![]() |
Cytat:
|
Szkop jeszcze nawet podpisu nie złożył na kontrakcie a dla Was już źle. Stanowcze nie dla Szkopa w Wiśle... bo stary , nieładny , bez sukcesów. I co jeszcze??? Co jeszcze? A na konferencji przedstawią nam "nowego" Kulawika jako p.o. trenera i się uspokoicie?? Tak??? Lepszy taki Szkop niż PMS.
|
przestańcie dramatyzować! może zwalnianie trenera po 3 kolejkach to nie jest najlepszy moment, ale Wisła ze Skorżą nie ma przyszłości i jak nie teraz to w przerwie i tak zmiany byłyby konieczne. Niemiec ma dostać kontrakt do końca sezonu ! więc jak się nie sprawdzi to wylatuje, a jak się sprawdzi to możemy tylko zyskać ;)
Ja uważam , że przewyższa on wszystkich naszych trenerów w ostatnich latach sukcesami i doświadczeniem więc jestem optymistą i warto dać kredyt zaufania. |
Cytat:
|
Cytat:
"No dajcie mi popracować, k.. mać, dajcie, ja już tak się nudzę na emeryturze i nikt mnie nie chce". ps. Czy Schaeffer przejdzie badania medyczne? Bo jak sie nam w połowie rundy posypie to kto będzie trenował drużynę? :p |
Cytat:
|
|
A Macie Kogos Lepszego Od Niemca ? Macie ? Nie Macie !
|
Cytat:
|
Czyli jeśli weszło pisze ze Niemiec WINFRIED SCHAEFER to tak będzie, licze na nową jakoś .....
|
Uwielbiam te forum.
Tutaj by nie narzekano ****a, gdyby sprowadzono Guardiole albo Fergusona :rotfl: ****a ludzie, zrozumcie, że najwyższą półkę nas nie stać, a z polskich trenerów nie ma nikogo do wyciągnięcia.Poza tym , to co znaczy "polska myśl szkoleniowa" przekonaliśmy się w ostatnich 30 latach.Ilu mamy wybitnych piłkarzy na zachodzie grające pierwsze skrzypce w swoich zespołach, co osiągneła nasza kadra, ile warci są nasi piłkarze? Odpowiedz się sama nasuwa: -GÓWNO. Więc może dać spróbować komuś innemu, kto nie jest powiązany z betonowym reliktem komunizmu-PZPN i jego systemem szkolenia? Byle by Cupiał dał niemcowi duży kredyt zaufania, bo (kopacze Urbana zwolniły, bo odwazył się skrytykować kopaczy że nic nie umieją) niestety nasi kopacze lubią narzekać, gdy zaczyna się cięży trening. |
trener może być z Syberi albo Marsa byle by wyniki były, a nóż się uda wszyscy krytykanci będą mu dupe lizać do pierwszego podknięcia
|
|
http://pl.wikipedia.org/wiki/Winfried_Schäfer
Kariera szkoleniowa [edytuj] 1986-98 – Karlsruher SC 1998-99 – VfB Stuttgart 1999-01 – Tennis Borussia Berlin 2001-04 – reprezentacja Kamerunu 2005-07 – Al-Ahli Dubaj od 2007 - Al Ain FC od 15.03.2010 Wisła Kraków wierzyć czy nie ? |
Z tego co sie przed chwilką dowiedziałem serwis Wisla-Online potwierdza informacje, które o godz 13:00 napisali, ze Schaefer bedzie trenerem Wisły. Informacja pochodzi " z pierwszej ręki".
Ale poczekajmy do 17. |
Warto sobie uświadomić w jakich realiach finansowych właściciel tego trenera szuka. W Polsce nikogo poważnego nie widać jako kandydata. Skorża był młodą nadzieją ale nadzieje się rozpieprzyły o żelbetonową ścianę rzeczywistości. Nas tu nie stać na bramkarza z 150 tyś euro a Wy chcecie na Reymonta co najmniej Mourinho. Może po Levadii ludzie w klubie zatracili zaufanie do Macieja "wypada tylko przeprosić kibiców" Skorży i nie dawali mu kasy na piłkarzy bo oszczędzano na pensję dla nowego trenera np. zagranicznego Szkopa.
PS. PABLO84 pisze ,że piłkarze trenera zwolnili i jaki to profesjonalizm w polskich klubach. Co tu myśleć np. o Patryku Małeckim ,który otwartym tekstem mówi o swoim pracodawcy ,że jest głupkiem. To hola hola coś tu jest nie tak. Jeżeli Małecki pozwala sobie na takie kompetencyjne żonglerki to z dyscypliną w Wiśle jest bardzo kiepsko. PS1. Sądząc po przebiegu kariery trenerskiej Szafer nada się wyśmienicie jakby nie patrzeć przez prawie dekadę odnosił sukcesy w krajach Trzeciego Świata. Idealnie trafi. |
Dokladnie Pablo.. Skorza - zle. Chcemy zagranicznego trenera ? Tak. Jak juz jest - zle. Jakby przyszedl mlodszy - zle bo bez doswiadczenia. Ten znowu za stary.
Pieniadze jakie Wisla moze przeznaczyc na pensje zawsze beda owocowaly pewnym kompromisem. Czyli to nigdy nie bedzie ktos zarowno mlody, doswiadczony i z sukcesami, bo tacy trenerze sobie spiewaja pewnie 4x tyle ile Wisla moze dac. Zawsze beda jakies uwagi, bo za te pieniadze nie znajdzie sie nikogo, do kogo uwag by kierowac nie mozna. To samo tyczy sie zawodnikow. Rzecz w tym aby minimalizowac ryzyko i wybierac najkorzystniejsza opcje pomimo pewnych ograniczen. Dlatego cieszczcie sie, ze przy dziurze budzetowej, Cupial siegnal do kasy i przychodzi facet z nazwiskiem, ktory o pilce wie wiecej niz wszyscy polscy trenerzy razem wzieci. Bo gdyby Cupial mial w dupie to bysmy teraz witali Probierza. |
Jak ten Niemiec nam tutaj zaserwuje taktyke i rozne "nowinki" trenerskie sprzed 10 lat to to i tak na naszą lige wystarczy w zupelnosci. A pewnie i na ogorkow w pucharach by starczyło.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
"Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz ni dzieci nam germanił" i po paru cięższych treningach, ten fragment Roty zaczną nucic nasze zmanierowane gwiazdki i już będzie po Schaferze. Zobaczycie.
|
lawina krytyki na mnie i na tych co krytykują Waszego nowego idola :)..Obstawiam,że dotrwa do konca sezonu i wróci do ZEA
|
Ha, ciekawe co taki Niemiec zrobi we Wiśle. Obym się mylił i ten trener (jeżeli Boguś go zakontraktuje) się u nas sprawdził.
Jedyny minus Jaki zauważyłem u Skorży to wiek... Wydaje mi się, że dla tego takie gwiazdy pokroju Brożka miały w dupie bieganie! Bo jak to kur** wytłumaczyć jak zawodnik zbijający taką kasę może mówić o braku motywacji?! Mam nadzieję, że nowy trener jaki by nie był "zeszmaci" trochę te gwiazdy tak a żeby przypomnieli sobie za co mają płacone takie ciężkie pieniądze! |
Przypuszczam że są tylko 2 możliwości w tym momencie
wariant A - Schafer ma już dogadany kontrakt z Wisłą w 100% i zaraz złoży lub złożyl podpis wariant B -negocjacje z trenerem trwają z względu na oszczędności Wisła próbuje jak najlepszy dla siebie kontrakt wynegocjować i może się okazać że Schafer nie przystanie na warunki wtedy do końca rundy drużyne poprowadzi Moskal z Kulawikiem |
Ciekawe co powiecie jak wygramy z Lechią ? zasluga nowego trenera? zasluga Skorzy bo wreszcie odpalili? czy pilkarze zaczeli grać bo sie pozbyli Skorży?
|
Cytat:
Tak już na poważnie to przykładem zachodniej myśli szkoleniowej może być także Bakero, więc nie każdy. |
Cytat:
Prędzej gwiazdy ,,zeszmacą" jego. Tu nie Kamerun, Polski piłkarz ,,nie lubieć" biegać... |
Cytat:
|
Cytat:
A tak poważniej to tak doświadczony trener na pewno wymusi kasę na transfery po sezonie i póki co większych plusów nie widzę. Nasi grajkowie wiedzą, ze nawet starszych panów u nas w kraju się kopniakiem odprawia więc nie specjalnie muszą się dalej przykładać no ale coś na pewno się zmieni i oby na plus. |
WHITE*STAR - Jaki ****a Bakero? Kogo ty porównujesz?
|
ja .......e przestańcie pisać co to niby będzie Nostradamusy, co będzie to zobaczymy nie wolno nikogo skreślać na starcie
|
http://transfermarkt.de/de/forum/84/...8/anzeige.html
Jest tutaj pare ciekawych komentarzy o Schäferze. Wiem ze jakos nikt tutaj za tym trenerem nie jest ale w Niemczech ma on naprawde dobra marke. Jest tu takze mowa ze trener chce wrocic do eurpoejskiej pilki...jakos wszystki pasuje. Ciekawy komentarz: "Und bessere ausländische Namen sind für polnische Klubs nicht drin." Jezeli jakis klub z naszego kraju chce zagranicznego trenera, to ze takie pieniadze jakie sie u nasz placi, Schäfer to chyba najlepsza opcja... |
Cytat:
Nie chce mi sie dalej dyskutować kto jak i ile za ile czy Niemiec czy Żyd, wszytko pokaże przyszłość,a teraz piszemy tylko bajki... |
Cytat:
|
Cytat:
P.S. Prawdopodobnie to my trafilismy idealnie bo jesli facet ma mentalnosc sportowa z polowy lat 90 to idealnie trafilismy bo nasi pilkarze maja umiejetnosci i mentalnosc sortowa tez gdzies w tych latach. |
Cytat:
To, że polscy kopacze źle kopią, to jest nie tylko ich wina, a raczej przedewszystkim trenerów, złych boisk, złej mentalności itp.Ja nie chce sprowadzać do Wisły armii obcokrajowców, wszak mówimy o trenerze z jakimś tam zagranicznym doświadczeniem. To, że nasi kopacze coś potrafią nie ulega wątpliwości.Może doświadczony trener będzie w stanie jeszcze wykrzesać, nauczyć jakiś schematów rozgrywania piłki, a nie tylko wykopywanie do przodu... |
Ten Niemiec, wcale nie musi wypalić. Jest jakaś nadzieja, że będzie lepiej ale równie dobrze może być klapa.
Co do tej jego dyscypliny to spokojnie też. Przez dłuższy czas trenował jakichś leniwych arabów więc hard-workowych treningów się oduczył. |
Jak to mówi stare przysłowie - "z gówna bata nie ukręcisz"! Z czego nowy trener ma zrobić mistrzowską walczącą o najwyższe laury drużynę? Z Pawełka, Alvareza, Jirsaka, czy gwiazd Łobodzińskiego, Małeckiego i Brożka którzy są tak dobrzy, że mogą mieć wszystko głęboko w czterech literach?
Tak poza tematem ciekawe jakby Brożek wyglądał w Fulham? Pewnie wypadł by gorzej niż Smolarek i Rasiak razem wzięci! Żal... Niech najpierw piłkarze zmienią podejście a potem myślmy o trenerach! |
rozwalił mnie dzisiejszy news... NONSENS!!! założe się, że żaden "markowy" trener nie przyjdzie do Wisły tylko byle jaki Polak co nic sensownego nie osiągnął.
jak się robi taki desperacki ruch to trzeba mieć dobrą alternatywę tj. Aughentaler, aby dał piłkarzykom taki wycisk, żeby się posrali! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl