Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   [piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5287)

piter116 25.01.2009 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 662533)
A właśnie co z Tkaczykiem ?

Zakończył karierę.

Hudy 25.01.2009 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 662529)
Z tym ,że teraz się zmienił ten cały system. Nie ma ćwierćfinałów. Kij wie jak jest z tymi bramkami. Nie wiadomo komu kibicować dziś czy Danii czy Macedonii.

też już zgłupiałem
niby wczoraj było powiedziane w trakcie meczu że liczą się na pierwszym miejscu bezpośrednie mecze a przed dzisiejszym meczem byliśmy w tabeli przed Macedonią??
ciezko znalezc regulamin

Dzisiaj Norwegia musi wygrac(poki co 11-9) i stawiam na remis Dania-Macedonia
i jutro wychodzimy z grupy:))

Aro1234 25.01.2009 18:04

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_%C5%9Awiata_w_Pi%C5%82ce_R%C4%99cznej_ M%C4%99%C5%BCczyzn_2009

Cytat:

O miejscach w grupach decydują kolejno:
  • punkty
  • mecze bezpośrednie
  • bilans bramkowy
  • bramki zdobyte
  • bramki stracone

Koniec 1.połowy, wynik 12:12. Dobra gra przede wszystkim bramkarzy. Myślę, że jedna ze stron na początku drugiej części przechyli szalę na swoją korzyść i mam nadzieję, że tą stroną będzie Norwegia :)

Schabek 25.01.2009 18:08

Niemcy jak narazie remis do przerwy :/

Bobic 25.01.2009 18:09

No do przerwy 12-12 panowie a wy gdzie oglądacie bo ja na iTVP niemoge

Dzieki Aro1234

Aro1234 25.01.2009 18:10

Bobic : http://www.soccer-live.pl/player/btv/gob6.htm

Bez komentatora jest, ale jakość bdb, od czasu do czasu lekkie zacięcie wizji, ale ogólnie "in plus" :)

PotiWisla 25.01.2009 18:19

http://www.atdhe.net/live-tv-2616.html
Mecz w dobrej jakości ale bez komentarza,nic nie tnie.

Galileo 25.01.2009 18:22

Przepraszamy. Wystąpił błąd podczas lokalizacji materiału wideo, kurde polski shit...

na http://www.soccer-live.pl/player/btv/gob6.htm śmiga bez problemów, szkoda tylko, że bez fonii całkowicie mam...

wynik sprawą otwartą, bramka za bramkę.

Aro1234 25.01.2009 18:24

Fatalnie się dzieje. Niemcy prowadzą 16:13. Zdobywają gole mimo przewagi liczebnej Norwegów...

Edit Norwegia odrabia straty, już tylko 16:15.

darotsok73 25.01.2009 18:25

Szwaby zaczynają odskakiwać Norwegom 16-13

Bobic 25.01.2009 18:29

No 16-16!..

kadziolek1906 25.01.2009 18:31

18-17 Dla Norwegów


W piątek wszyscy Na HALE !!!!

Aro1234 25.01.2009 18:36

19-18 dla Norge ;)

Czyżby Niemcy stracili Krausa? Jego upadek wyglądał na skręcenie stawu skokowego.. ;] a nawet nie wiem czy nie złamanie :P zjechał na noszach w każdym razie..



po 19..

Bobic 25.01.2009 18:36

Wstawaj wstawaj hu.. nie udawaj. Ale kontuzja

Galileo 25.01.2009 18:37

stopa powędruje chyba do gipsu, brzydka kontuzja!
wzrastają szanse Norwegów na wygranie pojedynku.

ZwrABG 25.01.2009 18:37

co mu sie stało bo nie było mnie przez chwilke ;/

Aro1234 25.01.2009 18:43

Złamał nogę raczej na 100%

Zneutralizować Glandorfa i okulawić bramkarza!

Tiedtke czerwona kartka. Dobrze :D Tępić mr.łokci.

Galileo 25.01.2009 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 662585)
Złamał nogę raczej na 100%

po naszemu, podwinęła mu się stopa przy wyskoku, bardzo brzydka kontuzja.

Glandorf szaleje, faktycznie, gdy by mu tak ubrać hełm niemiecki, to czysty szkop z okresu II wojny ;)

Aro1234 25.01.2009 18:52

22:22! Uff.. Grać kur..wa! Norwegia w przewadze!

Aaaa Niemcy karnego z j e b a l i !!

23:22 NORWEGIA!!!

ZwrABG 25.01.2009 18:53

ile zespołów przechodzi dalej ;>??

brasilia79 25.01.2009 18:53

najlepiej jak norwegia wygra i dania z macedonia zremisują

Aro1234 25.01.2009 18:57

Minuta do końca! 25:23! Niemcy w przewadze!

mic 25.01.2009 19:00

Wasaty lecacy z piesciami do sedziow zmiazdzyl system :D

Aro1234 25.01.2009 19:01

KONIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEC!!!!!!!!!!!! 25:24! Ale nerwówka! Niemcy się prawie biją! Ten wąsacz nie wytrzumuje! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST!

Bobic 25.01.2009 19:01

Ale sie wkurzył trener Niemców już myslalem ze przywali sedziemu!
Ale emocie

piter116 25.01.2009 19:02

No i pięknie :) Asterix wymiata :)

Martinho 25.01.2009 19:02

Czyli Norwegia wygrała? :P

kibic sukcesu 2007 25.01.2009 19:02

Jak na razie jest bosko. Powoli wszystko zaczyna być w naszych rękach.

Agnieszka 25.01.2009 19:03

Sędzia ma farta że nie dostał:lol:
Uf.... wyrównany mecz był :P dobrze że ostateczny wynik korzystny dla Naszych :-D

dynek.pl 25.01.2009 19:04

Dobry wwynik. Trzeba przyznac, ze szediowie troche wydymali szkopow w koncowce ale milo :D

Mam nadzieje, ze bedzie na youtubie jak wąsaty lecial z piescia na sedziego ale jak juz stanal przed nim twarza w twarz to jakos odwaga mu odeszla :)

TSW Fanatyk 25.01.2009 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibic sukcesu 2007 (Post 662605)
Jak na razie jest bosko. Powoli wszystko zaczyna być w naszych rękach.

Jeszcze został wtorek..Nie cieszmy się za wcześnie :)

darotsok73 25.01.2009 19:06

Ale wąsiaty sie wkur..,i co da się z Niemcami wygrać ? ,
ale norweski bramkarz też kozak.

Galileo 25.01.2009 19:06

Norwegia - Niemcy 25:24
ależ dramatyczna końcówka tego meczu, do końca kilka sekund, Norwegowie grają w czwórkę i tracą piłkę, Niemcom nie udaje się już rozegrać skutecznej akcji, po odzyskaniu piłki chcieli chyba czas, bo po gwizdku końcowym sędziego, trener niemiecki poleciał z pięściami na sędziego, już myślałem, że go zdzieli pięścią po głowie...
no to czekamy na kolejny meczyk

WALDI TSW 25.01.2009 19:08

I zajebiscie!!!!!!! we wtorek trzeba wygrac z norwegia i awansujemy bedzis ciezko ala.. POLSKA!!!!!!!!!!!!

dynek.pl 25.01.2009 19:10

gorzej jak sie okaze we wtorek, ze Norwegia ... no wiecie ... niewazne

Wombatrom 25.01.2009 19:11

re:
 
Remis Danii z Niemcami i wypadamy :/

kibic sukcesu 2007 25.01.2009 19:12

A tak w ogóle to megaciekawa sytuacja, dwie drużyny, które weszły do drugiej fazy z zerowym dorobkiem (Polska i Norwegia) wygrały po 4 pkt z najlepszymi zespołami z grup przeciwnych i teraz jedna z nich może awansować do półfinału.

lodecki 25.01.2009 19:15

tez sie boje ze Niemczury z Dunczykami umówia sie na remis. no ale coz, najpierw wygrajmy z Norwegia co nie bedzie wcale łatwe.

Aro1234 25.01.2009 19:16

1) Niemcy 5 +16
2) Polska 4 +8
3) Dania 4 +1
4) Norwegia 4 -2
5) Serbia 3 -8
6) Macedonia 2 -11

Czekamy na rozwiązanie meczu Dania - Macedonia.
I albo:
Dania - Macedonia 1
i jest wówczas Dania 6, Niemcy 5, Polska 4, Norwegia 4, Serbia 3, Macedonia 2 i musimy liczyć, że nie będzie remisu w Niemcy - Dania i wygramy z Norwegią.

albo Dania - Macedonia X
i wtedy: Niemcy i Dania 5, Polska i Norwegia 4, Serbia i Macedonia 3 i wtedy nasze zwycięstwo daje awans bez względu na inne wyniki

albo Dania - Macedonia 2
i wtedy Niemcy 5, Polska 4 , Norwegia 4, Macedonia 4, Dania 4, Serbia 3 (liczą się chyba już w tej sytuacji bramki, bo Polska przegrała z Macedonia, ale wygrała z Danią, a znów Norwegia wygrała z Macedonią ale przegrała z Danią itd.) i w ostatniej kolejce musimy wygrać z Norwegią wysoko i liczyć, że Serbia nie przegra albo , że Niemcy nie zremisują.

Tak więc, najlepszy remis :D

RoS 25.01.2009 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lodecki (Post 662617)
tez sie boje ze Niemczury z Dunczykami umówia sie na remis. no ale coz, najpierw wygrajmy z Norwegia co nie bedzie wcale łatwe.

Nie bardzo mogą się umówić bo grają przed meczem Polska-Norwegia. Jeśli remis Niemcy-Dania a Norwegia wygra ... tfu tfu ... to Niemcy out. No chyba, że na złość Polsce to zrobią.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl