Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16 kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków 25 luty piątek godz. 20:00 . (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7775)

filemon 25.02.2011 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1055687)
Patrzac na sklad Arki to powinnismy ich do zera ogolić.

Są już gdzieś podane wyjściowe 11-stki?

Acapelo 25.02.2011 17:59

ile biletów dla Wisły?

Bartosz 25.02.2011 18:02

750 biletów.

sportnh 25.02.2011 18:14

jest jakies info? skoro nie ma to chyba normalnie gramy? godzinka do studia!

Teqcontroller 25.02.2011 18:17

Nasi już są

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=24699

Zwycięstwo Tylko Zwycięstwo Wisełko !!

To będzie ciężki mecz , na pewno Śledzie będą pozdrawiać Małego.
O mobilizacje się nie boje bo Mały będzie w Szatni :D

ChG 25.02.2011 18:19

Silny, Silny.

Kryniu 25.02.2011 18:41

Ciśnienie coraz większe, mam nadzieję że szybko nasi walną bramę bo i będę mógł sobie na spokojnie oglądać meczyk z browarkiem.

daniello1987 25.02.2011 18:47

Pierwszy mecz rundy wiosennej.nowy przemeblowany skład.temperatura dla obcokrajowców tragiczna.mam PROSBE do wszystkich kibiców Wisły.jesli naszym piłkarzom dzisiaj nie zabardzo wyjdzie mecz(chociaz bardzo bym chciał zeby wygrali nwet te skromne 1-0) nie osądzajcie ich juz na samym poczatku.jest duzo nowych zawodników,brak dobrego zgrania wiec nie spodziewajmy sie wielkiego widowiska z naszej strony,.do tego ujemna temperatura nie napawa checia gry.wiadomo ze kazdy chce zebysmy zaczeli odrazu runde w wysokiego"C". ale to jest tylko piłka. badzmy cierpliwi i dopingujmy z calych sił.nawet przed telewizorem :D(mnie to dotyczy bo jestem poza granicami PL:) )

tommiyacht 25.02.2011 18:58

ja bym chciał żeby Maor wyszedł w drugiej połowie i to tylko w razie zagrożenia wyniku. Na tego gościa trzeba chuchać i dmuchać, być może mózg naszej drugiej lini, w takich warunkach nietrudno o kontuzje, tfu tfu.

gromaders 25.02.2011 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1055749)
ja bym chciał żeby Maor wyszedł w drugiej połowie i to tylko w razie zagrożenia wyniku. Na tego gościa trzeba chuchać i dmuchać, być może mózg naszej drugiej lini, w takich warunkach nietrudno o kontuzje, tfu tfu.

ciekawe jak to jest, nie widział nikt tego gościa ani minuty w barwach Wisły a już wielu piszę że jeden z najważniejszych piłkarzy, spokojnie, ja tez liczę że okaże się dobry ale sam nie chce myśleć co by się tutaj działo gdyby był faktycznie co najwyżej przeciętny, chyba mielibyśmy tutaj zbiorowe harakiri

Wojtas 25.02.2011 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gromaders (Post 1055751)
ciekawe jak to jest, nie widział nikt tego gościa ani minuty w barwach Wisły a już wielu piszę że jeden z najważniejszych piłkarzy, spokojnie, ja tez liczę że okaże się dobry ale sam nie chce myśleć co by się tutaj działo gdyby był faktycznie co najwyżej przeciętny, chyba mielibyśmy tutaj zbiorowe harakiri






co najwazniejsze Maor tez tak mysli :)

Polskie pseudo media juz go obwiescily "nowym Messim" a to po ogladnieciu zlepka akcjii w interniecie :) fachowa ocena,fachowi dziennikarze :)


Cos czuje za Arka na nas ruszy ,przeczekac pierwsze 20 minut a potem ruszyc i strzelic bramki,jak najwiecej :)

sportnh 25.02.2011 19:16

bardziej dziwne jest to czemu o 19:15 jeszcze nie ma skladu podanego na relacji ;]

DJ Hazel 25.02.2011 19:21

No to Panowie zaczynamy !!! W I S Ł A!

tommiyacht 25.02.2011 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gromaders (Post 1055751)
ciekawe jak to jest, nie widział nikt tego gościa ani minuty w barwach Wisły a już wielu piszę że jeden z najważniejszych piłkarzy, spokojnie, ja tez liczę że okaże się dobry ale sam nie chce myśleć co by się tutaj działo gdyby był faktycznie co najwyżej przeciętny, chyba mielibyśmy tutaj zbiorowe harakiri

nie moja wina że nie śledzisz sparingów

CH. 25.02.2011 19:42

Wisła: Pareiko - Cikos, Chavez, Jaliens, Paljic - Małecki, Wilk, Sivakou, Melicsohn, Kirm - Genkov


Tak przynajmniej wynika nie napiszę skąd żeby im nie nabijać.

Gargamel 25.02.2011 19:44

Dobrze napisałeś, właśnie na C+ podali. Wg. mnie najlepszy obecnie skład bez Sobolewskiego.

JrQ- 25.02.2011 19:49

wolalbym Gargule, z racji tego, ze chyba jest bardziej ofensywny, zobaczymy, moze Siwakow ma bardziej Wilka wesprzec? hmmm

Orson 25.02.2011 19:53

Melikson z przodu, stricte ofensywny
Siwakow regulujący tempo gry - zadania ofensywne i defensywne
Wilk - defensywa

(Zmiennikami dla nich są Guła, Jirsak, Sobol) i teraz jest jasne po co transfery Siwakowa i Maora - idealnie po taktyke Maaskanta

Marcinkrakwoj 25.02.2011 19:58

i warto dodać, wierząc tym składom, że wszystkie nasze nowe nabytki grają dzis od początku.
do boju chłopaki!
WOW, dawno się tak nie jarałem meczem :) jestem strasznie ciekawy tej Nowej Wisły....

PANDEM0NIUM 25.02.2011 20:01

No Panowie... Po przerwie w końcu mecz o pkt. Serce mówi 3 pkt ale rozum...
długa przerwa, niekorzystny rywal, nowy skład, mróz, wyjazd,brak zgrania...

bedzie 1:1 po ciężkiej walce.

neq. 25.02.2011 20:07

a na trybunach arka gdynia k***a świnia...miód na moje serce ;)

SWEET_83 25.02.2011 20:08

a więc zaczelismy runde... Wisła do boju do boju........

neq. 25.02.2011 20:12

ale lodowisko...jeżdzą jak w tańcu z gwiazdami

a_r_e_n_a 25.02.2011 20:13

Skład bardzo ofensywny według mnie. No i masa debiutów. Trzymam kciuki powodzenia Nowa Wisło.

vaazon 25.02.2011 20:17

Komentator już po 8 minutach wie jakie wady ma Melikson ...co za geniusz futbolowy, albo drugi tekst "świetnie się czuje nogą przy nodze".

DrunkenBear 25.02.2011 20:19

Ciekawie to wygląda póki co w rozegraniu. Jak na takie lodowisko ładnie im ta piłka chodzi. Jak widać Mały nadal ma swoje wspaniałe przyjęcie...

marek2a 25.02.2011 20:20

no to karnego nam sędzia zabrał

CH. 25.02.2011 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrunkenBear (Post 1055776)
Jak na takie lodowisko ładnie im ta piłka chodzi. Jak widać Mały nadal ma swoje wspaniałe przyjęcie...

To jak w końcu ? :>

Karny na Genkovie tak przy okazji.

SWEET_83 25.02.2011 20:24

Powinien być karny.. Ale sędzia tego nie widział a może nie chciał widzieć...

Eternit 25.02.2011 20:26

Ślepy sędzia

mitmichael 25.02.2011 20:27

Ja nie rozumiem jednego - jak mozna dac sedziego z Warszawy na mecz Wisły Krakow.

vaazon 25.02.2011 20:28

Kirm jak zawsze obija słupek.....

marek2a 25.02.2011 20:28

Kirm slupek!!!

dwdx1906 25.02.2011 20:29

Coś ten Raczkowski za bardzo śledzi lubi...

skeba 25.02.2011 20:29

Kirm - na pustą bramkę w słupek - ten koleś ma niesamowitego pecha. Z Levadią też ładował poprzeczki, słupki

mic 25.02.2011 20:29

No to powrot do normy:
sedzia slepy pajac - nie daje ewidentnego karnego
sedzia tepy pajac - Maly dostal w jape, dostal w jaja i zostal wyciety - wolny dla Arki
Kirm w slupek - ehh

Jak na razie, po sparingach i po tym co dzisiaj - Sivakov cieniuuuutki

SWEET_83 25.02.2011 20:30

ajajajajaja... Kuźwa...

TymonPRO 25.02.2011 20:31

Sędzia chyba chce pomóc Arce w zdobyciu pkt

tommiyacht 25.02.2011 20:31

sedzia gra dla arki ewidentnie. Kirm ehh... co za przypał

Czarek Wilk jest juz w moich oczach mega skurczysynem

Acima 25.02.2011 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1055786)
Kirm - na pustą bramkę w słupek - ten koleś ma niesamowitego pecha. Z Levadią też ładował poprzeczki, słupki


To nie pech ...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl