![]() |
Wisła Kraków
Start Otwock Arka Gdynia Dolcan Ząbki Cracovia Kraków Jagiellonia Białystok Piast Gliwice Odra Wodzisław Bytovia II Bytów Ruch Chorzów Zagłębie Sosnowiec Korona Kielce Legia Warszawa Lechia Gdańsk Stal Stalowa Wola Pogoń Szczecin/Polonia Warszawa W zeszłym roku dwumecze zaczynały się dopiero w 1/4 więc teraz zapewne też tak będzie. |
Ok, mój błąd ;)
|
Bytovię albo Otwock wylosujmy. Po co się przesadnie męczyć... Niech Legia się kopie np. z Koroną albo Ruchem...
|
Zwykle to PZPN losuje Legii takie ogorki :]
|
fajny byłby wyjazd do Sosnowca
:lol: |
I tak trafimy na Lechie.
Obrzezancy na Arke, Legia na Pogoń itd. |
Ja bym stawiał na Stal Stalowa Wola.
|
Na Bytovie - to byłby przeciwnik, zagralibyśmy rezerwami i odpoczną podstawowi
|
Typuję Otwock :P
|
O której losowanie? Będzie gdzieś transmisja jakaś?
|
Cytat:
|
Pany losowanie o godz 19 , transmisja w tvp sport . Mój typ to Bytovia ! :)
|
Dolcan albo Start - będę miał rzut beretm :)
|
A może być tak jak mówisz stary, lepiej narazie trafić na słabeusza i być w ćwierćfinale , albo Stalówkę wylosować też byłoby fajnie, wtedy to ja miałbym blisko :)
|
Bytovia II albo Lechia :) będę mieć blisko ;)
|
Ciekawie by było gdybyśmy wylosowali Zagłębie i gralibyśmy w roli gospodarza... Na miejscu Zagłębia czułbym lekkie poirytowanie, grając na własnym stadionie w roli gości...
EDIT: Dzięki Żmijka :D. |
Po pierwsze nie pisz posta pod postem. Po drugie taka możliwość jest niemożliwa, z racji tego, że gospodarzem jest drużyna z niższej ligi w tym hipotetycznym przypadku Zagłębie.
|
Przecież on nie napisał posta pod postem:-) Mają podobne avatary, ale to inni uzytkownicy (chyba:D)
Co do losowania to najlepiej byłoby gdybyśmy juz teraz trafili na kogos mocnego - jestesmy w gazie i wypadaloby to szybko wykorzystać. |
Skad Wy sie urwaluscie?
Jeden wyliczyl 6 osob do systemu pucharowego. Pomijajac juz ze w pazdzierniku tak malo druzyn oznaczaloby koniec pucharu najdalej za miesiac to powiedz no, jak ty chciales rozegrac to dalej? Wygrywaja 3 drudyny i final we trojke? Drugi nie zna podstawowych zasad, ze zawsze w pucharze gospodarzem jest druzyna z nizszej ligi i wymysla kombinacje Wisla-Zaglebie, my gospodarzem... Od wxczoraj sie futbolem interesujecie czy jak? |
Cytat:
|
A to przepraszam. Mecze pucharowe maja mniejsze "wymagania" wiec moze zagramy jakis w Krakowie lub Zabierzowie? Czy Sosnowiec na 100% ?
|
Długo już nie wygraliśmy tego trofeum więc trzeba go poważnie potraktować choćby z tego względu że nie gramy w żadnych rozgrywkach europejskich.Chciałbym trafić na Lechie fajnie by było jechać znów do Gdańska albo na tą Bytovie :)
|
Cytat:
|
ciekawy wyjazd- Kielce. jakby się tak trafiło ;)
|
Tak, bardzo ciekawy, zwłaszcza, że na pewno nas tam nie wpuszczą...
Ja bym chciał Lechię w Gdańsku, ale z drugiej strony szkoda by było, aby z naszej trójki został już wówczas tylko jeden zespół... |
Dawać Legie :D
|
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/puch...ski-transmisja
Link do transmisji z losowania! |
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/puch...pucharu-polski
Cały czas taka jedna reklama mi się tutaj otwiera, a co z losowaniem ? ^^ |
zamiast losować to robią jakiś kabaret czy ciul wie co
|
Cytat:
|
A ja nie mam obrazu ... WMP mam 10 :/
|
wylosowano juz jakies pary??
|
Kurde co się stało z Amicą? czyzby wolny los?:D żartuje dwać Start Otwock albo Stalówke :P
|
To będą nasze sąsiadki :]
|
Cytat:
A co do nas jako gospodarza to ponoć jest szansa na Jaworzno lub Hutnika. |
Ale miesza ten Szczesny jak wsciekly...
|
Jak ktoś już bedzie wylosowany to napiszcie
|
Dawac na biezaco niech ktos mowi jakie pary :D
|
Bytovia - Wisła :D
|
gramy z Bytovią :lol:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl