Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kibice Wisły o ekstraklasie ogółem z nami czy bez (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10967)

Karherop 18.05.2026 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1663848)
Patrzac kto tam jest do spadku to mozna stwierdzic ze:

- Termalica bedzie na 100% walczyc o bezposredni awans w pierwszym sezonie. Maja konsekwentnych wlascicieli, maja trenera, ktory zna lige, zna klub i juz wie jak sie awansuje. Jak beda potrzebowali wzmocnien to bedzie na to kasa.
(...).


Patrząc że z 2 ligi nie wejdzie zaden duzy podmiot jak w poprzednich latach (Wieczysta, Motor, Ruch), to 1 liga w kolejnym sezonie będzie dość nudna, a i mniej wymagajaca.

Śmiało 1-2 spadkowiczów moze od razu awansowac, w tym Termalika na pewno.

Do tego ŁKS (chyba ze juz teraz awansuje).

Ale to juz nie będzie za bardzo nawet tu na forum omawiane

As 18.05.2026 12:49

Ja mysle, ze sklad ligi moze byc ciekawy.

Powiedzmy, ze spadnie TBB, Arka i Widzew.

Do tego bedzie (oprocz tego co awansuje z barazy) o awans beda walczyc Polonia, Ruch, LKS, Puszcza, Chrobry, Wieczysta, Legnica.

Czyli bedzie tak mniej wiecej 10 druzyn z ambicjami plus moze sie ktos wlaczyc z drugiego szeregu. Moze Bytom albo Mielec.

Nudno i latwo nie bedzie.

For_FuN_ 18.05.2026 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1663854)
A Lechia nie ma nikogo na sprzedaż?

Bobcek + Mena. Przy zdrowym klubie Ci dwaj piłkarze są razem warci minimum 10 mln euro, a bardziej 12-14. Do tego Zhelizko, który rozgrywa dobry sezon. Gdyby tam byli fachowcy to raz dwa by wyprowadzili klub z długów(choć nie znam skali) mając na sprzedaż tych trzech piłkarzy. Pieniądze pewnie zostaną zawinięte przez Urfera i to całe szemrane towarzystwo.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1663833)
I jeszcze dziś gra Arka zaległy mecz więc coś się może zmienić.

Arki w ogóle nie rozpatruje, bo ten zespół gra tragicznie i pomysł z Banasikiem nie wypalił(tego się spodziewałem). Jeśli wygrają dzisiaj to oczywiście są w grze(matematycznie), ale w ostatniej kolejce dostaną srogi w....... na Rakowie, bo tam Kroczek walczy o kontrakt na przyszły sezon, a klub walczy o LM(za drugie miejsce) lub ewentualnie LE(jeśli Górnik zajmie drugie, to trzecie otrzymuje udział w LE za PP). W Częstochowie to stawiam na minimum 3 bramki dla Rakowa, a bardziej na 4-5. Cracovia ugada się z Koroną na remis. Najbardziej prawdopodobny wydaje się spadek Piasta, bo Widzew coś tam gra u siebie, choć ta piłka jest zacofana, ale przepychają jakoś te wyniki. Myśliwiec ma swój finał, bo ma mecz z bezpośrednim rywalem i wystarczy remis. Jak nie potrafi tego ugrać z bardzo słabym Widzewem... To samo tyczy się Carvera, ma zdegradowany zespól, który jest na wakacjach i którego piłkarze rozglądają się za przyszłym pracodawcą. Będzie ciekawa walka o utrzymanie i ciekawa walka o LM.

Karherop 18.05.2026 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1663866)
Ja mysle, ze sklad ligi moze byc ciekawy.

Powiedzmy, ze spadnie TBB, Arka i Widzew.
Do tego bedzie (oprocz tego co awansuje z barazy) o awans beda walczyc Polonia, Ruch, LKS, Puszcza, Chrobry, Wieczysta, Legnica.

Czyli bedzie tak mniej wiecej 10 druzyn z ambicjami plus moze sie ktos wlaczyc z drugiego szeregu. Moze Bytom albo Mielec.

Nudno i latwo nie bedzie.

Zainteresowanie fanów 1 ligi tak, ale ogółem dla polskiej pilki mech

Wszystko poza Widzewem nie zdobędzie większego zainteresowania medialnego.
W spadek craxy i Lechii nie wierzę.

Chrobry, Puszcza, Legnica 0 zainteresowania.
Wieczysta wycofana albo sprzeda licencje.
W Polonii szykuje sie przebudowa i osłabienie.
Zostaje atrakcjny Ruch lub ŁKS (jedna z nich) i tyle.
Arka, BBT, Piast nie maja prawie żadnych sukcesow a kibiców tyle co kot naplakal.

Będzie to taka liga jak przed spadkiem Wisly, czyli nijaka. A piłkarsko powinno byc gorzej. Spadaja ciekawe zespoły.

pepe72 18.05.2026 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1663868)
(...)
Arki w ogóle nie rozpatruje, bo ten zespół gra tragicznie i pomysł z Banasikiem nie wypalił(tego się spodziewałem). Jeśli wygrają dzisiaj to oczywiście są w grze(matematycznie), ale w ostatniej kolejce dostaną srogi w....... na Rakowie, bo tam Kroczek walczy o kontrakt na przyszły sezon, a klub walczy o LM(za drugie miejsce) lub ewentualnie LE(jeśli Górnik zajmie drugie, to trzecie otrzymuje udział w LE za PP). W Częstochowie to stawiam na minimum 3 bramki dla Rakowa, a bardziej na 4-5. Cracovia ugada się z Koroną na remis. Najbardziej prawdopodobny wydaje się spadek Piasta, bo Widzew coś tam gra u siebie, choć ta piłka jest zacofana, ale przepychają jakoś te wyniki. Myśliwiec ma swój finał, bo ma mecz z bezpośrednim rywalem i wystarczy remis. Jak nie potrafi tego ugrać z bardzo słabym Widzewem... To samo tyczy się Carvera, ma zdegradowany zespól, który jest na wakacjach i którego piłkarze rozglądają się za przyszłym pracodawcą. Będzie ciekawa walka o utrzymanie i ciekawa walka o LM.

Miałem podobne przemyślenia co do Arki ale wypada zrobić analizę po meczu.

pepe72 18.05.2026 20:19

Termalika spuściła Arkę do 1 ligi - dzięki chłopaki!

W temacie spadku ten post jest aktualny: https://forumwisly.pl/showpost.php?p...&postcount=270

WildDog 18.05.2026 21:29

Świnia.....świetny finał, aż się serce raduje.....w ostatniej kolejce Widzew, pustaki i scyzory zwyciężaja i parchate eklape żegnają......

crux.a 18.05.2026 21:37

Że niby Korona ma wygrać z Korupcovią 1907? W takie cuda niestety nie wierzę...

WildDog 18.05.2026 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1663820)
Wygląda na to, że TrUjmiasto bez e-klapy :>
Zaś Legia uratowała tyłek Craxie.

Raczej trudno było spodziewać się chociaż punktu dla pustaków, aczkolwiek bardzo nieszczęśliwie go stracili....Ja liczyłem, że Widzew nie przegra ze scyzorykami, wtedy parchy miałyby bardzo ciężki ostatni mecz.....a tak te widelce jadą na relaks na Kałuży.......a może zagrają jak Słonie dzisiaj...OBY!!

pepe72 18.05.2026 21:52

Najbardziej to bym chciał, by tak jak Słonie spuściły dziś Arkę to by spuściły Lechię.
Wystarczy, że nie przegrają meczu.

WildDog 18.05.2026 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1663921)
Najbardziej to bym chciał, by tak jak Słonie spuściły dziś Arkę to by spuściły Lechię.
Wystarczy, że nie przegrają meczu.

No coś Ty, wielka mada ma spaść...przecież sandomingo się pochlasta, tak tych arabów wychwala, a Królewskiego, że ich od Wisły pogonił od grabarzy wyzywa....

pepe72 18.05.2026 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WildDog (Post 1663923)
No coś Ty, wielka mada ma spaść...przecież sandomingo się pochlasta, tak tych arabów wychwala, a Królewskiego, że ich od Wisły pogonił od grabarzy wyzywa....

Kolejny powód :>

WildDog 18.05.2026 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1663924)
Kolejny powód :>

Masz serce z kamienia.....

WildDog 18.05.2026 22:10

Fajnie się śledzi finisz rozgrywek, gdy my juz gramy bez obciążeń i jestesmy w dobrych humorach po bardzo udanym sezonie...

Stelio 19.05.2026 12:35

Przy spadku Termy, Arki i powiedzmy, że Piasta, oraz awansie naszym, Śląska i powiedzmy, że ŁKS/Ruchu/Polonii. To będzie najfajniejsza ekstraklasa jeśli chodzi o skład od kilku ładnych lat.

Ale co niestety moze przerażać, to brak typowego outsidera, bo w zestawieniu:

1. Lech
2. Górnik
3. Jagiellonia
4. Raków
5. GKS Katowice
6. Zagłębie Lubin
7. Legia Warszawa
8. Wisła Płock
9. Radomiak
10. Pogoń
11. Motor
12. Korona
13. Cracovia
14. Widzew
15. Lechia
16. Wisła
17. Śląsk
18. Ruch/ŁKS/Polonia

Ja druzyny która leci z automatu do odstrzału trochę nie widzę. Musiałby się przez te baraże przepchnąć Chrobry.
A idąc logiką ekstraklasy to wtedy murowanem koandydatem do spadku jestessmy my, jak każda druzyna ktora spektakularnie rozniosła 1 ligę sezon wczesniej :D

piotek 19.05.2026 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1663954)
Przy spadku Termy, Arki i powiedzmy, że Piasta, oraz awansie naszym, Śląska i powiedzmy, że ŁKS/Ruchu/Polonii. To będzie najfajniejsza ekstraklasa jeśli chodzi o skład od kilku ładnych lat.

Ale co niestety moze przerażać, to brak typowego outsidera, bo w zestawieniu:

1. Lech
2. Górnik
3. Jagiellonia
4. Raków
5. GKS Katowice
6. Zagłębie Lubin
7. Legia Warszawa
8. Wisła Płock
9. Radomiak
10. Pogoń
11. Motor
12. Korona
13. Cracovia
14. Widzew
15. Lechia
16. Wisła
17. Śląsk
18. Ruch/ŁKS/Polonia

Ja druzyny która leci z automatu do odstrzału trochę nie widzę. Musiałby się przez te baraże przepchnąć Chrobry.
A idąc logiką ekstraklasy to wtedy murowanem koandydatem do spadku jestessmy my, jak każda druzyna ktora spektakularnie rozniosła 1 ligę sezon wczesniej :D

Bardzo duże pytanie o Cracovię. Podobno Płock z punktu widzenia statystyk powinien być obecnie w spadkowej i jedynie ich overperformance , ciężki do utrzymania w dłuższej perspektywie, pozwolił na wysokie miejsce.

Ale ogólnie zgadzam się z Tobą, szykuje się ciężki sezon i trzeba trzymać kciuki za Piasta (najsłabsza chyba kadra z drużyn nadal walczących o utrzymanie?), żeby akurat on się nie sturlał.

For_FuN_ 19.05.2026 13:36

Ekstraklasa jest akurat przewidywalna i beniaminki do spadku. W tym roku leci dwóch z trzech i nie jest to przypadek, bo kadra w obu zespołach to pierwsza liga. Nie poszły tam żadne inwestycje, a w przypadku awansu trzeba przebudować swój zespól, żeby myśleć o utrzymaniu. W dodatku Arka poddała ligę, kiedy zwolniła Szwargę, bo ten gość dawał nadzieję na utrzymanie(Arka u siebie była mega mocna, za Banasika już nie). Zatrzymanie Brosza w Niecieczy też o czymś świadczy, tzn. że właściciele zdają sobie sprawę, że robi dobrą robotę, ale oni nie dali mu narzędzi, a utrzymanie nie jest priorytetem(balansujemy między Iszą, a najwyższą ligą). Myślę, że też Cracovia w przyszłym sezonie będzie w tym gronie, bo nowy właściciel w ogóle nie jest zainteresowany tym klubem. Podobnie Piast, a tak to trudno powiedzieć, bo wiadomo że Mistrz Polski będzie silniejszy od obecnego, a i czołówka może tak nie tracić punktów. Bardzo słaby sezon w eklapie, ale to też spowodowane pucharami i w przyszłym sezonie to się nie zmieni.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1663917)
Że niby Korona ma wygrać z Korupcovią 1907? W takie cuda niestety nie wierzę...

Już postawiłem na remis. To będzie mecz z gatunku, kiedy Zagłębie się utrzymało w ostatniej kolejce i kiedy obie strony(nie pamiętam z kim grali) kopały po autach i nie atakowały się. Dogadane przed meczem, a jeszcze mamy Zielińskiego na ławce Korony.

pepe72 19.05.2026 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1663954)
Przy spadku Termy, Arki i powiedzmy, że Piasta, oraz awansie naszym, Śląska i powiedzmy, że ŁKS/Ruchu/Polonii. To będzie najfajniejsza ekstraklasa jeśli chodzi o skład od kilku ładnych lat.

Ale co niestety moze przerażać, to brak typowego outsidera, bo w zestawieniu:

9. Radomiak
12. Korona
13. Cracovia
14. Widzew
15. Lechia
17. Śląsk
18. Ruch/ŁKS/Polonia

Ja druzyny która leci z automatu do odstrzału trochę nie widzę. Musiałby się przez te baraże przepchnąć Chrobry.
A idąc logiką ekstraklasy to wtedy murowanem koandydatem do spadku jestessmy my, jak każda druzyna ktora spektakularnie rozniosła 1 ligę sezon wczesniej :D

Radomiak - ma zakaz transferowy co oznacza kłopoty finansowe. Jak się skarbówka w końcu dobierze do miasta to wróżę kłopoty.
Korona - miasto się ma w końcu finansowo odciąć od klubu, ma już tylko 1% akcji. W takich przypadkach różnie bywa.
Craxa - kontynuacja tego co w tym roku (jeszcze się nie utrzymali)
Widzew - j.w.
Lechia - jak nie spadną to będzie powtórka z "rozrywki"
Śląsk - jak się skarbówka w końcu dobierze do miasta, zwłaszcza, że nasmrodziliśmy w UE.
Inny beniaminek - najczęściej spada

For_FuN_ 19.05.2026 14:08

W Widzewie to znowu będą transfery, ale tym razem pewnie sensowny trener ;). Korona ma ochotę na europejskie puchary i dlatego Zieliński nie zostanie na przyszły sezon(bo wydaje się im, że wynik z tego sezonu jest za słaby). Dla przypomnienia, Lechia utrzymała się spokojnie w Ekstraklasie w tym sezonie(zdobyła 43 punkty). Na boisku akurat tutaj się zgadza. Problem jest u góry, ale na długach pewnie znowu zrobią transfery i znowu ktoś przymknie oko.

Do dzisiaj żaden obywatel RP nie złożył skargi do KE w/s WKSu i innych klubów finansowanych przez samorządy. Przynajmniej nikt się tym nie pochwalił. "Brawa" dla Królewskiego, który to obiecywał. Sam to w końcu zrobię, bo formularz wypełnia się w języku polskim :). Trzeba tylko posiedzieć, wykorzystać materiały dziennikarskie i stworzyć pismo. Może to każdy i każdego skarga jest tak samo ważna dla organów europejskich.

sandomingo 19.05.2026 16:16

Jeżeli oprogramowanie Królewskiego faktycznie działa, to będzie szansa na utrzymanie.
Bo znowu będziemy wyłącznie transfery wolnych zawodników przeprowadzać.

Jeżeli jednak poprzednie, letnie okienko było przypadkiem, wtedy najprawdopodobniej polecimy z hukiem.

Karherop 19.05.2026 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1663954)
Przy spadku Termy, Arki i powiedzmy, że Piasta, oraz awansie naszym, Śląska i powiedzmy, że ŁKS/Ruchu/Polonii. To będzie najfajniejsza ekstraklasa jeśli chodzi o skład od kilku ładnych lat.

Ale co niestety moze przerażać, to brak typowego outsidera, bo w zestawieniu:

1. Lech
2. Górnik
3. Jagiellonia
4. Raków
5. GKS Katowice
6. Zagłębie Lubin
7. Legia Warszawa
8. Wisła Płock
9. Radomiak
10. Pogoń
11. Motor
12. Korona
13. Cracovia
14. Widzew
15. Lechia
16. Wisła
17. Śląsk
18. Ruch/ŁKS/Polonia

Ja druzyny która leci z automatu do odstrzału trochę nie widzę. Musiałby się przez te baraże przepchnąć Chrobry.
A idąc logiką ekstraklasy to wtedy murowanem koandydatem do spadku jestessmy my, jak każda druzyna ktora spektakularnie rozniosła 1 ligę sezon wczesniej :D

Zgadzam sie ze moze byc najfajniejsza od lat, ale nie zgadzam sie ze nie bedzie outsidera.

Dlatego ze wiele klubow to tylko nazwy i budzet. Poza tym rewolucja goni rewolucje.

W tym ukladzie który przedstawiasz do spadku typuje:

Baniaminka nr 3 z baraży
Korona Kielce - rewolucja
Zaglebie Lubin - wyprzedaż i rewolucja
Cracovia - wyprzedaż i rewolucja
I jak zawsze będzie jakas niespodzianka

Thomas * 19.05.2026 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1663954)
Ja druzyny która leci z automatu do odstrzału trochę nie widzę. Musiałby się przez te baraże przepchnąć Chrobry.
A idąc logiką ekstraklasy to wtedy murowanem koandydatem do spadku jestessmy my, jak każda druzyna ktora spektakularnie rozniosła 1 ligę sezon wczesniej :D

Pytanko : Cieszy cie ,że będziemy murowanym kandydatem do spadku ,czy może to, jak udało ci sie zabłysnąć dokonując tego odkrycia ?

As 21.05.2026 14:48

Podolski kupil Gornik Zabrze.

86% akcji za 4 miliony jak podaja media. Po taniosci.

WildDog 21.05.2026 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1663954)
Przy spadku Termy, Arki i powiedzmy, że Piasta, oraz awansie naszym, Śląska i powiedzmy, że ŁKS/Ruchu/Polonii. To będzie najfajniejsza ekstraklasa jeśli chodzi o skład od kilku ładnych lat.

Ale co niestety moze przerażać, to brak typowego outsidera, bo w zestawieniu:

1. Lech
2. Górnik
3. Jagiellonia
4. Raków
5. GKS Katowice
6. Zagłębie Lubin
7. Legia Warszawa
8. Wisła Płock
9. Radomiak
10. Pogoń
11. Motor
12. Korona
13. Cracovia
14. Widzew
15. Lechia
16. Wisła
17. Śląsk
18. Ruch/ŁKS/Polonia

Ja druzyny która leci z automatu do odstrzału trochę nie widzę. Musiałby się przez te baraże przepchnąć Chrobry.
A idąc logiką ekstraklasy to wtedy murowanem koandydatem do spadku jestessmy my, jak każda druzyna ktora spektakularnie rozniosła 1 ligę sezon wczesniej :D

Porownam twoja logike ekstraklasy z logika pierwszej ligi, ktora super rozgryzles;

1. Czy Wisla awansuje do ekstraklasy?
2. Ile punktów Wisla zdobędzie po rundzie jesiennej (17 spotkaniach) i po calym sezonie?
3. Ktore zajmiejmy miejsce na koniec sezonu.
4. Które druzyny awansują bezpośrednio do ekstraklasy.
5. Ktora druzyna awansuje po barażu do ekstraklasy.
6. Czy Jop utrzyma stanowisko do konca sezonu.



i twoje wydedukowane logicznie odpowiedzi:

1. Nie
2. 17/48
3. 12. miejsce
4. Wieczysta i Śląsk
5. ŁKS
6. Nie


czyli niemal mikroskopijna odchylka od reczywistosci..........ale nie chewale dnia przed zachodem, bo byc moze ŁKS sie wylamie.....

stary dziad 21.05.2026 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1664058)
Podolski kupil Gornik Zabrze.

86% akcji za 4 miliony jak podaja media. Po taniosci.

... ale w ramach transakcji wziął na siebie spłatę długu w kwocie 30 baniek.

WildDog 21.05.2026 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1664058)
Podolski kupil Gornik Zabrze.

86% akcji za 4 miliony jak podaja media. Po taniosci.

Slask chyba był na zbyciu za 2 duże banki.....tylko się nie dogadali z "pokryciem długów "

As 21.05.2026 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stary dziad (Post 1664060)
... ale w ramach transakcji wziął na siebie spłatę długu w kwocie 30 baniek.

Tak tez myslalem bo oni maja tam dlug wymagalny wzgledem zewnetrznych podmiotow z tego co pamietam. W sensie niepoplacone rachunki etc.

W sumie maja ponad 62 miliony dlugu, tylko polowa z tego to taki dlug jak nasz wzgledem Telefoniki.

As 21.05.2026 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WildDog (Post 1664061)
Slask chyba był na zbyciu za 2 duże banki.....tylko się nie dogadali z "pokryciem długów "

Trzeba by byc chyba samobojca zeby to wziac razem z ich dlugami, szczegolnie jesli sa to dlugi, ktorych splaty ktos bedzie sie domagal. Jesli oni na koniec 2025 raportowali ponad 147 milionow straty w ujeciu kilkuletnim to to jest de facto trup sztucznie podtrzymywany przy zyciu.

Dobry artykul o tym sprzed miesiaca.
https://gazetawroclawska.pl/w-2025-r.../c2p2-28940553

WildDog 21.05.2026 17:02

Kara dużej banki dla Śląska utrzymana. ........a tak się pienili, ze im zbija.........nawet tutaj niektórzy mieli taką pewność, aż klaskali uszami, jaką to mokrą szmatę zaliczy Królewski........

WildDog 21.05.2026 17:05

Teraz zgodnie z zapowiedziami, Panie Prezesie, papiery w zęby i do tsue, srue, strasburga, genewy. who, amnesty International i innych komisji weneckich.....

WildDog 21.05.2026 17:24

Czyli patologia malinowa nie zablokuje naszej inwazji na pasztet arena! Chyba przy recydywie 5 dużych baniek minimum im grozi......znając ich inteligencję i "harakternosc"* mozna przypuszczać, ze zbojkotuja swoj domowy mecz z nami.....


*pisownia umyślna

As 21.05.2026 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WildDog (Post 1664068)
Kara dużej banki dla Śląska utrzymana. ........a tak się pienili, ze im zbija.........nawet tutaj niektórzy mieli taką pewność, aż klaskali uszami, jaką to mokrą szmatę zaliczy Królewski........

Oj tam oj tam. Wyrównali im superpucharem Polski.

Dogadane było.

leszekpw 21.05.2026 19:28

Śląsk to k...a jeb..ać ich

WildDog 24.05.2026 07:41

Czy sandomingo wyslal juz gratulacje do mady i lechii z powodu zajecia miejsca gwarantujacego gre w lidze europy?......Mial racje jak wymyslal Krolewskiego od grabarzy, ze tak poteznego sponsora do Wisly nie wpuscil!

crux.a 24.05.2026 10:30

Przez te cztery lata odzwyczaiłem się od prolegijnego smrodku w canale plus. Marciniak biedactwo, musi mu być przykro, że nie ma L w nazwisku.

WildDog 26.05.2026 12:03

Szkoda, ze ta mada nie wlazla w nasze struktury. Krolewski nawet glupiego walkowera nie potrafi cofnac....a tutaj patrzcie, jednym wpisem Ufner (czy jak miu tam) sklasyfikowal pustakow na 12 miejscu! Mozna?...jednak mozna!

As 26.05.2026 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WildDog (Post 1664243)
Szkoda, ze ta mada nie wlazla w nasze struktury. Krolewski nawet glupiego walkowera nie potrafi cofnac....a tutaj patrzcie, jednym wpisem Ufner (czy jak miu tam) sklasyfikowal pustakow na 12 miejscu! Mozna?...jednak mozna!

Amator bez ambicji, mogl ich na pierwszym miejscu sklasyfikowac.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl