![]() |
Cytat:
|
Cytat:
niby wczoraj było powiedziane w trakcie meczu że liczą się na pierwszym miejscu bezpośrednie mecze a przed dzisiejszym meczem byliśmy w tabeli przed Macedonią?? ciezko znalezc regulamin Dzisiaj Norwegia musi wygrac(poki co 11-9) i stawiam na remis Dania-Macedonia i jutro wychodzimy z grupy:)) |
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_%C5%9Awiata_w_Pi%C5%82ce_R%C4%99cznej_ M%C4%99%C5%BCczyzn_2009
Cytat:
|
Niemcy jak narazie remis do przerwy :/
|
No do przerwy 12-12 panowie a wy gdzie oglądacie bo ja na iTVP niemoge
Dzieki Aro1234 |
Bobic : http://www.soccer-live.pl/player/btv/gob6.htm
Bez komentatora jest, ale jakość bdb, od czasu do czasu lekkie zacięcie wizji, ale ogólnie "in plus" :) |
|
Przepraszamy. Wystąpił błąd podczas lokalizacji materiału wideo, kurde polski shit...
na http://www.soccer-live.pl/player/btv/gob6.htm śmiga bez problemów, szkoda tylko, że bez fonii całkowicie mam... wynik sprawą otwartą, bramka za bramkę. |
Fatalnie się dzieje. Niemcy prowadzą 16:13. Zdobywają gole mimo przewagi liczebnej Norwegów...
Edit Norwegia odrabia straty, już tylko 16:15. |
Szwaby zaczynają odskakiwać Norwegom 16-13
|
No 16-16!..
|
18-17 Dla Norwegów
W piątek wszyscy Na HALE !!!! |
19-18 dla Norge ;)
Czyżby Niemcy stracili Krausa? Jego upadek wyglądał na skręcenie stawu skokowego.. ;] a nawet nie wiem czy nie złamanie :P zjechał na noszach w każdym razie.. po 19.. |
Wstawaj wstawaj hu.. nie udawaj. Ale kontuzja
|
stopa powędruje chyba do gipsu, brzydka kontuzja!
wzrastają szanse Norwegów na wygranie pojedynku. |
co mu sie stało bo nie było mnie przez chwilke ;/
|
Złamał nogę raczej na 100%
Zneutralizować Glandorfa i okulawić bramkarza! Tiedtke czerwona kartka. Dobrze :D Tępić mr.łokci. |
Cytat:
Glandorf szaleje, faktycznie, gdy by mu tak ubrać hełm niemiecki, to czysty szkop z okresu II wojny ;) |
22:22! Uff.. Grać kur..wa! Norwegia w przewadze!
Aaaa Niemcy karnego z j e b a l i !! 23:22 NORWEGIA!!! |
ile zespołów przechodzi dalej ;>??
|
najlepiej jak norwegia wygra i dania z macedonia zremisują
|
Minuta do końca! 25:23! Niemcy w przewadze!
|
Wasaty lecacy z piesciami do sedziow zmiazdzyl system :D
|
KONIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEC!!!!!!!!!!!! 25:24! Ale nerwówka! Niemcy się prawie biją! Ten wąsacz nie wytrzumuje! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST!
|
Ale sie wkurzył trener Niemców już myslalem ze przywali sedziemu!
Ale emocie |
No i pięknie :) Asterix wymiata :)
|
Czyli Norwegia wygrała? :P
|
Jak na razie jest bosko. Powoli wszystko zaczyna być w naszych rękach.
|
Sędzia ma farta że nie dostał:lol:
Uf.... wyrównany mecz był :P dobrze że ostateczny wynik korzystny dla Naszych :-D |
Dobry wwynik. Trzeba przyznac, ze szediowie troche wydymali szkopow w koncowce ale milo :D
Mam nadzieje, ze bedzie na youtubie jak wąsaty lecial z piescia na sedziego ale jak juz stanal przed nim twarza w twarz to jakos odwaga mu odeszla :) |
Cytat:
|
Ale wąsiaty sie wkur..,i co da się z Niemcami wygrać ? ,
ale norweski bramkarz też kozak. |
Norwegia - Niemcy 25:24
ależ dramatyczna końcówka tego meczu, do końca kilka sekund, Norwegowie grają w czwórkę i tracą piłkę, Niemcom nie udaje się już rozegrać skutecznej akcji, po odzyskaniu piłki chcieli chyba czas, bo po gwizdku końcowym sędziego, trener niemiecki poleciał z pięściami na sędziego, już myślałem, że go zdzieli pięścią po głowie... no to czekamy na kolejny meczyk |
I zajebiscie!!!!!!! we wtorek trzeba wygrac z norwegia i awansujemy bedzis ciezko ala.. POLSKA!!!!!!!!!!!!
|
gorzej jak sie okaze we wtorek, ze Norwegia ... no wiecie ... niewazne
|
re:
Remis Danii z Niemcami i wypadamy :/
|
A tak w ogóle to megaciekawa sytuacja, dwie drużyny, które weszły do drugiej fazy z zerowym dorobkiem (Polska i Norwegia) wygrały po 4 pkt z najlepszymi zespołami z grup przeciwnych i teraz jedna z nich może awansować do półfinału.
|
tez sie boje ze Niemczury z Dunczykami umówia sie na remis. no ale coz, najpierw wygrajmy z Norwegia co nie bedzie wcale łatwe.
|
1) Niemcy 5 +16
2) Polska 4 +8 3) Dania 4 +1 4) Norwegia 4 -2 5) Serbia 3 -8 6) Macedonia 2 -11 Czekamy na rozwiązanie meczu Dania - Macedonia. I albo: Dania - Macedonia 1 i jest wówczas Dania 6, Niemcy 5, Polska 4, Norwegia 4, Serbia 3, Macedonia 2 i musimy liczyć, że nie będzie remisu w Niemcy - Dania i wygramy z Norwegią. albo Dania - Macedonia X i wtedy: Niemcy i Dania 5, Polska i Norwegia 4, Serbia i Macedonia 3 i wtedy nasze zwycięstwo daje awans bez względu na inne wyniki albo Dania - Macedonia 2 i wtedy Niemcy 5, Polska 4 , Norwegia 4, Macedonia 4, Dania 4, Serbia 3 (liczą się chyba już w tej sytuacji bramki, bo Polska przegrała z Macedonia, ale wygrała z Danią, a znów Norwegia wygrała z Macedonią ale przegrała z Danią itd.) i w ostatniej kolejce musimy wygrać z Norwegią wysoko i liczyć, że Serbia nie przegra albo , że Niemcy nie zremisują. Tak więc, najlepszy remis :D |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl