![]() |
pomyśl.......
|
Witam, niedawno wrocilem do ojczystego Krakowai i jeszcze na nowym stadionie mojej Wisełki nie byłem i mam pytanie czy przechodzenie pomiędzy poszczegolnym podsektorami chodzi mi o F jest bezproblemowe?
|
Nie powinno być problemu. :) Mi do tej pory sie udawało.
|
Jak dojechac z A4 na stadion zeby nie bylo korków?? jakies skruty sa/??jak jade z wroclawia na krakow
|
http://maps.google.pl/maps?f=d&sourc...,0.158443&z=13
Zaraz za bramkami skręcasz w prawo na A4 w kierunku Rzeszowa. Po dosłownie 500 metrach odbijasz znów w prawo zjeżdżając z A4. Resztę masz na mapie. Przede wszystkim omijasz remontowane rondo Ofiar Katynia gdzie trzeba sporo postać, szczególnie w piątek. |
Z poprawką na zjazd z Balickiej na Armii Krajowej a nie jazdę Bronowicką. Bo tam też korki :)
|
Ewentualnie można z pod lotniska jechać Olszanicką a później Królowej Jadwigi na tej trasie korków nie będzie.
http://maps.google.pl/maps?f=d&sourc...69086&t=h&z=13 |
no i bedzie dzisiaj ten koniec biletow czy nie ?
|
Jest komplet :-D
|
Cytat:
|
Nie będzie kłopotów jeżeli na bilet na którym są dane kobiety,wejdzie mężczyzna?
|
Dzis dokupywałem bilety dla "wczesnie obudzonych" i w oparciu o info,że jest 1500 i kolejke,zakładałem ,ze góra o 14-15 będzie koniec.Także .albo wczorajsze info nie prawdziwe,albo dziś nikt nie doszedł do kolejki po 11(w co nie wierzę)
|
Dziś kupowałem bilety ok 15:00 była już tylko garstka na skrajne miejsca na dole sektora E i trochę na dół D. Także myślę, że wyszły do zera, ale najlepiej poczekać na oficjalne info.
|
|
Właśnie pojawiła się informacja na głównej że zostało 100 biletów ale nie to jest dziwne tylko to iż są to miejsca ( z ograniczoną widocznoscią) co pokazuje że stadion był projektowany przez laika jak mozna robic takie miejsca paranoja kto za to odpowie?
|
na każdym stadionie są miejsca z ograniczoną widocznością. jak informuje klub takie miejsca sa w naroznikach wiec przypada 50 miejsc na naroznik. w sumie naroznikow bedziemy miec 3 - czym jest 150 miejsc do 33000? 0,0045%.
zresztą wystarczy pomyśleć. kupujesz taki bilet a stajesz na schodach czy przy barierce i masz widok taki jak inni a za bilet zaplaciles mniej. |
ale ponoc trzeba siedzieć na swoich miejscach :lol:
|
Z innej beczki
Witam, mam pytanie do stałych bywalców. Udało mi się kupić bilet na spotkanie z Legią na sektor E22, mam miejsce w 24 rzędzie. Czy ten rząd jest bliżej murawy czy bardziej na tyle stadionu?
|
Cytat:
Ile dokladnie bylo miejsc na ten mecz? 18 czy 19 kola? Spokojnie mozna doliczyc przynajmniej tysiac dzieciaków do 12 lat, takze w piatek nadkomplecik sie nam szykuje :) |
a dzieciaki nie muszą wcześniej jakiegoś "bezpłatnego biletu" zamówić? hmm jeżeli nie to co by było gdyby tak przyszło 5tys dzieciaków? (tak mówiąc czysto teoretycznie) klub ma obowiązek wszystkich wpuścić?
tak w ogóle to jeżeli dziecko nie ma biletu to też nie ma miejsca(krzesełka) na stadionie to gdzie będzie przebywać skoro wszystkie miejsca siedzące będą zajęte (teoria) a stojące są niedozwolone w ekstraklasie ? |
u opiekuna na kolanach
|
Z tego co pamietam to chyba tylko legitke ochroniarz ma przylozyc do kamerki czy cos takiego..Nigdzie nie spotkalem sie na oficjalnej z informacja ze dzieci maja odbierac bezplatne bileciki,ale nie jestem tego pewien na 100 %.
Napewno jest tu ktos kto korzystal z tej opcji, wiec moze sie ktos wypowie.. |
Miejsca z ograniczoną widocznością to na bank skyboksy, bo ostatnio Majchrowski stwierdził że nie wszystko widać. Nic tylko kupować i żreć do bólu, aż dupa pęknie.
|
Cytat:
billboardów, który jeszcze nie tak dawno twierdził, iż mecz z Legią odbędzie się przy czterech trybunach zapełnionych kibicami. Ale po co, lepiej rozłożyć ciało w loży profesorskiej przy "bajorze" i doznawać kolejnych orgazmów wraz z chałaciarską sektą wybrańców. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
http://img834.imageshack.us/img834/7...010917f.th.jpg |
Cytat:
|
UWAGA - BILETY MECZ Z LEGIĄ
Wszystkie posty o charakterze ogłoszeniowym, dotyczącym sprzedaży biletów, odstąpienia karnetów oraz wymiany miejsc będą na tym forum usuwane. Autorzy, którzy będą powielać tego typu posty będą z forum usuwani poprzez bany i blokady dostępu. UWAGA: Podobnie eliminowane będą posty w stylu "chętnie kupię bilet na mecz z Legią, jakoś się dogadamy itp". Prosimy tego typu zapytań i ogłoszeń również nie zamieszczać na forum. Posty będą usuwane razem z autorami. |
nie bedzie problemu
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl