![]() |
Jak Łobodziński wyjdzie w 1 składzie na Lecha to wychodzę ze stadionu. Co w tym miejscu oświadczam.
To co wyprawia ten facet to woła o pomstę. Za podejście do meczu w 1 połowie należy się o....... i nie zapomnę im tego do końca sezonu. Brakuje nam drugiego napastnika. Wysokiego, mocnego chłopa, który odciąży Brożka, skupi na sobie uwagę jednego lub dwóch obrońców. Ale o tym wiemy od dawna. I wiemy też, że nic się w tym kierunku nie zmieni. |
Cieszę się że Boguski w końcu coś trafił:) Od razu mi się przypomniała sytuacja z ostatnich derbów kiedy strzelił na tę samą bramkę po długim słupku. Teraz czas żeby pokazał się w kadrze, trzymam kciuki za niego, i potem tylko czekać na kolejne ligowe trafienia
|
Przespana 1 połowa sedzia ch** i tyle w tym temacie:D
|
Cytat:
|
W zasadzie to ten mecz wygraliśmy bo dwa karne były ewidentne. Dobry mecz i nie zmienia tego I połowa. Ustawienie bardzo ciekawe, z tym że jeszcze nie dopracowane - może z tego powodu że Łobo nie wiedział o co kamon. Momentami graliśmy jak Barca z Wisłą w Barcelonie i tutaj Skorża pozytywnie mnie zaskoczył tym, że tak szybko się uczy.
|
jutrzejsze gazety napisza o kryzysie Wisły :lol:
mecz był do wygrania , karny dla Craxy trudno powiedzieć , za to powinny być 2 karne dla nas w jedenj sytuacji faulowany był Piotrek , a była też reka po strzale głowką bodajże Pawła szkoda tego meczu ale mam nadzieje ze jutro beda transfery |
Cytat:
Edit: On zrobił wślizg tamten nad nim przeleciał i sie przewrócił. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Moja krótka riposta jest taka:
1. Wisła w I połowie za mało agresywnie 2. Obrona Wisły w I połowie zagrała wystraszona jak na Camp Nou 2. Juszczyk do Odry Wodzisław 3. Brak klasowych zmienników 4. Łobo i Jirsak przereklamowani 5. Cleber powinna byc czerwień za dwie żółte kartki 6. Absolutnie powinna być "jedenastka" dla Wisły za rękę Nowaka 7. Tak ich przycisnęliśmy w II połowie przy 1-1, że powinniśmy byli wygrać 8. Sędzia nie skrzywdził żadnej ze stron, bo mylił się w obie strony 9. Niedosyt, niedosyt, niedosyt |
Nie rozumiem jednego dlaczego do cholery Skorza non stop stawia na Łobo przeciez on nic nie gra w drugiej połowie wszedł za niego Boguski i gra nasza o niebo lepiej wygladała
|
powiem tak : Gdzie w pierwszej połowie była AMBICJA ? Gdybyśmy zagrali cały mecz jak w drugiej połowie to teraz byśmy świętowali.Po pierwszych 45 minutach myślałem ,że zawału dostanę.Jakim cudem Łobo zaczyna mecz w pierwszym składzie to pytanie do naszego Trenera.Bardzo Szanuję Skorże , ale tego pojąć akurat nie mogę.Jest tak w tym momencie słaby ,prócz tego nie raz odpuszcza.Druga sprawa to sędzia,chyba po tym jak mu Majewski powiedział ,że Wisłę traktuję ulgowo chciał mu chyba udowdnić ,że sie myli, Majewski chyba jak oglądnie mecz w telewizji dojdzie do wniosku ,że sędzia uratował im dupe.
Czemu wtedy Clebi faulował w tym polu karnym no ? zupełnie nie potrzebnie na minus : Łobo Cleber(dziś praktycznie same faule) Diaz(drewniany dziś) Juszczyk trochę Skorża na plus Singlar Boguski plus innii |
[quote=Eustachy;596337]Remis z taka druzyna jak Cracovia, chluby niestety nie przynosi. Trzeba pamietac, ze ta ekipa nie tak dawno temu, zostala zdeklasowana przez Bialorusinow...
Dokładnie sięz Tobą zgadzam. Na dodatek powiem, że innowiercy zajmowali przed dzisiejszym spotkaniem przedostatnie miejsce. Popieram w stu procentach. REMIS Z TĄ ... CHLUBY NAM NIE PRZYNOSI !! |
Cytat:
|
ktos na tym forum napisał ze Łobo niema poczucia wstydu. Gratuluje,chce ci uscisnac dłon :D
Na plus na pewno Diaz,Boguś. Czy nie wydaje sie wam ze ten mecz to ksero meczu z Craxa za Petrescu? Identyczny przebieg! |
Wolfy,
nie pierwszy sklad tylko pisalem to odnosnie wprowadzenia Dawidowskiego. Co czlowiek ma pomyslec jak druzyna jest na fali, atakuje, potrzebuje "kropki nad i", a tu nagle wchodzi Dawidowski... Dam sobie reke uciac, ze zawodnicy mieli dokladnie te same odczucia. |
Remis nie jest zły jeżeli człowiek sobie przypomni pierwszą połowę w naszym wykonaniu. Niestety są to dwa punkty stracone, a nie jeden zdobyty.
Boguski zagrał dwa gorsze mecze, wylądował na ławie. Łobodziński zagrał takich dwadzieścia - gra dalej. Łobodziński ma chyba kontrakt, który gwarantuje większą kasę za większą liczbę spotkań w pierwszym składzie. Jakie może być inne wytłumaczenie tego, że bez względu na formę cały czas wychodzi od pierwszych minut i cały czas gra katastrofalnie? Jirsak sprawdza się dobrze na środku pomocy i dzisiaj w drugiej połowie grał o niebo lepiej, gdy go tam przesunięto. Po jaką cholere Skorża od początku sezonu wstawia go do ataku? Co na boisku robi Dawidowski? Dzisiejsze dwie próby lobów nad Cabajem były po prostu żenujące, a w tym czasie Małecki grzeje ławę i gitara. Nie rozumiem, nie wiem o co chodzi, ale nie będę tropił układów, bo na tym się dobrze nie wychodzi. |
[quote=Kamson;596334]
Rozwiń swą myśl :lol: Ty chyba żartujesz albo co gorsza nie chce Ci się czytać wszystkich postów ?! Facet niemalże całą winę za dzisiejszą wtopę zwala na Gila. A czy to on jest winny temu, że galacticos spali w I połówce ?! No kurna bez jaj !! |
Cytat:
|
Cytat:
Jasne, że pierwsza połowa przespana, ale nie zmiania to faktu, że drugą połowę wygralibyśmy więcej niż 1:0 gdyby nie ten pan z gwizdkiem. |
Mój komentarz będzie krótki - jak ten jeden punkt ich uratuje przed spadkiem, to się ostro wkurzę.
|
Cytat:
Nie ma w tym wypadku układów, nie można promowac gracza któremu z końcem przyszłego sezonu kończy się kontrakt, a od stycznia jest wolnym zawodnikiem. Brak logiki. Skorża jest trenerem konsekwentnym, gdyby zdrowy był Sobol, Jirsak nie zagrałby dzisiaj. Sytuacja adekwatna- Skorża stawia na Dawidowskiego, a nie chce postawić zawsze na Jirsaka któremu, jak żadnemu innemu piłkarzowi (prócz Boguskiego, Zieńczuka, Baszcza, Clebera, Brożka Pawła i Piotr), pierwsza jedenastka jak najbardziej się należy. To moje przemyślenia. |
po co maja spadać ? niech zostaną i się meczą ,przynajmniej derby będą, a jak zbudują nowy stadion to może więcej biletów nam sypną i ich przekrzyczymy :)
...ale wbrew pozorom ten remsi może być dla nich gwoździem do trumny ,jakmy nie patrzeć Majewski pewnie zostaje ;) |
Cytat:
Pzdr |
Cytat:
|
Cytat:
|
Moim zdaniem Skorza po prostu bardzo nalegal na transfer Lobodzinskiego i teraz ciezko mu jest sie przyznac do bledu. Ale raczej nie bedzie mial wyjscia. W koncu nie wszystkie transfery na swiecie sie udaja, bowiem pomylki zdarzaja sie zarowno w Zdroju Ciechocinek jak i w Manchesterze United i nikt nic na to nie poradzi.
Podobnie jest z Niedzielanem, o ktorym chyba Baszczu swego czasu powiedzial, ze jest synem trenera. Skorza robi co moze, zeby tylko go oszczedzic i najczesciej wstawia na 10 minut przed koncem. Po kilku meczach w pierwszym skladzie, najprawdopodobniej czekaloby go to co w Nijmegen, czyli zapowiedz gry w rezerwach. |
Cytat:
Pejsy mają swoje pół roku radości po nie przegranych derbach. Im też sie coś należy od życia... chyba. |
faul Clebera byl a faulu na Brozku w 2 nie bylo
|
Cytat:
Cytat:
Boguski za Łobo, Jirsak za Mauro, Niedzielan z Brożkiem do przodu. Zobaczycie, i ten będzie grał jak za dawnych lat. Jeszcze powróce do Dawidowskiego- i jemu należy się szansa. Co z tego że nie strzelił dzisiaj? Widać że jest chęć do gry, zapał, być może brakuje umiejętności lub zimnej krwi. W jego przypadku jestem nieco bardziej sceptyczny, ale wierzę że i on da radę. W ripoście co do Łobodzińskiego- Kosowski to pała, zdrajca, niehonorowy koleś i lotniś na kasę. Każdy ma prawo wyrażania swojej opinii, jednak skreślanie gracza i nie dawanie mu szans na przełamanie się/odbudowanie, to zwykły egoizm i zawiść. Wyjdźcie i grajcie. Miłej zabawy. |
Zastanawiam się po jakiego wała Listkiewicz sprowadza nam sędziów z Japonii, jak potem dosyć chyba trudny mecz jakim są krakowksie derby sędziuje jakiś amator...
Co do wyniku, no cóż, dobry i jeden punkt i umocnienie się na pozycji lidera (Arka to raczej o 'majstra' walczyć nie będzie). I to chyba jedyny pozytyw. Aha, i szkoda że przez ponad 2 msc czasu nie sprowdziliśmy jakiegoś skrzydłowego, chyba nawet nie było takich starań. Dalsze liczenie na to że Łobodziński zacznie kiedyś grać, raczej mija się z celem... |
Cytat:
Tym, że w I połowie grali piach bez zaangażowania i pomysłu ?! Panie Rosomak nie wiem ile Pan masz lat, ale obiektywizmu to Pan nie masz za grosz ! Proponuję troszeczkę spuścić ciśnienie bo to to niezdrowe ! |
Cytat:
|
Cytat:
Co do Loba, to ja akurat bylem wierny pogladowi, ze chlopak w pilke grac nie potrawi i jak na razie to sie potwierdza. |
Cytat:
Obiektywny nie jesteś i Ty. Nikt nie ciśnie, chyba że Ty. Cytat:
Porównaj bloki defensywne drużyn Eredivisie z blokami defensywnymi Ekstraklasy. Porównaj grę przeciwko Heitindze, Staamowi czy innym Bosveltom a Kuligowi itp. Niedzielan z NEC grał większość meczów na skrzydle, jeżeli się nie mylę. A początku jego kariery w Holandii nie pamiętamy, bo po co? |
Pierwsza połowa słaba,co prawda sytuacje były ale cus chłopaki byli chyba trochę jescze zaaferowani me4czem z barca,choc i tak nie było najgorzej,bardzo zaciety był mecz zreszta widac było po tym ile kartek pokazał ten pan w żułtym,którego sedziowania wole nie komentować bo bym ksiązke napisał...jednym słowem paranoja to co wyprawiał!W drugiej połowie to czapki z głow piła chodziła jak po sznurku...tylko szkoda ze do siateczki nie chciała wpasc a powinna,bo w takich sytuacjach jakie miał np. Broziu to powinny byc bramki,ale nic sie nie stało...niedosyt jest to wiadomo ale nie bede narzekał bo zagrali dobrze no i żydki trochż w pierwszej połowie wysoko poprzeczke zawiesiły,ale My w drugiej jeszcze dużo wyżej i ogólnie przeroslismy ich tylko szkoda że wynikiem do końca tego nie udowodniliśmy.I ogólnie to oni powinni sie cieszyc ze nie dostali z 4:1...jeszcze mamy w tym sezonie z nimi 4 mecze wiec jeszcze zobacza co potrafi WIELKA WISŁA;)Co do ich dopingu to szkoda gadać,chyba mieli mikrofon blisko trybuny bo czasem ich było słychać:D a i zauważyłem że trybuna dla gości jest starsznie źle ustawiona i ciężko sie przedrzeć z dopingiem ,chcoc i tak nawet czasami było słychać naszych przedstawicieli;)No i każdy widział i słyszał że pejsy jak zwykle mieli bardzo urozmajcony doping:) no byli zawsze i będa żałośni!No i to chyba będzie koniec mojej wypowiedzi:)Mozna jeszcze tylko dodać że nic sie nie zmieniło,dalej jesteśmy dużo lepsi a oni nadal są za nami i nadal to MY RZADZIMY W KRAKOWIE!!Pzdr
|
"Przegralismy" (zremisowaliśmy - to jak porażka) ten mecz ponieważ:
1. Skorża (co sam przyznał przed meczem) chciał testować ustawienie na Tottenham. Jest pewne podobieństwo Cracovii i Tottenhamu... ale nie wiem czy piłkarskie:D Stąd brak Boguskiego w 11! 2. Głupi, bezmyślny faul Clebera. Z Bełchatowem samobój teraz karny.... co się z nim dzieje? 3. Powinien być karny dla nas (ręka Nowaka) 4. Dawidowski... a czemu nie Małecki! Dawidowski zmarnował 2 świetne sytuacje! |
Cytat:
|
Nesta - mam dokładnie te same odczucia co Ty.
Dla mnie ważniejsze jest wygrać derby niż testować ustawienie na Spurs. A jeśli Dawid jest dobry na treningach to niech to potwierdzi najpierw w PE.Skorża złamał własną logikę i stracił 2 punkty- a w derbach te punkty liczy się inaczej. "Zawsze nad wami............................" Dla mnie to nie jeden punkt zdobyty a dwa stracone. pejsy są tak słabi że żal patrzeć. I żaden gil nam nie powinien nam przeszkodzić.Zła taktyka w pierwszej połowie i złe zmiany- tak na chłodno to można ocenić. tragedii nie ma , żal pozostaje.................. |
weźcie tych warszawiaków z tego forum, bo jakaś epidemia...idź chłopie jeden z drugim stąd, bo najwięcej macie do gadania Wy...pogromy Vetry, FK Moskwa, Odry i innych krezusów.....gdzie jest Wasz Arranbuabamburena i inne transfery?
a wracajac do tematu. wg. mnie czas skończyć z forowaniem Niedzielana i Dawidowskiego. Już lepiej dać szansę młodym (Vide Kowalski) niż liczyć, że może kiedys zaczną grac jak grali. Pan Niedzielan niech się skupi na pisaniu bloga, bo mu to lepiej wychodzi niż gra. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl