Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorza zwolniony z Wisly. Kto nastepca ? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7074)

nesta 15.03.2010 14:53

Ja uwazam, ze dobrze. Tylko trzeba sie liczyc z tym, ze zacznie sie za....... na treningach, prawdziwa praca, zelazna taktyka i treningi na europejskim poziomie. Dlatego niech Cupial i zarzad przygotuje sie na placzacych zawodnikow i w co goraco wierze, nie ulegnie im. Choc mysle, ze wysokie zarobki Niemca i ew. koszty wynikajace z jego wczesniejszego zwolnienia beda go w takiej sytuacji rowniez skutecznie bronic.

Turcja, Cypr, Rumunia poszly ta sama droga, zaczeli przychodzic zachodni trenerzy, z troche juz zgranym nazwiskiem, ale jednak swoim doswiadczeniem i warsztatem przewyzszajacy rodzima mysl szkoleniowa. To samo powinno zadzaialac u nas.

Zbyychu 15.03.2010 14:56

Odnośnie tej konferencji - będzie gdzieś jakaś transmisja?

sayek89 15.03.2010 14:56

http://www.youtube.com/watch?v=eZdufDxVxF4 ;) Tyle w temacie.

KOMINEK 15.03.2010 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez canarinhos (Post 869962)
http://wisla-online.pl/news/winfried...pca-skorzy-932

Jest więcej inforamcji na temat nowego trenera w Wiśle. Zastanawiające, ze przy brakach w budżecie Niemiec będzie pobieral aż taką kasę...
Zobaczymy co z tego wyjdzie, jesli to wszystko okaze sie prawda.

Przepraszam ale Wisła - on line ma tak sprawdzone wiadomości jak Fakt.
Raz na jakiś czas co uda się jej trafić ale zwykle są to niepotwierdzone plotki

canarinhos 15.03.2010 15:04

A co ostatnio było plotką na ich portalu? bo czytam codziennie wszystkie portale Wisły i nie pamietam czegos takiego. Raczej nie po to są te serwisy tworzone, aby rozsylac niepotrzebnie plotki. Ale kazdy ma swoje zdanie.

sqallpl 15.03.2010 15:06

Chyba pisali ze Makinwa zaklepany ale pewny nie jestem.

konrad 15.03.2010 15:07

Ktokolwiek nie przyjdzie, Wisła nie będzie grała lepiej. Przykro mi, mamy bardzo słabych mentalnie, technicznie i fizycznie piłkarzy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proximus (Post 869976)
Jestem z Wisłą od zawsze. Zawsze jej kibicowałem, zawsze w nią wierzyłem. Nawet jak przegrywali z Lechem 1:4 czy z Cracovią u siebie, ale jak zatrudnią Majewskiego to oficjalnie przestaje jej kibicować...

Droga wolna...
Kibicowałeś od zawsze, nawet jak przegrywali? To brzmi jak żart.

canarinhos 15.03.2010 15:08

Z tego co pamiętam to piisali, że Makinwa jest w Krakowie,a nie ze podpisal kontrakt. Bo tak rzeczywiscie było. A kto mogl przewidziec, że nie dogadają sie w kwestii finansów...

Plastman 15.03.2010 15:08

A może by tak Pieta zszedł i sam poprowadził zespół? :p

Baala 15.03.2010 15:14

http://www.weszlo.com/news/4656

Donki 15.03.2010 15:17

O 17 ma byc konferencjia prasowa na której zostanie przedstawiony nowy trener.
Transmisjia w Orange Sport

Lechista69 15.03.2010 15:19

Wybór Schafera na stanowisko to bardzo dobry wybór, liczę że bardzo szybko zacznie wprowadzać swój zamysł i styl gry!

sqallpl 15.03.2010 15:19

http://www.orangesport.pl/tpsa/run?n=os_ogladaj

Czy to co idzie tutaj, leci rownoczesnie na Orange Sport w tv?

For_FuN_ 15.03.2010 15:20

Nie zdziwcie sie, jesli to bedzie Jasiu Urban :D.

iiYama 15.03.2010 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 870002)
Nie zdziwcie sie, jesli to bedzie Jasiu Urban :D.

:/ Stop takim żartom :/

spartan 15.03.2010 15:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 869999)
Wybór Schafera na stanowisko to bardzo dobry wybór, liczę że bardzo szybko zacznie wprowadzać swój zamysł i styl gry!

Czy tylko mnie to przypomina wybór Beenhakkera ??
Trudno krytykować, coś co nawet jeszcze nie stało się faktem. Nie mam pojęcia jak będzie wyglądała praca Niemca w klubie. Jakich będzie miał współpracowników i jakie to wszystko przyniesie efekty. Nie mam pojęcia także na co gotowy jest boss bo bez finansów wielkiego progresu nie będzie.
Oby tylko nowy trener nie miał mentalności Leo. Oby, oby, oby.... Bo naprawdę może być źle.

kristos 15.03.2010 15:25

Następca Skorży będzie miał dobre otwarcie ,bo przypuszczam że drużyna już zagra na świeżości .
Mam tylko nadzieję ,że nie będzie stosował jakiegoś topornego stylu ;kopnij i biegnij.

Zbyychu 15.03.2010 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 870009)
Mam tylko nadzieję ,że nie będzie stosował jakiegoś topornego stylu ;kopnij i biegnij.

przyjęcie jakiegokolwiek konkretnego stylu gry będzie w tej chwili znaczną poprawą. ;p

Luk_Biala_Gwiazda 15.03.2010 15:30

Za weszło:
Cytat:

Teraz w siedzibie Tele-Foniki właśnie trwa ustalanie szczegółów kontraktu z Schaeferem. Bardzo sympatyczny facet, kiedyś rozmawialiśmy z nim, jak prowadził Kamerun.
O Beenhakerze pisano raczej, ze predzej mu do bufona, anizeli milego faceta.

Lechista69 15.03.2010 15:32

Zwolnili Macka, polecial z nim do tacierzynstwa Janas i reszta ferajny ?

WhiteStarDvisionTheBest 15.03.2010 15:32

Ja uważam ,że ten stary dziad odcina tylko kupony od suksesów w latach 90. Niechce go tu bo to będą pieniądze wywalone w błoto,z tymi piłkarzami więcej niz Skorza nie ugra,JESTEM NA NIE!

flamengista 15.03.2010 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 870008)
Czy tylko mnie to przypomina wybór Beenhakkera ??
(...)
Oby tylko nowy trener nie miał mentalności Leo. Oby, oby, oby.... Bo naprawdę może być źle.

Ale kiedy Leo do awansu na Euro się sprawdzał. Dopiero po awansie odbiła mu palma, zawalił przygotowania do imprezy, zbłaźnił się z Rogerem i siadła mu motywacja.

Ja też się martwię, że Schaefer może potraktować pracę u nas jako kolejną przystań, gdzie skosi kilkaset tysięcy €. Że może mu zabraknąć motywacji.

Ale prawda jest taka, że wielkiego pola manewru nie mamy. A jednak facet abecadło trenerskie zna na wylot, w odróżnieniu od Skorży. Mimo, że wraca z emerytury na Bliskim Wschodzie, to jednak coś sobą reprezentuje. Podobnie jak Leo.

IncognitoTSW 15.03.2010 15:34

Ewidentnie piłkarze się podłożyli. Skorża raczył skrytykować Piotrusia, to Paweł nie strzelał bramek. I zwolnili trenera.

AdiWiślak. 15.03.2010 15:34

Jeszcze będziecie za Skorżą płakać ! Wspomnicie moje słowa..

R33 15.03.2010 15:34

No to trener Legii już chyba znany ;)

W ogóle nie wiem po co takie kroki, po 3 meczach? Teraz będzie ciężej o MP, bo nowy trener wiadomo - piłkarze muszą się przyzwyczaić. Szkoda, że Maciek został zwolniony, nie wiem kto na razie jest lepszy od niego na tą chwilę(w zasięgu Wisły oczywiście). Chyba jedynie Winfried Schäfer.

Lemoniadowy Joe 15.03.2010 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 870015)
Ale kiedy Leo do awansu na Euro się sprawdzał. Dopiero po awansie odbiła mu palma, zawalił przygotowania do imprezy, zbłaźnił się z Rogerem i siadła mu motywacja.
.

dokładnie taki mecz jak z Portugalia to w wykonaniu żadnego polskiego klubu czy reprezentacji w życiu na zywo nie widziałem a i parę jeszcze dobrych meczy było, jak mu sie chciało to Leo był świetny

i to był mecz gdzie faktycznie było widac rekę trenera

Niemiec jest niewiadomą ale kto nią nie jest?

Bronex 15.03.2010 15:37

Każdy =TRENER= będący produktem zachodniego systemu będzie o lata świetlne lepszy niż PRZEDSTAWICIEL PMS. To co dla kogoś jest sufitem dla innych jest podłogą.

WhiteStarDvisionTheBest 15.03.2010 15:39

niby dlaczego nie chcą go widziec w Niemczech nawet w 2 lidze!? bo pewnie jest starym zgedem i nie potrafi zmotywowac pilkarzy..eh..nam trzeba goscia z jajami co jak ryknie w szatni to sie chłopaki nogami nakryją..taki co .......nie ręką w sciane i bedzie miał posłuch,ktos z charyzmą a nie ten Niemiec..eh zal

martin_6 15.03.2010 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 870018)
No to trener Legii już chyba znany ;)

Pewnie że znamy. Białas się nazywa :>

3rider 15.03.2010 15:39

AdiWislak, nie pi....tol hahaha Mam dosc kompromitacji z Levadia, KSC i seryjnych porazek na szczycie po 0:1, a teraz juz nawet z Arka i BOT. Skorza przegral 25% meczow w tym sezonie z czego WSZYSTKIE, ktore mialy znaczenie. To on wpakowal klub w klopoty finansowe, bo raczyl przygotowac zespol na 60% na Levadie (w rewanzu bylo niby 100%, a bylo jeszcze gorzej). No ale "liga bedzie ciekawsza" - tak mowi trener Wisly... Rece opadaja...

Wini dobra opcja. Byleby nie bylo jak z Petrescu, ze Pany Pilkarze zbuntuja sie i zwolnia go z powodu "zbyt duzych" obciazen treningowych. Jedno jest pewne, na sama mysl o Schaeferze maja juz zakwasy

WhiteStarDvisionTheBest 15.03.2010 15:41

jak masz dosyc kompromitacji to przygotuj sie na to ze z tym trenerem cala runda bedzie jedna wielka kompromitacją

Garret 15.03.2010 15:42

Cytat:

A jednak facet abecadło trenerskie zna na wylot
Pewnie i zna. Tylko czy jest to abecadło, które przyda się we współczesnym futbolu? Piłka nożna się zmienia - taktycznie, fizycznie. Czy Schaefer jest na bieżąco z nowinkami?
Właśnie tego się obawiam, że facet zatrzymał się na początku lat '90 i będzie stosował metody, które już dawno uznawane są za przestarzałe (np. słynne ładowanie akumulatorów). Gość od lat nie ma żadnych sukcesów, a musi być jakiś powód, że nikt nie chce go zatrudnić w Niemczech.
Oczywiście mam nadzieję, że Schaefer potraktuje Wisłę jako okazje do przypomniania siebie kibicom i zrobi wszystko, by Biała Gwiazda odnosiła sukcesy. Nie mam jednak pewności, czy nawet jego stuprocentowe zaangażowanie wystarczy...
Oby Niemiec nie okazał się sportową (brak wyników) i finansową (kolejna porażka w pucharach + bardzo wysoka pensja) klapą.

massoud 15.03.2010 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 870016)
Ewidentnie piłkarze się podłożyli. Skorża raczył skrytykować Piotrusia, to Paweł nie strzelał bramek. I zwolnili trenera.

bardzo możliwa teoria

Jazon 15.03.2010 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 869656)
A Lechowi mozna pogratulowac mistrzostwa - w sumie chyba najbardziej na nie zasluguja - za normalnosc w klubie.

Zatrudnij się w Onecie albo innej wyborczej. Tam każdy dziennikarz wie, że to Lech powinien być mistrzem Polski. W tym roku jak i poprzednim. Bo najlepsi, bo 8 milionów Ojro, bo pokazali coś w Europie. A teraz widzę doszedł jeszcze inny argument: bo normalni.
Boże, kiedy wreszcie skończy się ta mantra z tą Amiką...

WhiteStarDvisionTheBest 15.03.2010 15:46

Oby to był jakiś inny trener niz ten niemiec..to bedzie tragedia..koles ostatni sukses osiągnoł 18 lat temu xD

bridgeburner 15.03.2010 15:47

Drużyna złapie świeżości wygra 3 mecze z rzędu
i będziemy 2 lata a z emerytem z Niemiec
którego nikt nie zwolni bo nie bedzię na odprawe:-/

Dajcie spokój facet 6 lat nikogo poważnego nie trenował,
a w klubowej piłce to nawet 10 i to przy założeniu
że Te-Be Berlin to powazny klub:rotfl:

1q2 15.03.2010 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 870016)
Ewidentnie piłkarze się podłożyli. Skorża raczył skrytykować Piotrusia, to Paweł nie strzelał bramek. I zwolnili trenera.

Żyj sobie nadal złudzeniami że mamy zajebisty team, który z nudów zwalnia trenera.

A co do niemiacha - nie jestem zbytnio przekonany bo koleś to wiekowy a i w Europie ostatnio trenował 10 lat temu.

Też mam takie zdanie że on chyba nie wie gdzie wdepnął.Należy tylko liczyć że będzie mu się chciało i będzie się starał dostosować taktykę do naszych nieudaczników a nie odwrotnie, bo prosto kopać on ich nie nauczy.
Byle lepiej się ustawiali i wystawiali na boisku a to już będzie coś + solidne przygotowania ale to już melodia przyszłości.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 870031)
Oby to był jakiś inny trener niz ten niemiec..to bedzie tragedia..koles ostatni sukses osiągnoł 18 lat temu xD

a jaki sukces osiągnął Skorża niby?

Bronex 15.03.2010 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 870023)
niby dlaczego nie chcą go widziec w Niemczech nawet w 2 lidze!? bo pewnie jest starym zgedem i nie potrafi zmotywowac pilkarzy..eh..nam trzeba goscia z jajami co jak ryknie w szatni to sie chłopaki nogami nakryją..taki co .......nie ręką w sciane i bedzie miał posłuch,ktos z charyzmą a nie ten Niemiec..eh zal

Mi wystarczy ,żeby następca miał takie kwalifikacje zawodowe i metody przynoszące zwycięstwa. Jak chłopakom będzie dobrze grało , będą wygrywać , będą grali z jakimś ładem i pomysłem to piłowanie mordy , demolowanie szatni będzie zbędne.

Luk_Biala_Gwiazda 15.03.2010 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 870031)
Oby to był jakiś inny trener niz ten niemiec..to bedzie tragedia..koles ostatni sukses osiągnoł 18 lat temu xD

Twoim sukcesem będzie nauczenie się języka polskiego. Wracaj na lekcje, bo przerwa w gimnazjum się skończyła.

igortsw 15.03.2010 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 870008)
Czy tylko mnie to przypomina wybór Beenhakkera ??

Uwierz nie tylko tobie...

Na Polskim rynku w ostatnich latach zamiast Skorży widziałem jedynie Smudę, ale jak wiadomo Repra go już dawno zgarneła... Ulatowski wydaje się mi taką młodą wersją Skorży pełną ambicji, lecz z umiejętnościami na razie przeciętnie. Probierz za to wygląda na gościa już ułożonego pod względem trenerskim, ale nie osiągającym jakichś zawrotnych wyników, pomimo że skład ma naprawdę jak dla mnie na pierwszą piątkę w lidze, nie potrafił długo wygrać meczu na wyjeździe.

Ogólnie tak samo jak wybór Okuki przeraża mnie wybór Schaefera, obym się mylił, ale wydaje mi się że zacznie się karuzela tak dobrze znana z sezonu 06/07.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl