwierzył w 92:D

btw - 29 to tyle co ja i w sumie to się kupy trzyma - im człowiek starszy tym głupszy;)- znam to z autopsji.

pio 17.05.2009 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 729884)
pio - każdy miał lat niewiele, tyle że mieliśmy mniejsze możliwości by 'świat' o nas usłyszał:>


ok 1q2...
ale to "niewiele" w przypadku tego jegomościa to jednak sporo, by takie głupoty pisać:)
a że kiedyś nie było netu, tylko kasety na c64...albo jeszcze ich nie było:)
...
inna sprawa, że wiedząc, że świat może o nas usłyszeć, niektórzy wręcz domagają się rozgłosu :> ale to rozkminka na dłuższy czas i nie na ten temat chyba :)

dzięki Wilu za wsparcie :)

Arkas 25.05.2009 20:55

Z serii: Polski język trudnym językiem jest:

Cytat:

kto mi sprzeda 2 biley na obojętny sektor oba na ten sam
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=6382


:lol::lol:

puchaty1906 27.05.2009 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 735641)
witam szanownych modow. prosze nie usuwajcie mojego konta. tak jak bylo w przypadku poprzednich. teraz chcialbym wyjasnic pewna rzecz. zazucono mi ze posiadalem 5 kont na tym forum. a to jest nie prawda. mialem jedno konto ktore nie zostalo aktualizowane do konca. nie wiedzialem co zrobic to zalozylem sobie drugie konto na ktore zostal nalozony ban za oferte sprzedazy wejscia na Legie odrazu zaznaczam ze wejscie bylo na karnet a nie na bilet. zaraz po zbanowaniu tamtego konta zalozylem nowe ale juz bez zamiaru sprzedazy. loguje sie a tu zonk. konto zbanowane. powod byl taki ze kolejne konto na moje IP. wiec teraz prosze modow aby nie usuwali mojego konta:) za zamieszanie wynikajace z mojej osoby przepraszam:)

Żeby tak wytrwale ludzie chodzili na mecze jak na forum konta zakładają :D:D:D

Mateuusz 27.05.2009 13:32

na R22 jestem co mecz!! :foch: :pp

mcovalski 27.05.2009 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 735656)
na R22 jestem co mecz!! :foch: :pp

Nie spinaj się ;)

mic 27.05.2009 22:06

Polecam poczytac posty usera "banasika" w temacie Liga Mistrzow : )))))))

andalemono 28.05.2009 22:36

################################################## #####
#
Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 736497)
Mylisz się, byłem dziennikarzem sportowym parę lat,:

#
################################################## #####

devios 29.05.2009 07:27

Temat o budowie stadionu:

tranceaddict napisał:
Niech mnie ktos olsni, ale co robi na naszym stadionie Pasiasta betoniarka ??

Odpowiedź Proximusa:
Pytałem się kolegi, koleżanki, ciotki, wujka, rodziców, kuzynów, nauczycielki, żula z pod bloku, pana z psem, babci, akwizytora, świadka jechowy co do mnie przyszedł, sąsiada, siostry kolegi, mamy koleżanki, psa od pana, księdza, pana od sklepiku, jego córki, i Arka Głowackiego. Zdania są podzielone ale jednak większość mówi że wylewa beton...

eye63 29.05.2009 08:06

Sny przed meczem ze Śląskiem:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 736900)
Miałem głupi sen, że przegrywaliśmy 0:2, później ktoś wyrównał na 1;2 i się obudziłem cały spocony :P :D

Chyba jednak trochę za szybko się wybudził...

mic 29.05.2009 13:26

Tajemnica rozwiazana
Cytat:

Pierwotnie napisane przez licoo (Post 737070)
O co chodzi z tym: ,,10 znaków"?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez akakiusz (Post 737110)
To na pewno ludzie z SKWK przekazują jakieś tajne informacje by jak najwięcej zarobić na "konikowaniu"

:D

w0lno. 02.06.2009 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio
ostatni sezon z Kubą skończyliśmy na 8 miejscu.. Kuba może i był dobry, ale pożytku dla drużyny nie robił żadnego.. mało bramek, mało asyst jak na pomocnika skrzydłowego.. stąd 8 miejsce..

:rotfl:

10 znaków

WzT 02.06.2009 14:07

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...2&referrerid=0

To się chłopaki pobawiły...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl