Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6256)

kamikaze 29.09.2009 18:16

Wisła Kraków
Start Otwock
Arka Gdynia
Dolcan Ząbki
Cracovia Kraków
Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice
Odra Wodzisław
Bytovia II Bytów
Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce
Legia Warszawa
Lechia Gdańsk
Stal Stalowa Wola
Pogoń Szczecin/Polonia Warszawa

W zeszłym roku dwumecze zaczynały się dopiero w 1/4 więc teraz zapewne też tak będzie.

QBAS 29.09.2009 18:38

Ok, mój błąd ;)

arti 30.09.2009 07:38

Bytovię albo Otwock wylosujmy. Po co się przesadnie męczyć... Niech Legia się kopie np. z Koroną albo Ruchem...

JrQ- 30.09.2009 08:08

Zwykle to PZPN losuje Legii takie ogorki :]

pan_premier 30.09.2009 08:35

fajny byłby wyjazd do Sosnowca

:lol:

JacaTS 30.09.2009 08:44

I tak trafimy na Lechie.
Obrzezancy na Arke, Legia na Pogoń itd.

PhantomRanger 02.10.2009 22:20

Ja bym stawiał na Stal Stalowa Wola.

skeba 03.10.2009 09:59

Na Bytovie - to byłby przeciwnik, zagralibyśmy rezerwami i odpoczną podstawowi

cassius31krakow 06.10.2009 11:09

Typuję Otwock :P

Kamson 06.10.2009 12:00

O której losowanie? Będzie gdzieś transmisja jakaś?

Amstaff 06.10.2009 12:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 800903)
O której losowanie? Będzie gdzieś transmisja jakaś?

od 19:00 TVP SPORT

szczepanwislak 06.10.2009 12:26

Pany losowanie o godz 19 , transmisja w tvp sport . Mój typ to Bytovia ! :)

skydancer 06.10.2009 12:36

Dolcan albo Start - będę miał rzut beretm :)

szczepanwislak 06.10.2009 12:45

A może być tak jak mówisz stary, lepiej narazie trafić na słabeusza i być w ćwierćfinale , albo Stalówkę wylosować też byłoby fajnie, wtedy to ja miałbym blisko :)

Krystian168 06.10.2009 13:46

Bytovia II albo Lechia :) będę mieć blisko ;)

Alexander94 06.10.2009 14:08

Ciekawie by było gdybyśmy wylosowali Zagłębie i gralibyśmy w roli gospodarza... Na miejscu Zagłębia czułbym lekkie poirytowanie, grając na własnym stadionie w roli gości...

EDIT: Dzięki Żmijka :D.

Gordian 06.10.2009 14:10

Po pierwsze nie pisz posta pod postem. Po drugie taka możliwość jest niemożliwa, z racji tego, że gospodarzem jest drużyna z niższej ligi w tym hipotetycznym przypadku Zagłębie.

rafalek 06.10.2009 14:13

Przecież on nie napisał posta pod postem:-) Mają podobne avatary, ale to inni uzytkownicy (chyba:D)

Co do losowania to najlepiej byłoby gdybyśmy juz teraz trafili na kogos mocnego - jestesmy w gazie i wypadaloby to szybko wykorzystać.

orzeu 06.10.2009 14:14

Skad Wy sie urwaluscie?
Jeden wyliczyl 6 osob do systemu pucharowego. Pomijajac juz ze w pazdzierniku tak malo druzyn oznaczaloby koniec pucharu najdalej za miesiac to powiedz no, jak ty chciales rozegrac to dalej? Wygrywaja 3 drudyny i final we trojke?
Drugi nie zna podstawowych zasad, ze zawsze w pucharze gospodarzem jest druzyna z nizszej ligi i wymysla kombinacje Wisla-Zaglebie, my gospodarzem...
Od wxczoraj sie futbolem interesujecie czy jak?

Żmijka 06.10.2009 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 800938)
Drugi nie zna podstawowych zasad, ze zawsze w pucharze gospodarzem jest druzyna z nizszej ligi i wymysla kombinacje Wisla-Zaglebie, my gospodarzem...
Od wxczoraj sie futbolem interesujecie czy jak?

Nie chce się wcinać, ale na tym etapie gospodarz jest losowany ;-)

orzeu 06.10.2009 15:27

A to przepraszam. Mecze pucharowe maja mniejsze "wymagania" wiec moze zagramy jakis w Krakowie lub Zabierzowie? Czy Sosnowiec na 100% ?

DJ Hazel 06.10.2009 16:38

Długo już nie wygraliśmy tego trofeum więc trzeba go poważnie potraktować choćby z tego względu że nie gramy w żadnych rozgrywkach europejskich.Chciałbym trafić na Lechie fajnie by było jechać znów do Gdańska albo na tą Bytovie :)

Gordian 06.10.2009 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 800937)
Przecież on nie napisał posta pod postem:-) Mają podobne avatary, ale to inni uzytkownicy (chyba:D)

Co do losowania to najlepiej byłoby gdybyśmy juz teraz trafili na kogos mocnego - jestesmy w gazie i wypadaloby to szybko wykorzystać.

a no fakt :rotfl: ale gamoń ze mnie sorry pomyliło mi się

Cinek1906 06.10.2009 17:26

ciekawy wyjazd- Kielce. jakby się tak trafiło ;)

!!IRIVER!! 06.10.2009 17:36

Tak, bardzo ciekawy, zwłaszcza, że na pewno nas tam nie wpuszczą...

Ja bym chciał Lechię w Gdańsku, ale z drugiej strony szkoda by było, aby z naszej trójki został już wówczas tylko jeden zespół...

WISŁA 1906 NH 06.10.2009 17:45

Dawać Legie :D

Above 06.10.2009 18:05

http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/puch...ski-transmisja
Link do transmisji z losowania!

kosaTS 06.10.2009 18:05

http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/puch...pucharu-polski
Cały czas taka jedna reklama mi się tutaj otwiera, a co z losowaniem ? ^^

kamikaze 06.10.2009 18:06

zamiast losować to robią jakiś kabaret czy ciul wie co

coonta 06.10.2009 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 801015)
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/puch...pucharu-polski
Cały czas taka jedna reklama mi się tutaj otwiera, a co z losowaniem ? ^^

mi też nie robi

Nehiar 06.10.2009 18:18

A ja nie mam obrazu ... WMP mam 10 :/

WALDI TSW 06.10.2009 18:28

wylosowano juz jakies pary??

brylant17 06.10.2009 18:29

Kurde co się stało z Amicą? czyzby wolny los?:D żartuje dwać Start Otwock albo Stalówke :P

kadziolek1906 06.10.2009 18:32

To będą nasze sąsiadki :]

Żmijka 06.10.2009 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 800968)
A to przepraszam. Mecze pucharowe maja mniejsze "wymagania" wiec moze zagramy jakis w Krakowie lub Zabierzowie? Czy Sosnowiec na 100% ?

Jak mnie właśnie Pan uświadomił jednak nie jest losowanie zawsze ... mieszają :P

A co do nas jako gospodarza to ponoć jest szansa na Jaworzno lub Hutnika.

JacaTS 06.10.2009 18:37

Ale miesza ten Szczesny jak wsciekly...

Kuba_El_ToRo 06.10.2009 18:39

Jak ktoś już bedzie wylosowany to napiszcie

aadrian321 06.10.2009 18:39

Dawac na biezaco niech ktos mowi jakie pary :D

kisiel92 06.10.2009 18:39

Bytovia - Wisła :D

brylant17 06.10.2009 18:40

gramy z Bytovią :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl