Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6256)

3rider 23.09.2009 22:06

Mecz kiepski. Do przerwy wygladalo to naprawde slabiutko, bezmyslne wykopywanie pilki, brak precyzji. Nie mowcie mi o "graniu co 3 dni", bo to samo mial Hetman hehe. W pierwszych 45min o wiele lepiej zaprezentowal sie Hetman, ktory nie mial wielkich mozliwosci stricte pilkarskich, ale atakowali z pomyslem i rozmachem. I dopoki mieli sily to tak na dobra sprawe wypadalismy blado, dopiero od 55min przeszli na oddychanie CO2 i bylo po meczu. Zwyciezcow sie nie sadzi? Absurd. A Mariusz Jop? Strach pomyslec co bedzie jak przyjdzie mu zagrac przeciwko Chinyamie, skoro nie dal rade bodaj Fundakowskiemu, ktory trenuje jak ma czas, po pracy , a obecnie gra w 2 lidze...

ksych 23.09.2009 22:13

http://i34.tinypic.com/u3fvn.png
http://i38.tinypic.com/2ywu450.png http://i38.tinypic.com/29wn3n7.png
Hetman Zamość - Wisła Kraków
704x416 | Xvid | TVP Sport L!VE


0:1 Cwielong
0:2 Małecki
0:3 Małecki
Wszystkie bramki spakowane RAR'em

vote-for-mikey 23.09.2009 22:21

czego się spodziewaliście?

właściwie wszyscy przeszli obok meczu, może obok Jirsaka, Alvareza i, co ciekawe, Cantoro.

3rider. kiedy Hetman atakował z pomysłem i rozmachem? zagrali tak klasycznie z kontry, że bardziej się nie da. W pierwszej połowie Wisła zagrała 1 obrońcą (!) czego wielu z was nie zauważyło. Zazwyczaj zostawał Jop, i kilka razy został też Pietia czy Alvarez przy graniu rogów.

Diaz pokazał w tym meczu, że:
1) na lewej obronie gra gorzej niż Brożek.
2) na środku pomocy gra gorzej niż Jirsak lub Cantoro.
3) na skrzydle gra gorzej od Brożka i Ćwielonga.

Niezrozumiała jest dla mnie jedna rzecz, dlaczego w tej drużynie nikt nie uderza na bramkę? Dlaczego cały czas chcą wjechać do bramki? Chyba Łobo sprawiał wrażenie człowieka, który wie, w którym momencie należy pozbyć się piłka na 16 metrze.

Jop grał jak grał, ale jak wspominałem, w pierwszej połowie zero wsparcia ze strony kolegów, to jeden, a dwa, to to, że ten Fundakowski jest sprinterem i nie wiele więcej. Jop sprinterem nigdy nie był, poza tym, nie przypominam sobie, żeby Fundakowski choć raz mu uciekł, nie licząc tej jednej sytuacji kiedy był na 8 metrze, po nieudanym spalonym.

Nie było źle, spodziewałem się karnych przed meczem. pogada dopisała, kibice również, w Zamościu mieli małe święto, podratowliśmy klubową kasę zamojszczan o dobre sto tysięcy złotych. Oglądając mecz się nie nudziłem.

Malkontenci z was. Zwykle z takimi drużynami odpadaliśmy. :)

Devonisch 23.09.2009 22:45

Oglądając brameczki dzięki KSYCHowi stwierdzam jednoznacznie - Wielki penis w dupsko komentatorom. Dziękuję za 3 do jaja Wisełce.

zim zum 23.09.2009 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 796382)
Dzisiejszy dzień pokazał tylko że między 3/4 drużyn z Ekstraklasy nie ma właściwie żadnej róznicy porównując z drużynami z I i II ligi. Między nimi każdy może wygrać z każdym to tylko kwestia formy dnia.

zgadzam się zdecydowanie. graliśmy z drużyną gdzie najstarszy gośc w kadrze miał 25 lat, a grajacy na boisku 23. grali goście po 17,18, 19 lat, a nasi nie potrafili zaprezentowac dobrego futbolu. brakowało zagrań kombinacyjnych, czegoś pod publiczke. Chciałoby się zachowując wszelkie proporcje zobaczyć chociaż troche takiej dominacji jak pokazała wczoraj Barca z Racingiem na wyjeździe.

Wojtas 23.09.2009 22:51

rarytasy z dzisiaj komentatora Jasiny


"Oo..i Wisla strzela druga bramkę....niestety.."

"Wsla to utytuowany klub ,ma 93 lata"

'Gdybyby nie ten z 10 (nazwiska nie pamietam) to Hetman mogl dzis pokusic sie o niespodzianke"

:lol:
No nomiacja do pracy w n sport go czeka wygryzie pana Kalinowskiego ,i tego drugiego kudlatego..


A co do gry to ok,druga polowka naprawde fajne akcje(na minus Jop dal sie 2 razy zrobic jakiemsu gosciowi co pewnie gra bo nie ma co robic po robocie ),mecze z takim druzynami gdzie spotkamy sie pewnie ponowanie za 20 lat maja tak swoj klimacik :)

Cieszmy sie,zawsze moglismy wtopic :D :D :D

WILU TS 23.09.2009 22:51

Nic nowego Devonish, 90% tych pseudo komentatorów gdyby miało możliwość zjedzenia własnego gówna za przegraną Wisły - zrobili by to bez wahania.

royalmichael 24.09.2009 00:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 796455)
rarytasy z dzisiaj komentatora Jasiny


"Oo..i Wisla strzela druga bramkę....niestety.."

"Wsla to utytuowany klub ,ma 93 lata"

'Gdybyby nie ten z 10 (nazwiska nie pamietam) to Hetman mogl dzis pokusic sie o niespodzianke"

:lol:
No nomiacja do pracy w n sport go czeka wygryzie pana Kalinowskiego ,i tego drugiego kudlatego..


A co do gry to ok,druga polowka naprawde fajne akcje(na minus Jop dal sie 2 razy zrobic jakiemsu gosciowi co pewnie gra bo nie ma co robic po robocie ),mecze z takim druzynami gdzie spotkamy sie pewnie ponowanie za 20 lat maja tak swoj klimacik :)

Cieszmy sie,zawsze moglismy wtopic :D :D :D

I gość się jeszcze popisał jeszcze niewiedzą. "Wisła w NIEDZIELE gra z Polonią"
jak już coś mówi to niech chociaż sprawdzi dokładnie:-/

Kajtek 24.09.2009 04:09

No komentator z jakiejs wsi, nie zle dawal w dupe. Obok calej serii wpadek zwiazanych z niewiedza o Wisle jako klubie, czesto np. jak przy pilce byl Kirm, to wolal na niego Diaz, a jakis kolejny wiesniak obok tego komentatora mu tylko przytupywal "...tak Diaz mial teraz dobra okazje" itp. :) kurka, nie wiedzialem czy sie smiac, czy plakac

kohprzem'68 24.09.2009 07:18

A czego sie można spodziewac po profesjonalnej tvp regionalnej czasem zwanej tv sport która na codzień przekazuje tylko niusy lub transmisje z obrad komisji do spraw drugorzędnych , najlepszy obrazek był w przerwie jak chłopcy od podawania piłek podawali do siebie a ich okrzyki niosły sie po obiekcie ale może maja zakaz puszczania reklam w przerwie - totalna sielanka .

AYALA 24.09.2009 08:25

podobała mi sie gra Diaza, myśle że zdecydowanie lepiej sie zaprezentował niż Jirsak który znowu był mało widoczny

felipe 24.09.2009 08:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 796454)
zgadzam się zdecydowanie. graliśmy z drużyną gdzie najstarszy gośc w kadrze miał 25 lat, a grajacy na boisku 23. grali goście po 17,18, 19 lat, a nasi nie potrafili zaprezentowac dobrego futbolu. brakowało zagrań kombinacyjnych, czegoś pod publiczke. Chciałoby się zachowując wszelkie proporcje zobaczyć chociaż troche takiej dominacji jak pokazała wczoraj Barca z Racingiem na wyjeździe.


Co ciekawe, porównując wyniki meczów Wisła vs Młoda Wisła (zwykle pogormy druzyny z ME nawet jak grali 2 x 30min) i Hetman - Wisła wychodzi, ze ci 17/19 latkowie z Zamościa prawdopodobnie ponieśliby naszych "młodych" dość solidnie...

Kolejny dowód jak porypane są te rozgrywki ME. O ile więcej młodym chłopakom dałaby gra np z Przebojem Wolbrom czy Resovią przy 500 widzach niż kopanie przy pustych trybunach (przepraszam, przychodza ich dziewczyny się opalać) w tym inkubatorze - z ligi, z której i tak praktycznie nie da się spaść ;)

pirat.z.karaibow 24.09.2009 10:51

Piłki były dopompowane

http://galeria.wislakrakow.com/20090923/norek/10.jpg

:lol:

konrad89 24.09.2009 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 796510)
Kolejny dowód jak porypane są te rozgrywki ME. O ile więcej młodym chłopakom dałaby gra np z Przebojem Wolbrom czy Resovią przy 500 widzach niż kopanie przy pustych trybunach (przepraszam, przychodza ich dziewczyny się opalać) w tym inkubatorze - z ligi, z której i tak praktycznie nie da się spaść ;)

Racja. ME niestety nie zdaje egzaminu bo m.in za wysoki jest próg wiekowy. Zawodnicy w tym wieku powinni ogrywać się w poważniejszych rozgrywkach. Granie razem z doświadczonymi zawodnikami nawet w II lidze byłoby dla nich lepsze niż granie przy prawie pustych trybunach z frekwencją jak na A-klasie czy okręgówce.
A co do meczu to wygraliśmy stosunkowo małym nakładem sił i tyle. Znowu słaby Kirm. Powinien trafić na ławkę a za niego Ćwielong. Jirsak nie zachwycił choć miał ładną asystę, Diaz dużo lepszy choć grał przez większość meczu nie na swojej pozycji. No i ten tragiczny Jop. Ten napastnik Hetmana objeżdżał go jak chciał. Brawa dla Małeckiego za wykorzystanie sytuacji.

arti 24.09.2009 13:07

Ćwielong wydaje się stawać coraz bardziej miśkowaty. Wczoraj kilka ujęć kamery ukazało dość okazało brzusio pod koszulką. Pepe do sauny i zbijać wagę. Mniej kg = wyższa forma

tofik 24.09.2009 13:09

Za dużo piwka i śląskich kluchów.

maxx304 24.09.2009 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 796507)
podobała mi sie gra Diaza, myśle że zdecydowanie lepiej sie zaprezentował niż Jirsak który znowu był mało widoczny

Ta... A asysta do Małego to się sama zrobiła :P

Chłopak grać umie, co potwierdza cały czas. Szkoda, że nikt, włącznie ze Skorżą, tego nie widzi.

FraMat 24.09.2009 16:50

Taaak
Jirsak umie grać. Jak na razie sprawdził sie na tle II-ligowca. Chociaż bez błysku.
To wiele wyjaśnia
Może wypożyczyć go do Hetmana?
:>

A żeby było mniej napastliwie:
Jirsak może w Wiśle pelnić funkcję podobną do Stilica w Lechu: jesli wokoł niego zagra dwóch defensywnych pomocników, odcinających go od konieczności walki o piłkę i pozostawiających mu wolne pole do gry - to i owszem. Coś zdziała...

Proud 24.09.2009 17:13

a kto błysnął w tym meczu?

chyba tylko Małecki 2 golami.

Wojtas 24.09.2009 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 796574)
Ćwielong wydaje się stawać coraz bardziej miśkowaty. Wczoraj kilka ujęć kamery ukazało dość okazało brzusio pod koszulką. Pepe do sauny i zbijać wagę. Mniej kg = wyższa forma



No co nabiera wagi zeby nie odbijac sie od rosłych barczystych obronców :D :D

maxx304 24.09.2009 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 796659)
Taaak
Jirsak umie grać. Jak na razie sprawdził sie na tle II-ligowca. Chociaż bez błysku.
To wiele wyjaśnia
Może wypożyczyć go do Hetmana?
:>

A żeby było mniej napastliwie:
Jirsak może w Wiśle pelnić funkcję podobną do Stilica w Lechu: jesli wokoł niego zagra dwóch defensywnych pomocników, odcinających go od konieczności walki o piłkę i pozostawiających mu wolne pole do gry - to i owszem. Coś zdziała...

Coś się FraMat zjadliwy zrobiłeś :P Ale dowcip kiepski. Potrenuj :)

W sumie to każdy widzi, że Jirsak na defensywnego pomocnika się nie nadaje. Zarówno gabarytowo, jak i pod względem techniki. Facet umie rzucić celne podanie, dostrzega partnerów na dogodnych pozycjach, ale jak mówisz, musi mieć kawałek wolnego pola żeby coś zagrać. Bo jak mu jakiś byczek defensor siądzie na plecach, to sobie nie pogra.

Pozdro, bez napinki

PhantomRanger 24.09.2009 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 796684)
No co nabiera wagi zeby nie odbijac sie od rosłych barczystych obronców :D :D

Racja ktoś będzie się musiał przecież przepychać z Arboledą, czy innymi miskowatymi obrońcami. Na szybkość to może iść Małecki czy Brożek jednak oni mogą mieć problem aby przepchać Choto czy w/w :)

_gilardino_ 27.09.2009 09:54

O ile wiem stadion na mecze pucharu Polski nie musi spełniać żadnych wymogów licencyjnych a Puchar jest rozgrywany w środku tygodnia gdy niewiele osób może sobie pozwolić na wyjazd do Sosnowca, więc może by tak zagrać na Wawelu przy pełnych trybunach? Są na to jakieś szanse, czy Wisła musi grać na stadionie który zgłosiła do rozgrywek ligowych?

PhantomRanger 28.09.2009 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 797601)
O ile wiem stadion na mecze pucharu Polski nie musi spełniać żadnych wymogów licencyjnych a Puchar jest rozgrywany w środku tygodnia gdy niewiele osób może sobie pozwolić na wyjazd do Sosnowca, więc może by tak zagrać na Wawelu przy pełnych trybunach? Są na to jakieś szanse, czy Wisła musi grać na stadionie który zgłosiła do rozgrywek ligowych?

Nie wiem czy w Zabierzowie więcej osób by nie weszło. Można by tam zagrać.

Konrad. 28.09.2009 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 797601)
O ile wiem stadion na mecze pucharu Polski nie musi spełniać żadnych wymogów licencyjnych

Stadion musi spełniać wymogi licencyjne, takie jakie ustalone są dla rozgrywek w których dany klub obecnie gra...

Czyli stadion Wisły musi spełniać wymogi Ekstraklasowe, Górnika Zabrze I-ligowe, a Bytovii okręgowe...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 797997)
Losowanie 1/8 polega na wolnym losie (czyt. każdy może trafić na każdego) czy jakieś koszyki są?

Od tej rundy do samego finału każdy może trafić na każdego (chyba, że wyjątkowo zmienili regulamin, nic jednak o tym nie słyszałem...)
Cytat:

wyjazd / u siebie czy jeden mecz?
Jeden mecz. Gospodarz też losowany.

QBAS 29.09.2009 17:53

W grze zostały:
Stal Stalowa Wola
Zagłębie Sosnowiec
Legia Warszawa
Wisła Kraków
Korona Kielce
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa (zwycięzca pojedynku)

Ktoś wie jak to w kolejnej rundzie jest? Losowanie chyba prawda? Jeśli tak to mnie marzyłaby się w kolejnej rundzie Korona lub Stal. Gramy tylko jeden mecz czy już mecz + rewanż?

Konrad. 29.09.2009 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 798581)

Ktoś wie jak to w kolejnej rundzie jest? Losowanie chyba prawda? Jeśli tak to mnie marzyłaby się w kolejnej rundzie Korona lub Stal. Gramy tylko jeden mecz czy już mecz + rewanż?

strone wcześniej...

Cinek1906 29.09.2009 18:03

Korona- ciekawy wyjazd :D

szprotson 29.09.2009 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 798581)
W grze zostały:
Stal Stalowa Wola
Zagłębie Sosnowiec
Legia Warszawa
Wisła Kraków
Korona Kielce
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa (zwycięzca pojedynku)

Ktoś wie jak to w kolejnej rundzie jest? Losowanie chyba prawda? Jeśli tak to mnie marzyłaby się w kolejnej rundzie Korona lub Stal. Gramy tylko jeden mecz czy już mecz + rewanż?

to nie jest kompletna lista panie kolego

bondTSW 29.09.2009 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 798581)
W grze zostały:
Stal Stalowa Wola
Zagłębie Sosnowiec
Legia Warszawa
Wisła Kraków
Korona Kielce
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa (zwycięzca pojedynku)

Ktoś wie jak to w kolejnej rundzie jest? Losowanie chyba prawda? Jeśli tak to mnie marzyłaby się w kolejnej rundzie Korona lub Stal. Gramy tylko jeden mecz czy już mecz + rewanż?


Zostało ich trochę więcej...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl