![]() |
Znowu jęki, że dużo. No cóż..Zostaje C+ albo zczuba.pl :) Generalnie to muszę się zastanowić czy będę na wszystkich meczach (niezależne ode mnie) czy kupować na poszczególne mecze. Hmmm
|
dynek.pl - w porównaniu z Legią, Lechem cena karnetu na E jest naprawdę do udźwignięcia. Poza tym Semi ma rację - mecze na R22 warte są każdych pieniędzy i przejechanych kilometrów. Te emocje, ta korba - tego nie ma nigdzie indziej;) Nie ma takiej opcji ;)
Także dynek.pl kupuj karnet ;) Wszak gdzie jest lepiej niż na R22 ;) ? |
Cytat:
|
Jak wam za drogo to możecie kupić sobie karnet po drugiej stronie błoń oni mają najdroższy za tyle ile u nas najdroższy. Myślę że ceny u nas są dobre jak otworzą cały stadion to powinny spaść bo ktoś go musi zapełnić.
|
Jedni mówią że cena za duża jedni że ok , ja jestem w tej drugiej grupie , nie wiem ludzie za 145 zł na młyn dla młodzieży i studentów to dobra cena biorąc pod uwagę że trzeba cały czas odkładać z kieszonkowego , a nawet jak ktoś nie chce śpiewać to 200zł na narożnik to też ok cena , no a o normalnych karnetach nawet nie wspomnie bo jak ktoś pracuje i nie potrafi odłożyć przez przerwę kilka dyszek miesiącznie no to nie wiem ;p . Bo lepiej kupować codziennie fajki za 10 zł i potem narzekać że sie kasy nie ma , jak bym miał tak robić to bym siedział cicho a nie oburzał że 200 zł za karnet to jest za dużo .
PS : A teksty w stylu "to proponuje drugą stronę błoń" są dla mnie głupie |
Kto chwali że ceny są super niskie niech mi zasponsoruje karnet!! zarząd chyba spadł na głowę z okrąglaka!! jak można na łuk dać ceny normalnych karnetów po 200zeta. I gdzie zniżki dla przedłużających? No nie ma bo dla klubu po raz kolejny liczy się kasa! Legia z tego co widzę ma takie same ceny jak my tylko że w warszawie są najwyższe w Polsce wypłaty! podobnie w Poznaniu!
A jak ktoś chwali Legie niech zobaczy statystyki widzów na meczach. Mieli cały czas komplet? I nie dziwcie się że na młynie będą przypadkowe osoby bo geniusz który wymyślił podział cen nie wpadł na pomysł aby chociaż zbliżyć ceny sektora za bramką do łuków! Wtedy problem by się rozwiązał. Nagle wyrosło nam pokolenie dla którego 200 zł. to pryszcz! oby tak dalej. A jak ktoś się nie uczy po technikum to co? ma wybulić 190zeta? Karnety podane na stronie Legii są na CAŁY SEZON a jak nie umiesz czytać jeden z drugim ze zrozumieniem to mi przykro. Regan pięknie szkoda że po 200 nie dojebali prawda? I nie wiem jak wam matematycy wyszło z dzielenia 145 na 8 16zł. bo mi cały czas wychodzi 18 z groszami!! Kiedy klub dostosuje ceny do kieszeni kibiców? Nie mogli dać na młyn po 110? Mogli tylko wtedy by za dużo ludzi na mecz przychodziło. Ciekaw jestem co powiecie gdy na trybunach będzie 15tys ludzi? Wislak88 takie teksty to do kolegów puszczaj o wypraszaniu na drugą stronę błoń!! I od kiedy to przywiązanie do klubu mierzy się ilością pieniędzy? A takie podziały właśnie powstają! Na tych którzy od rodziców wysępią i na resztę która ma rodziny na otrzymaniu, szkołę do opłacenia, zapłacenie za dojazdy i Bóg wie co jeszcze! Jak ceny takie mają być bo otworzyli nowy stadion to ja już wolę na betonowych schodach stać na starej IX!! Kibice powinni stać razem w jednym szeregu a nie rodzić podziałów na kasiastych i resztę!! |
Cytat:
Wydajesz kase na Wisłe , a traktujesz to tak jakbys wyrzucał w błoto |
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli Cie nie stać to po co płaczesz na forum? Mnie też nie stać na wiele rzeczy, ale nie płacze na każdym forum z tego powodu. |
Cytat:
zgadzam się że zbyt duża różnica miedzy cenną na młyn,a łukami |
Ja nie rozumiem czemu nagle studenci czy uczniowie mają mieć większe ulgi niż osoby, które kupują karnety od lat.
|
Cytat:
Wiślak 86, zwracam honor. Nie zauważyłem. Przepraszam. Choć i tak są wyższe niż u nas. Tylko łuki wypadają korzystniej. Ale nie jest to rzeczywiście diametralna różnica. |
I nie dziwcie się że na młynie będą przypadkowe osoby bo geniusz który wymyślił podział cen nie wpadł na pomysł aby chociaż zbliżyć ceny sektora za bramką do łuków! Wtedy problem by się rozwiązał.
Nagle wyrosło nam pokolenie dla którego 200 zł. to pryszcz! oby tak dalej. A jak ktoś się nie uczy po technikum to co? ma wybulić 190zeta?[/QUOTE] Tu się zgodze że przez takie ceny na narożnik będzie sporo kiknikowców na G :evil: "Nagle wyrosło nam pokolenie dla którego 200 zł. to pryszcz!" nie w tym rzecz , nie chodzi o to że 200zł to jest nic (przynajmniej dla mnie ) ale o to że kase można odkładać przez całą przerwę , i że 200zł to nie jest bardzo wygórowana cena , bo to tym że karnety będą w cenie 150-200zł można sie było domyśleć |
Cytat:
Nie stać mnie jak wielu innych! I co mam przyklasnąć zarządowi? Chcą mieć na stadionie same krawaty? I o jakim placzu mówisz na każdym forum? mam czas aby pisać tylko na tym jednym. A do odpowiedzi wcześniejszej o wyrzucenie pieniędzy w błoto: chciałbym Cię uświadomić że zarząd to nie Wisła bo Wisła to coś więcej niż kolesie za biurkiem i wypełniacze koszulek biegający po boisku. i dlaczego mamy ich porównywać do nas? Może porównajmy ceny do sąsiadki? |
Cytat:
Sam jestem uczniem i ciężko by mi było 250 zł odłożyć , ale żeczywiście zniżka dla przedłużających karnet np 3 raz z kolei też powinna jakaś być , ale naszym gdybanie na forum cen nie zmienimy |
Wiślak86 troszkę przystopuj. Dzieli się przez 9, nie przez 8, bo cena zawiera też mecz z Podbeskidziem. Poza tym te karnety na Legię są na rundę, nie na sezon, także tu też mijasz się z prawdą. Wiele wiecej niż 15k narazie nie będzie, z wiadomych przyczyn - na razie dostępne będą tylko dwie trybuny.
Ceny są naprawdę ok. Nie rozumiem - kochasz Wisłę? Wierzę, że tak. To zrozum, że klub się jakoś musi utrzymać, utrzymać pracowników, zawodników, infrastrukturę, zapłacić czynsz za stadion i jeszcze ogrom innych spraw. Nie uważam kwoty 200PLN za wygórowaną. Zarobić/odłożyć to można w kilka dni. Jestem pewien, że jeżeli będą chęci z Twojej strony taką kasę skombinujesz, bo to nie są kokosy. Nie kupisz kilku paczek fajek, wypijesz trochę mnie browaru i się znajdzie. Ja osobiście oddałbym wszystkie pieniądze za mecz na R22:) |
Ludzie nie jest źle! Są droższe ceny... Nie zapominajmy też o tym, że "Dodatkowo posiadacze karnetów bez dodatkowych opłat będą mogli zobaczyć ćwierćfinałowy mecz Pucharu Polski z Podbeskidziem Bielsko-Biała." To też jesteśmy z kasą do przodu. A jak nie jesteś w stanie wyłożyć 200 zł na karnet to idź do roboty i oszczędzaj na papierosach. Jest gdzie robić, wystarczy tylko popytać... W dodatku to nie są pieniądze wydane na pierdoły tylko na nasz Najwspanialszy Klub!!!
|
Ktoś kto jest w Cosinusie/Żaku i ma +18 ma ulgę czy nie? Większość uznaje to jako szkołe wyższą jeśli chodzi o zniżki
|
Jak czytam co po nie których to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać :)
Ludzie, przymusu kupowanie karnetów nie ma. Ceny w porównaniu do reszty ligi są bardzo dobre, a nie zapominajcie, że mimo wszystko jesteśmy na tym drugim miejscu w tabeli. Jak ktoś uważa, że za drogie to proponuję tą rundę przecierpieć, następny sezon będzie już na całym stadionie, więc myślę, że jeszcze o jakieś 10-15% będzie taniej. |
Cytat:
|
mam pytanie czy abonament na dwa ostatnie mecze w rundzie jesiennej też się liczą do pierwszeństwa przy zakupie karnetu na wiosnę?
|
Cytat:
Wychodzi na to, że gdy jakiś studencik zapragnie sobie przyjść raz na ruski rok na meczyk to wejdzie taniej niż ludzie chodzący na Wisłę od lat. Brawo ....a. |
Moim zdaniem zmienią jeszcze te zniżki bo ludzkie pojęcie przechodzi że ludzie kupują od lat karnet i mają wielki .... teraz z tego bo nie ma zniżek! Wszystko będzie zależeć od tego kto będzie Ci sprzedawał karnet. bo chyba nikt w to nie wierzy zę na bramie będą wymagać legitymacji...
Jaro skoro chcesz to proszę bardzo ale najpierw przytoczę ceny sąsiadki ( skoro patrzymy przez pryzmat przedsiębiorstwa jako klubu): # Sektor VIP: 346,50 zł # Sektor A: 85,50 zł # Sektor B: 85,50 zł # Sektor C: 117 zł # Sektor D: 58,50 zł # Sektor E: 117 zł # Sektor F: 144 zł # Sektor G: 117 zł # Sektor H: 144 zł # Sektor I: 67,50 zł A teraz ceny na nasz stadion: łuki: 140/190 młyn 110/150 prosta 200/300 w zależności od miejsca A dlaczego porównałem do sąsiadki? Bo po pierwsze mają już oddany cały stadion, celują w taki sam target czyli głównie mieszkańców małopolski, są w tej samej lidze. A dlaczego w takim razie u nas zaproponowałem wyższe? Bo: jesteśmy w lidze wyżej, Wisła jest bardziej medialna itp. PS. Dla osób które przyczepią się do jakichkolwiek animozji między nami a pasiastymi porównałem te 2 sytuacje jako NEUTRALNE przedsiębiorstwa! skoro tak chcieliście. |
Brak zniżki dla przedłużających to jest mocno niepoważna sprawa. Szkoda że coś co było standardem od pierwszych karnetów teraz nagle znikło.
Fajna zmiana że jest zniżka dla kobiet. Dzieci tylko do 6 roku przy dotychczasowych chyba 13 to również minus. Na dzień dzisiejszy nie wiem co robić. Na E 25 siedzieć znów wśród panów siadaj nie zasłaniaj, już ochoty nie mam. Na G spadną wszyscy którym będzie "żal" wydać więcej. Może narożnik... |
Cytat:
|
Cytat:
A co do naszych cen to jest OK. Ale faktycznie brakuje mi tu zniżki dla osób przedłużających. Powinna być zniżka dla osób które kupiły abonament na wszystkie mecze rundy jesiennej. Tak, czy owak po Karnet trzeba iść:D |
No niestety, można było przypuszczać, że każdemu nie dogodzi w kwestii ceny za karnet za mało na młyn, za dużo na łuk, itp.
Klub tak jak wielu mówiło to nie instytucja charytatywna, nie rozdają karnetów, biletów za darmo, jakoś muszą utrzymać stadion, zapewnić ochronę, i wiele innych rzeczy. Nikt na oficjalniej stronie nie kazał kupować karnetu, pojawiło się info kto chętny, ma kasę pójdzie i kupi. Nie mam kasy to nie idę i już. Moim zdaniem ceny nie są wygórowane aż tak bardzo, szczerze to spodziewałem się nawet wyższej ceny na G, aby pozbyć się z sektora przypadkowych kibiców. Przy zakupie karnetu oszczędzamy nawet 130 zł w rundzie, więc wydaje się że warto. Proszę Was, dyskusja dyskusją ale jak się wyganiamy na drugą stronę Błoń to już lekka przeginka. |
W mojej ocenie Klub znowu potraktował tych najwierniejszych kibiców jak dojne krowy. Oni chyba myślą, że ktoś kto wcześniej kupił karnet, żadnej gratyfikacji finansowej ani zachęty przy przedłużaniu nie potrzebuje.
Więc pytam się!! Basałaj gdzie są zniżki dla osób przedłużających karnety czarodzieju !! Inna kwestia, jak oni przestrzegać durnego zapisu o ważnej legitymacji studenckiej. Kupię karnet teraz ze zniżką, wyrzucą mnie w kwietniu z uczelni i co wtedy?? Nie żal mi tych 200 złotych na Wisłę, ale Basałaj siadaj z nożyczkami i wycinaj kibiców z tektury czarodzieju ... W tym klubie chyba nikt nie myśli, a prowadzenie jakiejkolwiek spójnej polityki marketingowe i lojalnościowej jawi się jak nadludzki wysiłek. |
Też jestem ciekaw odnośnie tej szkoły. Również mam +18 lat i chodzę jeszcze do zaocznej szkoły. Według tego co jest napisane, nie przysługuje nam zniżka.
Druga sprawa jest taka, czy miejsce z poprzedniej rundy będzie na mnie czekać, to znaczy czy będę mógł kupić w ostatni dzień przedsprzedaży karnet? Będę musiał zadzwonić jutro do klubu i zapytać. Czekam również na oficjalne stanowisko SKWK, nie chciałbym się rozczarować kupując karnet i zostać na trybunie podczas gdy młyn przeniesie się na C. Wątpliwe dla mnie, aczkolwiek wielu znajomych ma taką obawę. Lepiej wyjaśnić sytuacje. W końcu opłaca się kupić karnet, w przypadku trybuny G zostaje min. 40 zeta w kieszeni. Ceny rozsądne. |
Cytat:
A dlaczego mamy sie porównywać do parsiastych? Potencjał kibicowski mamy podobny? My chyba chcemy równać do najlepszych a nie do leszczy... Rozumiem, że nie zawsze sie miodem przelewa, ale bez jaj. Znam różnym gości, co uważają sie za fanatyków, tylko, jak pzyjdzie wybierać, mecz czy melanż... to już Wisła nie jest taka kochana... |
Cytat:
Nikt nam nie kazał kupować? oczywiście tylko prezesi odejdą zarząd się zmieni nawet Cupiał kiedyś odejdzie (tak Cupiała jeszcze nie tak dawno w Wiśle nie było) i zostaną KIBICE!! Bo nie patrząc to dzięki nam Wisła postrzegana jest jako naprawdę WIELKI klub a zarząd odwdzięcza się cenami z kosmosu. Regan a od kiedy równanie do najlepszych=równanie sie z nimi cenami biletów? Jak idę do pracy to mówię pracodawcy że w Warszawie koles na takim samym stanowisku zarabia więcej? I wytłumacz mi czy jedno: chcesz mieć pełny stadion kibicujący? chcesz aby stadion żył 2 godziny przed i całą noc po meczu? chcesz aby tydzien przed meczem rozmawiano tylko o zbliżającym się meczu? |
Cytat:
Pieknie napisane. Mobilizujcie sie |
Dokładnie post Samiego to wręcz esencja Wiślackości. Wiślak86 proszę Cie jeszcze raz przystopuj chłopie. Ceny z kosmosu sa na Legii, my mamy ceny przystępne. Nie ma co się frustrować, trzeba po prostu iść i kupic karnet ;)
|
załamka, wylewajcie dalej żale i róbcie z siebie pośmiewisko, jak czyta to ktoś z weszło - proszę wrzućcie coś o naszych kibicach, bo żygać się chce jak się czyta te płacze. Niech Polska się pośmieje.
ktoś się żali - "a co jeśli jestem po technikum blablabla?" co? do roboty się weź i zarób sobie jeśli Cię nie stać, albo idź na studia i ucz się - dostaniesz zniżkę. ktoś mówi - "a co jak mnie wyrzucą ze studiów w kwietniu?" pomyśl i wymyśl, że pod koniec lutego dostaniesz naklejeczkę do legitymacji i będziesz ją miał do końca września aktualną - więc mogą Cie wyrzucić w kwietniu - Twoja strata, inną sprawą jest - w jaki sposób mieliby Cię wyrzucić z uczelni w kwietniu? Musiałbyś się bardzo postarać - zastanów się więc czy Ci się to opłaca. Kogo stać - kupować karnety, kogo nie stać - do roboty i zbierać kasę na bilety. I skończcie biadolić już, ciągłe k...a narzekania, zamiast się cieszyć, że już niedługo liga powraca i zobaczymy się na R22. |
Cytat:
|
Cytat:
Nie od dziś było wiadomo, że na rundę wiosenną będą karnety, przez 2 miesiące można było odłożyć trochę pieniędzy na ten karnet. Przelicz i zobacz czy nie opłaca się kupić karnetu, jeżeli dla Ciebie przykładowo 200 zł jest kwotą dużą, jak nie bardzo dużą ( nie wnikam ile zarabiasz i co robisz z kasą bo nie o to mi chodzi, żeby nie było) to proszę powiedz jakie wg. Ciebie REALNE ceny karnetów byś zaproponował... ?? |
Jeszcze jedno. Apeluje do wszystkich KIBICÓW BIAŁEJ GWIAZDY KTÓRYM ZALEŻY NA DOPINGU aby uprzedzili wszystkich innych ( jak zwał tak zwał ) i wykupili miejsca na G.
Wiem, że w poprzedniej rundzie było mnóstwo osób które z różnych przyczyn wylądowały na innych sektorach, niż ten dla najzagorzalszych. Wszystko w w naszych rękach, to jest jedyny sposób. Aby potem obyło się bez lamentów na forum... |
Ceny ogólnie ok.200 zł za karnet na osiem meczy i jeszcze na podbeskidzie;)spoko;)
|
Cena nie najgorsza,teraz pytałem znajomego z Kluczborka, i on mówi że u nich są po 120 zł i 160 zł,różnica w stadionie jak i lidze chyba wiadoma.
|
Cytat:
140zł to cena na młyn ULGOWA. 255zł na łuk chyba ceną normalną nie jest |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl