Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6256)

mcks 06.10.2009 18:40

Gramy z Bytovią.

Above 06.10.2009 18:40

Gramy w Bytowie.

emailowiec 06.10.2009 18:40

Bytovia II Bytów - jeeeah :P

donecki 06.10.2009 18:40

Bytovia!!!!!!!!!!!! Hura hura

Donki 06.10.2009 18:40

Bytów hehe

Krystian168 06.10.2009 18:40

Drutex-Bytovia - Wisła Kraków

Micek14 06.10.2009 18:41

Bytovia :P

aadrian321 06.10.2009 18:41

Bardzo dobrze:p

brylant17 06.10.2009 18:41

powinno byc lanie 0-3,0-4

DJ Hazel 06.10.2009 18:41

Ale jaja uhehehehehe

wislak47 06.10.2009 18:42

pomścimy polonie bytom;) pokażemy siłe ekstraklasy ;)

Kuba_El_ToRo 06.10.2009 18:42

kiedy są wogule mecze rozgrywane?

kamikaze 06.10.2009 18:42

to losowanie jakieś takie marne wcale nie mieszał tymi kulkami :p taka moja teoria spiskowa

brylant17 06.10.2009 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 801052)
to losowanie jakieś takie marne wcale nie mieszał tymi kulkami :p taka moja teoria spiskowa

Szczęsny na koniec zamieszał :P


P.s ale prezes podniecony Bytovi

BRTS39 06.10.2009 18:44

Oni kopacze musza sie spiac zeby czasem kompromitacji ni bylo.

JacaTS 06.10.2009 18:44

Prawie na Judejczykow wpadlismy. Szkoda, zawsze jest fajnie tluc ich po 3:0

FajQ 06.10.2009 18:45

Drutex to okna a ja myślałem że jakiś złom czy fabryka drutów.
Powiem wam że gorąco było gdy została Legia i Cracovia do wylosowania.
Jedno jest pewne nie możemy zlekceważyć rywala bo wiadomo jak się skończyć może:p

4fan_player 06.10.2009 18:46

Bytovia jest słaba, drużyna z mojego miasta (Chojnice) wygrała ostatnio w ramach III ligi z pierwszą drużyną Bytovii. No ale byli po meczu z Polonią Bytom więc mogli być zmęczeni. Na pewno się zmobilizują strasznie na mecz z Wisłą no ale mimo wszystko Wisła powinna spokojnie wygrać. Szkoda że mecz w tygodniu bo z chęcią bym się wybrał a tak niestety pewnie będę musiał pracować w ten dzień.

JoeyLG 06.10.2009 18:48

Bytów to FC Lechii, także Wisełka napewno będzie mogła liczyc na wsparcie kibiców Lechii :):)

brylant17 06.10.2009 18:48

Ja tam liczyłem po cichu na Lechie a jak została Legia,Bytowia,Craovia i Wisła liczyłem ,że zagramy z Legią

Marcinkrakwoj 06.10.2009 18:49

a Legia gra z Cracovią...
BTW w wywiadach Bytowianie pragnęli by los im zesłał Wisłę :D mają szczęście :D

DJ Hazel 06.10.2009 18:50

Właśnie oni wystawią wszystkich piłkarzy z 3 ligi będą zmobilizowani jak by grali z Barceloną i mecz będzie na jakimś pewnie prymitywnym boisku dlatego nie można ich lekceważyć.Jednak jak mielibyśmy się ich z drugiej strony bać to też jest wstyd.Ja sobie innego wyniku nie wyobrażam jak pogrom!!!Może wreszcie Kirm cos strzeli...Jakby nie było gramy z A-Klasą:)

Kocur 06.10.2009 18:51

Przestańcie jeden z drugim pierd...ić że powieziemy ich 5 bramkami :-/

Niejeden już dmuchał balon a potem mu guma z pękniętego w mordę strzeliła ...


Przejść dalej oczywiście należy co nie zmienia faktu że podejść należy poważnie

Marcinkrakwoj 06.10.2009 18:51

a dla ciekawskich wszystkie pary PP

Piast Gliwice – Pogoń Szczecin/Polonia Warszawa
Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok
Start Otwock – Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola
Korona Kielce – Dolcan Ząbki
Lechia Gdańsk – Odra Wodzisław Śląski
Bytovia II Bytów – Wisła Kraków
Legia Warszawa- Cracovia Kraków

bartek89TS 06.10.2009 18:52

Ciekawie było na końcu jak została do wyloswoania Wisła, Legia, Cracovia i Bytovia :)

felipe 06.10.2009 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 801063)
Ja się tam cieszę.
Lubie jak trafiamy na takie zespoły, nie ze względu na to że łatwo ich pojedziemy, ale ze względu w tym momencie na Bytovię - to dla nich super sprawa zagrać z najlepszym klubem w Polsce, święto, bal i festyn.

Dobre słowa.
I wilk syty i owca cała. Wszyscy zadowoleni.

Przecież goście z Bytovii w ciemię bici nie są i wiedzą, że ogranie Polonii Bytom było raczej fartem, który juz prędko sie nie powtórzy. Więc lepiej chyba dla nich odpaść z Mistrzem Polski (przy pełnym stadionie, festynie) nawet przegrywając 0:4 niż klepać z jakaś (z całym szacunkiem) Odrą czy inną Stalą S-W i odpaść po karnych.

Grisza1 06.10.2009 18:57

Info o klubie z Bytowa:

POJEMNOŚĆ STADIONU: pojemność: 900 miejsc :)

DJ Hazel 06.10.2009 19:03

ale swoją drogą żałuje że nie zagramy z Lechią...

FajQ 06.10.2009 19:03

No to przysługuje nam na 45 miejsc czyli 5 % pojemności stadionu :D

Grisza1 06.10.2009 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 801081)
No to przysługuje nam na wyjazd pół miejsca czyli 5 % pojemności stadionu :D

5 % z 900 to jest 45;) wiec autokar bez kierowcy:D

DJ Hazel 06.10.2009 19:11

Tam pewnie ludzie będą na drzewach siedzieć żeby obejrzeć ten mecz:)

Ogryzek 06.10.2009 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DJ Hazel (Post 801080)
ale swoją drogą żałuje że nie zagramy z Lechią...

A nie lepiej z Lechią spotkać się w finale? Już chciałbyś Nas albo Lechię za burtę PP wyrzucić? :)


Dobre losowanie:D

siwy69311 06.10.2009 19:18

Mysle ze o miejsca nie macie sie co bac, Polonia tez zlekcewazyla Bytovie, zeby z Wisłą nie bylo to samo a pozniej niezbedne komentarze. Boisko jest dobre tylko troche małe. Pozdrawiam i zapraszam!!

DJ Hazel 06.10.2009 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 801087)
A nie lepiej z Lechią spotkać się w finale? Już chciałbyś Nas albo Lechię za burtę PP wyrzucić? :)


Dobre losowanie:D

Masz rację:D

Cetnik 06.10.2009 19:23

Szkoda troche że nie Sosnowiec lub Stalówka..choc piłkarsko na pewno bardzo łatwe i dobre losowanie dla grajków Naszych.

Kamson 06.10.2009 19:24

Ostatnie 4 drużyny jakie zostały to były Wisła, Legia, Cracovia i Bytovia także już wiedziałem, że będzie ciekawie. Po cichu liczyłem na Legie żeby ich już mieć z głowy i pewnie kroczyć po puchar :D

JrQ- 06.10.2009 20:32

Cytat:

Przecież goście z Bytovii w ciemię bici nie są i wiedzą, że ogranie Polonii Bytom było raczej fartem, który juz prędko sie nie powtórzy. Więc lepiej chyba dla nich odpaść z Mistrzem Polski (przy pełnym stadionie, festynie) nawet przegrywając 0:4 niż klepać z jakaś (z całym szacunkiem) Odrą czy inną Stalą S-W i odpaść po karnych.
A Polonia nie grala czasem rezerwami?

PhantomRanger 06.10.2009 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 801113)
Martwi mnie tylko odległość i data.
Mecz z Koroną (wyjazd) przypadł nam na 30 października.
Taka podróż może zmęczyć. Ale jestem dobrej myśli..

My w PP zagramy zapewne 26 o 13 lub 14. Aby w razie gdyby doszło do karnych nie musieli ich strzelać przy świetle księżyca. 2 sprawa 26 października to jakby nie patrzeć zaawansowana jesień i nie wiadomo czy boisko nie będzie zasypane śniegiem. Jednak nasi zawodowcy biorący ciężkie pieniądze nie mogą narzekać, że raz na 2 miechy każą im grać 3 mecze w tygodniu. Mecz z Bytovią będzie miał podobny przebieg jak ten z Hetmanem, bo chyba nikt nie myśli, że Bytovia zagra zawodnikami z okrędówki.

Darson 06.10.2009 21:46

Wisełka roz.......i ta bytovie w drobny pył...
ale co prawda zapowiada sie daleki wyjazd:D

royalmichael 06.10.2009 21:48

Ciekawe ile biletów nam przeznaczą :D

jest to daleki wyjazd a w piątek mecz z Koroną :/ no ale to powinien być łatwy mecz


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl