![]() |
http://www.malopolskatv.pl/limanowa-odlicza-do-wisly/ - limanowa żyje meczem z nami
|
szybkie dwie bramki dołożyć trzecią i wracamy ze zwycięstwem.Cienki rywal i tyle,nie przesadzajmy bo nie jestesmy jakimiś lamusami zza płotu i zadna limanowia nas nie zatrzyma!
|
Tak się zastanawiam, czemu Maaskant nie wziął Genkova, po czym on ma odpocząć ?
Żeby ta pewność siebie nie zemściła się na Maaskancie. Jol zostawił już czołowych zawodników i dostał po dupie. |
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ry_na_tydzien/ |
Cytat:
Zdjęcie zrobione w miejscowości Krosna, przystanek pod lipą przy skręcie na Żmiącą, między Laskową a Ujanowicami, powiat limanowski : http://img830.imageshack.us/img830/4059/zdjcie109.jpg |
No to ruszamy do Limanowej. Hołota zza płota ! ;))
|
Rozmowa w szatni przed dzisiejszym meczem:
Maskaant: "Słuchaj Dudu, powiemy wszystkim, że nie grasz, ale musisz sie przebrać za Lameya i wyjść!" |
Czy mi się wydaje, czy ten Waksmundzki jest poza zasięgiem naszych obrońców? Przed chwilą nie dość, że utrzymał piłkę mimo asysty dwóch piłkarzy Wisły, to celnie podał (co na przykład od dawna nie udało się Kirmowi).
|
haha masakra, na piechote do Krakowa!!!
|
Cytat:
|
Dla Kirma III liga polska to zbyt wysoki poziom, tragedia. Ten facet mimo, iż jest piłkarzem Wisły to w żadnym razie nie zasługuje na pobyt tutaj. Niech go od razu zostawią.
Swoją drogą wszyscy chcieli zobaczyć zmienników...TRAGEDIA! To nie wina trenera, że nie potrafią trafić w sytuacjach 200%. |
To co pokazuje Wisła w tym meczu to jest wstyd na całą Polskę. To co zrobili Jirsak i Boguski to jest szok, ja rozumiem, każdemu się zdarza nie strzelić 200% sytuacji, ale bez przesady już. Powiem szczerze, że Limanovia gra dziś ładniejszy mecz niż Mistrz Polski!
|
zaraz popłaczą się tam ci komentatorzy...
No i co z tego, że prowadzą grę? Wisła prowadzi, i to Wisła miała kolejne sytuacje do strzelenia kolejnych bramek... |
Cytat:
|
Dziwisz im się? Nie dostrzegam w ich wypowiedziach zawiści, czy chęci deprecjonowania Wisły. Prędzej powiedziałbym, że wykazują zmartwienie faktem, że Wisła gra, jak gra, są życzliwi i mówią szczerze.
|
Cytat:
Oglądałem wczoraj Polonię Bytom - kuchenki i mimo, że wynik był wyrównany, to nawet przez chwilę nikt nie miał wątpliwości, kto jest lepszy. Tutaj, drużyna Mistrza Polski, którego piłkarze zarabiają fortuny (oprócz młodych) prowadzi wyrównany, ....a, bój z drużyną Limanovii. Wstyd. |
Wyrównany? Po pierwsze- rezerwami Mistrza Polski. Po 2- czy umknęła mi jakaś akcja 100% Limanovii w 2 połowie (pierwszej nie oceniam, bo nie widziałem)
|
Awans awansem, ale występ naszych kopaczy poniżej wszelkiej krytyki.
|
Cytat:
|
"Robert Maaskant usłyszy kilka cierpkich słów za ten mecz".
Kolejny przeciwko Maaskantowi? Cel osiągnięty, nie histeryzujcie. Kilka stuprocentowych sytuacji zmarnowanych. W sumie to zawodnik który dostaje dziś swoją szanse, marnuje takie okazje i cały mecz gra przeciętnie. Chyba może się już pakować Jirsak z Boguskim. |
Cytat:
to byl mecz mistrza Polski ? bo wygladalo jakby obie druzyny graly w III lidze no zeby grac takie kalectwo to naprawde potrzeba nam fachowca z Holandii i zagranicznych gwiazdeczek |
to raczej ostatnia ich wygrana ? w następnej rundzie polegną aMaskant nic nie robi z ich grą z meczu na mecz grają gorzej..
|
Diaz jest wolniejszy niż 3 ligowi pól amatorzy zwolnieni z pracy specialnie na ten mecz;)
Kirm nie umie ograć tych pól amatorów nie mówiąc już o celnym podaniu. Daniel Brud jest słabym piłkarzem, wierzyłem w tego chłopaka, ale po obejrzeniu tego miernego meczu w wykonaniu całej Wisły i zwróceniu uwagi na niego wydaje mi się, że to nie przypadek że on ma 23 lata i się nie przebił do 1 składu i się nigdy nie przebije bo jest słaby, natomiast dalej wierzę w Czekaja |
Cytat:
|
Wierzyłem w Lameya wiedziałem,że jeszcze będziemy mieć pocieche z tego zawodnika:-)
|
Cytat:
oglądając ten mecz też nawet przez chwile nie miałem wątpliwości kto jest lepszy |
Najlepszy to byl tekst bogusia w przerwie,że "piłka otarła mi sie o czoło i nie trafiłem "
Mecz żenada a Lamey mial dzis chyba dzien konia |
dla takiej Limanovii takie spotkanie to mecz życia
dla Wisły to spotkanie które chcą odbębnić i nie połapać kontuzji. widzicie ile niespodzianek w PP, to oczywiscie efekt tego ze druzyny z II czy III liga sa lepsze niż te z ekstraklasy co nie? |
Pamiętam pewien komentarz z dosyć znanego filmu "funny little man", wypowiedziany przez faceta wielkiego jak szafa.
Takim właśnie komentarzem najchętniej bym określił większą część osób, które wypowiadają się w tym temacie. Wisła wygrywa ostatnio wszystko, w ten czy inny sposób i w PP też nie zawiedli, chociaż mieli ten mecz pewnie głęboko w poważaniu. To nie Barcelona, nie będzie grała pięknej piłki, mają być skuteczni, i są. Koniec tematu. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl