Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorza zwolniony z Wisly. Kto nastepca ? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7074)

WhiteStarDvisionTheBest 15.03.2010 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luk_Biala_Gwiazda (Post 870037)
Twoim sukcesem będzie nauczenie się języka polskiego. Wracaj na lekcje, bo przerwa w gimnazjum się skończyła.

Spoko kolego nie musisz mnie obrażać,wiec jak masz pisać takie rzeczy to lepiej już nic nie pisz..gimnazium dawno skonczyłem dla Twojej swiadomosci,a trener który od prawie 20 lat nic dobrego nie zrobił wg Ciebie jest dobrym rozwiązaniem tak? zastanów sie troche

Bronex 15.03.2010 15:53

Szkop jeszcze nawet podpisu nie złożył na kontrakcie a dla Was już źle. Stanowcze nie dla Szkopa w Wiśle... bo stary , nieładny , bez sukcesów. I co jeszcze??? Co jeszcze? A na konferencji przedstawią nam "nowego" Kulawika jako p.o. trenera i się uspokoicie?? Tak??? Lepszy taki Szkop niż PMS.

Pawko 15.03.2010 15:55

przestańcie dramatyzować! może zwalnianie trenera po 3 kolejkach to nie jest najlepszy moment, ale Wisła ze Skorżą nie ma przyszłości i jak nie teraz to w przerwie i tak zmiany byłyby konieczne. Niemiec ma dostać kontrakt do końca sezonu ! więc jak się nie sprawdzi to wylatuje, a jak się sprawdzi to możemy tylko zyskać ;)
Ja uważam , że przewyższa on wszystkich naszych trenerów w ostatnich latach sukcesami i doświadczeniem więc jestem optymistą i warto dać kredyt zaufania.

Grymas 15.03.2010 15:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 870042)
Szkop jeszcze nawet podpisu nie złożył na kontrakcie a dla Was już źle. Stanowcze nie dla Szkopa w Wiśle... bo stary , nieładny , bez sukcesów. I co jeszcze??? Co jeszcze? A na konferencji przedstawią nam "nowego" Kulawika jako p.o. trenera i się uspokoicie?? Tak??? Lepszy taki Szkop niż PMS.

Popieram gość jeszcze nawet pracy nie zaczął, a tu już lecą negatywy, dajcie mu popracować i wtedy dopiero po porażkach, można po nim jechać.

FraMat 15.03.2010 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grymas (Post 870044)
Popieram gość jeszcze nawet pracy nie zaczął, a tu już lecą negatywy, dajcie mu popracować i wtedy dopiero po porażkach, można po nim jechać.

obawiam się, że to samo może powiedział Schaeffer Cupiałowi:

"No dajcie mi popracować, k.. mać, dajcie, ja już tak się nudzę na emeryturze i nikt mnie nie chce".

ps.
Czy Schaeffer przejdzie badania medyczne? Bo jak sie nam w połowie rundy posypie to kto będzie trenował drużynę?
:p

palikot 15.03.2010 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 870042)
Szkop jeszcze nawet podpisu nie złożył na kontrakcie a dla Was już źle. Stanowcze nie dla Szkopa w Wiśle... bo stary , nieładny , bez sukcesów. I co jeszcze??? Co jeszcze? A na konferencji przedstawią nam "nowego" Kulawika jako p.o. trenera i się uspokoicie?? Tak??? Lepszy taki Szkop niż PMS.

duzo fiutów tu pisze, czasem lepiej tych bzdur nie czytać poprostu...

zbymak 15.03.2010 15:59

http://www.sport.pl/sport/10,67450,7...e__Maciek.html

Lechista69 15.03.2010 15:59

A Macie Kogos Lepszego Od Niemca ? Macie ? Nie Macie !

1q2 15.03.2010 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 870040)
Spoko kolego nie musisz mnie obrażać,wiec jak masz pisać takie rzeczy to lepiej już nic nie pisz..gimnazium dawno skonczyłem dla Twojej swiadomosci,a trener który od prawie 20 lat nic dobrego nie zrobił wg Ciebie jest dobrym rozwiązaniem tak? zastanów sie troche

To Ty się zastanów o czym piszesz = puchar afryki, awans do M.świata , mistrzostwo ligi ZEA(pewnie mocniejsza niż nasza) - to dla Ciebie nic?Czego Ty wymagasz?Trenera z grubymi osiągnięciami za 2 mln euro kontraktu rocznie?

Rafee 15.03.2010 16:00

Czyli jeśli weszło pisze ze Niemiec WINFRIED SCHAEFER to tak będzie, licze na nową jakoś .....

Pablo84 15.03.2010 16:02

Uwielbiam te forum.

Tutaj by nie narzekano ****a, gdyby sprowadzono Guardiole albo Fergusona :rotfl:

****a ludzie, zrozumcie, że najwyższą półkę nas nie stać, a z polskich trenerów nie ma nikogo do wyciągnięcia.Poza tym , to co znaczy "polska myśl szkoleniowa" przekonaliśmy się w ostatnich 30 latach.Ilu mamy wybitnych piłkarzy na zachodzie grające pierwsze skrzypce w swoich zespołach, co osiągneła nasza kadra, ile warci są nasi piłkarze?
Odpowiedz się sama nasuwa: -GÓWNO.
Więc może dać spróbować komuś innemu, kto nie jest powiązany z betonowym reliktem komunizmu-PZPN i jego systemem szkolenia?
Byle by Cupiał dał niemcowi duży kredyt zaufania, bo (kopacze Urbana zwolniły, bo odwazył się skrytykować kopaczy że nic nie umieją) niestety nasi kopacze lubią narzekać, gdy zaczyna się cięży trening.

TommyTSW 15.03.2010 16:02

trener może być z Syberi albo Marsa byle by wyniki były, a nóż się uda wszyscy krytykanci będą mu dupe lizać do pierwszego podknięcia

qchar90 15.03.2010 16:05

http://www.sport.pl/pilka/1,95644,76...y_i_Legii.html
Jurek :)

klubus 15.03.2010 16:05

http://pl.wikipedia.org/wiki/Winfried_Schäfer

Kariera szkoleniowa [edytuj]
1986-98 – Karlsruher SC
1998-99 – VfB Stuttgart
1999-01 – Tennis Borussia Berlin
2001-04 – reprezentacja Kamerunu
2005-07 – Al-Ahli Dubaj
od 2007 - Al Ain FC
od 15.03.2010 Wisła Kraków

wierzyć czy nie ?

canarinhos 15.03.2010 16:05

Z tego co sie przed chwilką dowiedziałem serwis Wisla-Online potwierdza informacje, które o godz 13:00 napisali, ze Schaefer bedzie trenerem Wisły. Informacja pochodzi " z pierwszej ręki".

Ale poczekajmy do 17.

Bronex 15.03.2010 16:06

Warto sobie uświadomić w jakich realiach finansowych właściciel tego trenera szuka. W Polsce nikogo poważnego nie widać jako kandydata. Skorża był młodą nadzieją ale nadzieje się rozpieprzyły o żelbetonową ścianę rzeczywistości. Nas tu nie stać na bramkarza z 150 tyś euro a Wy chcecie na Reymonta co najmniej Mourinho. Może po Levadii ludzie w klubie zatracili zaufanie do Macieja "wypada tylko przeprosić kibiców" Skorży i nie dawali mu kasy na piłkarzy bo oszczędzano na pensję dla nowego trenera np. zagranicznego Szkopa.

PS. PABLO84 pisze ,że piłkarze trenera zwolnili i jaki to profesjonalizm w polskich klubach. Co tu myśleć np. o Patryku Małeckim ,który otwartym tekstem mówi o swoim pracodawcy ,że jest głupkiem. To hola hola coś tu jest nie tak. Jeżeli Małecki pozwala sobie na takie kompetencyjne żonglerki to z dyscypliną w Wiśle jest bardzo kiepsko.

PS1. Sądząc po przebiegu kariery trenerskiej Szafer nada się wyśmienicie jakby nie patrzeć przez prawie dekadę odnosił sukcesy w krajach Trzeciego Świata. Idealnie trafi.

nesta 15.03.2010 16:07

Dokladnie Pablo.. Skorza - zle. Chcemy zagranicznego trenera ? Tak. Jak juz jest - zle. Jakby przyszedl mlodszy - zle bo bez doswiadczenia. Ten znowu za stary.

Pieniadze jakie Wisla moze przeznaczyc na pensje zawsze beda owocowaly pewnym kompromisem. Czyli to nigdy nie bedzie ktos zarowno mlody, doswiadczony i z sukcesami, bo tacy trenerze sobie spiewaja pewnie 4x tyle ile Wisla moze dac. Zawsze beda jakies uwagi, bo za te pieniadze nie znajdzie sie nikogo, do kogo uwag by kierowac nie mozna. To samo tyczy sie zawodnikow. Rzecz w tym aby minimalizowac ryzyko i wybierac najkorzystniejsza opcje pomimo pewnych ograniczen. Dlatego cieszczcie sie, ze przy dziurze budzetowej, Cupial siegnal do kasy i przychodzi facet z nazwiskiem, ktory o pilce wie wiecej niz wszyscy polscy trenerzy razem wzieci. Bo gdyby Cupial mial w dupie to bysmy teraz witali Probierza.

Fuks 15.03.2010 16:08

Jak ten Niemiec nam tutaj zaserwuje taktyke i rozne "nowinki" trenerskie sprzed 10 lat to to i tak na naszą lige wystarczy w zupelnosci. A pewnie i na ogorkow w pucharach by starczyło.

Watts 15.03.2010 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 870052)
Uwielbiam te forum.

Tutaj by nie narzekano ****a, gdyby sprowadzono Guardiole albo Fergusona :rotfl:

****a ludzie, zrozumcie, że najwyższą półkę nas nie stać, a z polskich trenerów nie ma nikogo do wyciągnięcia.Poza tym , to co znaczy "polska myśl szkoleniowa" przekonaliśmy się w ostatnich 30 latach.Ilu mamy wybitnych piłkarzy na zachodzie grające pierwsze skrzypce w swoich zespołach, co osiągneła nasza kadra, ile warci są nasi piłkarze?
Odpowiedz się sama nasuwa: -GÓWNO.
Więc może dać spróbować komuś innemu, kto nie jest powiązany z betonowym reliktem komunizmu-PZPN i jego systemem szkolenia?
Byle by Cupiał dał niemcowi duży kredyt zaufania, bo (kopacze Urbana zwolniły, bo odwazył się skrytykować kopaczy że nic nie umieją) niestety nasi kopacze lubią narzekać, gdy zaczyna się cięży trening.

Podpisuję się oboma ręcoma, na tym proponuję zakończyć dyskusję nt. Schafera, który w dodatku jeszcze nie podpisał kontraktu i nie wiadomo w ogóle czy będzie trenerem Wisły.

igortsw 15.03.2010 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 870052)
Ilu mamy wybitnych piłkarzy na zachodzie grające pierwsze skrzypce w swoich zespołach, co osiągneła nasza kadra, ile warci są nasi piłkarze?
Odpowiedz się sama nasuwa: -GÓWNO.

Skoro mówisz, że wszyscy w Polsce są gówno warci to najlepiej sprowadzić trenera z Lesotho, 11 Rumunów za pół darmo i niech grają... Wolałbym już grać końcówke w 1 lidze niż patrzyć jak Latyno(z 2 ligi), Chińczycy, Rumunii i inni nosza Białą Gwiazdę na piersi, a Polacy to co najwyżej personel... Zresztą przykład Pogoni już pokazał ile są warci "średniacy" z poza granicy.

klubus 15.03.2010 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 870060)
Jak ten Niemiec nam tutaj zaserwuje taktyke i rozne "nowinki" trenerskie sprzed 10 lat to to i tak na naszą lige wystarczy w zupelnosci. A pewnie i na ogorkow w pucharach by starczyło.

no tylko że ogórki to są w 2 lub 3 rundzie eliminacji LM i w ostateczności w grupowek LE

gigant 15.03.2010 16:10

"Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz ni dzieci nam germanił" i po paru cięższych treningach, ten fragment Roty zaczną nucic nasze zmanierowane gwiazdki i już będzie po Schaferze. Zobaczycie.

WhiteStarDvisionTheBest 15.03.2010 16:11

lawina krytyki na mnie i na tych co krytykują Waszego nowego idola :)..Obstawiam,że dotrwa do konca sezonu i wróci do ZEA

arsfan90 15.03.2010 16:11

Ha, ciekawe co taki Niemiec zrobi we Wiśle. Obym się mylił i ten trener (jeżeli Boguś go zakontraktuje) się u nas sprawdził.

Jedyny minus Jaki zauważyłem u Skorży to wiek... Wydaje mi się, że dla tego takie gwiazdy pokroju Brożka miały w dupie bieganie! Bo jak to kur** wytłumaczyć jak zawodnik zbijający taką kasę może mówić o braku motywacji?!

Mam nadzieję, że nowy trener jaki by nie był "zeszmaci" trochę te gwiazdy tak a żeby przypomnieli sobie za co mają płacone takie ciężkie pieniądze!

Borinho 15.03.2010 16:12

Przypuszczam że są tylko 2 możliwości w tym momencie

wariant A - Schafer ma już dogadany kontrakt z Wisłą w 100% i zaraz złoży lub złożyl podpis
wariant B -negocjacje z trenerem trwają z względu na oszczędności Wisła próbuje jak najlepszy dla siebie kontrakt wynegocjować i może się okazać że Schafer nie przystanie na warunki wtedy do końca rundy drużyne poprowadzi Moskal z Kulawikiem

zbymak 15.03.2010 16:13

Ciekawe co powiecie jak wygramy z Lechią ? zasluga nowego trenera? zasluga Skorzy bo wreszcie odpalili? czy pilkarze zaczeli grać bo sie pozbyli Skorży?

WHITE*STAR 15.03.2010 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 870021)
Każdy =TRENER= będący produktem zachodniego systemu będzie o lata świetlne lepszy niż PRZEDSTAWICIEL PMS. To co dla kogoś jest sufitem dla innych jest podłogą.

Z tym zespołem napięcia przedmiesiączkowego to bym nie przesadzał, z resztą nie znam żadnej kobiety-trener.
Tak już na poważnie to przykładem zachodniej myśli szkoleniowej może być także Bakero, więc nie każdy.

pikey 15.03.2010 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arsfan90 (Post 870068)
Mam nadzieję, że nowy trener jaki by nie był "zeszmaci" trochę te gwiazdy tak a żeby przypomnieli sobie za co mają płacone takie ciężkie pieniądze!


Prędzej gwiazdy ,,zeszmacą" jego. Tu nie Kamerun, Polski piłkarz ,,nie lubieć" biegać...

Bronex 15.03.2010 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 870063)
Skoro mówisz, że wszyscy w Polsce są gówno warci to najlepiej sprowadzić trenera z Lesotho, 11 Rumunów za pół darmo i niech grają... Wolałbym już grać końcówke w 1 lidze niż patrzyć jak Latyno(z 2 ligi), Chińczycy, Rumunii i inni nosza Białą Gwiazdę na piersi, a Polacy to co najwyżej personel... Zresztą przykład Pogoni już pokazał ile są warci "średniacy" z poza granicy.

o się ****a jakiś wypaczony Wszechpolak odezwał.... chłopie bez przesady... nie wprowadzaj jakiś pozamerytorycznych kryteriów doboru pracowników.

Hudy 15.03.2010 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 870054)

Juras na plus ma kontakty na górze:D

A tak poważniej to tak doświadczony trener na pewno wymusi kasę na transfery po sezonie i póki co większych plusów nie widzę.
Nasi grajkowie wiedzą, ze nawet starszych panów u nas w kraju się kopniakiem odprawia więc nie specjalnie muszą się dalej przykładać no ale coś na pewno się zmieni i oby na plus.

palikot 15.03.2010 16:18

WHITE*STAR - Jaki ****a Bakero? Kogo ty porównujesz?

TommyTSW 15.03.2010 16:19

ja .......e przestańcie pisać co to niby będzie Nostradamusy, co będzie to zobaczymy nie wolno nikogo skreślać na starcie

koker 15.03.2010 16:19

http://transfermarkt.de/de/forum/84/...8/anzeige.html

Jest tutaj pare ciekawych komentarzy o Schäferze.

Wiem ze jakos nikt tutaj za tym trenerem nie jest ale w Niemczech ma on naprawde dobra marke.
Jest tu takze mowa ze trener chce wrocic do eurpoejskiej pilki...jakos wszystki pasuje.

Ciekawy komentarz: "Und bessere ausländische Namen sind für polnische Klubs nicht drin."

Jezeli jakis klub z naszego kraju chce zagranicznego trenera, to ze takie pieniadze jakie sie u nasz placi, Schäfer to chyba najlepsza opcja...

igortsw 15.03.2010 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 870075)
o się ****a jakiś wypaczony Wszechpolak odezwał.... chłopie bez przesady... nie wprowadzaj jakiś pozamerytorycznych kryteriów doboru pracowników.

Nie pisałem że jestem zdecydowanie przeciwko trenerowi zza granicy, ale skoro według was Polacy są "Gówno" warci, to ja jestem faktycznie wszechpolakiem i niech tak zostanie.

Nie chce mi sie dalej dyskutować kto jak i ile za ile czy Niemiec czy Żyd, wszytko pokaże przyszłość,a teraz piszemy tylko bajki...

SimpsoN 15.03.2010 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WHITE*STAR (Post 870072)
Z tym zespołem napięcia przedmiesiączkowego to bym nie przesadzał, z resztą nie znam żadnej kobiety-trener.
Tak już na poważnie to przykładem zachodniej myśli szkoleniowej może być także Bakero, więc nie każdy.

Koledze chyba chodziło o przedstawicieli Polskiej Myśli Szkoleniowej ;-)

koyoot 15.03.2010 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 870058)
Warto sobie uświadomić w jakich realiach finansowych właściciel tego trenera szuka. W Polsce nikogo poważnego nie widać jako kandydata. Skorża był młodą nadzieją ale nadzieje się rozpieprzyły o żelbetonową ścianę rzeczywistości. Nas tu nie stać na bramkarza z 150 tyś euro a Wy chcecie na Reymonta co najmniej Mourinho. Może po Levadii ludzie w klubie zatracili zaufanie do Macieja "wypada tylko przeprosić kibiców" Skorży i nie dawali mu kasy na piłkarzy bo oszczędzano na pensję dla nowego trenera np. zagranicznego Szkopa.

PS. PABLO84 pisze ,że piłkarze trenera zwolnili i jaki to profesjonalizm w polskich klubach. Co tu myśleć np. o Patryku Małeckim ,który otwartym tekstem mówi o swoim pracodawcy ,że jest głupkiem. To hola hola coś tu jest nie tak. Jeżeli Małecki pozwala sobie na takie kompetencyjne żonglerki to z dyscypliną w Wiśle jest bardzo kiepsko.

PS1. Sądząc po przebiegu kariery trenerskiej Szafer nada się wyśmienicie jakby nie patrzeć przez prawie dekadę odnosił sukcesy w krajach Trzeciego Świata. Idealnie trafi.

Bronex zastanow sie dwa razy zanim cos napiszesz. Malecki nie powiedzial ze wlasciciel/prezes/wlodarze sa glupkami, tylko zwalnianie Skorzy to Glupota. To jest roznica, a weszlo! to ja za tego typu demagogie bym wyslal w kosmos. Co do tego ze plan wywalenia Skorzy byl juz od znacznie wczesniejszego czasu(od Cracovii) to sie zgodze.

P.S. Prawdopodobnie to my trafilismy idealnie bo jesli facet ma mentalnosc sportowa z polowy lat 90 to idealnie trafilismy bo nasi pilkarze maja umiejetnosci i mentalnosc sortowa tez gdzies w tych latach.

Pablo84 15.03.2010 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 870084)
Nie pisałem że jestem zdecydowanie przeciwko trenerowi zza granicy, ale skoro według was Polacy są "Gówno" warci, to ja jestem faktycznie wszechpolakiem i niech tak zostanie.

Nie chce mi sie dalej dyskutować kto jak i ile za ile czy Niemiec czy Żyd, wszytko pokaże przyszłość,a teraz piszemy tylko bajki...

Ale rzeczy trzeba nazywać po imieniu.
To, że polscy kopacze źle kopią, to jest nie tylko ich wina, a raczej przedewszystkim trenerów, złych boisk, złej mentalności itp.Ja nie chce sprowadzać do Wisły armii obcokrajowców, wszak mówimy o trenerze z jakimś tam zagranicznym doświadczeniem.
To, że nasi kopacze coś potrafią nie ulega wątpliwości.Może doświadczony trener będzie w stanie jeszcze wykrzesać, nauczyć jakiś schematów rozgrywania piłki, a nie tylko wykopywanie do przodu...

-Goral- 15.03.2010 16:28

Ten Niemiec, wcale nie musi wypalić. Jest jakaś nadzieja, że będzie lepiej ale równie dobrze może być klapa.

Co do tej jego dyscypliny to spokojnie też. Przez dłuższy czas trenował jakichś leniwych arabów więc hard-workowych treningów się oduczył.

arsfan90 15.03.2010 16:30

Jak to mówi stare przysłowie - "z gówna bata nie ukręcisz"! Z czego nowy trener ma zrobić mistrzowską walczącą o najwyższe laury drużynę? Z Pawełka, Alvareza, Jirsaka, czy gwiazd Łobodzińskiego, Małeckiego i Brożka którzy są tak dobrzy, że mogą mieć wszystko głęboko w czterech literach?

Tak poza tematem ciekawe jakby Brożek wyglądał w Fulham? Pewnie wypadł by gorzej niż Smolarek i Rasiak razem wzięci! Żal...

Niech najpierw piłkarze zmienią podejście a potem myślmy o trenerach!

Sancezz 15.03.2010 16:31

rozwalił mnie dzisiejszy news... NONSENS!!! założe się, że żaden "markowy" trener nie przyjdzie do Wisły tylko byle jaki Polak co nic sensownego nie osiągnął.
jak się robi taki desperacki ruch to trzeba mieć dobrą alternatywę tj. Aughentaler, aby dał piłkarzykom taki wycisk, żeby się posrali!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl