Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Prawo jazdy (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=316)

Firo 07.10.2008 16:13

Znacie jakiś plac manewrowy w miarę blisko centrum, gdzie można... wypożyczyć samochód na ćwiczenia ?

Elendil 07.10.2008 18:52

hmm, nie wiem, czy jest coś takiego.

Natomiast większość się pierw uczy na byłym lotnisku na czyżynach.


Ale miałem dziś farta: byłem w MORDzie, myśląc, że drugi termin będzie tak listopad-grudzień, a tu babeczka mi mówi... ten piątek :D fajnie, równo tydzień po pierwszym terminie. Obym tym razem był skupiony cały czas.

WiselkaMLP 07.10.2008 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Firo (Post 613217)
Znacie jakiś plac manewrowy w miarę blisko centrum, gdzie można... wypożyczyć samochód na ćwiczenia ?

na AWFie plac 24/24

Elendil to miales farta zajebistego a ja mam gnic 1.5 miecha ****a do 12 listopada

nero 08.10.2008 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 612931)
a mnie byś puścił, gdzie było 50 a jechałem 60? :D

1 bład - przekroczenie predkosci.
jeszcze raz i egzamin oblany :-)

Cytat:

Na egzaminie ZAWSZE trzeba pokazywac egzaminatorowi co ejst pod maska? Czy moze o to nie poprosic?
trzeba zawsze, jesli egzaminator o to nie poprosi przeprowadzi egzamin niezgodnie z regulaminem.

Cytat:

Znacie jakiś plac manewrowy w miarę blisko centrum, gdzie można... wypożyczyć samochód na ćwiczenia ?
na reymonta jest chyba za godzine piec zloty o ile sie nie myle.

P.S. Mnie nie dlugo czeka egzamin kat C

Pars 08.10.2008 13:29

Miałem egzamin wczoraj..Na egzaminie praktycznym niedosc ze wsiadł egzaminator to również kobieta która z tego co on powiedział "jest od tego by sprawdzac to jak ja pracuje" no to juz wiedzialem ze niezdam;/ kolo bardzo lajtowy nawet pokazywal mi na "łuku" wktórym momencie mam sie zatrzymać bo ciemno było no ale gdy wsiadła do auta egzaminatorka kolesia który mnie egzaminował to już wogule styl jego gadki domnie nagle sie zmienił i gdy wyjechalismy skret w prawo z koszykarskiej w strony M1 kolo kazal mi skrecic w prawo i musialem sie na prawy pas dostac i auto ktore było na tym prawym pasie okolo 20-30 metrów zamna przychamowało bo jechalo okolo 100 km/h (na drodze na której maxymalna predkosc wynosi 70km/h)zaczelo zwalniac kolo nic a ta kobieta mówi do egzaminatora "Czy wedlug pana zdaniem osoba która prowadzi autem niezajechała drogi tamtemu autu?" a kolo wała nagle wkręca" tak tak właśnie to miałem mówić" i oczywiscie egzamin z wynikiem Negatywnym ;/ gorszego pecha niemogłem mieć a kolo taki lajtowy byl tylko ta zasrana kobieta była typowa "służbistka" ehh

No ale coż zrobić bylem dziś rano na koszykarskiej zapisać sie na drugi termin i babka domnie (co mnie bardzo ździwiło) mówi mi albo ten piątek albo dopiero 27 listopada oczywiscie wziolem ten piątek w sumie o fartło mi sie :)

Powodzenia dla Wszystkich Zdających obyście nie trafili tak jak ja ;/

kasiii 08.10.2008 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arteka1906 (Post 612925)
Pytanie do osób, ktore niedawno odebrały swoje prawa jazdy. Gdzie sie trzeba zglosic po sam dokument. do urzedu miasta koło sądu?? Jestem z krakowa. I kiedy najlepiej zaplacic za prawo jazdy. W tym samym dnu co odbir prawka czy moze lepiej wczesniej. Prosze o konkretne odpowiedzi.

ODBIERASZ W TYM URZEDZIE KOŁO SĄDU PŁACISZ W DZIEŃ ODBIORU. czy zapłacisz wcześniej nic to nie zmieni . wiem bo odebralam :):-)

Arteka1906 08.10.2008 21:27

dzieki za odpoiwedz. tez juz dzwonilem. Niestety dwa tygodnie na bide trzeba czekac... Ale coz czekalem tyle lat poszekam i 2 tygodnie. Powodzenia dla zdajacych

kasiii 09.10.2008 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arteka1906 (Post 613783)
dzieki za odpoiwedz. tez juz dzwonilem. Niestety dwa tygodnie na bide trzeba czekac... Ale coz czekalem tyle lat poszekam i 2 tygodnie. Powodzenia dla zdajacych

mi tez mowili 2 tyg, a bylo po 10 dniach:>

tommasi 09.10.2008 18:15

hej! wie ktoś moze czy jest możliwosc zmiany terminu egz praktycznego na pozniejszy termin? pozdro

Elendil 09.10.2008 18:26

oczywiście, że tak.Ci co czekają na pewno się ucieszą :)

WiselkaMLP 09.10.2008 18:52

a ja slyszalem ze jest opcja majac juz wyznaczony termin przyspieszyc termin tylko jak to zrobic dzwonic tam czy jak ??

WislaFan123 09.10.2008 23:58

musisz przyjsc w srode ok 7 rano.. nie wiem czemu tak malo osob o tym wie, robia wtedy dodatkowe terminy i jezeli jestes jednym z pierwszych (najlepiej juz 6.45 byc w kolejce) to dostaniesz nawet termin na sobote..

mazgaj1 10.10.2008 06:50

Czy to prawda, że od nowego roku zmieniają się przepisy? To znaczy ilość pytań, granica błędów i sam wygląd egzaminu w samochodzie?

amauri1990 10.10.2008 12:51

Też tak słyszałem. Ma być większa pula, na dodatek niedostępna.

3majcie kciuki. O 16.30 na Koszykarskiej :/

Elendil 10.10.2008 16:49

ZDAŁEM :) za drugim podejściem. Ale egzaminator to był straszny sukinkot, nie życze nikomu, aby miał z nim jazdy. Nie będę się rozpisywał o nim bo nie wart tego. W każdym razie nie popełniłem powaznych błedów i zdane :)
amauri,trzymam kciuki.

A teraz powiedzcie mi, co ja mam teraz zrobić? :P Znaczy iść zapłacić za to prawko? i gdzie dokładnie? Tego capa wolałem nie pytać...

felipe 10.10.2008 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 614399)
A teraz powiedzcie mi, co ja mam teraz zrobić?

Powinieneś oblać ten fakt przede wszystkim ;)

Arteka1906 10.10.2008 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 614399)
ZDAŁEM :) za drugim podejściem. Ale egzaminator to był straszny sukinkot, nie życze nikomu, aby miał z nim jazdy. Nie będę się rozpisywał o nim bo nie wart tego. W każdym razie nie popełniłem powaznych błedów i zdane :)
amauri,trzymam kciuki.

A teraz powiedzcie mi, co ja mam teraz zrobić? :P Znaczy iść zapłacić za to prawko? i gdzie dokładnie? Tego capa wolałem nie pytać...

jezeli odboerasz w urzedzie miasta w krakowie (ten kolo sądu) dzwon pod ten numer 126169107. Zacznij juz za jakies 7-10 dni. Zaplacisz przy odbiorze prawka. Z tego co mi mowil gosc z urzedu to wczesniejsze zaplacenie za prawko, nie spowoduje wczesnejszego wydania dokumentu.

Pozdrawiam i gratuluje.

amauri1990 11.10.2008 05:41

dzięki Elendil za trzymane kciuki, pomogły, zdane za pierwszym razem :D

concedi 11.10.2008 10:58

chciałem zapytać czy ktoś z Was lub z Waszych znajomych uczył się w Albar na Karmelickiej? Jakieś opinie o tej szkole itp? :)

WiselkaMLP 13.10.2008 21:54

rozruszam temat ponownie :D

czy na pasie na ktorym jest znak POZIOMY pokazujacy skret w prawo lub w lewo mozna zawrocic ??

bo jak wiadomo jezeli sygnalizacja swietlna wyznacza kierunek jazdy to nie wolno zawracac wec jak sie do tego maja oznaczenia poziome ??

caban 13.10.2008 22:10

Jeśli chodzi o zawracanie to nie w prawo!!!można zawracać przy skręcie w lewo na zielonej strzałcetzw,warunek.Znaki poziome nakazują kierunki jazdy więc jesli nie ma znaku zawracania więc niewolno zawracać.

ByQ 13.10.2008 22:34

Ja mam małe pytanko. Na razie nadal jest 487 pytań w puli - wiem ze od nowego roku niby sie cos ma zmienic, ale teraz dalej jest 487?

WiselkaMLP 13.10.2008 22:37

caban dzieki

ByQ tak dalej jest po staremu ja mam jeszcze 4 miechy teorie wazna trzeba zdac teraz !!

dj_ibutti 13.10.2008 22:39

Tak, dalej jest 487 pytań w puli ;] Od stycznia, jeżeli wejdzie ustawa, to ma być 1000 i to nie znanych nikomu poza egzaminatorami :P

Co do tego powyżej, nie wolno zawracać :)

ByQ 13.10.2008 22:41

Podziekował ;] a tak na oko jak teraz się idziesz zapisać to na kiedy sie termin dostaje? O teorie mi chodzi na poczatek ;]

WiselkaMLP 13.10.2008 22:42

nie znanych nikomu dobrze dobrze czyli co kodeksik do czytania zostaje a z nauka pytan pyta ??

Lupo 14.10.2008 08:46

Uczył się ktoś w krakowskim LOKu? Jak wygląda tam egzamin WEWNĘTRZNY? Rygorystyczny, czy raczej na luzie do tego podchodzą?

Arteka1906 14.10.2008 08:56

jeszcze sie nie spotkalem, zeby jakakolwiek szkola jazdy rygorystycznie, podchodzila do tej sprawy. Takze spokojna Twoja rozczochrana :D

p.s prawko odebrane po 12 dniach od zdawki. Do zobaczenia na drodze :D

Marszałek 14.10.2008 10:55

Nie wnikając w szczegóły, ile jest tych pytań, jak jest pula?100, 200,1000,1000000?

JackDaniels 15.10.2008 18:13

Mam takie pytanie czy macie takie wrazenie ze na tych nowych renówkach ciezko chodzi skrzynia biegów ? Albo ten samochod juz jest wyjechany albo tak jest fabrycznie ? Bo na tych nowych grande punciakach tak nie ma wszystko gladko wchodzi ;)

WislakWiDoK 15.10.2008 18:55

Jakoś w tym tygodniu ide zapisać sie na prawo jazdy, mógłby ktoś polecic jakąs szkołe?
Zastanawiałem sie nad http://prawojazdy.topkrak.pl/index.php?id=31 tą, Uczył sie ktoś tu kiedyś?

Arteka1906 15.10.2008 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 615892)
Jakoś w tym tygodniu ide zapisać sie na prawo jazdy, mógłby ktoś polecic jakąs szkołe?
Zastanawiałem sie nad http://prawojazdy.topkrak.pl/index.php?id=31 tą, Uczył sie ktoś tu kiedyś?

ja sie uczylem w "Piracie" na Koronie. Polecam.

KoPer 15.10.2008 20:19

też polecam "Pirata" :D tylko uważać na pana Jacka ;)

WiselkaMLP 15.10.2008 20:39

WislakWiDoK moze troche daleko bys mial ale z calego serca polecam Nauke Jazdy na albertynskim siedziba w SP nr 100 pooporstu tam bylo mi zajebiscie !! :D

artek_ABG 17.10.2008 16:11

Ale pod żadnym pozorem nie idz do LOK-u mimo że masz chyba blisko.

Kamil 17.10.2008 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez artek_ABG (Post 616560)
Ale pod żadnym pozorem nie idz do LOK-u mimo że masz chyba blisko.

a to niby dlaczego?
znam kilka osob ktore tam chodizly i wszyscy sobie chwalą i na dodatek zdawali max za 2 razem,

WiślakNH 17.10.2008 16:55

Ja polecam 'Komandos' przy stadionie Wawelu,po prostu miazga,zwłaszcza instruktor Marcin.Z tym,że nie wiem jak z teorią,bo ja miałem u siebie w szkole w hucie a to trochę daleko od Ciebie.

artek_ABG 17.10.2008 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 616575)
a to niby dlaczego?
znam kilka osob ktore tam chodizly i wszyscy sobie chwalą i na dodatek zdawali max za 2 razem,

Chodzi o ten na Pomorskiej?
Też zdałem za 2 razem ale tylko dzięki jazdom dodatkowym przed 2 egzaminem...

dj_ibutti 17.10.2008 17:51

LOK jest ok.. tylko strasznie duzo ludzi tam jest i cieżko z terminami na jazdy. Poza tym polecam. :)

Ofsajd 17.10.2008 21:24

Ja przed egzaminami jezdzilem w LUZie i niezle bylo ;) nie polecam za to PĘTLI w Borku Fałęckim to jest jedna wielka patologia.... ;-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl