Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16 kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków 25 luty piątek godz. 20:00 . (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7775)

AS82 25.02.2011 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1055566)
Solidnie wygląda nasza druga linia.

No właśnie,pomoc musi robić różnice ,bo mamy z przodu praktycznie tylko Genkowa (na Zurawskiego i Riosa za bardzo nei ma co liczyc)

sportnh 25.02.2011 12:24

Panowie 7 godzin do studia!!! Ja sie doczekac juz nie moge...

Kibic z Grodu Kraka 25.02.2011 12:42

http://polish.wunderground.com/globa...ons/12145.html prognoza na dziś dla Gdyni wieczór i noc -15
czy wiemy przy jakiej temp mogą odwołać mecz??

WISŁAZWE 25.02.2011 12:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic z Grodu Kraka (Post 1055580)
http://polish.wunderground.com/globa...ons/12145.html prognoza na dziś dla Gdyni wieczór i noc -15
czy wiemy przy jakiej temp mogą odwołać mecz??

Zalecenia UEFA mówią o -15 stopniach, lecz są to zalecenia a nie rozkaz :)

Ostateczną decyzję podejmie sędzia główny.

MasterCarl 25.02.2011 12:47

UEFA zaleciła żeby przy -15 nie grać aczkolwiek to nie jest narzucony wymóg, kiedyś słyszałem że przy -18 powinno się odwołać spotkanie.

Kibic z Grodu Kraka 25.02.2011 13:02

...Bardzo zimno było też na stadionie w Sankt Petersburgu. Temperatura spadła tam do -18 stopni, ale mecz Zenit - Anderlecht toczył się bez przeszkód. -10 stopni było w Charkowie, gdzie Metalist grał z Debreczynem...
Mam nadzieje że w sędzia nie zrobi Nam niemiłej niespodzianki

Titto 25.02.2011 13:05

Nie lubię oglądać meczy z pomarańczową piłką i białą murawą.
Zapowiada się na "typowy mecz walki" ;)
Jestem ciekawy czy wystąpimy na środku z Wilkiem, Sivakovem i Meliksonem czy Wilkiem Gargułą i Meliksonem

For_FuN_ 25.02.2011 13:08

Stawiam na remis 1 : 1.

a_r_e_n_a 25.02.2011 13:13

Bez przesady w 3city jest na razie bardzo fajna pogoda. Może i będzie te -15 ale odczuwalne późną nocą. Teraz od 2 dni świeci piękne słoneczko, szkoda jedynie, że tak krótko.

Ja obstawiam 5 brameczek ze strony Wisły w siatkę śledzi. Zasługują na to jak mało kto.

farben 25.02.2011 13:45

Arka - Wisła: spotkanie zagrożone?

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4

wojteqs80 25.02.2011 13:55

Już nie moge się doczekać kiedy wyjdą na murawę a potem (mam nadzieje) zdemolują Arkę, personalnie wyglądamy nieźle więc powinno być dobrze z drugiej strony pierwszy mecz zawsze jest niespodzianką. Jeśli marzymy o mistrzostwie takie mecze trzeba bezwzględnie wygrywać!!!

nicramus 25.02.2011 13:56

Jak to w pierwszym meczu nowej rundy w zasadzie ciężko być pewnym czegokolwiek. Myślę, że wygramy, jestem ciekawy dyspozycji "nowych" nabytków. Myślę, że mecz powinien się odbyć, przecież w Poznaniu grano przy dużo niższych temperaturach i na kiepskiej murawie.

Generalnie to dobrze by było zacząć od zwycięstwa i chyba jak nigdy liczyć na Cracovię żeby urwała punkty Legii jeżeli ten mecz dojdzie do skutku.

Mój typ: 1-0 dla Wisły ;), a bramkę strzeli Mały

Bekas 25.02.2011 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez a_r_e_n_a (Post 1055595)
Bez przesady w 3city jest na razie bardzo fajna pogoda. Może i będzie te -15 ale odczuwalne późną nocą. Teraz od 2 dni świeci piękne słoneczko, szkoda jedynie, że tak krótko.

Nie no rewelacja
http://polskalokalna.pl/galerie/pomo...,1420547,1,443

Semper Fidelis 1985 25.02.2011 14:50

Proponuje zamykać tematy meczowe podczas meczu, neostrada boys by sie załamali jak wczoraj (Braga - amica) :ej:

John1906 25.02.2011 14:58

Wg mnie w anormalnych warunkach lepiej, żeby odwołali. Arce będzie prościej się bronić niż Wiśle atakować w takich warunkach, więc o końcowym wyniku może zadecydować przypadek.
Odczuwalna temperatura ma wynosić -19,8.

farben 25.02.2011 15:01

Nie będzie meczu? http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...zony,id,t.html

Ofsajd 25.02.2011 15:08

@farben pohamuj się, co 5 postów będziesz wklejał link do informacji że mecz jest zagrożony? + nowy temat?

1q2 25.02.2011 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1055566)

Problemem z taką Arką być nie powinno.... jak strzelimy bramkę szybko. .

Właśnie...Inaczej grozi nam powtórka z Zabrza czyli bicie łbem w ścianę i jakiś przypadkowy gol dla Arki w końcówce.

A co do przełożenia to dla mnie było by to niepoważne - od kilku dni w zasadzie dokładnie wiadomo było jaka ma być temperatura i jeśli przekładać to trzeba było to zrobić tak jak Jaga.Kilka dni temu

4fan_player 25.02.2011 15:39

W Gdańsku jest piękna pogoda. Świeci słońce cały dzień, temperatura -7 więc ok. Ale wieczorem może być gorzej. Aczkolwiek mam nadzieje, że mecz się odbędzie i nie będzie żadnych cyrków.

Acapelo 25.02.2011 15:39

aktualna temperatura -6 stopni celciusza tak przynajmniej podają niektóre strony

Teqcontroller 25.02.2011 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1055654)
Właśnie...Inaczej grozi nam powtórka z Zabrza czyli bicie łbem w ścianę i jakiś przypadkowy gol dla Arki w końcówce.

A co do przełożenia to dla mnie było by to niepoważne - od kilku dni w zasadzie dokładnie wiadomo było jaka ma być temperatura i jeśli przekładać to trzeba było to zrobić tak jak Jaga.Kilka dni temu

Dokładnie , a nie robić scen kilka godzin przed rozpoczęciem Meczu.

Albo się to robi kilka dni przed albo w ogóle na to wychodzi że mecz się odbędzie , I hope so :-P

JrQ- 25.02.2011 15:51

byleby śnieg nie padał i murawa była zielona :]

szprotson 25.02.2011 15:53

jesli mamy wygrać i odnieśc 7 kontuzji,to wole przełożyc mecz

tez sie nie moge doczekac,ale myslmy rozsądnie.
Przy -20 stopaniach to na łyzwach sie jezdzi a nie gra w piłke.

aNouc 25.02.2011 16:07

Gdyby nasi kibice tam nie pojechali to przekładałbym bez zastanowienia.
Czas gra na naszą korzyść. Klub mógł o tym pomyśleć wcześniej i poprosić o przełożenie.

sportnh 25.02.2011 16:17

za gazeta.pl wieczorem ma byc u nas -7 stopni, w Gdyni -10. Osobiscie moge wyrazic tylko mocna nadzieje, ze mecz sie odbedzie, a nawet jesli mialaby byc decyzja 'na styku', to jako, ze mecz juz raz BYL PRZEKLADANY, to wg mnie moga zadecydowac ze jednak beda grali.

Trzeba czekac, wierze ze mecz sie odbedzie.

Flinston 25.02.2011 16:18

panowie nie mówcie nawet szkoda tych ludzi którzy pojechali taki kawał drogi

John1906 25.02.2011 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Flinston (Post 1055671)
panowie nie mówcie nawet szkoda tych ludzi którzy pojechali taki kawał drogi

Przy odczuwalnej -20 też chyba nie będą nasi aż tak żałować tego przełożenia i zamiast stać 4 godziny na sektorze to pojadą do Gdańska na melanż. Lepsze to niż marznięcie i oglądanie meczu na 0:0.

MCX 25.02.2011 16:26

Nie wydaje mi się żeby odwołali mecz. Pamiętacie jak Pyrusy grały w Poznaniu z Juventusem? Można było lepić bałwany na boisku, po prostu farsa, a mecz został rozegrany. I to w europejskich pucharach. Więc spokojnie, zagramy dziś z Arką na pewno.

AmaDeo_Krk_ 25.02.2011 16:33

i co bedą grac czy nie ?

Donki 25.02.2011 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AmaDeo_Krk_ (Post 1055678)
i co bedą grac czy nie ?

A skąd My to mamy wiedziec ? :-p

Kibic_1906 25.02.2011 16:51

Dajcie spokój , nie odwołają. To nie A klasa , tu są sponsorzy , prawa transmisyjne , KIBICE..No i myślę że piłkarze chcą już grać ;) Na takim mrozie to przynajmniej piłkarzykom się będzie chciało biegać , no chyba że wolą mieć później odmrożenia ;D

wordbatata 25.02.2011 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 1055685)
Dajcie spokój , nie odwołają. To nie A klasa , tu są sponsorzy , prawa transmisyjne , KIBICE..No i myślę że piłkarze chcą już grać ;) Na takim mrozie to przynajmniej piłkarzykom się będzie chciało biegać , no chyba że wolą mieć później odmrożenia ;D

Dokładnie się z tobą zgadzam.Więcej nic nie trzeba pisać w sprawie tego czy mecz zostanie rozegrany.Prasa nakręciła spirale wy ją umiejętnie podtrzymujecie.Jeśli meczo odwołają pokroje sobie .... na mizerie ha ha :rotfl:

Wojtas 25.02.2011 16:59

Patrzac na sklad Arki to powinnismy ich do zera ogolić

Ale ze jest to pierwszy mecz,mroz,itd tak naprawde ciezko cos przewidziec

strasznie jestem ciekawy co pokażą nowi,zwlasza Melikson i czy Genkov jest juz w pelni gotowy do gry,bo nadzieje na jego gre i co wazniejsze na jego bramki czekamy i to z napieciem .

Edłardo Da Sylwia 25.02.2011 17:07

Ma ktoś jakiegoś dobrego linka do streamu gdzie będzie leciał wstęp do meczu od 19:20 ?

kpn 25.02.2011 17:20

http://drhtv.tnb.pl/viewpage.php?page_id=1 tutaj wstep powinien byc

moce 25.02.2011 17:35

najważniejsza jet murawa stadion mają nowy więc nie powinna wyglądać jak na Amice aby odwołali mecz musiał by się wydarzyć jakiś kataklizm
wie ktoś czy sędzia przed podjęciem decyzji o odwołaniu meczu konsultuje się z drużynami ?

Dzimi 25.02.2011 17:38

Mam pytanie czym zespół udał się do Gdyni? Autokarem, pociągiem, samolotem?

Aktualizacja: dziękuje za informacje, które jakimś cudem jednak przeoczyłem :)

Donki 25.02.2011 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1055715)
Mam pytanie czym zespół udał się do Gdyni? Autokarem, pociągiem, samolotem?

Samolotem :)

DosFan 25.02.2011 17:40

"Piłkarze Wisły są już w Gdyni, gdzie jutro zainaugurują rundę wiosenną meczem z Arką. Dzięki temu, że na Pomorze udali sie samolotem, jeszcze w czwartek zdołali odbyć wieczorny trening."

Cytat z TWSD.
Pozdro

John1906 25.02.2011 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez moce (Post 1055709)
najważniejsza jet murawa stadion mają nowy więc nie powinna wyglądać jak na Amice aby odwołali mecz musiał by się wydarzyć jakiś kataklizm
wie ktoś czy sędzia przed podjęciem decyzji o odwołaniu meczu konsultuje się z drużynami ?

Prognoza dla Gdyni na dziś
http://gdynia.naszemiasto.pl/pogoda/
Konsultuje się z delegatem na to spotkanie i przedstawicielami obu drużyn.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl