![]() |
Dziś Guardiola byłem królem taktyki, to co robił w defensywie cały zespól Barcy, wymienność pozycji asekuracja, no jeżeli teraz ktoś mi mówi że MOU jest wielki to Pep zniszczył Real i był 1/2 LM królem. A finał będzie wspaniały.
|
ja tylko żaluje z perpsektywy czasu że MOU zagrał tak defensywnie na SB, przecież oprócz KAKI(pomylka), Real zagrał wg. mnie najlepszy mecz.
|
Cytat:
sędzia ze mnie żaden, ale zaczyna mnie już irytować ogrom "drobnych" błędów na korzyść Barcelony. Ile można? Mam nadzieję, że finał będzie sędziował Webb. To może być ciekawe, sędzia Manchesteru vs. Barcelona. Oczywiście przesadzam, chociaż? |
Cytat:
Samej czerwonej kartki nie neguje, żeby nie było. Aha, ty naprawdę wierzysz, że piłkarzy tak boli faul, że zwijają się z bólu? Przecież 99% zachowań na meczu to symulka... Nie raz dostałem kopniaka na meczu duzo gorszego, grając w trampkach bez ochraniaczy na asfalcie, nigdy mnie tak noga nie bolała, żebym musiał pajaca z siebie robić... |
Cytat:
Ewentualnie mógł to być rzut wolny za symulkę. Tylko wtedy brakuje żółtka. I nie, nie kibicuje Barcelonie ;) |
Cytat:
Więc jak ktoś twierdzi, że to było w 100% udawane, to szkoda pisać. Cytat:
|
Cytat:
dla mnie sędzia jest dobry gdy po meczu nie pamiętam jego obecności tylko jak grali piłkarze. |
Cytat:
Wg mnie żaden normalny kibic Wisły nie może kibicować żadnemu innemu klubowi a tym bardziej jakimś lamusom z Hiszpanii. A to że ktoś zamiast rozrywki w cyrku woli Messiego a inny Ronaldo to już inna sprawa. Pomijam już żenadę że niby Real to jakiś patriotyczny kluba a Barcelona nie i przenoszenie takich "naiwnych rewelacji" na grunt Polski. I jedni i drudzy to nacjonaliści tylko jedni Kastylijscy (Real) a drudzy Katalońscy (Barcelona) Hiszpana jest jak Austro-Węgry - i gdyby nie było I WŚ i gdyby Wisła tam grała dajmy na to z Austrią Wiedeń - komu by niektórzy kibicowali? Jedni byliby lojalni wobec Cesarza i pewnie chodziliby na Cracovię inni kibicowaliby nacjonalistom polskim i chodzili na Wisłę. To tak żartem oczywiście:) Takie mecze trzeba oglądać jako zabawę i rozrywkę i nic więcej:D |
Z dużej chmury mały deszcz ogólnie rzecz biorąc... taktyczne szachy i fizyczna walka, finezji tyle co kot napłakał, rozstrzygniecia też takie jakich można się było spodziewać.
Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie Real będzie grał w piłkę i z sukcesami w meczach z FCB bo inaczej sens dalszej obecności w nim Mourinho stanie pod znakiem zapytania. |
Cytat:
|
Cytat:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kr%C3%B3lestwo_Aragonii Równie dobrze można napisać - Słowenia nie powinna mieć swojego Państwa bo nigdy wcześniej go nie mieli? Hiszpania jest bardzo różnorodna jak Austro-Węgry to nie Polska i część Ślązaków którym się coś porobiło i sądzą że są inni niż reszta (kibice Ruchu) wbrew intencjom założycieli klubu Ruch. A pisałem to jako żart. Nie nasz król, nie nasz kraj więc niech spadają oba kluby na drzewo:) |
Gran Derbi come back! Już dzisiaj pierwszy z dwumeczu o superpuchar Hiszpanii Real - Barcelona. Transmisja w TVP1. Studio od 21:45, mecz 22:00.
|
Jak dla mnie nie ma zdecydowanego faworyta tego meczu. W spotkaniach przedsezonowych najlepiej wypadł Real, ktory nie przegral ani jednego spotkania.
|
Mecz na TVP SPORT i TVP1
|
Cytat:
Cytat:
|
Cieszy mnie transmisja tego meczu, ale szkoda że tak późno.
Faworytem jest moim zdaniem Real mimo, iż kibicuje Barcelonie. Grają ostatnio bardzo dobrze, i poza tym nawet buki stawiają na nich nie znacznie bo nie znacznie, ale jednak. Barca może wygrać, ale musi zagrać na serio i się przyłożyć. Oby szanse dostał Thiago bo gra po prostu rewelacyjnie. Przed nami wielkie emocje, już nie wspomnę o pojedynku trenerskim.. |
Wg. mnie faworyta tego meczu nie ma, choć chciałbym żeby Real wygrał bo mu kibicuję :)
|
Cytat:
|
Nestety geniusz Mourinho dzisiaj wygra z myślą szkoleniową Guardioli i będzie skromna wygrana Realu 2:1.A
w rewanżu obstawiam remis ewentualnie karne.Strzelcy1:0 Di Maria 1:1 Messi 2:1 C.Ronaldo |
Cytat:
Też kibicuje Barcelonie, ale obawiam się, że w Madrycie Real wygra 1:0, 2:1 albo będzie remis. Dużo bramek chyba nie będzie (a szkoda), bo Real wyjdzie tak jak zawsze na Barce, czyli defensywnie. Fajnie by było jak by Barca strzeliła szybko bramke, to by Real musiał atakować. Liczę nna dobry mecz i zwycięstwo Barcy! |
Barcelona dziś zaczęła mecz bez Pique Puyola Pedro Busquetsa Xaviego
|
Barca gra jakby byli po ostrej libacji:lol:
|
Czyzby w koncu dominacja Barcelony sie skonczyła na rzecz Realu? Blaugrana nie radzi sobie bez Xaviego - ale i tak nie ma co wymowek dawac, ze nie gra ten, nie gra tamten bo wyszli silna 11stką
|
Ulalalaaaaaaaa
|
jaki koniec?
spokojnie niech wróci Pique,Puyol,Busquets,Xavi,Pedro, dojdzie jeszcze Cesc i Barcelona zlapie formie to tak samo mozna powiedziec jakby Real wygladal bez Ronaldo,Alonso,Pepe,Ramosa itp |
sialallalala mesiiiii!
|
Real frajerzy :lol:
|
Dobry mecz. Real wyszedł ofensywnie, i cały czas gra ostrym presingiem. Słaba skutecznośc, niewykorzystane sytuacje zemściły się. Czekamy na drugą połowę ;) Może w końcu padnie dużo bramek?
|
Jesli nie bedzie zadnej czerwonej kartki, zadnego symulowania i fochow Mou to nawet 10 bramek i super tempo tego meczu nie uratuje :D
|
Barca - 2 strzały i 2 gole . . .
Real co ciekawe po pierwszej polowie ma 56% posiadania piłki ! Widac brak Xaviego, nie ma tam kto rozgrywac i Real to wykorzystuje, bo ladnie prowadzi gre. Cos mi sie wydaje ze bedzie sie jeszcze dzialo w tej drugiej polowce ;) |
a Cesc Fabregas oficjalnie w Barcelonie, no to Barcelona bedzie miala mocna druzyne
|
Wejdziemy do LM i w końcu znowu ktoś ogra Barcelone. :P:P Mam nadzieję, że Real jeszcze coś dziś ustrzeli. :D
|
Cytat:
|
Zaczynamy wszystko od poczatku. 2-2 i zabawa toczy sie dalej :D
|
Ja pierdziele co za mecz! da się oglądać ależ derby ależ emocje :D
|
grają lepiej niż ja na podwórku
|
Ja tylko w sprawie Xaviego kilka slow - wcale duzo on do gry nie wniosl...
|
W ogóle, poza tym że Barca po jego wejściu znów zaczęła sobie pykać w środeczku to co chce i lubi.
Z Sancheza będą ludzie, pasuje to stylu gry katalonczyków |
Tradycyjnie, jak nie szło to sędzia pomógł.
Karny za faul Valdesa na CR na 100% Karny za rękę Abidala raczej też choć tu pewności nie mam. Ogólnie Barcelona słabo weszła w sezon, widać, że władze roz***ły Pepowi przygotowania jakimiś Tour po Amerykach |
Real był w tym meczu lepszy, i tyle. Barsa miała 2 okazje, które wykorzystała, a tak to Królewscy grali lepiej. Aż mi się śmiać chciało, jak widziałem niecelne podania Valdesza, lądujące za linią boczną :D Z Xawim czy bez i tak byli słabsi. A sędzia po raz kolejny 12 zawodnik dla "więcej niż klubu"...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl