![]() |
Wywiad z nowym trenerem rezerw:
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-18231211 |
Nowi testowani w rezerwach:
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-18263123 Cytat:
|
https://twitter.com/WislaKrakowSA/st...92290428084234
Cytat:
|
a gdzie grali do tej pory ?
|
W Myślenicach
|
Prądniczanka ma chyba sztuczną murawę.
Ale można liczyć, że przyjdą kibice. |
Ale za to murawa jest tam równa, nawadniana, chociaż niepełnowymiarowa, dlatego tylko mecze do IV ligi mogą tam się odbywać, niezłe trybuny, ogólnie mecze się tam nieźle ogląda. No i jest oświetlenie.
|
https://zis.krakow.pl/stadion-miejsk...tow-sportowych
Cytat:
Niby na 3 ligę brakuje metra ... Cytat:
|
Granie na sztucznej niesie większe ryzyko kontuzji. Przemyślane to było aby na pewno?
|
Startuje 4 liga:
Wisła II Kraków - Watra Białka Tatrzańska 17 marca, 11:00 na stadionie Prądniczanki Wierchy Rabka Zdrój się wycofały ale niestety nie zmieniono meczów i zawsze ktoś pauzuje. W meczach przeciwko Wierchom będzie walkower 3:0 bo rozegrały 50% meczów. Można było pozmieniać kolejność meczów. Byłaby jedna kolejka mniej. |
Cytat:
|
Cytat:
O ile ciężko żeby rezerwy nie zrealizowany postawionego celu (skład w większości utrzymany), tak o wiele bardziej boję się o CLJ. Wszystkie siły powinny iść aby utrzymać poziom centralny, żadnych przesunięć juniorów do rezerw. |
tak CLJ wygląda fatalnie w tabeli
|
Cytat:
Jest chyba jedna kolejka "angielska". Ale masz rację, co ja wymagam od MZPNu ... |
|
Rezerwy wygrały z Białką Tatrzańską.
Oba gole Szywacza. |
Cytat:
Dziś dobre momenty miał Szywacz jako prawy pomocnik schodzący do środka na strzał z lewej nogi oraz dwaj obrońcy: Złoch i Sałamaj. Pierwszy generalnie był bardzo pewny, myślał na boisku i grał w opanowany sposób, a drugi jest bardzo zwinny i szybki, sporo biegał, bardzo aktywnie włączał się w akcje ofensywne. Podobała mi się jego ruchliwość i zaangażowanie. Z tego Sałamaja naprawdę może kiedyś coś być. :-D Generalnie mecz, który się dobrze oglądało, bo rezerwy miały w nim totalną dominację nad zespołem z Białki Tatrzańskiej. O dobrą atmosferę na trybunach fajnie dbali też trenerzy okrzykami do zawodników w stylu: "dziabnij go!" :-D :D |
Pojawił się skrót z meczu:
https://youtu.be/I6bngOWN3hI?si=c1UpkfMd00t18BYg |
W obecnej - 21 kolejce - Wisła II pauzuje.
Ale statystyki się nie zmienią. Nadal będziemy na pierwszym miejscu. |
|
Dzisiaj kolejna wygrana rezerw. Cieszy, że mamy tam kilku ciekawych zawodników, z których coś może być w przyszłości.
Najlepszy jest Grau, mózg drużyny. Duże zaawansowanie techniczne jak na polskie warunki, niezły przegląd pola. Myśli na boisku. Wydaje się, że już dzisiaj mogłoby być z niego dużo więcej pożytku niż z takiego Bashy czy Sapały. Ogromne możliwości zdaje się mieć Kuziemka, grający na lewym skrzydle. Tu również mamy niezłe wyszkolenie techniczne, jest szybki, zwrotny, próbuje dryblować, gra odważnie. Wygląda to niezwykle obiecująco. Pozytywnie prezentuje się także Sałamaj i stoper Złoch. Oby rozwijali się w dobrą stronę. Szywacz i Niewiadomski dużo lepiej niż obecnie raczej grać nie będą, nie ten rozmiar talentu. Sarga słabiutko - ktoś go tu na forum ostatnio liczył jako potencjalnego napastnika do gry po kontuzji Rodado? Dobry żart.:rotfl: Tokarczyk bardzo chaotyczny. Nie dziwię się, że Rude już go nie traktuje jako opcję dla pierwszego zespołu. |
Najważniejsze, że ta drużyna jest, za to duże brawa dla Królewskiego. Przekonanym, że to w naszej trudnej sytuacji wyrzucanie pieniędzy, radzę puknąć się w głowę.
|
Rezerwy odbudowały Talara, zbudowały Kutwę, zobaczymy czy kogoś jeszcze dadzą do pierwszej drużyny.
|
To jest kwestia poziomu na którym grają. W przypadku awansu trzecia liga. Za kolejny rok druga. I wtedy junior może sprawdzać się w seniorach na niezłym poziomie, jego rozwój jest harmonijny. Jeżeli daje radę to można go bez strachu wpuszczać w pierwszym zespole. Tak funkcjonują normalne kluby.
|
Tak długo jak są rezerwy to trzeba traktować je jako inwestycję.
Większość zawodników się nie sprawdzi, cześć będzie grała później na niższych poziomach ale zawsze jest szansa, że wcześniej czy później coś dobrego z rezerw wyrośnie. Amica 10 lat inwestowała w akademię/rezerwy nim zaczęła na tym zarabiać. Glinik Gorlice - Wisła II Kraków 0:2 (0:0) 0:1 Marc Grau 76' 0:2 Jakub Niewiadomski 90' (k.) Wisła II Kraków: Arkadiusz Krzyżanowski - Kuba Wiśniewski (57' Maciej Kuziemka), Jakub Złoch, Oliwier Micek, Jakub Niewiadomski - Marc Grau (75' Piotr Ćwik), Michał Zimon - Wiktor Szywacz (85' Jakub Madej), Karol Tokarczyk, Karol Sałamaj (68' Kamil Kaczówka) - Dominik Sarga (75' Wiktor Benedyktowicz) |
Bartoń. co się z Nim dzieje?
|
Cytat:
|
Wisła II wygrała w tej kolejce z Wierchy Rabka Zdrój walkowerem (3:0).
Wierchy wycofały się z rozgrywek. |
Bardziej niż rezerwy to CLJ U19 w końcu zaimponowało.
5-2 z Pogonią Szczecin (3-1 w karnych) - 5 bramek Stanka. Kamień milowy pod utrzymanie CLJ. |
Kto to jest ten Stanek? Był Chełmecki Bartoń Sarga teraz Stanek?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl