Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Otwieramy czteropak. Real - Barca. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8025)

szczepans21 03.05.2011 22:24

Dziś Guardiola byłem królem taktyki, to co robił w defensywie cały zespól Barcy, wymienność pozycji asekuracja, no jeżeli teraz ktoś mi mówi że MOU jest wielki to Pep zniszczył Real i był 1/2 LM królem. A finał będzie wspaniały.

szczepans21 03.05.2011 22:29

ja tylko żaluje z perpsektywy czasu że MOU zagrał tak defensywnie na SB, przecież oprócz KAKI(pomylka), Real zagrał wg. mnie najlepszy mecz.

mcks 03.05.2011 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 1085545)
Jak w tej sytuacji mozna przyznac wolnego dla Barcy ?

1.Sedzia uznaje, ze Mascherano nie doszedlby do pilki i jest gol.
2.Sedzia uznaje, że Mascherano doszedlby do pilki i przyznaję rzut wolny dla Realu za fayl Pique na Ronaldo.

http://www.youtube.com/watch?v=riQd1...layer_embedded

:rotfl:

+1

sędzia ze mnie żaden, ale zaczyna mnie już irytować ogrom "drobnych" błędów na korzyść Barcelony. Ile można?

Mam nadzieję, że finał będzie sędziował Webb. To może być ciekawe, sędzia Manchesteru vs. Barcelona. Oczywiście przesadzam, chociaż?

GajowyDrwal 03.05.2011 23:18

Cytat:

Edit/ Ale jak ktoś wyskakuje z tekstem że po fauli Pepe w pierwszym meczu reakcja Alvesa to "100% symulka" to czego wymagać?
Heh, przecież jest filmik na którym widać, że go nie trafił w nogę, więc jak mogło go to zaboleć? Pęd powietrza?

Samej czerwonej kartki nie neguje, żeby nie było.

Aha, ty naprawdę wierzysz, że piłkarzy tak boli faul, że zwijają się z bólu? Przecież 99% zachowań na meczu to symulka...

Nie raz dostałem kopniaka na meczu duzo gorszego, grając w trampkach bez ochraniaczy na asfalcie, nigdy mnie tak noga nie bolała, żebym musiał pajaca z siebie robić...

dj_ibutti 03.05.2011 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcks (Post 1085575)
+1

sędzia ze mnie żaden, ale zaczyna mnie już irytować ogrom "drobnych" błędów na korzyść Barcelony. Ile można?

Mam nadzieję, że finał będzie sędziował Webb. To może być ciekawe, sędzia Manchesteru vs. Barcelona. Oczywiście przesadzam, chociaż?

Sędzia uznaje, że Krystyna symuluje, więc umyślnie sfaulował zawodnika Barcy. > przyznaje rzut wolny.

Ewentualnie mógł to być rzut wolny za symulkę. Tylko wtedy brakuje żółtka.

I nie, nie kibicuje Barcelonie ;)

LanceTS 04.05.2011 00:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GajowyDrwal (Post 1085580)
Heh, przecież jest filmik na którym widać, że go nie trafił w nogę, więc jak mogło go to zaboleć? Pęd powietrza?

Samej czerwonej kartki nie neguje, żeby nie było.

Aha, ty naprawdę wierzysz, że piłkarzy tak boli faul, że zwijają się z bólu? Przecież 99% zachowań na meczu to symulka...

Nie raz dostałem kopniaka na meczu duzo gorszego, grając w trampkach bez ochraniaczy na asfalcie, nigdy mnie tak noga nie bolała, żebym musiał pajaca z siebie robić...

Zakladam, że nie grałeś z kims takim jak Pepe. Zobacz sobie jak noga odleciala Alvesowi. Dlaczego nakładka, nawet przez piłke jest taka bolesna? I Pepe wszedł tak ostro, że ta piłka którą dotykali w tym samym momencie mogła mu coś zrobić. Nie twierdze że zrobiła ale takie zagrania są w ch.j niebezpieczne.
Więc jak ktoś twierdzi, że to było w 100% udawane, to szkoda pisać.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lorddavy (Post 1085552)
Mascherano,Pedro,Sergio,Alves to absolutny top światowy jeśli chodzi o szczyty oszustwa i teatru. Przy nich Arboleda to nieudolna pacynka :P

Wiem, tylko, że z tego samego słynie najwieksza gwiazda Realu. Oczywiscie jestem za tym, że cos takeigo powinno byc karane kartkami.

yogul 04.05.2011 00:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zidanemarcin (Post 1085545)
Jak w tej sytuacji mozna przyznac wolnego dla Barcy ?

1.Sedzia uznaje, ze Mascherano nie doszedlby do pilki i jest gol.
2.Sedzia uznaje, że Mascherano doszedlby do pilki i przyznaję rzut wolny dla Realu za fayl Pique na Ronaldo.

http://www.youtube.com/watch?v=riQd1...layer_embedded

:rotfl:

wydaje mi się że sędziował strasznie po aptekarsku, a takie sędziowanie się źle ogląda, bo na siłę stara się być głównym bohaterem.

dla mnie sędzia jest dobry gdy po meczu nie pamiętam jego obecności tylko jak grali piłkarze.

Ogryzek 04.05.2011 07:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GajowyDrwal (Post 1085515)
Naprawdę chciałbym zrozumieć jak ktokolwiek może sympatyzować z Barcelona w tym dwumeczu?

Przecież tam biega 11 Arboledów! I jeszcze ci kibice, którym nawet się koszulki nie chce ubrać czy szalika wziąść... 89 minuta a najbardziej słychać gwizdy na Real...

Żałość to dziadostwo oglądać.

Ale przecież w Madrycie głównie były gwizdy. Wtedy nie przeszkadzało?

Wg mnie żaden normalny kibic Wisły nie może kibicować żadnemu innemu klubowi a tym bardziej jakimś lamusom z Hiszpanii. A to że ktoś zamiast rozrywki w cyrku woli Messiego a inny Ronaldo to już inna sprawa. Pomijam już żenadę że niby Real to jakiś patriotyczny kluba a Barcelona nie i przenoszenie takich "naiwnych rewelacji" na grunt Polski. I jedni i drudzy to nacjonaliści tylko jedni Kastylijscy (Real) a drudzy Katalońscy (Barcelona) Hiszpana jest jak Austro-Węgry - i gdyby nie było I WŚ i gdyby Wisła tam grała dajmy na to z Austrią Wiedeń - komu by niektórzy kibicowali? Jedni byliby lojalni wobec Cesarza i pewnie chodziliby na Cracovię inni kibicowaliby nacjonalistom polskim i chodzili na Wisłę. To tak żartem oczywiście:)

Takie mecze trzeba oglądać jako zabawę i rozrywkę i nic więcej:D

arti 04.05.2011 09:15

Z dużej chmury mały deszcz ogólnie rzecz biorąc... taktyczne szachy i fizyczna walka, finezji tyle co kot napłakał, rozstrzygniecia też takie jakich można się było spodziewać.
Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie Real będzie grał w piłkę i z sukcesami w meczach z FCB bo inaczej sens dalszej obecności w nim Mourinho stanie pod znakiem zapytania.

BiałaGwiazda 04.05.2011 10:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1085606)
Ale przecież w Madrycie głównie były gwizdy. Wtedy nie przeszkadzało?

Wg mnie żaden normalny kibic Wisły nie może kibicować żadnemu innemu klubowi a tym bardziej jakimś lamusom z Hiszpanii. A to że ktoś zamiast rozrywki w cyrku woli Messiego a inny Ronaldo to już inna sprawa. Pomijam już żenadę że niby Real to jakiś patriotyczny kluba a Barcelona nie i przenoszenie takich "naiwnych rewelacji" na grunt Polski. I jedni i drudzy to nacjonaliści tylko jedni Kastylijscy (Real) a drudzy Katalońscy (Barcelona) Hiszpana jest jak Austro-Węgry - i gdyby nie było I WŚ i gdyby Wisła tam grała dajmy na to z Austrią Wiedeń - komu by niektórzy kibicowali? Jedni byliby lojalni wobec Cesarza i pewnie chodziliby na Cracovię inni kibicowaliby nacjonalistom polskim i chodzili na Wisłę. To tak żartem oczywiście:)

Takie mecze trzeba oglądać jako zabawę i rozrywkę i nic więcej:D

Prędzej Barcelone można podpiąć pod Ruch Chorzów(niepodległość Górnego Śląska itp).Real to nacjonaliści Hiszpańscy,co słychać było chociażby na trybunach w pierwszym meczu(okrzyki Viva Espana - na Camp Nou niemożliwością jest usłyszenie czegoś takiego,tylko Catalunya is not Spain itp.)Zresztą najlepiej świadczy o tym zachowanie Pique,który krzyczał o Pucharze "Waszego Króla".

Ogryzek 04.05.2011 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BiałaGwiazda (Post 1085663)
Prędzej Barcelone można podpiąć pod Ruch Chorzów(niepodległość Górnego Śląska itp).Real to nacjonaliści Hiszpańscy,co słychać było chociażby na trybunach w pierwszym meczu(okrzyki Viva Espana - na Camp Nou niemożliwością jest usłyszenie czegoś takiego,tylko Catalunya is not Spain itp.)Zresztą najlepiej świadczy o tym zachowanie Pique,który krzyczał o Pucharze "Waszego Króla".

Ale kiedyś Aragonia to było oddzielne Państwo (z dzisiejszą Barceloną). Nie uważam żeby przenoszenie na Polski grunt walk narodowych z Hiszpanii miało sens. Jaki?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kr%C3%B3lestwo_Aragonii

Równie dobrze można napisać - Słowenia nie powinna mieć swojego Państwa bo nigdy wcześniej go nie mieli?

Hiszpania jest bardzo różnorodna jak Austro-Węgry to nie Polska i część Ślązaków którym się coś porobiło i sądzą że są inni niż reszta (kibice Ruchu) wbrew intencjom założycieli klubu Ruch.

A pisałem to jako żart.

Nie nasz król, nie nasz kraj więc niech spadają oba kluby na drzewo:)

Paweł 14.08.2011 09:39

Gran Derbi come back! Już dzisiaj pierwszy z dwumeczu o superpuchar Hiszpanii Real - Barcelona. Transmisja w TVP1. Studio od 21:45, mecz 22:00.

mitmichael 14.08.2011 10:13

Jak dla mnie nie ma zdecydowanego faworyta tego meczu. W spotkaniach przedsezonowych najlepiej wypadł Real, ktory nie przegral ani jednego spotkania.

qqq_b 14.08.2011 11:29

Mecz na TVP SPORT i TVP1

WiślakMyślenice 14.08.2011 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1146530)
Mecz na TVP SPORT i TVP1

a dwa posty wyżej....

Cytat:

Gran Derbi come back! Już dzisiaj pierwszy z dwumeczu o superpuchar Hiszpanii Real - Barcelona. Transmisja w TVP1. Studio od 21:45, mecz 22:00.
Ogarnij nabijanie postów.

luk1990 14.08.2011 11:33

Cieszy mnie transmisja tego meczu, ale szkoda że tak późno.

Faworytem jest moim zdaniem Real mimo, iż kibicuje Barcelonie. Grają ostatnio bardzo dobrze, i poza tym nawet buki stawiają na nich nie znacznie bo nie znacznie, ale jednak.

Barca może wygrać, ale musi zagrać na serio i się przyłożyć. Oby szanse dostał Thiago bo gra po prostu rewelacyjnie. Przed nami wielkie emocje, już nie wspomnę o pojedynku trenerskim..

Patryk_185 14.08.2011 12:16

Wg. mnie faworyta tego meczu nie ma, choć chciałbym żeby Real wygrał bo mu kibicuję :)

miodzio 14.08.2011 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryk_185 (Post 1146553)
Wg. mnie faworyta tego meczu nie ma, choć chciałbym żeby Real wygrał bo mu kibicuję :)

Dla mnie najważniejsze będzie dobre widowisko, chociaż jeśli już miałbym komuś kibicować, to raczej Realowi...

JOSE 841 14.08.2011 13:17

Nestety geniusz Mourinho dzisiaj wygra z myślą szkoleniową Guardioli i będzie skromna wygrana Realu 2:1.A
w rewanżu obstawiam remis ewentualnie karne.Strzelcy1:0 Di Maria 1:1 Messi 2:1 C.Ronaldo

LanceTS 14.08.2011 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luk1990 (Post 1146535)
Cieszy mnie transmisja tego meczu, ale szkoda że tak późno.

Faworytem jest moim zdaniem Real mimo, iż kibicuje Barcelonie. Grają ostatnio bardzo dobrze, i poza tym nawet buki stawiają na nich nie znacznie bo nie znacznie, ale jednak.

Barca może wygrać, ale musi zagrać na serio i się przyłożyć. Oby szanse dostał Thiago bo gra po prostu rewelacyjnie. Przed nami wielkie emocje, już nie wspomnę o pojedynku trenerskim..

Z tego co wiem, to rewanż jest w środe o 23.

Też kibicuje Barcelonie, ale obawiam się, że w Madrycie Real wygra 1:0, 2:1 albo będzie remis. Dużo bramek chyba nie będzie (a szkoda), bo Real wyjdzie tak jak zawsze na Barce, czyli defensywnie. Fajnie by było jak by Barca strzeliła szybko bramke, to by Real musiał atakować. Liczę nna dobry mecz i zwycięstwo Barcy!

qchar90 14.08.2011 21:18

Barcelona dziś zaczęła mecz bez Pique Puyola Pedro Busquetsa Xaviego

ciacho 14.08.2011 21:27

Barca gra jakby byli po ostrej libacji:lol:

mitmichael 14.08.2011 21:32

Czyzby w koncu dominacja Barcelony sie skonczyła na rzecz Realu? Blaugrana nie radzi sobie bez Xaviego - ale i tak nie ma co wymowek dawac, ze nie gra ten, nie gra tamten bo wyszli silna 11stką

Dżołkmen 14.08.2011 21:38

Ulalalaaaaaaaa

qchar90 14.08.2011 21:47

jaki koniec?
spokojnie niech wróci Pique,Puyol,Busquets,Xavi,Pedro, dojdzie jeszcze Cesc i Barcelona zlapie formie
to tak samo mozna powiedziec jakby Real wygladal bez Ronaldo,Alonso,Pepe,Ramosa itp

sergio 14.08.2011 21:48

sialallalala mesiiiii!

iiYama 14.08.2011 21:49

Real frajerzy :lol:

LanceTS 14.08.2011 21:56

Dobry mecz. Real wyszedł ofensywnie, i cały czas gra ostrym presingiem. Słaba skutecznośc, niewykorzystane sytuacje zemściły się. Czekamy na drugą połowę ;) Może w końcu padnie dużo bramek?

kreseq 14.08.2011 21:57

Jesli nie bedzie zadnej czerwonej kartki, zadnego symulowania i fochow Mou to nawet 10 bramek i super tempo tego meczu nie uratuje :D

zidanemarcin 14.08.2011 21:58

Barca - 2 strzały i 2 gole . . .

Real co ciekawe po pierwszej polowie ma 56% posiadania piłki ! Widac brak Xaviego, nie ma tam kto rozgrywac i Real to wykorzystuje, bo ladnie prowadzi gre. Cos mi sie wydaje ze bedzie sie jeszcze dzialo w tej drugiej polowce ;)

qchar90 14.08.2011 21:59

a Cesc Fabregas oficjalnie w Barcelonie, no to Barcelona bedzie miala mocna druzyne

Wichar87 14.08.2011 22:01

Wejdziemy do LM i w końcu znowu ktoś ogra Barcelone. :P:P Mam nadzieję, że Real jeszcze coś dziś ustrzeli. :D

iiYama 14.08.2011 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1146879)
Jesli nie bedzie zadnej czerwonej kartki, zadnego symulowania i fochow Mou to nawet 10 bramek i super tempo tego meczu nie uratuje :D

To jedno już mamy bo Mou już kilka min pokazał, i kilka razy machając łapami przeciął powietrze.

mitmichael 14.08.2011 22:13

Zaczynamy wszystko od poczatku. 2-2 i zabawa toczy sie dalej :D

brylant17 14.08.2011 22:14

Ja pierdziele co za mecz! da się oglądać ależ derby ależ emocje :D

piotrek_ksk 14.08.2011 22:29

grają lepiej niż ja na podwórku

Maverjuve 14.08.2011 22:46

Ja tylko w sprawie Xaviego kilka slow - wcale duzo on do gry nie wniosl...

iiYama 14.08.2011 22:56

W ogóle, poza tym że Barca po jego wejściu znów zaczęła sobie pykać w środeczku to co chce i lubi.

Z Sancheza będą ludzie, pasuje to stylu gry katalonczyków

arrosmay 14.08.2011 22:58

Tradycyjnie, jak nie szło to sędzia pomógł.
Karny za faul Valdesa na CR na 100%
Karny za rękę Abidala raczej też choć tu pewności nie mam.
Ogólnie Barcelona słabo weszła w sezon, widać, że władze roz***ły Pepowi przygotowania jakimiś Tour po Amerykach

delukas96 14.08.2011 23:05

Real był w tym meczu lepszy, i tyle. Barsa miała 2 okazje, które wykorzystała, a tak to Królewscy grali lepiej. Aż mi się śmiać chciało, jak widziałem niecelne podania Valdesza, lądujące za linią boczną :D Z Xawim czy bez i tak byli słabsi. A sędzia po raz kolejny 12 zawodnik dla "więcej niż klubu"...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl