![]() |
Ja uwazam, ze dobrze. Tylko trzeba sie liczyc z tym, ze zacznie sie za....... na treningach, prawdziwa praca, zelazna taktyka i treningi na europejskim poziomie. Dlatego niech Cupial i zarzad przygotuje sie na placzacych zawodnikow i w co goraco wierze, nie ulegnie im. Choc mysle, ze wysokie zarobki Niemca i ew. koszty wynikajace z jego wczesniejszego zwolnienia beda go w takiej sytuacji rowniez skutecznie bronic.
Turcja, Cypr, Rumunia poszly ta sama droga, zaczeli przychodzic zachodni trenerzy, z troche juz zgranym nazwiskiem, ale jednak swoim doswiadczeniem i warsztatem przewyzszajacy rodzima mysl szkoleniowa. To samo powinno zadzaialac u nas. |
Odnośnie tej konferencji - będzie gdzieś jakaś transmisja?
|
http://www.youtube.com/watch?v=eZdufDxVxF4 ;) Tyle w temacie.
|
Cytat:
Raz na jakiś czas co uda się jej trafić ale zwykle są to niepotwierdzone plotki |
A co ostatnio było plotką na ich portalu? bo czytam codziennie wszystkie portale Wisły i nie pamietam czegos takiego. Raczej nie po to są te serwisy tworzone, aby rozsylac niepotrzebnie plotki. Ale kazdy ma swoje zdanie.
|
Chyba pisali ze Makinwa zaklepany ale pewny nie jestem.
|
Ktokolwiek nie przyjdzie, Wisła nie będzie grała lepiej. Przykro mi, mamy bardzo słabych mentalnie, technicznie i fizycznie piłkarzy.
Cytat:
Kibicowałeś od zawsze, nawet jak przegrywali? To brzmi jak żart. |
Z tego co pamiętam to piisali, że Makinwa jest w Krakowie,a nie ze podpisal kontrakt. Bo tak rzeczywiscie było. A kto mogl przewidziec, że nie dogadają sie w kwestii finansów...
|
A może by tak Pieta zszedł i sam poprowadził zespół? :p
|
|
O 17 ma byc konferencjia prasowa na której zostanie przedstawiony nowy trener.
Transmisjia w Orange Sport |
Wybór Schafera na stanowisko to bardzo dobry wybór, liczę że bardzo szybko zacznie wprowadzać swój zamysł i styl gry!
|
http://www.orangesport.pl/tpsa/run?n=os_ogladaj
Czy to co idzie tutaj, leci rownoczesnie na Orange Sport w tv? |
Nie zdziwcie sie, jesli to bedzie Jasiu Urban :D.
|
Cytat:
|
Cytat:
Trudno krytykować, coś co nawet jeszcze nie stało się faktem. Nie mam pojęcia jak będzie wyglądała praca Niemca w klubie. Jakich będzie miał współpracowników i jakie to wszystko przyniesie efekty. Nie mam pojęcia także na co gotowy jest boss bo bez finansów wielkiego progresu nie będzie. Oby tylko nowy trener nie miał mentalności Leo. Oby, oby, oby.... Bo naprawdę może być źle. |
Następca Skorży będzie miał dobre otwarcie ,bo przypuszczam że drużyna już zagra na świeżości .
Mam tylko nadzieję ,że nie będzie stosował jakiegoś topornego stylu ;kopnij i biegnij. |
Cytat:
|
Za weszło:
Cytat:
|
Zwolnili Macka, polecial z nim do tacierzynstwa Janas i reszta ferajny ?
|
Ja uważam ,że ten stary dziad odcina tylko kupony od suksesów w latach 90. Niechce go tu bo to będą pieniądze wywalone w błoto,z tymi piłkarzami więcej niz Skorza nie ugra,JESTEM NA NIE!
|
Cytat:
Ja też się martwię, że Schaefer może potraktować pracę u nas jako kolejną przystań, gdzie skosi kilkaset tysięcy €. Że może mu zabraknąć motywacji. Ale prawda jest taka, że wielkiego pola manewru nie mamy. A jednak facet abecadło trenerskie zna na wylot, w odróżnieniu od Skorży. Mimo, że wraca z emerytury na Bliskim Wschodzie, to jednak coś sobą reprezentuje. Podobnie jak Leo. |
Ewidentnie piłkarze się podłożyli. Skorża raczył skrytykować Piotrusia, to Paweł nie strzelał bramek. I zwolnili trenera.
|
Jeszcze będziecie za Skorżą płakać ! Wspomnicie moje słowa..
|
No to trener Legii już chyba znany ;)
W ogóle nie wiem po co takie kroki, po 3 meczach? Teraz będzie ciężej o MP, bo nowy trener wiadomo - piłkarze muszą się przyzwyczaić. Szkoda, że Maciek został zwolniony, nie wiem kto na razie jest lepszy od niego na tą chwilę(w zasięgu Wisły oczywiście). Chyba jedynie Winfried Schäfer. |
Cytat:
i to był mecz gdzie faktycznie było widac rekę trenera Niemiec jest niewiadomą ale kto nią nie jest? |
Każdy =TRENER= będący produktem zachodniego systemu będzie o lata świetlne lepszy niż PRZEDSTAWICIEL PMS. To co dla kogoś jest sufitem dla innych jest podłogą.
|
niby dlaczego nie chcą go widziec w Niemczech nawet w 2 lidze!? bo pewnie jest starym zgedem i nie potrafi zmotywowac pilkarzy..eh..nam trzeba goscia z jajami co jak ryknie w szatni to sie chłopaki nogami nakryją..taki co .......nie ręką w sciane i bedzie miał posłuch,ktos z charyzmą a nie ten Niemiec..eh zal
|
Cytat:
|
AdiWislak, nie pi....tol hahaha Mam dosc kompromitacji z Levadia, KSC i seryjnych porazek na szczycie po 0:1, a teraz juz nawet z Arka i BOT. Skorza przegral 25% meczow w tym sezonie z czego WSZYSTKIE, ktore mialy znaczenie. To on wpakowal klub w klopoty finansowe, bo raczyl przygotowac zespol na 60% na Levadie (w rewanzu bylo niby 100%, a bylo jeszcze gorzej). No ale "liga bedzie ciekawsza" - tak mowi trener Wisly... Rece opadaja...
Wini dobra opcja. Byleby nie bylo jak z Petrescu, ze Pany Pilkarze zbuntuja sie i zwolnia go z powodu "zbyt duzych" obciazen treningowych. Jedno jest pewne, na sama mysl o Schaeferze maja juz zakwasy |
jak masz dosyc kompromitacji to przygotuj sie na to ze z tym trenerem cala runda bedzie jedna wielka kompromitacją
|
Cytat:
Właśnie tego się obawiam, że facet zatrzymał się na początku lat '90 i będzie stosował metody, które już dawno uznawane są za przestarzałe (np. słynne ładowanie akumulatorów). Gość od lat nie ma żadnych sukcesów, a musi być jakiś powód, że nikt nie chce go zatrudnić w Niemczech. Oczywiście mam nadzieję, że Schaefer potraktuje Wisłę jako okazje do przypomniania siebie kibicom i zrobi wszystko, by Biała Gwiazda odnosiła sukcesy. Nie mam jednak pewności, czy nawet jego stuprocentowe zaangażowanie wystarczy... Oby Niemiec nie okazał się sportową (brak wyników) i finansową (kolejna porażka w pucharach + bardzo wysoka pensja) klapą. |
Cytat:
|
Cytat:
Boże, kiedy wreszcie skończy się ta mantra z tą Amiką... |
Oby to był jakiś inny trener niz ten niemiec..to bedzie tragedia..koles ostatni sukses osiągnoł 18 lat temu xD
|
Drużyna złapie świeżości wygra 3 mecze z rzędu
i będziemy 2 lata a z emerytem z Niemiec którego nikt nie zwolni bo nie bedzię na odprawe:-/ Dajcie spokój facet 6 lat nikogo poważnego nie trenował, a w klubowej piłce to nawet 10 i to przy założeniu że Te-Be Berlin to powazny klub:rotfl: |
Cytat:
A co do niemiacha - nie jestem zbytnio przekonany bo koleś to wiekowy a i w Europie ostatnio trenował 10 lat temu. Też mam takie zdanie że on chyba nie wie gdzie wdepnął.Należy tylko liczyć że będzie mu się chciało i będzie się starał dostosować taktykę do naszych nieudaczników a nie odwrotnie, bo prosto kopać on ich nie nauczy. Byle lepiej się ustawiali i wystawiali na boisku a to już będzie coś + solidne przygotowania ale to już melodia przyszłości. Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Na Polskim rynku w ostatnich latach zamiast Skorży widziałem jedynie Smudę, ale jak wiadomo Repra go już dawno zgarneła... Ulatowski wydaje się mi taką młodą wersją Skorży pełną ambicji, lecz z umiejętnościami na razie przeciętnie. Probierz za to wygląda na gościa już ułożonego pod względem trenerskim, ale nie osiągającym jakichś zawrotnych wyników, pomimo że skład ma naprawdę jak dla mnie na pierwszą piątkę w lidze, nie potrafił długo wygrać meczu na wyjeździe. Ogólnie tak samo jak wybór Okuki przeraża mnie wybór Schaefera, obym się mylił, ale wydaje mi się że zacznie się karuzela tak dobrze znana z sezonu 06/07. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl