Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16 kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków, 24 lutego 2013, godz. 14:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8974)

Kurz 25.02.2013 00:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Savik (Post 1300669)
Zrozumcie, że im niższa pozycja Wisly tym dla Cupiala koszty sa wyższe, a i potencjalna wartość klubu maleje ....
A na czym jak na czym, ale na liczeniu pieniedzy on sie zna...

I to właśnie szkopuł. Zdaje sobie doskonale sprawę, że doprowadzenie Wisły do pionu będzie teraz zdecydowanie "droższe" niż jeszcze rok temu. Prawdę mówiąc trudno mi uwierzyć w nowego trenera z prawdziwego zdarzenia i kilkunastu nowych zawodników. Obym się mylił, ale jeśli rzeczywiście ma pojęcie o liczeniu pieniędzy, wie, że już nie odzyska swojej kasy i nie za bardzo pali się do nowych wydatków, tym bardziej, że drobne nie wystarczą, a wydanie nawet sporych sum nie daje żadnej gwarancji.

Matejas_ 25.02.2013 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez soQlABG (Post 1300499)
Ja.......e brak słów...

Mało książek czytacie... stąd to ubogie słownictwo!

Ja nie wiem co Wy sobie wyobrażaliście po tym starcie rundy? Że nagle zaczną zdobywać punkty? Że będą czarować grą? Drużyna która na jesień zdobyła 14 bramek w 15 meczach nie może zajmować miejsca w górnej części tabeli! Drużyna która w okresie przygotowawczym nie grała nic z przodu nagle ma dostać olśnienia na starcie ligi? Dalej wystawiajmy do składu napastnika, który przez 1,5 roku nie zdobył żadnej bramki, dalej grajmy jednym napastnikiem, to na pewno przyniesie efekt w postaci bramek! Dalej opierajmy skład na tych samych zawodnikach, którzy dają dup_ od niespełna 2 lat!

ps. Mamy tylko 10 pkt straty to miejsca gwarantującego puchary :)

Drozd 25.02.2013 10:41

Jak rok temu była gra tylko wyników nie było to jakiś amator zwolnił Moskala, gościa który trzymał wszystko w kupie. Od tamtej pory Wisła się stacza... Cóż za głupotę się płaci.

Gwiaździsty 25.02.2013 10:47

Żeby teraz zrobić jakiś sensowny zespół trzeba by było sporo kasy rzucić. Pytanie czy Boguś się zorientował, że ma spaloną ziemię. Z obecnej kadry widzę góra 2-3 kopaczy i to na ławkę. Obawiam się, że będzie to znowu uzupełnianie składu. Przyjdą nowi ale w tym zmanierowanym, grajacym na pół gwizdka zespole mogą się szybko zdewaluować.

Ajax 25.02.2013 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1300673)
Cupiał nie jest głupi. Nie jest również delikatnie mówiąc specjalnie cierpliwy. Gdyby Bednarz pracował u nas naprawdę jako dyrektor sportowy, który ma dbać o poziom drużyny itd. tu już dawno by go tutaj nie było. Nie po ostatnim oknie transferowym, które można chyba wpisać do Księgi Guinnessa jako jedno z najgorszych w historii profesjonalnej piłki nożnej. Ale to tylko moje skromne zdanie. Może rzeczywiście nie rozumiem toku myślenia Bogusława Cupiała i nietrafnie oceniam to co się dzieje.

Tak też wynika ze słów Cupiała:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Boss
Nawałka robi dobrą robotę w Zabrzu. Kiedy jesienią szukałem trenera, myślałem o Nawałce, którego wiązał jednak kontrakt z Górnikiem. Może przyjdzie do nas latem, ale jeśli Wisła zdobędzie Puchar Polski, to Tomasz Kulawik może dostać kolejną szansę. Smuda też wchodził w grę, myślałem również o Danie Petrescu. On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Był ambitny i pracowity. Miał za sobą szkołę rumuńską i angielskie doświadczenia. Ale mi odmówił, bo nie wspomina dobrze piłkarzy Wisły. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zw


jendrus 25.02.2013 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1300714)
Mało książek czytacie... stąd to ubogie słownictwo!

Ja nie wiem co Wy sobie wyobrażaliście po tym starcie rundy? Że nagle zaczną zdobywać punkty? Że będą czarować grą? Drużyna która na jesień zdobyła 14 bramek w 15 meczach nie może zajmować miejsca w górnej części tabeli! Drużyna która w okresie przygotowawczym nie grała nic z przodu nagle ma dostać olśnienia na starcie ligi? Dalej wystawiajmy do składu napastnika, który przez 1,5 roku nie zdobył żadnej bramki, dalej grajmy jednym napastnikiem, to na pewno przyniesie efekt w postaci bramek! Dalej opierajmy skład na tych samych zawodnikach, którzy dają dup_ od niespełna 2 lat!

ps. Mamy tylko 10 pkt straty to miejsca gwarantującego puchary :)

I zauważ że 10 aby spaść do 1 ligi...

lazy 25.02.2013 12:27

Nie chciałem się wypowiadać na gorąco, ale już "ostygłem". Choć nawet nie chodzi tu o emocje, których jest coraz mniej ale o ogarniający mnie sarkastyczno-ironiczny nastrój po obejrzeniu wczorajszego "spektaklu".

Zatem pora na parę uwag:
1) Jeśli ktoś twierdzi że Sikorski jest lepszy od Genkowa, to albo jest uprzedzony, albo ślepy albo .... Ok ten gość nie strzelił bramki już 2 lata. Kto przy zdrowych zmysłach gotów twierdzić że nagle odpali i będzie siekł gola za golem? Jest za wolny, zbyt niedokładny i nie myśli. Nie wiem dlaczego wyszedł w I składzie - z litości? To już lepiej wstawiać młodzież do ataku, przynajmniej możemy liczyć że ktoś się będzie starał.
2) Ktoś tam oceniał, że Wilk, Małecki i Kosowski zagrali dobrze. Że co? Może w innym meczu. Jedynie dośrodkowania Kosowskiego zasługiwały na uwagę. Małecki nie przetrzymywał piłki bo się nawet nie umiał przy niej utrzymać. A Wilk, hmmm....
3) Co by nie mówić obrona zagrała przyzwoicie. Tj. Jaliens i Głowacki. Sobol też dobrze ale dlaczego nie na pozycji Wilka?
4) Nie będę się znęcał nad taktyką. Nie ma nad czym. Stąd wynik.

A to był tylko Bełchatów...

Gwiaździsty 25.02.2013 12:33

Ma ktoś zestawienie kontraktów do kiedy będą nas katować tacy kopacze jak np. Wilk czy Sikorski ?

arti 25.02.2013 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1300761)
Ma ktoś zestawienie kontraktów do kiedy będą nas katować tacy kopacze jak np. Wilk czy Sikorski ?

Zlatan do lata z opcją przedłużenia:)
Wilk do czerwca 2014

lazy 25.02.2013 13:05

Czyli mamy rozumieć, że Sikorski gra żeby móc uzasadnić potrzebę przedłużenia z nim kontraktu w czerwcu?

FraMat 25.02.2013 13:08

jak już wielu nadmieniło: nie dało się tego na trzeźwo oglądać....
Ja do wielu negatywów dodam tylko jeszcze jeden.
Od samego początku byłem przeciwnikiem powrotu Jonasza Głowackiego.
W poprzedniej rundzie Głowa tylko potwierdził moje najgorsze obawy (bezmyślne faule... w wyniku których otrzymywał kartki i .... sam doznał kontuzji).
Oczywiście, jego zejście wczoraj niczego nie zmieniło.
I tak byśmy tego meczu nie wygrali.
Cenię Głowackiego za wiele rzeczy, za tyle lat oddanych Wiśle.
Dzisiaj jednak modlę się o szybkie zakonczenie kariery Jonasza.
W ważniejszym meczu jego zachowanie doprowadzi do straty bezcennych punktów.
(Zresztą podobnie zachowuje się Sobolewski. Az dziw, że wczoraj nic nie wymodził na tak newralgicznej pozycji).
A w świetle dzisiejszej wypowiedzi Cupiała, dziwię się że dał zgodę na sprowadzenie Głowackiego z powrotem.
Chyba, że faktycznie boss pamięta tylko o dobrych chwilach (choć reszta jego wypowiedzi kłoci się z tym zdaniem)

STARY WIŚLAK 25.02.2013 14:02

do " moderatora"Fra Mat"

cholera muszę się z Twoim postem zgodzić...bo dużo jest zbieżności z moimi myślami...

to co wydarzyło się w Bełchatowie to jest smutne...bo nawet w obecnym kryzysie, to drużyna Bełchatowa powinna być pokona choćby i w najmniejszym wymiarze kary...ale nie wyszło...trudno patrzeć w przyszłość z optymizmem...trzeba się zgodzić na dzień dzisiejszy, że nie jesteśmy drużyną, która miałaby walczyć o"coś'...

...a zatem jest i będzie trudno...ten trener, ten skład drużyny na dzień dzisiejszy nie zagwarantuje Nam powrotu na poziom który by NAS wszystkich zadowolił...

... :-( ...

Drozd 25.02.2013 14:13

Powiedz kto jest od Głowackiego lepszy?

Bo moim zdaniem takiego nie ma. Natomiast to że jest ostatnią instancją pseudo zespołu pociąga za sobą wiele okazji do popełnienia błędu. To samo było swego czasu w kadrze. Dyzma na mecze z kelnerami wystawiał "sadloków" a na Niemców czy inne drużyny potrafiące grać wpuszczał Głowackiego i oczekiwał że mu wszystkie dziury załata. Nie ma cudów jak drużyny nie ma to obrona ma pozamiatane.

Ile strzałów oddał wczoraj Bełchatów? I czyja to zasługa jak nie Głowy i Sobola.

Mocny 25.02.2013 15:25

16 (7 celnych)

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...41269932_n.jpg

Ajax 25.02.2013 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1300792)
Powiedz kto jest od Głowackiego lepszy?

Bo moim zdaniem takiego nie ma. Natomiast to że jest ostatnią instancją pseudo zespołu pociąga za sobą wiele okazji do popełnienia błędu. To samo było swego czasu w kadrze. Dyzma na mecze z kelnerami wystawiał "sadloków" a na Niemców czy inne drużyny potrafiące grać wpuszczał Głowackiego i oczekiwał że mu wszystkie dziury załata. Nie ma cudów jak drużyny nie ma to obrona ma pozamiatane.

Ile strzałów oddał wczoraj Bełchatów? I czyja to zasługa jak nie Głowy i Sobola.

To zasługa zerowej siły ofensywnej GKSu. My dostaniemy 2 od Jagi a GKS już zacznie spokojnie przegrywać.

WISŁAZWE 25.02.2013 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1300761)
Ma ktoś zestawienie kontraktów do kiedy będą nas katować tacy kopacze jak np. Wilk czy Sikorski ?



Bramkarze:

Bieszczad - 30.06.2013

Miśkiewicz - 30.06.2014
Pareiko - 30.06.2013

Obrońcy:

Bunoza - 30.06.2014
Burliga - 30.06.2014 (30.06.2016)
Chavez - 30.06.2016
Czekaj - 30.06.2013
Głowacki - 30.06.2014
Jaliens - 30.06.2013
Jovanović - 30.06.2016
Uryga - 30.06.2013

Pomocnicy:

Brud - 30.06.2013
Buras - 30.06.2015
Chrapek - 30.06.2014
Garguła - 30.06.2014
Iliev - 30.06.2013
Kosowski - 30.06.2013
Małecki - 30.06.2014
Sarki - 30.06.2013
Sobolewski - 30.06.2013

Stolarski - 30.06.2014
Szewczyk - 30.06.2014
Wilk - 30.06.2014

Napastnicy:

Boguski - 30.06.2015
Genkov - 30.06.2014
Sikorski - 30.06.2013

Gwiaździsty 25.02.2013 21:12

No to curva nie wytrzymam tyle czasu z Wilkiem, skoro jeszcze przez półtora roku będzie się znęcał nad nami. Reszta w większości do czerwca 2013 - całe szczeście. Szkoda, że Orbit podobnie jak Wilk.

HEDu 25.02.2013 21:45

Spokojnie, przyjdą gorsi. Tak jest zawsze.

filemon 25.02.2013 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1300822)
Bramkarze:
Bieszczad - 30.06.2013
Miśkiewicz - 30.06.2014

Obrońcy:

Bunoza - 30.06.2014
Burliga - 30.06.2014 (30.06.2016)
Chavez - 30.06.2016
Czekaj - 30.06.2013
Głowacki - 30.06.2014
Jovanović - 30.06.2016
Uryga - 30.06.2013

Pomocnicy:

Buras - 30.06.2015
Chrapek - 30.06.2014
Garguła - 30.06.2014
Małecki - 30.06.2014
Sobolewski - 30.06.2013
Stolarski - 30.06.2014
Szewczyk - 30.06.2014
Wilk - 30.06.2014

Napastnicy:

Boguski - 30.06.2015
Genkov - 30.06.2014

Tych czterech panów bym przedłużył, zostawił jeszcze Miśkiewicza, Bunozę*, Głowackiego, Burasa, Chrapka, Małeckiego, Stolarskiego i Szewczyka. Do tego 10 nowych, lepszych i można grać. :alleluja: :neutral:

*Ciąglę się łudzę, poza tym ktoś musi chodzić po klubach i galerii.

xiondz77 25.02.2013 23:04

Proponuję przenieść cały ten dział do wątku "Wisła Kraków -inne dyscypliny" bo toto to na pewno nie jest piłka nożna.

BronekTS 25.02.2013 23:12

Z Gargułą był jakoś kontakt przedłużany czy wychodzi na to że on od 2009 siedzi sobie na tym 5 - letnim zajebistym kontakcie z czego "gra" od roku?

Charlie 26.02.2013 08:38

Z Gargułą podpisaliśmy 5 letni kontrakt w 2009. Z tym, że ponoć już nie jest tak zajebisty, bo Łukasz w wywiadzie mówił, iż został on obniżony o 30% za zgodą zawodnika.

it 26.02.2013 09:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lazy
Zatem pora na parę uwag:
1) Jeśli ktoś twierdzi że Sikorski jest lepszy od Genkowa, to albo jest uprzedzony, albo ślepy albo .... Ok ten gość nie strzelił bramki już 2 lata. Kto przy zdrowych zmysłach gotów twierdzić że nagle odpali i będzie siekł gola za golem? Jest za wolny, zbyt niedokładny i nie myśli. Nie wiem dlaczego wyszedł w I składzie - z litości? To już lepiej wstawiać młodzież do ataku, przynajmniej możemy liczyć że ktoś się będzie starał.

Jedyna sensowna odpowiedź jaka przychodzi mi do głowy jest taka, że Sikorski jest tańszy. Znaczy taniej kosztują jego wejściówki.
Wejście Genkowa na boisko kosztuje pewnie przynajmniej ze 4 razy więcej.

Jak nie wiadomo o co chodzi... :]

ooona 26.02.2013 09:57

Sikorski się po prostu naszemu Wielkiemu Trenerowi podoba, pasuje mu jak ulał do jego Genialnej Taktyki :-)

TheGameLA 27.02.2013 23:36

Do genialnej i innowacyjnej taktyki, którą wprowadziła Wisła, uwaga: taktyka na zero z przodu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl